Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 listopada 2013 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Lubelskie Forum Pracodawców ma 20 lat (zdjęcie)

0 12 A A

Lubelskie Forum Pracodawców obchodzi XX – lecie działalności. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Teatrze im. J. Osterwy. Przed galą goście obejrzeli spektakl “Napis

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:34

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
anka / 24 listopada 2013 o 05:29

Ten na pierwszy zdjęciu to europoseł PiS Piotrowski.(około 8000 euro = 32 tyś zł. + diety poselskie ok. 30 tyś zł) Zobaczcie jaki zadowolony z życia. Nie ważne czy TY będziesz miał pracę, czy też nie, nie ważne czy będziesz miał dzisiaj co dać rodzinie jeść, WAŻNE ŻEBY MNIE - PIOTROWSKIEMU - BYŁO DOBRZE I DOSTATNIO.

Tak odebrałam to zdjęcie.

Avatar
Juzef Bonk / 23 listopada 2013 o 19:41

Szkoda tylko, że zapomniano o wieloletnich, byłych, co poniektórych członków Forum. Życząc następnych 20 lat, dla Wszystkich samych sukcesów życzy Mirek Flis.

Panie Mirku,

Świeża krew się liczy, a nie ta wielokrotnie już przetaczana.

Pośród nowych członków są również doskonale Panu znane z prowadzonej działalności spółki komunalne, które mają na kontach gigantyczne straty finansowe.

MPK ma wszak ponad 35 milionów straty skumulowanej, a beniaminek pośród komunalnych spółek czyli MOSiR w ciągu tylko dwóch lat dorobił się niemal 20 milionów skumulowanych strat.

Myślę, że w kontekście powyższego - Pan nie ma żałować czego!

Panie Mirku,

Świeża krew się liczy, a nie ta wielokrotnie już przetaczana.

Pośród nowych członków są również doskonale Panu znane z prowadzonej działalności spółki komunalne, które mają na kontach gigantyczne straty finansowe.

MPK ma wszak ponad 35 milionów straty skumulowanej, a beniaminek pośród komunalnych spółek czyli MOSiR w ciągu tylko dwóch lat dorobił się niemal 20 milionów skumulowanych strat.

Myślę, że w kontekście powyższego - Pan nie ma żałować czego!

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 18:47

Te dwie hostessy ze zdjęcia nr 3 dzięki takim forom pracodawców zatrudnione są na umowę śmieciową, a nie na umowę o pracę.

Avatar
anka / 23 listopada 2013 o 18:41

DZIENNIK.PL i KURIER.PL ma przerąbana

Nie napisaliście ani słowa o Wojewodzie Lubelskiej prof. dr hab. Jolancie Koguc-Szołno. Pni Wojewoda bardzo tego nie lubi, gdy się ją lekceważy. To obraza majestatu, urzędu, osoby.

Avatar
antyPIS&PO / 23 listopada 2013 o 16:59

Co tam robi Piotrowski? Czyim on jest pracodawcą?

Nie mam pojęcia, ale posuszyć zęby można jak się dostaje 7700 euro miesięcznie czyli ponad 30 tyś PLN(dieta europosła) od swojego wroga Unii Europejskiej. Nie licząc kasy którą ma ze szkoły  ojca Rydzyka w Toruniu i pensji na KUL-u. Co o K>>>wa wie o Lubelskim rynku pracy" ciśnie sie na usta. I co dla niego zrobił?

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 16:25

Czy to ci sami co tną koszty i zatrudniają za minimum albo na pół etatu jednocześnie kupując u Lenartowicza?

Avatar
Mirek / 23 listopada 2013 o 14:58

Szkoda tylko, że zapomniano o wieloletnich, byłych, co poniektórych członków Forum. Życząc następnych 20 lat, dla Wszystkich samych sukcesów życzy Mirek Flis.

Avatar
Neron / 23 listopada 2013 o 14:25

Co tam robi Piotrowski? Czyim on jest pracodawcą?

Avatar
123 / 23 listopada 2013 o 12:53

PO ile była zrzuta na peło ?

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:34

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
anka / 24 listopada 2013 o 05:29

Ten na pierwszy zdjęciu to europoseł PiS Piotrowski.(około 8000 euro = 32 tyś zł. + diety poselskie ok. 30 tyś zł) Zobaczcie jaki zadowolony z życia. Nie ważne czy TY będziesz miał pracę, czy też nie, nie ważne czy będziesz miał dzisiaj co dać rodzinie jeść, WAŻNE ŻEBY MNIE - PIOTROWSKIEMU - BYŁO DOBRZE I DOSTATNIO.

Tak odebrałam to zdjęcie.

Avatar
Juzef Bonk / 23 listopada 2013 o 19:41

Szkoda tylko, że zapomniano o wieloletnich, byłych, co poniektórych członków Forum. Życząc następnych 20 lat, dla Wszystkich samych sukcesów życzy Mirek Flis.

Panie Mirku,

Świeża krew się liczy, a nie ta wielokrotnie już przetaczana.

Pośród nowych członków są również doskonale Panu znane z prowadzonej działalności spółki komunalne, które mają na kontach gigantyczne straty finansowe.

MPK ma wszak ponad 35 milionów straty skumulowanej, a beniaminek pośród komunalnych spółek czyli MOSiR w ciągu tylko dwóch lat dorobił się niemal 20 milionów skumulowanych strat.

Myślę, że w kontekście powyższego - Pan nie ma żałować czego!

Panie Mirku,

Świeża krew się liczy, a nie ta wielokrotnie już przetaczana.

Pośród nowych członków są również doskonale Panu znane z prowadzonej działalności spółki komunalne, które mają na kontach gigantyczne straty finansowe.

MPK ma wszak ponad 35 milionów straty skumulowanej, a beniaminek pośród komunalnych spółek czyli MOSiR w ciągu tylko dwóch lat dorobił się niemal 20 milionów skumulowanych strat.

Myślę, że w kontekście powyższego - Pan nie ma żałować czego!

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 18:47

Te dwie hostessy ze zdjęcia nr 3 dzięki takim forom pracodawców zatrudnione są na umowę śmieciową, a nie na umowę o pracę.

Avatar
anka / 23 listopada 2013 o 18:41

DZIENNIK.PL i KURIER.PL ma przerąbana

Nie napisaliście ani słowa o Wojewodzie Lubelskiej prof. dr hab. Jolancie Koguc-Szołno. Pni Wojewoda bardzo tego nie lubi, gdy się ją lekceważy. To obraza majestatu, urzędu, osoby.

Avatar
antyPIS&PO / 23 listopada 2013 o 16:59

Co tam robi Piotrowski? Czyim on jest pracodawcą?

Nie mam pojęcia, ale posuszyć zęby można jak się dostaje 7700 euro miesięcznie czyli ponad 30 tyś PLN(dieta europosła) od swojego wroga Unii Europejskiej. Nie licząc kasy którą ma ze szkoły  ojca Rydzyka w Toruniu i pensji na KUL-u. Co o K>>>wa wie o Lubelskim rynku pracy" ciśnie sie na usta. I co dla niego zrobił?

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 16:25

Czy to ci sami co tną koszty i zatrudniają za minimum albo na pół etatu jednocześnie kupując u Lenartowicza?

Avatar
Mirek / 23 listopada 2013 o 14:58

Szkoda tylko, że zapomniano o wieloletnich, byłych, co poniektórych członków Forum. Życząc następnych 20 lat, dla Wszystkich samych sukcesów życzy Mirek Flis.

Avatar
Neron / 23 listopada 2013 o 14:25

Co tam robi Piotrowski? Czyim on jest pracodawcą?

Avatar
123 / 23 listopada 2013 o 12:53

PO ile była zrzuta na peło ?