Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 maja 2015 r.
12:33

Lubelskie: Oświadczenia majątkowe polityków, czyli co ma poseł i senator

0 6 A A

Dziś oświadczenia majątkowe kolejnych posłów i senatorów za 2014 rok

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Posłowie: 

Zofia Popiołek (TR)

Oszczędności: 100 tys. zł na rachunku ROR i koncie bankowym

Nieruchomości: kamienica o pow. ok. 1 tys. mkw. (o wartości 150 tys. zł – współwłasność)

Przychody: 135 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,6 tys. zł diety poselskiej, 21,6 tys. zł emerytury, 19 tys. zł diet wypłaconych z Rady Ochrony Pracy

Inne: księgozbiór o wartości ok. 30 tys. zł

Małgorzata Sadurska (PiS)

Oszczędności: 100 tys. zł

Nieruchomości: działka budowlana o pow. 2,5 tys. mkw. (45 tys. zł)

Przychody: 147 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,5 tys. zł diety poselskiej

Samochód: renault clio z 2014 roku

Lech Sprawka (PiS)

Oszczędności: ok. 56,5 tys. zł na lokatach, rachunkach ROR i oszczędnościowych (współwłasność małżeńska)

Nieruchomości: dom o pow. 165 mkw. (550 tys. zł – współwłasność małżeńska)

Przychody: 117 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,5 tys. zł diety poselskiej, 16,8 tys. zł z tytułu praw autorskich, 10 tys. zł renty małoletniej córki

Samochody: suzuki SX4 z 2011 roku, renault laguna z 2012 roku (współwłasność małżeńska)

Marek Poznański (niezrzeszony)

Oszczędności: ok. 5 tys. zł w ramach ubezpieczenia emerytalnego w III filarze

Nieruchomości: dom o pow. 80 mkw. (300 tys. zł), mieszkanie o pow. 53 mkw. (300 tys. zł), pole orne o pow. 1 ha (10 tys. zł – 1/3 udziału), dwie inne nieruchomości o łącznej wartości 10 tys. zł

Przychody: 119,6 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,6 tys. zł diety poselskiej, 2,3 tys. zł z tytułu umowy o dzieło, 2,7 tys. zł z tytułu praw autorskich

Samochód: brak

Grzegorz Raniewicz (PO)

Oszczędności: 220 tys. zł

Nieruchomości: dom o pow. ok. 250 mkw. z działką o pow. 25 arów (135 tys. zł – współwłasność ustawowa), gospodarstwo rolne o pow. 7,87 ha (ok. 100 tys. zł – współwłasność ustawowa), budynek handlowo-usługowo-mieszkalny o pow. ok. 2 tys. mkw. (ok. 6,2 mln zł – współwłasność ustawowa)

Przychody: 116 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,6 tys. zł diety poselskiej, ok. 6,3 tys. zł dopłaty z ARiMR

Samochody: skoda fabia z 2010 roku (ok. 25 tys. zł), skoda yeti z 2011 roku (ok. 50 tys. zł), BMW z 2014 roku (ok. 130 tys. zł), motocykl BMW R35 z ok. 1950 roku (ok. 25 tys. zł)

Franciszek Stefaniuk (PSL)

Oszczędności: 258,8 tys. zł

Nieruchomości: dom o pow. 200 mkw. (200 tys. zł – współwłasność małżeńska), grunty rolne o pow. 11,29 ha (ok. 200 tys. zł – własność małżeńska)

Przychody: 146,5 tys. zł uposażenia poselskiego, 32 tys. zł diety poselskiej, 56,7 tys. zł emerytury, 888 zł z Zarządu Głównego OSP

Samochód: skoda octavia z 2013 roku

Piotr Szeliga (niezrzeszony)

Oszczędności: 7 tys. zł, 400 euro

Nieruchomości: mieszkanie o pow. 43,2 mkw. (150 tys. zł – własnościowe spółdzielcze)

Przychody: 117 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,6 tys. zł diety poselskiej, 139 zł z hodowli kotów rasowych

Samochód: brak

Genowefa Tokarska (PSL)

Oszczędności: 48 tys. zł

Nieruchomości: dom o pow. 260 mkw. (250 tys. zł – współwłasność małżeńska), plantacja czarnej porzeczki o pow. 4,7 ha (220 tys. zł – współwłasność małżeńska)

Przychody: 132 tys. zł uposażenia poselskiego, 29,6 tys. zł diety poselskiej, 12 tys. zł z gospodarstwa rolnego

Samochód: volkswagen golf plus z 2008 roku

Senatorowie:

Stanisław Gogacz (PiS)

Oszczędności: 309,5 tys. zł

Nieruchomości: mieszkanie o pow. 65,5 mkw. (150 tys. zł)

Przychody: 138 tys. zł uposażenia senatorskiego, 30 tys. zł diety senatorskiej

Samochód: honda accord z 2014 rokuZebrał: TOMA

Oświadczenia majątkowe posłów Henryka Smolarza (PSL), Sławomira Zawiślaka (PiS) i Stanisława Żmijana (PO) opublikujemy jak tylko zostaną upublicznione przez kancelarię Sejmu. Deklaracje pozostałych posłów, senatorów i prezydentów miast zamieściliśmy wczoraj.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 maja 2015 o 10:02
na stronie sejmowej w oświadczeniu za 2014 rok nie ma mowy o BMW ale za to jest wartośc domu z działka 1 350 000 zł nie 135tys, czyli cos nie gra
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 20:27
To jakieś kpiny są a nie oświadczenia majątkowe....żenada..gdzie takie ceny mieszkań są i innych.
Avatar
werde / 21 maja 2015 o 15:52

odkupię tę kamienicę za 200 000 zł.

Ziemię też odkupię i wszystkie auta po tych cenach.

Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 15:09
To jest praca nic nie robią a za robią a pozostały plebs nie ma co do garnka włożyć
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 14:21
tez bym chciał dom 250 m z a 135 tys zł, plus działka 25 arów, gdzie tak tanio daja na JANOWIE????
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 14:18
Nowe BMW tylko 130 000 zł?????? a BMW żony też nowe to sie nie pisze???????
Avatar
Gość / 22 maja 2015 o 10:02
na stronie sejmowej w oświadczeniu za 2014 rok nie ma mowy o BMW ale za to jest wartośc domu z działka 1 350 000 zł nie 135tys, czyli cos nie gra
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 20:27
To jakieś kpiny są a nie oświadczenia majątkowe....żenada..gdzie takie ceny mieszkań są i innych.
Avatar
werde / 21 maja 2015 o 15:52

odkupię tę kamienicę za 200 000 zł.

Ziemię też odkupię i wszystkie auta po tych cenach.

Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 15:09
To jest praca nic nie robią a za robią a pozostały plebs nie ma co do garnka włożyć
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 14:21
tez bym chciał dom 250 m z a 135 tys zł, plus działka 25 arów, gdzie tak tanio daja na JANOWIE????
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 14:18
Nowe BMW tylko 130 000 zł?????? a BMW żony też nowe to sie nie pisze???????
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!