Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lipca 2015 r.
8:22

Lubelskie PiS idzie po władzę. Kogo zobaczymy na listach wyborczych?

0 51 A A
Rzecznikiem sztabu wyborczego został radny wojewódzki Artur Soboń (z lewej), a jednym z kandydatów na posła będzie Grzegorz Muszyński (fot. Maciej Kaczanowski)
Rzecznikiem sztabu wyborczego został radny wojewódzki Artur Soboń (z lewej), a jednym z kandydatów na posła będzie Grzegorz Muszyński (fot. Maciej Kaczanowski)

Natłok kandydatów na listach PiS do Sejmu i Senatu. Lubelskie struktury PiS mają więcej chętnych niż miejsc. W walce o mandat zobaczymy m.in. Sylwestra Tułajewa, Grzegorza Muszyńskiego oraz, być może, prof. Piotra Glińskiego.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bunia / 21 października 2015 o 14:56

no właśnie na kogo no i aby nie był zbyt śietojebliwy !

Avatar
Gość / 2 września 2015 o 23:04

Avatar
Gość / 2 września 2015 o 22:50

Jaka Marta? Jak wyd muszka? Jaki fryzjer? Jaki biust?

Jeden z brukowców kończy wreszcie dyskusję na temat ojcostwa małej Ewy (9 l.), pierwszej córki Marty Kaczyńskiej (32 l.). W szczerej rozmowie z dziennikarką "Newsweeka" Marcin Dubieniecki (32 l.) wyznał, że jest "prawnie i faktycznie" ojcem dziewczynki. Czyli dlatego Kaczyńska zaraz po rozwodzie z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim (34 l.) złożyła w prokuraturze wniosek o tzw. zaprzeczenie ojcostwa. Czy to wtedy Smuniewski dowiedział się, że nie jest ojcem dziewczynki?

Jaka Marta? Jak wyd muszka? Jaki fryzjer? Jaki biust?

Jeden z brukowców kończy wreszcie dyskusję na temat ojcostwa małej Ewy (9 l.), pierwszej córki Marty Kaczyńskiej (32 l.). W szczerej rozmowie z dziennikarką "Newsweeka" Marcin Dubieniecki (32 l.) wyznał, że jest "prawnie i faktycznie" ojcem dziewczynki. Czyli dlatego Kaczyńska zaraz po rozwodzie z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim (34 l.) złożyła w prokuraturze wniosek o tzw. zaprzeczenie ojcostwa. Czy to wtedy Smuniewsk... rozwiń

Avatar
Ziom / 2 września 2015 o 18:09

Nad rzeczką opodal krzaczka, Mieszkała kaczka-dziwaczka Malorzata Sadurska , Lecz zamiast trzymać się rzeczki, Robiła piesze wycieczki. AZRaz poszła więc do fryzjera: "Poproszę o kilo sera!"i faceta Sadurska szuka Z apteki poszła do praczki Kupować pocztowe znaczki.

Do fryzjera CYCU to mucha pierdoło chodziła,to nie w tym wątku.

Avatar
Gość / 2 września 2015 o 18:00

Papierosy od dwunastego roku życia, glany, ekscentryczna fryzura, agrafka w uchu i... narkotyki? Marta Kaczyńska (34 l.) w książce "Moi rodzice" ujawnia, jak wyglądała jej młodość.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/marta-kaczynska-brala-narkotyki-grzechy-corki-prezydenta_400465.html

Papierosy od dwunastego roku życia, glany, ekscentryczna fryzura, agrafka w uchu i... narkotyki? Marta Kaczyńska (34 l.) w książce "Moi rodzice" ujawnia, jak wyglądała jej młodość.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/marta-kaczynska-brala-narkotyki-grzechy-corki-prezydenta_400465.html

rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 14:05
Gogacz to wielka porażka -kompletne zero!
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 14:30
Nad rzeczką opodal krzaczka, Mieszkała kaczka-dziwaczka Malorzata Sadurska , Lecz zamiast trzymać się rzeczki, Robiła piesze wycieczki. AZRaz poszła więc do fryzjera: "Poproszę o kilo sera!"i faceta Sadurska szuka Z apteki poszła do praczki Kupować pocztowe znaczki.
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 07:46

nnnooooooo pani Małgosia Sadurska jest starą panna jako przejrzała gruszka i temu spadnie na łeb, co jej nie trzęsie

to wybierz sobie Muchę ona też lubelszczyznę ma reprezentowac, tyle że jest jak grypa (wiesz co dalej ?)

Avatar
Onofty / 21 lipca 2015 o 20:02

Do Guest. Skoro domagasz się od innych, to powiedz dziadu co ty zrobiłeś dla naszego miasta.

pochwal się co ty zrobiłeś to ci odpowiem P.....CIE
Avatar
były pslowiec / 21 lipca 2015 o 19:56

Zdzichu Podkański na 1!!!!

Avatar
bunia / 21 października 2015 o 14:56

no właśnie na kogo no i aby nie był zbyt śietojebliwy !

Avatar
Gość / 2 września 2015 o 23:04

Avatar
Gość / 2 września 2015 o 22:50

Jaka Marta? Jak wyd muszka? Jaki fryzjer? Jaki biust?

Jeden z brukowców kończy wreszcie dyskusję na temat ojcostwa małej Ewy (9 l.), pierwszej córki Marty Kaczyńskiej (32 l.). W szczerej rozmowie z dziennikarką "Newsweeka" Marcin Dubieniecki (32 l.) wyznał, że jest "prawnie i faktycznie" ojcem dziewczynki. Czyli dlatego Kaczyńska zaraz po rozwodzie z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim (34 l.) złożyła w prokuraturze wniosek o tzw. zaprzeczenie ojcostwa. Czy to wtedy Smuniewski dowiedział się, że nie jest ojcem dziewczynki?

Jaka Marta? Jak wyd muszka? Jaki fryzjer? Jaki biust?

Jeden z brukowców kończy wreszcie dyskusję na temat ojcostwa małej Ewy (9 l.), pierwszej córki Marty Kaczyńskiej (32 l.). W szczerej rozmowie z dziennikarką "Newsweeka" Marcin Dubieniecki (32 l.) wyznał, że jest "prawnie i faktycznie" ojcem dziewczynki. Czyli dlatego Kaczyńska zaraz po rozwodzie z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim (34 l.) złożyła w prokuraturze wniosek o tzw. zaprzeczenie ojcostwa. Czy to wtedy Smuniewsk... rozwiń

Avatar
Ziom / 2 września 2015 o 18:09

Nad rzeczką opodal krzaczka, Mieszkała kaczka-dziwaczka Malorzata Sadurska , Lecz zamiast trzymać się rzeczki, Robiła piesze wycieczki. AZRaz poszła więc do fryzjera: "Poproszę o kilo sera!"i faceta Sadurska szuka Z apteki poszła do praczki Kupować pocztowe znaczki.

Do fryzjera CYCU to mucha pierdoło chodziła,to nie w tym wątku.

Avatar
Gość / 2 września 2015 o 18:00

Papierosy od dwunastego roku życia, glany, ekscentryczna fryzura, agrafka w uchu i... narkotyki? Marta Kaczyńska (34 l.) w książce "Moi rodzice" ujawnia, jak wyglądała jej młodość.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/marta-kaczynska-brala-narkotyki-grzechy-corki-prezydenta_400465.html

Papierosy od dwunastego roku życia, glany, ekscentryczna fryzura, agrafka w uchu i... narkotyki? Marta Kaczyńska (34 l.) w książce "Moi rodzice" ujawnia, jak wyglądała jej młodość.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/marta-kaczynska-brala-narkotyki-grzechy-corki-prezydenta_400465.html

rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2015 o 14:05
Gogacz to wielka porażka -kompletne zero!
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 14:30
Nad rzeczką opodal krzaczka, Mieszkała kaczka-dziwaczka Malorzata Sadurska , Lecz zamiast trzymać się rzeczki, Robiła piesze wycieczki. AZRaz poszła więc do fryzjera: "Poproszę o kilo sera!"i faceta Sadurska szuka Z apteki poszła do praczki Kupować pocztowe znaczki.
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 07:46

nnnooooooo pani Małgosia Sadurska jest starą panna jako przejrzała gruszka i temu spadnie na łeb, co jej nie trzęsie

to wybierz sobie Muchę ona też lubelszczyznę ma reprezentowac, tyle że jest jak grypa (wiesz co dalej ?)

Avatar
Onofty / 21 lipca 2015 o 20:02

Do Guest. Skoro domagasz się od innych, to powiedz dziadu co ty zrobiłeś dla naszego miasta.

pochwal się co ty zrobiłeś to ci odpowiem P.....CIE
Avatar
były pslowiec / 21 lipca 2015 o 19:56

Zdzichu Podkański na 1!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 1

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 10

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 3 3

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 30 6

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 185 39

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 2 13

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 50 55

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 3

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 17 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 18 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 42 11

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!