Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 września 2015 r.
12:31

Lublin: 50-latek zginął przygnieciony przez kontener ze śmieciami

Autor: Zdjęcie autora łm
0 9 A A

Na terenie zakładu Kom-eko zginął 50-latek. Przygniótł go kontener ze śmieciami, który spadł podczas podnoszenia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tragedii doszło we wtorek około godz. 21 na terenie firmy przy ul. Metalurgicznej, w trakcie  odstawiania kontenera.

- Prawdopodobnie na skutek usterki podnośnika, kontener spadł na pracownika stojącego za pojazdem - mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. 50-letni mieszkaniec Lublina zginął na miejscu.

Kontrolę w miejscu wypadku przeprowadza inspekcja pracy. Dochodzenie prowadzi też policja.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Edyta / 18 września 2015 o 07:38

z Lublina był Pan Franciszek? :(

Avatar
Gość / 18 września 2015 o 06:48
Po co stał obok podnoszonego kontenera. Moim zdaniem zginął bo zapomniał o BHP.
Avatar
marcin / 17 września 2015 o 22:38

jakie życie taka śmierć....mie dziwi nic...jaka róża t......

Avatar
byly pracownik kom-eko / 17 września 2015 o 19:28
Tragedia ! Franek zmarl pracowalem z nim dlugo na jednej hali a fakt byl taki ze do podnoszenia prasy jest ciezarowka z hakiem a w tym przypadku byl to pojazd bez badan Oc bez i przgladu technicznego przegladu UDT i uszkodzonym podnosniku czyli ZLOM!!! A do tego kierowca Zdzislaw nie mial uprawnien na podnosnik no i biedny Franio ktory nie potrzebnie podeszedl pod prase zabezpieczyc plandeke gdy byla wciagana na hak
Wspolczuje rodzinie Franka to byl naprawde dobry zmiennik i sumienny i dokladny pracownik mam nadzieje ze rodzina zmarlego tak tego nie zostawi w zapomnienie a w firmie Kom-Eko od kiedy pamietam to zawsze liczyly sie tylko TONY przerobionych smieci i miejmy nadziej ze ktos zato beknie
Tragedia ! Franek zmarl pracowalem z nim dlugo na jednej hali a fakt byl taki ze do podnoszenia prasy jest ciezarowka z hakiem a w tym przypadku byl to pojazd bez badan Oc bez i przgladu technicznego przegladu UDT i uszkodzonym podnosniku czyli ZLOM!!! A do tego kierowca Zdzislaw nie mial uprawnien na podnosnik no i biedny Franio ktory nie potrzebnie podeszedl pod prase zabezpieczyc plandeke gdy byla wciagana na hak
Wspolczuje rodzinie Franka to byl naprawde dobry zmiennik i sumienny i dokladny pracownik mam nadzieje ze rodzina zma... rozwiń
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 19:14
bardz dobrze znalem tego czlowieka pracowal w kom-eko od 9 lat. Tragedia.
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 17:15
O czym wy piszecie o smrodzie, śmieciach przecież zginą człowiek, to jest tragedia.
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 16:17
Zielona Wyspa!
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 16:07
Może zacząć czas od oczyszczalni a nie od śmieci
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 15:38
Najwyższy czas to miejsce ustawicznego smrodu zabrać z tego miejsca. Fetor rozchodzi się dookoła.
Avatar
Edyta / 18 września 2015 o 07:38

z Lublina był Pan Franciszek? :(

Avatar
Gość / 18 września 2015 o 06:48
Po co stał obok podnoszonego kontenera. Moim zdaniem zginął bo zapomniał o BHP.
Avatar
marcin / 17 września 2015 o 22:38

jakie życie taka śmierć....mie dziwi nic...jaka róża t......

Avatar
byly pracownik kom-eko / 17 września 2015 o 19:28
Tragedia ! Franek zmarl pracowalem z nim dlugo na jednej hali a fakt byl taki ze do podnoszenia prasy jest ciezarowka z hakiem a w tym przypadku byl to pojazd bez badan Oc bez i przgladu technicznego przegladu UDT i uszkodzonym podnosniku czyli ZLOM!!! A do tego kierowca Zdzislaw nie mial uprawnien na podnosnik no i biedny Franio ktory nie potrzebnie podeszedl pod prase zabezpieczyc plandeke gdy byla wciagana na hak
Wspolczuje rodzinie Franka to byl naprawde dobry zmiennik i sumienny i dokladny pracownik mam nadzieje ze rodzina zmarlego tak tego nie zostawi w zapomnienie a w firmie Kom-Eko od kiedy pamietam to zawsze liczyly sie tylko TONY przerobionych smieci i miejmy nadziej ze ktos zato beknie
Tragedia ! Franek zmarl pracowalem z nim dlugo na jednej hali a fakt byl taki ze do podnoszenia prasy jest ciezarowka z hakiem a w tym przypadku byl to pojazd bez badan Oc bez i przgladu technicznego przegladu UDT i uszkodzonym podnosniku czyli ZLOM!!! A do tego kierowca Zdzislaw nie mial uprawnien na podnosnik no i biedny Franio ktory nie potrzebnie podeszedl pod prase zabezpieczyc plandeke gdy byla wciagana na hak
Wspolczuje rodzinie Franka to byl naprawde dobry zmiennik i sumienny i dokladny pracownik mam nadzieje ze rodzina zma... rozwiń
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 19:14
bardz dobrze znalem tego czlowieka pracowal w kom-eko od 9 lat. Tragedia.
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 17:15
O czym wy piszecie o smrodzie, śmieciach przecież zginą człowiek, to jest tragedia.
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 16:17
Zielona Wyspa!
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 16:07
Może zacząć czas od oczyszczalni a nie od śmieci
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 15:38
Najwyższy czas to miejsce ustawicznego smrodu zabrać z tego miejsca. Fetor rozchodzi się dookoła.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 1 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 5 7

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 17 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 10 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 28 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 16 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 29 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!