Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lutego 2012 r.
8:54
Edytuj ten wpis

Lublin: 82-letnia kobieta wpadła pod samochód na Narutowicza

Autor: Zdjęcie autora łm
0 7 A A

Przed godz. 9 na ul. Narutowicza w Lublinie samochód potrącił pieszą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na miejscu jest karetka i policja. Według wstępnych ustaleń 82-latkę potrąciła honda. Kobieta trafiła do szpitala. Jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta jest zablokowany.

- Wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia - mówi dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamil k / 13 lutego 2012 o 15:50
Czy Twoje życie jest aż tak nudne, że musisz się tak przyczepiać do wszystkiego wokół? Jesteś samotny?
Avatar
karol / 13 lutego 2012 o 12:04
[quote name='Moderator' timestamp='1329129221' post='595962']
Zgłoszenie było przed godz. 9.
[/quote]


No i co z tego???
Ja przeczytałem ten "tekst" po 10, czyli po godzinę od zdarzenia. Dalej nie rozumiem, jak w miarę sprawny dziennikarz nie potrafi po takim czasie ustalić podstawowych szczegółów.
Avatar
Moderator / 13 lutego 2012 o 11:33
[quote name='karol' timestamp='1329127123' post='595949']
Akurat. Tekst był godzinę po zdarzeniu. Poza tym, jaki problem jest ustalenie, w którym to było miejscu, czy na przejśćiu czy poza nim.
Tłumaczenie, że 10 minut po wypadku były tylko takie informacje to kpiny. Gdybym ja tak szefowi w pracy powiedział, to by mnie chyba zwolnił. Chyba od tego jesteście, żeby zdobywać informacje/ Za to wam chyba płacą. Eh...
[/quote]
Zgłoszenie było przed godz. 9.
Avatar
karol / 13 lutego 2012 o 10:58
[quote name='Moderator' timestamp='1329125858' post='595936']
Witam, nie wstydzimy się. 10 minut po wypadku tylko takie dane były dostępne.
[/quote]


Akurat. Tekst był godzinę po zdarzeniu. Poza tym, jaki problem jest ustalenie, w którym to było miejscu, czy na przejśćiu czy poza nim.
Tłumaczenie, że 10 minut po wypadku były tylko takie informacje to kpiny. Gdybym ja tak szefowi w pracy powiedział, to by mnie chyba zwolnił. Chyba od tego jesteście, żeby zdobywać informacje/ Za to wam chyba płacą. Eh...
Avatar
Moderator / 13 lutego 2012 o 10:37
[quote name='karol' timestamp='1329124132' post='595926']
Ja bym sie wstydził dawać takie info.
To są kpiny.
Mija 1,5 godz. od zdarzenia, a wy nie potraficie zdobyć podstaawowych informacji: gdzie to było, jaki samochód, kto ranny itp."wyjaśnianie są okoliczności" to darujcie sobie. Bo to żadna informacja.
Żenua
[/quote]
Witam, nie wstydzimy się. 10 minut po wypadku tylko takie dane były dostępne.
Avatar
karol / 13 lutego 2012 o 10:08
Ja bym sie wstydził dawać takie info.
To są kpiny.
Mija 1,5 godz. od zdarzenia, a wy nie potraficie zdobyć podstaawowych informacji: gdzie to było, jaki samochód, kto ranny itp."wyjaśnianie są okoliczności" to darujcie sobie. Bo to żadna informacja.
Żenua
Avatar
zebra / 13 lutego 2012 o 09:54
Trzeba było tylko czasu na to aby ktoś kogoś potrącił na tej ulicy. Ludzie włażą tam non stop miedzy jadące samochody nie korzystając z przejść dla pieszych. Tam jest to codziennością i jeszcze mają pretensje jak się na nich trąbi. Nie raz mam chęć wyleźć i przyjebać w łeb i poinformować że od tego są przejścia dla pieszych.

Ale wiejskich nawyków wieśniaków nie nauczy nikt niestety.
Avatar
kamil k / 13 lutego 2012 o 15:50
Czy Twoje życie jest aż tak nudne, że musisz się tak przyczepiać do wszystkiego wokół? Jesteś samotny?
Avatar
karol / 13 lutego 2012 o 12:04
[quote name='Moderator' timestamp='1329129221' post='595962']
Zgłoszenie było przed godz. 9.
[/quote]


No i co z tego???
Ja przeczytałem ten "tekst" po 10, czyli po godzinę od zdarzenia. Dalej nie rozumiem, jak w miarę sprawny dziennikarz nie potrafi po takim czasie ustalić podstawowych szczegółów.
Avatar
Moderator / 13 lutego 2012 o 11:33
[quote name='karol' timestamp='1329127123' post='595949']
Akurat. Tekst był godzinę po zdarzeniu. Poza tym, jaki problem jest ustalenie, w którym to było miejscu, czy na przejśćiu czy poza nim.
Tłumaczenie, że 10 minut po wypadku były tylko takie informacje to kpiny. Gdybym ja tak szefowi w pracy powiedział, to by mnie chyba zwolnił. Chyba od tego jesteście, żeby zdobywać informacje/ Za to wam chyba płacą. Eh...
[/quote]
Zgłoszenie było przed godz. 9.
Avatar
karol / 13 lutego 2012 o 10:58
[quote name='Moderator' timestamp='1329125858' post='595936']
Witam, nie wstydzimy się. 10 minut po wypadku tylko takie dane były dostępne.
[/quote]


Akurat. Tekst był godzinę po zdarzeniu. Poza tym, jaki problem jest ustalenie, w którym to było miejscu, czy na przejśćiu czy poza nim.
Tłumaczenie, że 10 minut po wypadku były tylko takie informacje to kpiny. Gdybym ja tak szefowi w pracy powiedział, to by mnie chyba zwolnił. Chyba od tego jesteście, żeby zdobywać informacje/ Za to wam chyba płacą. Eh...
Avatar
Moderator / 13 lutego 2012 o 10:37
[quote name='karol' timestamp='1329124132' post='595926']
Ja bym sie wstydził dawać takie info.
To są kpiny.
Mija 1,5 godz. od zdarzenia, a wy nie potraficie zdobyć podstaawowych informacji: gdzie to było, jaki samochód, kto ranny itp."wyjaśnianie są okoliczności" to darujcie sobie. Bo to żadna informacja.
Żenua
[/quote]
Witam, nie wstydzimy się. 10 minut po wypadku tylko takie dane były dostępne.
Avatar
karol / 13 lutego 2012 o 10:08
Ja bym sie wstydził dawać takie info.
To są kpiny.
Mija 1,5 godz. od zdarzenia, a wy nie potraficie zdobyć podstaawowych informacji: gdzie to było, jaki samochód, kto ranny itp."wyjaśnianie są okoliczności" to darujcie sobie. Bo to żadna informacja.
Żenua
Avatar
zebra / 13 lutego 2012 o 09:54
Trzeba było tylko czasu na to aby ktoś kogoś potrącił na tej ulicy. Ludzie włażą tam non stop miedzy jadące samochody nie korzystając z przejść dla pieszych. Tam jest to codziennością i jeszcze mają pretensje jak się na nich trąbi. Nie raz mam chęć wyleźć i przyjebać w łeb i poinformować że od tego są przejścia dla pieszych.

Ale wiejskich nawyków wieśniaków nie nauczy nikt niestety.