niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Lublin: Ambasador Niemiec w liceum im. Unii Lubelskiej. Wręczał uczniom dyplomy

Dodano: 27 kwietnia 2016, 19:36
Autor: ask

Podczas spotkania chwalono doskonałą znajomość języka niemieckiego, którą mogą poszczycić się uczniowie lubelskiego liceum
Podczas spotkania chwalono doskonałą znajomość języka niemieckiego, którą mogą poszczycić się uczniowie lubelskiego liceum

Rolf Nikel, ambasador Republiki Federalnej Niemiec, odwiedził w środę III LO im. Unii Lubelskiej. Polityk wręczał dyplomy DSDII uczniom, którzy zdali egzamin z języka niemieckiego na poziomie B1/C1.

W spotkaniu z ambasadorem udział wzięli nie tylko uczniowie III LO, ale także przedstawiciele innych partnerskich szkół RFN z województwa lubelskiego - Gimnazjum nr 5 i 11 z Lublina oraz Gimnazjum nr 1 ze Świdnika.

– W spotkaniu uczestniczył także honorowy konsul RFN prof. A. Kidyba, zastępca kierownika wydziału kultury Ambasady RFN Ulrike Wolf oraz Karl - Martin Everding, szef Centralnego Wydziału Szkolnictwa Za Granicą – wylicza Grzegorz Lech, dyrektor III LO w Lublinie.

Podczas spotkania chwalono doskonałą znajomość języka niemieckiego, którą mogą poszczycić się uczniowie lubelskiego liceum, a jaką wykazali m.in. podczas zorganizowanej w ubiegłym tygodniu debaty Sollen Unterrichtsräume in Polen zur smartphone-freien Zone erklärt werden? (Czy klasy w polskich szkołach powinny stać się strefą wolną od smartfonów?), która odbyła się w ramach regionalnych eliminacji projektu „Jugend debattiert international”.

 

Gość
Gość
Gość
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 kwietnia 2016 o 22:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tylko LWG zmotywuje obywateli RP do uwolnienia się spod okupacji ekonomicznej. Zrozumiano!!!! I CO WTEDY BĘDZIE? Otóż wtedy miesięczne wydatki naszych gospodarstw w UE będą zbliżone i zbliżone będa nasze dochody oraz nasze oszczędności.
Rozwiń
Gość
Gość (27 kwietnia 2016 o 22:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Polacy nie zrozumieją, bo Ci, którzy rozumieją, nie występują oficjalnie, a jeśli czynią to oficjalnie, to leją na moje polskie wnioski twórcze. Zatem nie są ani patriotami ani narodowcami. Zrozumiano!!!!
Rozwiń
Gość
Gość (27 kwietnia 2016 o 22:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Polacy nie zrozumieją, bo nie istnieją przesłanki ku zrozumieniu. Dowód. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia.
Rozwiń
Gość
Gość (27 kwietnia 2016 o 22:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wizyta ambasadora Niemiec jest potworną zbrodnią na narodowości polskiej, której celem jest werbowanie utalentowanej polskiej młodzieży do pracy na rzecz Niemiec, przy jednoczesnym blokowaniu polskich odkryć i wynalazków. To nie rózni się od zbrodni ludobójstwa, albowiem z powodu braku funduszy w związku ze zniewoleniem państwa polskiego przedwczesnie umierają obywatele RP.
Rozwiń
zueus
zueus (27 kwietnia 2016 o 22:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jesteśmy kolonią .Niemcy swoje wpływy przesówaja na wschód bo zachód mają .Kiedy Polacy zrozumią że jesteśmy tylko siła roboczą to tak jak planowałh
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!