Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 maja 2011 r.
15:44
Edytuj ten wpis

Lublin: Autobus i karetka zderzyły się z samochodami osobowymi

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 4 A A
Do wypadków doszło na ul. Popiełuszki i Drodze Męczenników Majdanka (Paweł Buczkowski / Archiwum)
Do wypadków doszło na ul. Popiełuszki i Drodze Męczenników Majdanka (Paweł Buczkowski / Archiwum)

Na ul. Popiełuszki w Lublinie prywatny autobus zderzył się z osobowym oplem. Na Drodze Męczenników Majdanka audi zderzyło się z karetką pogotowia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu - wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Do wypadku na ul. Popiełuszki doszło ok. 14.40. W okolicach skrzyżowania z ul. Poniatowskiego autobus komunikacji prywatnej zderzył się z osobowym oplem. Jedna osoba podróżująca autobusem została przewieziona do szpitala. Z powodu wypadku, na ul. Popiełuszki występowały utrudnienia w ruchu.

O tej samej porze na parkingu sklepu Stokrotka przy Drodze Męczenników Majdanka doszło do kolizji karetki pogotowia z audi. - Nikomu nic się nie stało, ale ratownik medyczny jadący karetką uskarżał się na bóle więc udał się na badania - mówi st. sierż. Anna Smarzak z KWP w Lublinie.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ratownik / 31 maja 2011 o 20:55
Po pierwsze:
-to karetka z fordem fokusem
-i nie koło jakiejś stokrotki na parkingu tylko na ul. dr. m majdanka
Po drugie:
-niech ten co pisze że ratownicy są przeszkoleni do wyciągania kasy z firm ubezp. niech się puknie w głowę i to porządnie 10 kg młotem bo każdemu się należy jeżeli mu coś dolega i nastąpiło to na wskutek wypadku!!!!!
A ogólnie to żadem ratownik nie powoduje kolizji specjalnie tylko uczestnicy ruch nie wiedzą co zrobić i jak się z
achować gdy słyszą pojazd na sygnale!!!! [b][b][b]Jak by w amoku byli!!!! [/b][/b][/b]
Po pierwsze:
-to karetka z fordem fokusem
-i nie koło jakiejś stokrotki na parkingu tylko na ul. dr. m majdanka
Po drugie:
-niech ten co pisze że ratownicy są przeszkoleni do wyciągania kasy z firm ubezp. niech się puknie w głowę i to porządnie 10 kg młotem bo każdemu się należy jeżeli mu coś dolega i nastąpiło to na wskutek wypadku!!!!!
A ogólnie to żadem ratownik nie powoduje kolizji specjalnie tylko uczestnicy ruch nie wiedzą co zrobić i jak się z
achować gdy słyszą pojazd na sygnal... rozwiń
Avatar
thomas / 31 maja 2011 o 19:59
Lenin ty peeedaale, jak byś płacił prawie 1000zł na ZUSu i na ubezpieczenie to też byś próbował wyrwać parę groszy od tych złodziei, tym bardziej że to był wypadek w pracy.!!
Avatar
Lenin / 31 maja 2011 o 18:38
Mamy bardzo dobrze wyszkolonych ratowników w temacie wykorzystania każdej okazji do wyciągnięcia kasy z ubezpieczenia.Bule zawsze gdzieś się odczuwa,wystarczy dobrze dopasować do sytuacji.
Avatar
Gość / 31 maja 2011 o 18:29
Mam zdjęcia, ale nie ma nic za darmo. Niestety.
Avatar
ratownik / 31 maja 2011 o 20:55
Po pierwsze:
-to karetka z fordem fokusem
-i nie koło jakiejś stokrotki na parkingu tylko na ul. dr. m majdanka
Po drugie:
-niech ten co pisze że ratownicy są przeszkoleni do wyciągania kasy z firm ubezp. niech się puknie w głowę i to porządnie 10 kg młotem bo każdemu się należy jeżeli mu coś dolega i nastąpiło to na wskutek wypadku!!!!!
A ogólnie to żadem ratownik nie powoduje kolizji specjalnie tylko uczestnicy ruch nie wiedzą co zrobić i jak się z
achować gdy słyszą pojazd na sygnale!!!! [b][b][b]Jak by w amoku byli!!!! [/b][/b][/b]
Po pierwsze:
-to karetka z fordem fokusem
-i nie koło jakiejś stokrotki na parkingu tylko na ul. dr. m majdanka
Po drugie:
-niech ten co pisze że ratownicy są przeszkoleni do wyciągania kasy z firm ubezp. niech się puknie w głowę i to porządnie 10 kg młotem bo każdemu się należy jeżeli mu coś dolega i nastąpiło to na wskutek wypadku!!!!!
A ogólnie to żadem ratownik nie powoduje kolizji specjalnie tylko uczestnicy ruch nie wiedzą co zrobić i jak się z
achować gdy słyszą pojazd na sygnal... rozwiń
Avatar
thomas / 31 maja 2011 o 19:59
Lenin ty peeedaale, jak byś płacił prawie 1000zł na ZUSu i na ubezpieczenie to też byś próbował wyrwać parę groszy od tych złodziei, tym bardziej że to był wypadek w pracy.!!
Avatar
Lenin / 31 maja 2011 o 18:38
Mamy bardzo dobrze wyszkolonych ratowników w temacie wykorzystania każdej okazji do wyciągnięcia kasy z ubezpieczenia.Bule zawsze gdzieś się odczuwa,wystarczy dobrze dopasować do sytuacji.
Avatar
Gość / 31 maja 2011 o 18:29
Mam zdjęcia, ale nie ma nic za darmo. Niestety.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 13 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 6 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 42 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!