Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2010 r.
20:02
Edytuj ten wpis

Lublin dobrym miejscem na inwestycje

0 5 A A

Poza centrum regionu, warunki do inwestowania dla sektora usług i nowoczesnych technologii są fatalne. - Szansa na szybką poprawę to utrzymanie niskich kosztów pracy i rozwój stref ekonomicznych - wymieniają specjaliści.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do takich wniosków doszli eksperci z Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Jak?

Sprawdź na Strefie Biznesu w tekście: Na Lubelszczyźnie najlepszy na biznes jest Lublin

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kurenda / 28 grudnia 2010 o 12:21
Super ....to tak jakby na Księżycu zainstalować fabrykę zegarków.
Z tej dziury spier**lił i producent pił łańcuchowych i opakowań itd...bo Palikot zamiast pilnować zaplecza pod drogi i kolej to latał z ch*jem i świńskim ryjem.
Avatar
lol / 28 grudnia 2010 o 12:15
No tylko tu inwestować, tylko w co, w rozwój nowych upraw buraków albo ziemniaków ?
Avatar
obserwator / 28 grudnia 2010 o 12:11
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! Świetny dowcip
Avatar
Marek / 28 grudnia 2010 o 11:40
No nie wiem czy takim dobrym miejscem do inwestowania jest Lublin, jak przeanalizowałem cały raport Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, to jesteśmy daleko w tyle, woj. Podkarpackie bije nas na głowę, a gdy wybudują autostradę zostaniemy daleko w tyle. Wystarczy przyjrzeć się wszystkim mapą zamieszczonym w ww. raporcie a widać jakie są kierunki rozwoju w Polsce, rozwija się całe południe naszego kraju i widać że woj. Podkarpackie zmierza w dobrym kierunku, na wszystkich mapkach przeważa tam kolor ciemno niebieski i granatowy w woj. Lubelskim przeważa tylko kolor jasnoniebieski i błękitny i raczej prędko się to nie zmieni.
No nie wiem czy takim dobrym miejscem do inwestowania jest Lublin, jak przeanalizowałem cały raport Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, to jesteśmy daleko w tyle, woj. Podkarpackie bije nas na głowę, a gdy wybudują autostradę zostaniemy daleko w tyle. Wystarczy przyjrzeć się wszystkim mapą zamieszczonym w ww. raporcie a widać jakie są kierunki rozwoju w Polsce, rozwija się całe południe naszego kraju i widać że woj. Podkarpackie zmierza w dobrym kierunku, na wszystkich mapkach przeważa tam kolor ciemno niebieski i granatowy w woj. Lubels... rozwiń
Avatar
ja / 28 grudnia 2010 o 11:33
no przeciez dopiero był artykuł, żeby jak najdalej od Lublina... czy ktoś może to jakoś wyjasnić?... bo jakies rozdwojenie mi sie tu wkrada...
Avatar
kurenda / 28 grudnia 2010 o 12:21
Super ....to tak jakby na Księżycu zainstalować fabrykę zegarków.
Z tej dziury spier**lił i producent pił łańcuchowych i opakowań itd...bo Palikot zamiast pilnować zaplecza pod drogi i kolej to latał z ch*jem i świńskim ryjem.
Avatar
lol / 28 grudnia 2010 o 12:15
No tylko tu inwestować, tylko w co, w rozwój nowych upraw buraków albo ziemniaków ?
Avatar
obserwator / 28 grudnia 2010 o 12:11
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!! Świetny dowcip
Avatar
Marek / 28 grudnia 2010 o 11:40
No nie wiem czy takim dobrym miejscem do inwestowania jest Lublin, jak przeanalizowałem cały raport Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, to jesteśmy daleko w tyle, woj. Podkarpackie bije nas na głowę, a gdy wybudują autostradę zostaniemy daleko w tyle. Wystarczy przyjrzeć się wszystkim mapą zamieszczonym w ww. raporcie a widać jakie są kierunki rozwoju w Polsce, rozwija się całe południe naszego kraju i widać że woj. Podkarpackie zmierza w dobrym kierunku, na wszystkich mapkach przeważa tam kolor ciemno niebieski i granatowy w woj. Lubelskim przeważa tylko kolor jasnoniebieski i błękitny i raczej prędko się to nie zmieni.
No nie wiem czy takim dobrym miejscem do inwestowania jest Lublin, jak przeanalizowałem cały raport Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, to jesteśmy daleko w tyle, woj. Podkarpackie bije nas na głowę, a gdy wybudują autostradę zostaniemy daleko w tyle. Wystarczy przyjrzeć się wszystkim mapą zamieszczonym w ww. raporcie a widać jakie są kierunki rozwoju w Polsce, rozwija się całe południe naszego kraju i widać że woj. Podkarpackie zmierza w dobrym kierunku, na wszystkich mapkach przeważa tam kolor ciemno niebieski i granatowy w woj. Lubels... rozwiń
Avatar
ja / 28 grudnia 2010 o 11:33
no przeciez dopiero był artykuł, żeby jak najdalej od Lublina... czy ktoś może to jakoś wyjasnić?... bo jakies rozdwojenie mi sie tu wkrada...
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 5

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 0

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 3

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria