wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Lublin: Dwa boiska powstaną na Dziesiątej. Ze środków budżetu obywatelskiego

Dodano: 29 lipca 2016, 17:50
Autor: drs

Dwa obiekty sportowe powstaną w dzielnicy Dziesiąta dzięki projektom do budżetu obywatelskiego. Miasto ogłosiło przetargi na wykonanie robót.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Pierwsze zlecenie dotyczy remontu i przebudowy boiska treningowego na terenie Sygnału przy ul. Zemborzyckiej. Termin zakończenia prac miasto wyznaczyło na połowę grudnia.

To zlecenie obejmuje m.in. odnowę boiska piłkarskiego i wykonanie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z budową muru oporowego od strony VI LO i utwardzeniem dojść. Ponadto powstać ma też budynek zaplecza sanitarno-szatniowego, pięć miejsc parkingowych, a całość ma być oświetlona i obserwowana przez nowe kamery monitoringu. W ramach tej samej umowy dostarczone ma być sportowe wyposażenie obiektu.

Drugi przetarg dotyczy budowy wielofunkcyjnego boiska przy ul. Siemiradzkiego 34a. Powstanie ono w miejscu zdegradowanego, asfaltowego boiska, którego nawierzchnia ma być rozebrana i zastąpiona nową, z poliuretanu. Pojawią się także bramki do gry w piłkę oraz kosz do koszykówki. Także w tym przypadku mowa jest o ogrodzeniu i oświetleniu terenu oraz wykonaniu instalacji monitoringu. Dla tej inwestycji miasto wyznaczyło nieco wcześniejszy termin zakończenia prac: koniec listopada.

Deb0308el
...
Użytkownik niezarejestrowany
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Deb0308el
Deb0308el (11 października 2016 o 14:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czasami warto usiąść w fotelu i pomyśleć o tego typu sprawach. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi za pomocą Internetu. Co byśmy bez niego dziś zrobili, ehh… Deb0308 - To jest to:
Rozwiń
...
... (31 lipca 2016 o 11:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Odkąd powstały te nowe bloki to w końcu coś się dzieje na Siemiradzkiego najpierw Zielony zakątek czyli plac zabaw a teraz Zielone boisko...
Rozwiń
Gość
Gość (31 lipca 2016 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Super wreszcie dzieciaki nie będą bawiły się pod domami tylko na normalnym boisku. Od wielu lat boisko na siemiradzkiego niszczeje. A odkąd powstały te nowe bloki to mieszkańcy traktują to jak swoją własność. Wreszcie coś zaczyna się dziać. Ale ulicami i chodziłam też trzeba się zająć !
Rozwiń
Gość
Gość (31 lipca 2016 o 08:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ciekawe czy boisko będzie otwarte dla mieszkańców.na razie w wakacje jest zamknięte.
Rozwiń
Alf
Alf (29 lipca 2016 o 21:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Burak jesteś
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!