Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 sierpnia 2016 r.
19:50

Lublin: Impreza z finałem w szpitalu. Przedawkowali dopalacze

Autor: Zdjęcie autora jsz
128 13 A A

Dwóch młodych mężczyzn trafiło do szpitala po tym, jak najprawdopodobniej przedawkowali dopalacze. Jeden z nich jest w bardzo ciężkim stanie. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

31-latek i jego kolega prawdopodobnie połączyli narkotyki z alkoholem. W czwartek wieczorem przyszli do domu 31-latka w pobliżu ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Jego ojciec wychodził wówczas do pracy na nocną zmianę. Zauważył, że panowie są podchmieleni. Poprosił swoją krewną, by później zajrzała do domu i sprawdziła, co się tam dzieje. Kobiecie nie udało się jednak wejść do środka. Nikt jej nie otworzył. W piątek nad ranem ojciec 31-latka zwolnił się więc z pracy i pojechał do domu.

Z relacji śledczych wynika, że na miejscu zastał swojego syna wraz kolegą. Jeden z nich był całkowicie nieprzytomny. Z drugim bardzo ciężko było nawiązać jakikolwiek kontakt. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że są w ciężkim stanie.

Sprawą zajęła się prokuratura. Śledczy będą wyjaśniać co zażywali poszkodowani i w jakich okolicznościach do tego doszło.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kylo / 29 sierpnia 2016 o 02:43
PAMIETAJ SYNIU - NIE ŻYCZ  KOMU TEGO ZŁEGO -CO TOBIE NIE MIŁE ---- SAM ZDYCHAJ  !!!!!!
Avatar
norman / 28 sierpnia 2016 o 14:14
Pod jakim adresem w lublinie można kupic te "dopalacze" ??
Avatar
kylo / 28 sierpnia 2016 o 09:49
zastanow sie po***y idioto co piszesz ?  moze twoj tatus to robil i teraz szukasz przykladu na kims innym ? wypada ci tylko wspolczuc  !!!!  wybacz ale to juz nie moj problem  !!!!
Avatar
hert / 27 sierpnia 2016 o 13:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
31 latei i tata pilnuje czy uprawia  seks czy nie, ale jaja, a może najpierw tatuś prubuje czy dobra dziewczyna a później za nim synio
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 11:18
Lubię To.Dobra informacja i nie życzę powrotu do zdrowia.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 09:53
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 09:32
Po co pisać takie głupoty? Nie wiemy co tam się stało. Może ktos im czegoś dosypal do alkoholu
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 02:00
Dobry ojciec. Mało już takich...
Avatar
gert / 26 sierpnia 2016 o 21:54
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Normalny człowiek nie dotknie tego gowna tylko ciekawski małolat czepia się  tego świństwa!
31 latek to chyba nie małolat, także brał już swiadomie i to jego życie, a widocznie ojciec wiedział, jak go wychował, kiedy zwolnił się z pracy i wczesniej przyszedł
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2016 o 21:16
nie leczyć za moje pieniądzejak przeżyją to ich przygoda wzmocni jak nie to Nagroda Darwina posmiertnie.
Avatar
kylo / 29 sierpnia 2016 o 02:43
PAMIETAJ SYNIU - NIE ŻYCZ  KOMU TEGO ZŁEGO -CO TOBIE NIE MIŁE ---- SAM ZDYCHAJ  !!!!!!
Avatar
norman / 28 sierpnia 2016 o 14:14
Pod jakim adresem w lublinie można kupic te "dopalacze" ??
Avatar
kylo / 28 sierpnia 2016 o 09:49
zastanow sie po***y idioto co piszesz ?  moze twoj tatus to robil i teraz szukasz przykladu na kims innym ? wypada ci tylko wspolczuc  !!!!  wybacz ale to juz nie moj problem  !!!!
Avatar
hert / 27 sierpnia 2016 o 13:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
31 latei i tata pilnuje czy uprawia  seks czy nie, ale jaja, a może najpierw tatuś prubuje czy dobra dziewczyna a później za nim synio
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 11:18
Lubię To.Dobra informacja i nie życzę powrotu do zdrowia.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 09:53
31 latek i tata się zwolnił z pracy bo się martwił? Ludzie do czego to doszło. Dorosły chłop i się bawi w dopalacze? Jestem tylko troche starszy i nei wyobrażam sobie juz od kilku lat bawienie się w jakiekolwiek dziwne użwyki - rodzina itp. po prostu nie ma na to czasu.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 09:32
Po co pisać takie głupoty? Nie wiemy co tam się stało. Może ktos im czegoś dosypal do alkoholu
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2016 o 02:00
Dobry ojciec. Mało już takich...
Avatar
gert / 26 sierpnia 2016 o 21:54
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Normalny człowiek nie dotknie tego gowna tylko ciekawski małolat czepia się  tego świństwa!
31 latek to chyba nie małolat, także brał już swiadomie i to jego życie, a widocznie ojciec wiedział, jak go wychował, kiedy zwolnił się z pracy i wczesniej przyszedł
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2016 o 21:16
nie leczyć za moje pieniądzejak przeżyją to ich przygoda wzmocni jak nie to Nagroda Darwina posmiertnie.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 28 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!