Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 kwietnia 2017 r.
11:30

Lublin: Jechała w nocy mercedesem bez świateł. I piła piwo

Autor: Zdjęcie autora gr
124 12 A A

W nocy z poniedziałku na wtorek na ulicy Nałęczowskiej w Lublinie, policjant zatrzymał 26-latkę kierującą mercedesem. Kobieta piła alkohol w czasie jazdy i nie miała włączonych świateł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło przed godziną 1. Policjant będący w czasie wolnym od służby zauważył mercedesa jadącego ulicą Nałęczowską bez włączonych świateł. Kiedy auto zatrzymało się na czerwonym świetle, podszedł do kierującej aby przypomnieć jej o ich włączeniu. Wtedy zauważył, że kobieta pije alkohol. Natychmiast uniemożliwił jej dalszą jazdę i o zdarzeniu poinformował dyżurnego, który przysłał na miejsce patrol policji.

Kierującą okazała się 26-letnia lublinianka. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Grozi jej kara do dwóch lat więzienia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bez / 13 kwietnia 2017 o 23:06
Głupia du-a!
Avatar
olo / 13 kwietnia 2017 o 08:17
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A po co jej światła jak piła jasne, podwójnie chmielone.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 08:16
Idiotka. Skąd to się bierze to bezmózgowie???
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 08:06
Przeciez to logiczne,nie wlaczyla swiatel zeby nie bylo widac,ze pije piwo!:)
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 14:58
Kur.wa w nocy bez świateł!!!!????
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 14:54
Czepiacie się! Moim zdaniem policjant powinien być gentelmanem i zaproponować pozostawienie samochodu na parkingu oraz wezwać taksówkę.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 14:07
do ker , lewacki ignorancie, po kilku miesiącach odkładania z 500+, nie da się kupić mercedesa
Avatar
ker / 12 kwietnia 2017 o 13:35
kupiła pewnie za 500+ samochód, przecież ta ruda mówiła,że to nic wielkiego jak ktoś kupuje samochód za 500+, do tego widocznie zostało jej jeszcze na piwo
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 13:29
ZABRAĆ PRAWO JAZDY DO KOŃCA ŻYCIA.JAK TRZEBA BYĆ STUKNIĘTYM ŻEBY PIĆ PODCZAS PROWADZENIA POJAZDU.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 13:26
Kobiecie chciało się mocno pić- suszyło ją. Bez napoju groziła jej utrata przytomności i to jeszcze za kierownicą?.
Avatar
bez / 13 kwietnia 2017 o 23:06
Głupia du-a!
Avatar
olo / 13 kwietnia 2017 o 08:17
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A po co jej światła jak piła jasne, podwójnie chmielone.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 08:16
Idiotka. Skąd to się bierze to bezmózgowie???
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 08:06
Przeciez to logiczne,nie wlaczyla swiatel zeby nie bylo widac,ze pije piwo!:)
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 14:58
Kur.wa w nocy bez świateł!!!!????
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 14:54
Czepiacie się! Moim zdaniem policjant powinien być gentelmanem i zaproponować pozostawienie samochodu na parkingu oraz wezwać taksówkę.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 14:07
do ker , lewacki ignorancie, po kilku miesiącach odkładania z 500+, nie da się kupić mercedesa
Avatar
ker / 12 kwietnia 2017 o 13:35
kupiła pewnie za 500+ samochód, przecież ta ruda mówiła,że to nic wielkiego jak ktoś kupuje samochód za 500+, do tego widocznie zostało jej jeszcze na piwo
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 13:29
ZABRAĆ PRAWO JAZDY DO KOŃCA ŻYCIA.JAK TRZEBA BYĆ STUKNIĘTYM ŻEBY PIĆ PODCZAS PROWADZENIA POJAZDU.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2017 o 13:26
Kobiecie chciało się mocno pić- suszyło ją. Bez napoju groziła jej utrata przytomności i to jeszcze za kierownicą?.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 2 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 13 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!