Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 maja 2015 r.
10:09

Lublin: Kamień spod kosy spalinowej wybił szybę w autobusie komunikacji miejskiej

Autor: Zdjęcie autora łm
0 19 A A
Wybita szyba. Zdjęcie ilustracyjne
Wybita szyba. Zdjęcie ilustracyjne

O sporym pechu mogą mówić pasażerowie, którzy rano jechali miejską "dwójką". Podczas koszenia trawy jeden z robotników przez przypadek wybił szybę w autobusie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło przed godz. 9 niedaleko przejazdu kolejowego na ul. Turystycznej w Lublinie, w okolicach biura rachunkowego. Wzdłuż ulicy do rana porządokowana była zieleń.

- Prawdopodobnie pod kosę spalinową dostał się kamień - mówi nasz Czytelnik Jerzy, których jechał autobusem. - Z dużą siłą został spod niej wyrzucony. Pech chciał, że uderzył wprost w szybę po stronie kierowcy. Zrobiła się z niej "pajęczynka". Huk był duży, ale na szczęście nikomu nic się nie stało - mówi pan Jerzy. 

Kierowca zatrzymał pojazd i wezwał pomoc drogową. Pasażerowie musieli przesiąść się do innego autobusu.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gajowy / 16 maja 2015 o 14:57

Najlepiej jak najdalej trzymać się od kosiarzy, bo takie incydenty czasem się zdarzają i mogą skończyć się tragicznie.

Na moim osiedlu to kosiarze bardziej zuchwali niż dresiarze. Strach jest.

Avatar
dziennikarz nisko opłacany / 16 maja 2015 o 01:59

Prawdziwy BREAKING NEWS - "na ul. Turystycznej w Lublinie, na wysokości biura rachunkowego", "do rana porządokowana była zieleń", "jeden z robotników przez przypadek wybił szybę" , "pod kosę spalinową dostał się kamień" a Jerzy miał na nazwisko Czytelnik? "Dziennikarzu" łm - czytaj co piszesz zanim klikniesz opublikuj

jeśli byś zapłacił za czytanie no to może bym mi się chciało czytać to co piszę

za free bierz co dają i nie wybrzydzaj
 

jeśli byś zapłacił za czytanie no to może bym mi się chciało czytać to co piszę

za free bierz co dają i nie wybrzydzaj
 

rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 16:00
Czy to prawda że mpk do przeprowadzki zajezdni wykorzystuje trolejbusy zakupione z współfanansowaniem środków unijnych ?? Kilka krotnie dziś były widziane przewożące różne graty przez miasto. Czy za takie wykorzystywanie pojazdów niezgodne z przeznaczeniem unia nie może cofnąć dotacji i nałożyć kar ?
Avatar
karoleRepe / 15 maja 2015 o 14:39

Co za k...wa sensacja dnia.

Taka że fruwają kamienie , tylko nie wiem do których to wyborców są adresowane.

Avatar
barteksmolinski / 15 maja 2015 o 14:38

Najlepiej jak najdalej trzymać się od kosiarzy, bo takie incydenty czasem się zdarzają i mogą skończyć się tragicznie.

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 14:33
Co za k...wa sensacja dnia.
Avatar
POgromca komuchów / 15 maja 2015 o 13:20

Zapewne na PiS jak zagłosujesz będzie raj na ziemi. Zapomnij chyba raj będzie ale w Toruniu. Najlepiej ustawić się w "Telegrafie", "Art.B" , "Srebrze" i mówić że jest się prawym i sprawiedliwym.

Jak nie PIS to co ? nadal to kondominium hitlerowsko-bolszewickie pod żydowskim zarządem POwierniczym ?  bo POlska istnieje tylko teoretycznie !!!!

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 13:06

Zapewne na PiS jak zagłosujesz będzie raj na ziemi. Zapomnij chyba raj będzie ale w Toruniu. Najlepiej ustawić się w "Telegrafie", "Art.B" , "Srebrze" i mówić że jest się prawym i sprawiedliwym.

Spieprzaj dziadu !!!

Avatar
BRONEK / 15 maja 2015 o 13:04

Zapewne na PiS jak zagłosujesz będzie raj na ziemi. Zapomnij chyba raj będzie ale w Toruniu. Najlepiej ustawić się w "Telegrafie", "Art.B" , "Srebrze" i mówić że jest się prawym i sprawiedliwym.

O czym ty piszesz ? komunistyczna ,czerwona świnio !!!!

Avatar
gajowy / 15 maja 2015 o 12:48

Taka kosa spalinowa to jeszcze pikuś, gorzej jak kamień dostanie się do kosiarki rotacyjnej... może zabić. Nie jeden rolnik coś o tym może powiedzieć.

Ale to co, któryś z tych zabitych rolników przez kamień spod rotacyjnej kosiarki może o tym opowiedzieć??

Avatar
gajowy / 16 maja 2015 o 14:57

Najlepiej jak najdalej trzymać się od kosiarzy, bo takie incydenty czasem się zdarzają i mogą skończyć się tragicznie.

Na moim osiedlu to kosiarze bardziej zuchwali niż dresiarze. Strach jest.

Avatar
dziennikarz nisko opłacany / 16 maja 2015 o 01:59

Prawdziwy BREAKING NEWS - "na ul. Turystycznej w Lublinie, na wysokości biura rachunkowego", "do rana porządokowana była zieleń", "jeden z robotników przez przypadek wybił szybę" , "pod kosę spalinową dostał się kamień" a Jerzy miał na nazwisko Czytelnik? "Dziennikarzu" łm - czytaj co piszesz zanim klikniesz opublikuj

jeśli byś zapłacił za czytanie no to może bym mi się chciało czytać to co piszę

za free bierz co dają i nie wybrzydzaj
 

jeśli byś zapłacił za czytanie no to może bym mi się chciało czytać to co piszę

za free bierz co dają i nie wybrzydzaj
 

rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 16:00
Czy to prawda że mpk do przeprowadzki zajezdni wykorzystuje trolejbusy zakupione z współfanansowaniem środków unijnych ?? Kilka krotnie dziś były widziane przewożące różne graty przez miasto. Czy za takie wykorzystywanie pojazdów niezgodne z przeznaczeniem unia nie może cofnąć dotacji i nałożyć kar ?
Avatar
karoleRepe / 15 maja 2015 o 14:39

Co za k...wa sensacja dnia.

Taka że fruwają kamienie , tylko nie wiem do których to wyborców są adresowane.

Avatar
barteksmolinski / 15 maja 2015 o 14:38

Najlepiej jak najdalej trzymać się od kosiarzy, bo takie incydenty czasem się zdarzają i mogą skończyć się tragicznie.

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 14:33
Co za k...wa sensacja dnia.
Avatar
POgromca komuchów / 15 maja 2015 o 13:20

Zapewne na PiS jak zagłosujesz będzie raj na ziemi. Zapomnij chyba raj będzie ale w Toruniu. Najlepiej ustawić się w "Telegrafie", "Art.B" , "Srebrze" i mówić że jest się prawym i sprawiedliwym.

Jak nie PIS to co ? nadal to kondominium hitlerowsko-bolszewickie pod żydowskim zarządem POwierniczym ?  bo POlska istnieje tylko teoretycznie !!!!

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 13:06

Zapewne na PiS jak zagłosujesz będzie raj na ziemi. Zapomnij chyba raj będzie ale w Toruniu. Najlepiej ustawić się w "Telegrafie", "Art.B" , "Srebrze" i mówić że jest się prawym i sprawiedliwym.

Spieprzaj dziadu !!!

Avatar
BRONEK / 15 maja 2015 o 13:04

Zapewne na PiS jak zagłosujesz będzie raj na ziemi. Zapomnij chyba raj będzie ale w Toruniu. Najlepiej ustawić się w "Telegrafie", "Art.B" , "Srebrze" i mówić że jest się prawym i sprawiedliwym.

O czym ty piszesz ? komunistyczna ,czerwona świnio !!!!

Avatar
gajowy / 15 maja 2015 o 12:48

Taka kosa spalinowa to jeszcze pikuś, gorzej jak kamień dostanie się do kosiarki rotacyjnej... może zabić. Nie jeden rolnik coś o tym może powiedzieć.

Ale to co, któryś z tych zabitych rolników przez kamień spod rotacyjnej kosiarki może o tym opowiedzieć??