wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Lublin: Którego artystę warto nagrodzić?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 lipca 2013, 17:25

Zaczął się nabór zgłoszeń do nagród za działalność kulturalną. Kandydatów mogą zgłaszać nawet osoby prywatne.

Można to robić osobiście lub listownie, a w obu tych przypadkach adres jest ten sam: Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin, ul. Złota 2, 20-112 Lublin. Sekretariat czynny jest w dni robocze od godz. 7.30 do 15.30. Termin upłynie 20 września i nie będzie liczyć się data stempla, ale data doręczenia przesyłki.

Zgłoszenia przyjmowane są na specjalnych formularzach. Wypełniony druk należy zamknąć w kopercie i opisać ją danymi zgłaszającego i dopisać jedną z kategorii nagród. A kategorie są cztery: Nagroda Artystyczna Miasta Lublin za 2012 r., za upo-wszechnianie kultury w 2012 r., dla mecenasa kultury 2012 r. i za całokształt działalności.

Później wszystkie koperty trafią do komisji, w której składzie znaleźli się: Urszula Bobryk – prorektor UMCS ds. studenckich, o. Tomasz Dostatni – prezes Fundacji "Ponad Granicami” im. św. Jacka Odrowąża, Teresa Księska-Falger – prezes Towarzystwa Muzycznego im. H. Wieniawskiego, Lechosław Lameński z Katedry Historii Sztuki Nowoczesnej KUL, Wojciech Mendzelewski – prezes Lubelskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków, Marcin Nowak – przewodniczący Komisji Kultury i Ochrony Zabytków Rady Miasta Lublin, Sławomir Toman z Zakładu Malarstwa II UMCS w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Pomysłowy
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Pomysłowy
Pomysłowy (31 lipca 2013 o 14:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Moze tego, co się nawalił o kąpał w fontannie ? Za całokształt bym mu przyznał, przynajmniej się dowiedziałem, że w tym mieście jest jakiś artysta ... Szkoda tylko, że zapomniałem, jak się nazywa ...

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!