sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Lublin: Kupują sprzęt dla stadionu przy ul. Piłsudskiego

Dodano: 24 lipca 2017, 13:23
Autor: drs

Budowa stadionu ma się skończyć w sierpniu<br />
Budowa stadionu ma się skończyć w sierpniu
(fot. Dorota Awiorko)

Do końca października dostarczony ma być sprzęt do utrzymania nawierzchni sportowych nowego stadionu przy al. Piłsudskiego. W toku są już inne zakupy

Chociaż budowa stadionu lekkoatletycznego ma się skończyć w sierpniu, to na dostawę niezbędnych urządzeń trzeba będzie poczekać o dwa miesiące dłużej.

Urząd Miasta ogłosił już przetarg na dostawę sprzętu. Na liście zakupów znalazł się ciągnik, współpracujące z nim urządzenie do czyszczenia nawierzchni, włóka do boisk trawiastych, pług do śniegi i przyczepa.

Stadion lekkoatletyczny ma być wyposażony ponadto w ładowarkę, samojezdną kosiarkę zbierającą trawę oraz lekki pojazd elektryczny do przewozu sprzętu sportowego. Oferty od dostawców powinniśmy poznać za tydzień.

Natomiast do czwartku wybrany powinien być dostawca wyposażenia stadionowego budynku. Mowa tu o szafkach i ławkach do szatni, krzesłach, noszach, szafce na leki, kostkarce do lodu, czy m.in. stołach do masażu.

Również w tym przypadku dostawca będzie mieć czas na zwiezienie sprzętu do końca października.

Czytaj więcej o: Lublin inwestycje w Lublinie
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (25 lipca 2017 o 19:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pytanie do Lubelaków: Będzie tam rozgrywał mecze jakiś lubelski klub piłkarski z niższej ligi bo murawka fajna?
Rozwiń
Gość
Gość (24 lipca 2017 o 19:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
zaprawę fizyczną i formę szlifuje się też w zimie. po za tym, nawet nie wiesz ile ludzi przychodziło na stary obiekt biegać w zimnie
Rozwiń
Gość
Gość (24 lipca 2017 o 17:09) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
Zmieniając SIWZ na stadion lekkoatletyczny (po wyroku KIO nakazującym zmianę specyfikacji wskazującej wyłącznie Tamex) UM pozwolił z premedytacją na zmowę przetargową Budimexu i Tamexu. Zgodnie bowiem z art. 305 § 1 kodeksu karnego ten, kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udaremnia lub utrudnia przetarg publiczny albo wchodzi w porozumienie z inną osobą, działając na szkodę właściciela mienia albo osoby lub instytucji, na rzecz której przetarg jest dokonywany, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech. Zgodnie bowiem z art. 705 kodeksu cywilnego organizator oraz uczestnik, czyli inny przedsiębiorca, przetargu mogą żądać unieważnienia zawartej umowy, jeżeli strona tej umowy, inny uczestnik lub osoba działająca w porozumieniu z nimi, wpłynęła na wynik przetargu w sposób sprzeczny z prawem lub dobrymi obyczajami. Jeżeli umowa została zawarta na cudzy rachunek, jej unieważnienia może żądać także ten, na czyj rachunek umowa została zawarta, lub dający zlecenie. Co ważne uprawnienie to wygasa z upływem miesiąca od dnia, w którym uprawniony dowiedział się o istnieniu przyczyny unieważnienia. Czas na wysunięcie żądania unieważnienia zawartej umowy nie może przekroczyć jednak roku, licząc od dnia jej zawarcia.
Rozwiń
Gość
Gość (24 lipca 2017 o 14:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Logistyka na poziomie 0. Stadion będzie ukończony, ale nie będzie można z niego korzystać bo nie będzie szafki na ubrania.... Czy projekt tego stadionu nie uwzględniał co będzie potrzebne do funkcjonowania?
Rozwiń
Gość
Gość (24 lipca 2017 o 14:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ilu tam widzów się zmieści 20?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!