Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 września 2013 r.
16:46
Edytuj ten wpis

Lublin: Mieszkańcy skarżą się na smród, szczury i śmieci przy MPO (wideo)

Autor: Zdjęcie autora drs izi
0 19 A A
Mieszkańcy skarżą się na uciążliwe sąsiedztwo zakładu MPO Sita przy ul. Ciepłowniczej (Maciej Kaczan
Mieszkańcy skarżą się na uciążliwe sąsiedztwo zakładu MPO Sita przy ul. Ciepłowniczej (Maciej Kaczan

Na fetor, biegające po okolicy szczury i walające się śmieci skarżą się mieszkający na os. Kruczkowskiego sąsiedzi zakładu MPO Sita przy ul. Ciepłowniczej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lutego 2014 o 08:44

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: plurl.pw/maps
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 150cm.

Avatar
Gość / 5 lutego 2014 o 21:30

Okradł i pobił starszą panią : http://a.martino.pl/jpg :  <-- gdybyście widzieli tego złodzeja proszę to gdzieś zgłosić . 

Avatar
Marcin / 5 lutego 2014 o 20:30

Zglaszamy smród od ponad dwóch lat. Straż miejska po przyjeździe mówi, że nie śmierdzi. Sanepid mówi, że wszystko w porządku. W rozmowach po kontroli mówią, że prezydent wydał zgodę na dzialalność tego zakładu (w środku miasta!) i oni nie mogą działać przeciwko prezydentowi. Dokumentacja zdjęciowa hałd śmieci oczywiście jest dostępna. Przy czyszczeniu zbiorników smród jest nie do zniesienia.

Tusk musi odejść,bo ten smród szybko nie odpuści.

Tusk musi odejść,bo ten smród szybko nie odpuści.

rozwiń
Avatar
Ela / 5 lutego 2014 o 20:06

Jestem mieszkanką ulicy Krężnickiej i chcę wyrazić swoje zadowolenie z pełnionych przez państwa firmę usług.Mimo początkowych trudności,udało się firmie uzyskać wysoką jakość świadczonych usług.W dniu dzisiejszym duży samochód opróżniał pojemniki przy głównej ulicy a mały wjeżdżał w uliczki oddalone od ulicy głównej,wszystko szło sprawnie i aż miło było popatrzeć.Aż nie chce się myśleć że jeszcze niedawno ulica obstawiona była pojemnikami i workami przez kilka dni.Gratuluję.

Chcę jeszcze dodać że na każdą moją reklamację firma zawsze reagowała.Mieszkanka ul.Krężnickiej

Jestem mieszkanką ulicy Krężnickiej i chcę wyrazić swoje zadowolenie z pełnionych przez państwa firmę usług.Mimo początkowych trudności,udało się firmie uzyskać wysoką jakość świadczonych usług.W dniu dzisiejszym duży samochód opróżniał pojemniki przy głównej ulicy a mały wjeżdżał w uliczki oddalone od ulicy głównej,wszystko szło sprawnie i aż miło było popatrzeć.Aż nie chce się myśleć że jeszcze niedawno ulica obstawiona była pojemnikami i workami przez kilka dni.Gratuluję.

Chcę jeszcze dodać że na każdą moją reklamację firma zaws... rozwiń

Avatar
Krzyś / 6 września 2013 o 11:11

"Pracownikom jest przykro gdy słyszą takie rzeczy"......... No k..... nie! Pracuję w firmie położonej przy tym syfie firmy SITA MPO. Ludzie nie macie pojęcia jak tu śmierdzi. Fetor dociera do ul. Zemborzyckiej. I muszę codziennie przez 8 godzin wąchać te smrody. A sanepid tego nie czuje. To kolejny przykład że ten kraj to PATOLOGIA. Układy i znajomości się liczą a nie człowiek. To jest zwykły SKANDAL. A te osoby z Sanepidu to osobiście wytarzałbym w tej kupie gówna. Może wtedy poczułyby nieprzyjemny zapach.

Bez przesady. może ten zapach, który Cioebie przesladuje, pochodzi z innego miejsca, ja bym dochodził prawdy. Miłego dnia

Bez przesady. może ten zapach, który Cioebie przesladuje, pochodzi z innego miejsca, ja bym dochodził prawdy. Miłego dnia

rozwiń
Avatar
rumcajs / 6 września 2013 o 10:29

polityka polityka i jeszcze raz polityka ...no i Pani zadymiara i tyle w temacie

Avatar
czujący / 6 września 2013 o 08:03

Zglaszamy smród od ponad dwóch lat. Straż miejska po przyjeździe mówi, że nie śmierdzi. Sanepid mówi, że wszystko w porządku. W rozmowach po kontroli mówią, że prezydent wydał zgodę na dzialalność tego zakładu (w środku miasta!) i oni nie mogą działać przeciwko prezydentowi. Dokumentacja zdjęciowa hałd śmieci oczywiście jest dostępna. Przy czyszczeniu zbiorników smród jest nie do zniesienia.

Avatar
inny mocher / 6 września 2013 o 07:26

Mieszkam na osiedlu Kruczkowskiego i nie mam zastrzeżeń do tej firmy czasami głośno czasami nieprzyjemne zapachy ale ogólnie da sie żyć, od dobrych kilku lat firma mpo ma tutaj swoją siedzibę aż tu nagle śmierdzi i przeszkadza.. to jest prowokacja grubymi nićmi szyta nie dajmy sie omamić mocherom

Avatar
Obcy / 6 września 2013 o 06:16
Skoro szczury są w bloku, a nie na sortowni to chyba oznacza,ze maja w blokowisku lepsze żarcie.
A jeśli się mylę to ciekawe gdzie się podzieja szczury z mpo jak zamkną sortownie? Wtedy to dopiero pójdą w blokowisko.
Także szanowni mieszkańcy osiedla zmiencie stanowisko. Pikietujcie za rozbudowa zakładu mpo. A może znajdzie się tu jeszcze działka dla konkurencji? Wtedy może wszystkie szczury z bloków wyemigruja i będziecie mieli spokój.
Avatar
ktoś całkiem obdy / 5 września 2013 o 21:39

Może niech swoje śmieci trzymają w domu to wtedy nie będą im śmierdzieć a nie zgodnie z ustawa śmieciową zostawiają dla firmy. Zajmijcie się czymś pożytecznym bo widać z nadmiaru czasu szukają sensacji. Ten typ tak ma ...

Avatar
Gość / 23 lutego 2014 o 08:44

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: plurl.pw/maps
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 150cm.

Avatar
Gość / 5 lutego 2014 o 21:30

Okradł i pobił starszą panią : http://a.martino.pl/jpg :  <-- gdybyście widzieli tego złodzeja proszę to gdzieś zgłosić . 

Avatar
Marcin / 5 lutego 2014 o 20:30

Zglaszamy smród od ponad dwóch lat. Straż miejska po przyjeździe mówi, że nie śmierdzi. Sanepid mówi, że wszystko w porządku. W rozmowach po kontroli mówią, że prezydent wydał zgodę na dzialalność tego zakładu (w środku miasta!) i oni nie mogą działać przeciwko prezydentowi. Dokumentacja zdjęciowa hałd śmieci oczywiście jest dostępna. Przy czyszczeniu zbiorników smród jest nie do zniesienia.

Tusk musi odejść,bo ten smród szybko nie odpuści.

Tusk musi odejść,bo ten smród szybko nie odpuści.

rozwiń
Avatar
Ela / 5 lutego 2014 o 20:06

Jestem mieszkanką ulicy Krężnickiej i chcę wyrazić swoje zadowolenie z pełnionych przez państwa firmę usług.Mimo początkowych trudności,udało się firmie uzyskać wysoką jakość świadczonych usług.W dniu dzisiejszym duży samochód opróżniał pojemniki przy głównej ulicy a mały wjeżdżał w uliczki oddalone od ulicy głównej,wszystko szło sprawnie i aż miło było popatrzeć.Aż nie chce się myśleć że jeszcze niedawno ulica obstawiona była pojemnikami i workami przez kilka dni.Gratuluję.

Chcę jeszcze dodać że na każdą moją reklamację firma zawsze reagowała.Mieszkanka ul.Krężnickiej

Jestem mieszkanką ulicy Krężnickiej i chcę wyrazić swoje zadowolenie z pełnionych przez państwa firmę usług.Mimo początkowych trudności,udało się firmie uzyskać wysoką jakość świadczonych usług.W dniu dzisiejszym duży samochód opróżniał pojemniki przy głównej ulicy a mały wjeżdżał w uliczki oddalone od ulicy głównej,wszystko szło sprawnie i aż miło było popatrzeć.Aż nie chce się myśleć że jeszcze niedawno ulica obstawiona była pojemnikami i workami przez kilka dni.Gratuluję.

Chcę jeszcze dodać że na każdą moją reklamację firma zaws... rozwiń

Avatar
Krzyś / 6 września 2013 o 11:11

"Pracownikom jest przykro gdy słyszą takie rzeczy"......... No k..... nie! Pracuję w firmie położonej przy tym syfie firmy SITA MPO. Ludzie nie macie pojęcia jak tu śmierdzi. Fetor dociera do ul. Zemborzyckiej. I muszę codziennie przez 8 godzin wąchać te smrody. A sanepid tego nie czuje. To kolejny przykład że ten kraj to PATOLOGIA. Układy i znajomości się liczą a nie człowiek. To jest zwykły SKANDAL. A te osoby z Sanepidu to osobiście wytarzałbym w tej kupie gówna. Może wtedy poczułyby nieprzyjemny zapach.

Bez przesady. może ten zapach, który Cioebie przesladuje, pochodzi z innego miejsca, ja bym dochodził prawdy. Miłego dnia

Bez przesady. może ten zapach, który Cioebie przesladuje, pochodzi z innego miejsca, ja bym dochodził prawdy. Miłego dnia

rozwiń
Avatar
rumcajs / 6 września 2013 o 10:29

polityka polityka i jeszcze raz polityka ...no i Pani zadymiara i tyle w temacie

Avatar
czujący / 6 września 2013 o 08:03

Zglaszamy smród od ponad dwóch lat. Straż miejska po przyjeździe mówi, że nie śmierdzi. Sanepid mówi, że wszystko w porządku. W rozmowach po kontroli mówią, że prezydent wydał zgodę na dzialalność tego zakładu (w środku miasta!) i oni nie mogą działać przeciwko prezydentowi. Dokumentacja zdjęciowa hałd śmieci oczywiście jest dostępna. Przy czyszczeniu zbiorników smród jest nie do zniesienia.

Avatar
inny mocher / 6 września 2013 o 07:26

Mieszkam na osiedlu Kruczkowskiego i nie mam zastrzeżeń do tej firmy czasami głośno czasami nieprzyjemne zapachy ale ogólnie da sie żyć, od dobrych kilku lat firma mpo ma tutaj swoją siedzibę aż tu nagle śmierdzi i przeszkadza.. to jest prowokacja grubymi nićmi szyta nie dajmy sie omamić mocherom

Avatar
Obcy / 6 września 2013 o 06:16
Skoro szczury są w bloku, a nie na sortowni to chyba oznacza,ze maja w blokowisku lepsze żarcie.
A jeśli się mylę to ciekawe gdzie się podzieja szczury z mpo jak zamkną sortownie? Wtedy to dopiero pójdą w blokowisko.
Także szanowni mieszkańcy osiedla zmiencie stanowisko. Pikietujcie za rozbudowa zakładu mpo. A może znajdzie się tu jeszcze działka dla konkurencji? Wtedy może wszystkie szczury z bloków wyemigruja i będziecie mieli spokój.
Avatar
ktoś całkiem obdy / 5 września 2013 o 21:39

Może niech swoje śmieci trzymają w domu to wtedy nie będą im śmierdzieć a nie zgodnie z ustawa śmieciową zostawiają dla firmy. Zajmijcie się czymś pożytecznym bo widać z nadmiaru czasu szukają sensacji. Ten typ tak ma ...