Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2011 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Lublin: Nie chciała jego miłości, więc groził studentce śmiercią

Autor: Zdjęcie autora Jotem
0 10 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W środę po południu mężczyzna przyłożył studentce nóż do szyi i groził, że ją zabije. Okazało się, że kobieta odrzuciła wcześniej zaloty napastnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do sytuacji doszło w środę około południa w szatni budynku KUL przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Napastnik od dłuższego czasu interesował się kobietą. Kiedy ta odrzuciła jego zaloty, zdenerwował się i wyjął nóż.

- Mężczyzna przyłożył nóż do szyi kobiety i zagroził, że ją zabije - relacjonuje st. sierż. Anna Smarzak z lubelskiej policji. Jak dodaje, przestraszona studentka wyrwała się i uciekła. O całym zajściu powiadomiła ochronę obiektu.

Ochroniarze zatrzymali podejrzanego mężczyznę i wezwali policję. Sprawca trafił do VI komisariatu policji w Lublinie. Nie usłyszał jeszcze zarzutów.

Studentce nic się nie stało.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pin / 15 grudnia 2011 o 11:37
A koleżanka ma coś do UMCS? Bo teraz patologii nie brakuje na żadnej uczelni, więc nie wiem po co te komentarze.
Avatar
Ala / 15 grudnia 2011 o 09:41
jaka patologia? przecież masz wyraźnie napisane że to nie umcs
Avatar
Yunnan / 15 grudnia 2011 o 08:30
KUL jak zwykle. Patologia goni patologię.
Avatar
bum / 15 grudnia 2011 o 07:26
Jak ktoś nie wiem nic o tej sytuacji i pisze, że to bajki to niech się najlepiej wcale nie odzywa, bo to wszystko prawda, psycholi nie brakuje...
Avatar
fatcat / 15 grudnia 2011 o 03:50
a ładny chociaz ten zamachowiec? ma ktos fote? moze fc albo nk?
Avatar
km / 14 grudnia 2011 o 22:54
to jest prawda w 100 % znam osoby o których mowa
Avatar
szpinak / 14 grudnia 2011 o 22:17
to akurat jest prawda niestety
Avatar
Judasz / 14 grudnia 2011 o 21:33
Dobrze, że nie wszedł jej do wanny z najdroższym szampanem !
Avatar
nikuś / 14 grudnia 2011 o 21:19
Dlaczego bajki? Nie było studentki czy noża???
Avatar
BK / 14 grudnia 2011 o 21:13
ale bajki opisuja
Avatar
pin / 15 grudnia 2011 o 11:37
A koleżanka ma coś do UMCS? Bo teraz patologii nie brakuje na żadnej uczelni, więc nie wiem po co te komentarze.
Avatar
Ala / 15 grudnia 2011 o 09:41
jaka patologia? przecież masz wyraźnie napisane że to nie umcs
Avatar
Yunnan / 15 grudnia 2011 o 08:30
KUL jak zwykle. Patologia goni patologię.
Avatar
bum / 15 grudnia 2011 o 07:26
Jak ktoś nie wiem nic o tej sytuacji i pisze, że to bajki to niech się najlepiej wcale nie odzywa, bo to wszystko prawda, psycholi nie brakuje...
Avatar
fatcat / 15 grudnia 2011 o 03:50
a ładny chociaz ten zamachowiec? ma ktos fote? moze fc albo nk?
Avatar
km / 14 grudnia 2011 o 22:54
to jest prawda w 100 % znam osoby o których mowa
Avatar
szpinak / 14 grudnia 2011 o 22:17
to akurat jest prawda niestety
Avatar
Judasz / 14 grudnia 2011 o 21:33
Dobrze, że nie wszedł jej do wanny z najdroższym szampanem !
Avatar
nikuś / 14 grudnia 2011 o 21:19
Dlaczego bajki? Nie było studentki czy noża???
Avatar
BK / 14 grudnia 2011 o 21:13
ale bajki opisuja
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 4

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!