Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 kwietnia 2018 r.
16:17

Lublin: Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych [wideo]

31 45 A A

Przesyłam link do filmu na YouTube jaki nagrałem we wtorek na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie na wysokości kościoła na Poczekajce – napisał do naszej redakcji Czytelnik Grzegorz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Myślę, że warto takie zachowanie kierowców pokazywać i potępiać – dodaje autor filmu.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 09:11
Ewidentnie widać, że "kasia" miała zamiar zabić kilka osób. Tylko dzięki ich inteligencji i przeczuciu nie udało jej się to, bo nie weszli na pasy. "Kasia" winna trafić na kilkanaście lat do pierdla, to mam przeczucie, że to mogła nie być jej ani pierwsza ani ostatnia próba na morderstwo.
Avatar
Grzes / 13 kwietnia 2018 o 20:07
Henio jakie znaczenie ma ten paragraf kiedy piesi nie weszli jeszcze na przejscie? To nie ma znaczenia. Inny kierowca się zatrzymał  Brawo dla Iwo. Sam jestem kierowca i takich sytuacji jest pełno. Ja się zatrzymamy a obok śmiga ja wariaci
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 18:21
Henin ma rację tylko co z tego jak do większości tych podobnych z nagrania nie dociera to
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 12:59
"Pan idealny, któremu nigdy nie zdarzyło się złamać żadnego przepisu" - nie zatrzymanie się na zielonej strzałce, to nie jest to samo co zabicie pieszego na pasach. Pierwsze kosztuje 100PLN. To drugie do 8 lat więzienia. Nie przyrównuj kradzieży jabłka z sadu do gwałtu ze szczególnym okrucieństwem.
Avatar
Henio / 13 kwietnia 2018 o 11:03
Henio jakie znaczenie ma ten paragraf kiedy piesi nie weszli jeszcze na przejscie? ---------------------------------------------- A takie ma znaczenie, że jak pojazd zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym, to - weszli, nie weszli - NIE WOLNO GO OMIJAĆ!. Tyle.
Avatar
Ręce opadają / 13 kwietnia 2018 o 10:21
Pan idealny, któremu nigdy nie zdarzyło się złamać żadnego przepisu, zawsze jest dobrze dysponowany, nigdy nie ma słabszego dnia i pewnie nawet radia nie słucha w aucie żeby zawsze zachować maksymalną koncentrację. A do tego jeszcze poczuł wewnętrzny obowiązek żeby napiętnować zachowanie innego kierowcy. Tak na zasadzie "uprzejmie donoszę". Owszem, zachowanie tego kierowcy było niewłaściwe, ale żeby zaraz filmy wysyłać... Jak masz słabszy dzień to nie siadaj za kierownicę, ponieważ jesteś potencjalnym mordercą. 
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 10:04
"Ten nagrywający sam prowokuje podobne sytuacje" - takie zachowanie powinno być powszechne. Na drogach z wieloma pasami wiąże się to z tym, ze "nieudacznik drogowy" jakich wielu może wyprzedzać/omijać. W tym jest problem.
Avatar
Nagrywać piratów drogowych / 13 kwietnia 2018 o 10:03
Ludzi w rejonie przejścia widać z daleka, sporo jest tam dzieci. Niebezpieczną sytuację prowokuje ten co nie zachowuje szczególnej ostrożności przy dojeździe do przejścia i nie zmniejsza prędkości a nie ten co to robi. Takie bezsensowne gadanie. Ciekawy jestem co byś napisał jakby nagrywający nie ustąpił pieszym i potrącił dziecko, które wbiegło na przejście. Pomyśl człowieku co piszesz. TO NIE BOLI!!!
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 09:23
Dlaczego część kierowców zapomina jak jeździła na egzaminie na PJ? Za wymuszenie pierwszeństwa na pieszym - koniec egzaminu. Za zbyt szybkie dojeżdżanie do PdP - koniec egzaminu. Za omijanie/wyprzedzanie na PdP - koniec egzaminu. Coś się od tamtej pory pozmieniało w przepisach?
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 08:30
Ten nagrywający sam prowokuje podobne sytuacje i może się przyczynić do wypadku pomimo zatrzymania się przed przejściem dotyczy to przejść na wielojezdniowych drogach te przejścia powinny zostać wszystkie zlikwidowane bądż powiny mieć sygnalizację.taka sytuacja oprócz Polski istnieje jeszcze trochę dalej na wschód
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 09:11
Ewidentnie widać, że "kasia" miała zamiar zabić kilka osób. Tylko dzięki ich inteligencji i przeczuciu nie udało jej się to, bo nie weszli na pasy. "Kasia" winna trafić na kilkanaście lat do pierdla, to mam przeczucie, że to mogła nie być jej ani pierwsza ani ostatnia próba na morderstwo.
Avatar
Grzes / 13 kwietnia 2018 o 20:07
Henio jakie znaczenie ma ten paragraf kiedy piesi nie weszli jeszcze na przejscie? To nie ma znaczenia. Inny kierowca się zatrzymał  Brawo dla Iwo. Sam jestem kierowca i takich sytuacji jest pełno. Ja się zatrzymamy a obok śmiga ja wariaci
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 18:21
Henin ma rację tylko co z tego jak do większości tych podobnych z nagrania nie dociera to
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 12:59
"Pan idealny, któremu nigdy nie zdarzyło się złamać żadnego przepisu" - nie zatrzymanie się na zielonej strzałce, to nie jest to samo co zabicie pieszego na pasach. Pierwsze kosztuje 100PLN. To drugie do 8 lat więzienia. Nie przyrównuj kradzieży jabłka z sadu do gwałtu ze szczególnym okrucieństwem.
Avatar
Henio / 13 kwietnia 2018 o 11:03
Henio jakie znaczenie ma ten paragraf kiedy piesi nie weszli jeszcze na przejscie? ---------------------------------------------- A takie ma znaczenie, że jak pojazd zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym, to - weszli, nie weszli - NIE WOLNO GO OMIJAĆ!. Tyle.
Avatar
Ręce opadają / 13 kwietnia 2018 o 10:21
Pan idealny, któremu nigdy nie zdarzyło się złamać żadnego przepisu, zawsze jest dobrze dysponowany, nigdy nie ma słabszego dnia i pewnie nawet radia nie słucha w aucie żeby zawsze zachować maksymalną koncentrację. A do tego jeszcze poczuł wewnętrzny obowiązek żeby napiętnować zachowanie innego kierowcy. Tak na zasadzie "uprzejmie donoszę". Owszem, zachowanie tego kierowcy było niewłaściwe, ale żeby zaraz filmy wysyłać... Jak masz słabszy dzień to nie siadaj za kierownicę, ponieważ jesteś potencjalnym mordercą. 
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 10:04
"Ten nagrywający sam prowokuje podobne sytuacje" - takie zachowanie powinno być powszechne. Na drogach z wieloma pasami wiąże się to z tym, ze "nieudacznik drogowy" jakich wielu może wyprzedzać/omijać. W tym jest problem.
Avatar
Nagrywać piratów drogowych / 13 kwietnia 2018 o 10:03
Ludzi w rejonie przejścia widać z daleka, sporo jest tam dzieci. Niebezpieczną sytuację prowokuje ten co nie zachowuje szczególnej ostrożności przy dojeździe do przejścia i nie zmniejsza prędkości a nie ten co to robi. Takie bezsensowne gadanie. Ciekawy jestem co byś napisał jakby nagrywający nie ustąpił pieszym i potrącił dziecko, które wbiegło na przejście. Pomyśl człowieku co piszesz. TO NIE BOLI!!!
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 09:23
Dlaczego część kierowców zapomina jak jeździła na egzaminie na PJ? Za wymuszenie pierwszeństwa na pieszym - koniec egzaminu. Za zbyt szybkie dojeżdżanie do PdP - koniec egzaminu. Za omijanie/wyprzedzanie na PdP - koniec egzaminu. Coś się od tamtej pory pozmieniało w przepisach?
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2018 o 08:30
Ten nagrywający sam prowokuje podobne sytuacje i może się przyczynić do wypadku pomimo zatrzymania się przed przejściem dotyczy to przejść na wielojezdniowych drogach te przejścia powinny zostać wszystkie zlikwidowane bądż powiny mieć sygnalizację.taka sytuacja oprócz Polski istnieje jeszcze trochę dalej na wschód