Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 sierpnia 2011 r.
8:37
Edytuj ten wpis

Lublin: Nowe autosany mają usterki, stoją w zajezdni

Autor: Zdjęcie autora łm
0 10 A A
Jeden z autobusów Autosan 12 LF (Sławomir Kołodziej/mmlublin.pl)
Jeden z autobusów Autosan 12 LF (Sławomir Kołodziej/mmlublin.pl)

Nowe autosany komunikacji miejskiej w Lublinie zakupione przez ZTM mają usterki. W poniedziałek i we wtorek nie wyjechały w trasę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie napisał „Kurier Lubelski”. Cztery nowe autobusy autosan sancity 12 LF, kupione przez Zarząd Transportu Miejskiego i przekazane MPK, stoją w zajezdni, choć są zarejestrowane i mogłyby wozić pasażerów.

- Mają awarie drzwi, kłopoty ze stacyjkami i kasownikami. Były też problemy z silnikiem - mówi „Dziennikowi Wschodniemu” Weronika Opasiak, rzecznik prasowy MPK Lublin. - W czwartek w trasę wyjechały dwa z nich, ale jeden musiał od razu zjechać do zajezdni - dodaje.

We wtorek rano wciąż nie nadawały się do wożenia pasażerów. Nie wiadomo też było, kiedy będą gotowe.

Co na to Zarząd Transportu Miejskiego? - Pojazdy te są na gwarancji i pracują nad nimi mechanicy. W trakcie odbioru były oczywiście przez nas sprawdzane, ale nigdy nie da się przewidzieć wszystkich usterek. Wiele z nich wychodzi w praniu, gdy autobusy trochę pojeżdżą po ulicach. W tej chwili za ich stan techniczny odpowiada MPK - stwierdza Jakub Kozak z ZTM.

W sumie ZTM zamówił 53 takie wozy. Mają kosztować około 47 mln zł. - Sześć kolejnych czeka już na rejestrację. Wprowadzane są w nich ostatnie poprawki i jest szansa, że wyjadą na ulice w przyszłym tygodniu - kończy Jakub Kozak.


Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cu-bi-ko / 30 sierpnia 2011 o 16:05
[quote name='joanna' timestamp='1314698279' post='522036']
jeszcze raz powtarzam, tureckie mercedesy connecto stały po dostawie do lublina ponad miesiac w zajezdni, bo ciągle się cos psuło. ale tego nikt sie nie czepiał bo to mercedes. Co z tego, ze szmelc z turcji, ale mercedes. Skandalem natomiast jest to, ze takie deb***e jak ty chodzą po świecie i w ogóle się rodzą.
[/quote]
OOO widzę, że ktoś z ZTM albo Autosanu się odezwał... Pozdrawiam i czekam Pani rychłego końca na stanowisku które Pani obecnie zajmuje. Koło dupy mi lata czy to Mercedes czy nie Mercedes i gdzie go wyprodukowano, jako obywatel i pasażer płacę za te zakupi wolałbym płacić za to, że autobusy jeżdżą a nie stoją zepsute (chwilę po wyjechaniu z fabryki - co to za fabryka skoro takie buble wypuszcza za bramę). Jeśli Mercedesy się psują to ich więcej nie kupujemy i kropka ale na pewno SZCZYTEM GŁUPOTY był zakup ponad 50 niesprawdzonych autobusów, mam nadzieję że parę osób na czele z Panią za to beknie jeśli one się tak nadal będą psuły. Ale jeśli im się kar nie nałoży to i do kolejnych się nie przyłożą!!!
[quote name='joanna' timestamp='1314698279' post='522036']
jeszcze raz powtarzam, tureckie mercedesy connecto stały po dostawie do lublina ponad miesiac w zajezdni, bo ciągle się cos psuło. ale tego nikt sie nie czepiał bo to mercedes. Co z tego, ze szmelc z turcji, ale mercedes. Skandalem natomiast jest to, ze takie deb***e jak ty chodzą po świecie i w ogóle się rodzą.
[/quote]
OOO widzę, że ktoś z ZTM albo Autosanu się odezwał... Pozdrawiam i czekam Pani rychłego końca na stanowisk... rozwiń
Avatar
mosti / 30 sierpnia 2011 o 12:54
pół roku temu kiedy ogłoszono zwycięstwo Autosana w przetargu, od razu było wiadomo, że to odgrzewanie starego kotleta. ztm swoim przetargiem podłącza kroplówkę firmie, która po raz kolejny próbuje powstać z kolan. efektem tego jest właśnie sytuacja z pierwszą partią autobusów. jest to stara konstrukcja, trochę odnowiona a efekty wprowadzanych zmian właśnie widzimy... porażka !!
Avatar
jola z opola / 30 sierpnia 2011 o 12:17
http://www.youtube.com/user/hotsexyasiagirl?blend=1&ob=4
Avatar
joanna / 30 sierpnia 2011 o 11:57
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691967' post='521987']
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się nie robi-"Niemcy" albo inni "Żydzi" przejmą zakład i nagle wszyscy będą chodzić jak w zegarku... Jeszcze raz powtarzam - KARY UMOWNE albo w pakiecie dodatkowo odstąpienie od umowy z winy AUTOSANU. Taka realizacja umowy to skandal - my za to płacimy, żeby ci partacze nadal się mogli bawić w fabrykę...
[/quote]
jeszcze raz powtarzam, tureckie mercedesy connecto stały po dostawie do lublina ponad miesiac w zajezdni, bo ciągle się cos psuło. ale tego nikt sie nie czepiał bo to mercedes. Co z tego, ze szmelc z turcji, ale mercedes. Skandalem natomiast jest to, ze takie deb***e jak ty chodzą po świecie i w ogóle się rodzą.
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691967' post='521987']
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się nie robi-"Niemcy" albo inni "Żydzi" przejmą zakład i nagle wszyscy będą chodzić jak w zegarku... Jeszcze raz powtarzam - KARY UMOWNE albo w pakiecie dodatkowo odstąpienie od umowy z winy AUTOSANU. Taka realizacja umowy to skandal - my za to płacimy, żeby ci par... rozwiń
Avatar
cu-bi-ko / 30 sierpnia 2011 o 10:12
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691617' post='521984']
Lać kary umowne ile wlezie!!! To jedyny sposób żeby ich czegokolwiek nauczyć. Jak nie potrafią się wywiązać z umowy to niech sie nie pchają do przetargów... Potem wielkie zdziwienie, że fabryki w Polsce upadają - państwo z Gazety walną tytuł, że
[/quote]
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się nie robi-"Niemcy" albo inni "Żydzi" przejmą zakład i nagle wszyscy będą chodzić jak w zegarku... Jeszcze raz powtarzam - KARY UMOWNE albo w pakiecie dodatkowo odstąpienie od umowy z winy AUTOSANU. Taka realizacja umowy to skandal - my za to płacimy, żeby ci partacze nadal się mogli bawić w fabrykę...
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691617' post='521984']
Lać kary umowne ile wlezie!!! To jedyny sposób żeby ich czegokolwiek nauczyć. Jak nie potrafią się wywiązać z umowy to niech sie nie pchają do przetargów... Potem wielkie zdziwienie, że fabryki w Polsce upadają - państwo z Gazety walną tytuł, że
[/quote]
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się ni... rozwiń
Avatar
cu-bi-ko / 30 sierpnia 2011 o 10:06
Lać kary umowne ile wlezie!!! To jedyny sposób żeby ich czegokolwiek nauczyć. Jak nie potrafią się wywiązać z umowy to niech sie nie pchają do przetargów... Potem wielkie zdziwienie, że fabryki w Polsce upadają - państwo z Gazety walną tytuł, że
Avatar
Metatron / 30 sierpnia 2011 o 09:56
Nie ma co, ZTM ma cudownego prezesa. Rasowe "pudło" zastanawiam się tylko, ile jeszcze czasu potrzeba, aby nasi szanowni radni w Ratuszu zdali sobie sprawę z tego, że niekompetencja w ZTM śpiewa i tańczy. Jak można zamówić 53 sztuki niby nowych autobusów, które praktycznie nie przeszły konkretnych testów. Zima coraz bliżej, wydaje mi się że trzeba będzie zainwestować w jakiś kulig. A ZTM niech zacznie już śpiewać przebój Budki Suflera "Znowu w życiu mi nie wyszło..." Welcome in Lublin. Pozdro.
Avatar
ik / 30 sierpnia 2011 o 09:56
złom i tyle, jak się jest biednym to nie kupuje się najtaniej. więcej nas kosztują te poprawki (przestoje) niż byśmy kupili autobusy sprawdzonego producenta.
Avatar
lubelak / 30 sierpnia 2011 o 09:53
ciekawe kiedy wyjadą długie mercedesy, bo podobno ztm chce dużo kasy za dzierzawe i mpk nie chce sie zgodzic na taka kwota
Avatar
opel / 30 sierpnia 2011 o 09:21
Juhu jak dobrze ze ZTM zamówił "tylko" 53 takich autobusów...
Avatar
cu-bi-ko / 30 sierpnia 2011 o 16:05
[quote name='joanna' timestamp='1314698279' post='522036']
jeszcze raz powtarzam, tureckie mercedesy connecto stały po dostawie do lublina ponad miesiac w zajezdni, bo ciągle się cos psuło. ale tego nikt sie nie czepiał bo to mercedes. Co z tego, ze szmelc z turcji, ale mercedes. Skandalem natomiast jest to, ze takie deb***e jak ty chodzą po świecie i w ogóle się rodzą.
[/quote]
OOO widzę, że ktoś z ZTM albo Autosanu się odezwał... Pozdrawiam i czekam Pani rychłego końca na stanowisku które Pani obecnie zajmuje. Koło dupy mi lata czy to Mercedes czy nie Mercedes i gdzie go wyprodukowano, jako obywatel i pasażer płacę za te zakupi wolałbym płacić za to, że autobusy jeżdżą a nie stoją zepsute (chwilę po wyjechaniu z fabryki - co to za fabryka skoro takie buble wypuszcza za bramę). Jeśli Mercedesy się psują to ich więcej nie kupujemy i kropka ale na pewno SZCZYTEM GŁUPOTY był zakup ponad 50 niesprawdzonych autobusów, mam nadzieję że parę osób na czele z Panią za to beknie jeśli one się tak nadal będą psuły. Ale jeśli im się kar nie nałoży to i do kolejnych się nie przyłożą!!!
[quote name='joanna' timestamp='1314698279' post='522036']
jeszcze raz powtarzam, tureckie mercedesy connecto stały po dostawie do lublina ponad miesiac w zajezdni, bo ciągle się cos psuło. ale tego nikt sie nie czepiał bo to mercedes. Co z tego, ze szmelc z turcji, ale mercedes. Skandalem natomiast jest to, ze takie deb***e jak ty chodzą po świecie i w ogóle się rodzą.
[/quote]
OOO widzę, że ktoś z ZTM albo Autosanu się odezwał... Pozdrawiam i czekam Pani rychłego końca na stanowisk... rozwiń
Avatar
mosti / 30 sierpnia 2011 o 12:54
pół roku temu kiedy ogłoszono zwycięstwo Autosana w przetargu, od razu było wiadomo, że to odgrzewanie starego kotleta. ztm swoim przetargiem podłącza kroplówkę firmie, która po raz kolejny próbuje powstać z kolan. efektem tego jest właśnie sytuacja z pierwszą partią autobusów. jest to stara konstrukcja, trochę odnowiona a efekty wprowadzanych zmian właśnie widzimy... porażka !!
Avatar
jola z opola / 30 sierpnia 2011 o 12:17
http://www.youtube.com/user/hotsexyasiagirl?blend=1&ob=4
Avatar
joanna / 30 sierpnia 2011 o 11:57
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691967' post='521987']
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się nie robi-"Niemcy" albo inni "Żydzi" przejmą zakład i nagle wszyscy będą chodzić jak w zegarku... Jeszcze raz powtarzam - KARY UMOWNE albo w pakiecie dodatkowo odstąpienie od umowy z winy AUTOSANU. Taka realizacja umowy to skandal - my za to płacimy, żeby ci partacze nadal się mogli bawić w fabrykę...
[/quote]
jeszcze raz powtarzam, tureckie mercedesy connecto stały po dostawie do lublina ponad miesiac w zajezdni, bo ciągle się cos psuło. ale tego nikt sie nie czepiał bo to mercedes. Co z tego, ze szmelc z turcji, ale mercedes. Skandalem natomiast jest to, ze takie deb***e jak ty chodzą po świecie i w ogóle się rodzą.
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691967' post='521987']
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się nie robi-"Niemcy" albo inni "Żydzi" przejmą zakład i nagle wszyscy będą chodzić jak w zegarku... Jeszcze raz powtarzam - KARY UMOWNE albo w pakiecie dodatkowo odstąpienie od umowy z winy AUTOSANU. Taka realizacja umowy to skandal - my za to płacimy, żeby ci par... rozwiń
Avatar
cu-bi-ko / 30 sierpnia 2011 o 10:12
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691617' post='521984']
Lać kary umowne ile wlezie!!! To jedyny sposób żeby ich czegokolwiek nauczyć. Jak nie potrafią się wywiązać z umowy to niech sie nie pchają do przetargów... Potem wielkie zdziwienie, że fabryki w Polsce upadają - państwo z Gazety walną tytuł, że
[/quote]
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się nie robi-"Niemcy" albo inni "Żydzi" przejmą zakład i nagle wszyscy będą chodzić jak w zegarku... Jeszcze raz powtarzam - KARY UMOWNE albo w pakiecie dodatkowo odstąpienie od umowy z winy AUTOSANU. Taka realizacja umowy to skandal - my za to płacimy, żeby ci partacze nadal się mogli bawić w fabrykę...
[quote name='cu-bi-ko' timestamp='1314691617' post='521984']
Lać kary umowne ile wlezie!!! To jedyny sposób żeby ich czegokolwiek nauczyć. Jak nie potrafią się wywiązać z umowy to niech sie nie pchają do przetargów... Potem wielkie zdziwienie, że fabryki w Polsce upadają - państwo z Gazety walną tytuł, że
[/quote]
... np. śmierć sanockich zakładów albo coś takiego i będzie wielki płacz... A właśnie niech upadają tego typu partackie zakłady, trudno! jak się nie potrafi zrobić to się ni... rozwiń
Avatar
cu-bi-ko / 30 sierpnia 2011 o 10:06
Lać kary umowne ile wlezie!!! To jedyny sposób żeby ich czegokolwiek nauczyć. Jak nie potrafią się wywiązać z umowy to niech sie nie pchają do przetargów... Potem wielkie zdziwienie, że fabryki w Polsce upadają - państwo z Gazety walną tytuł, że
Avatar
Metatron / 30 sierpnia 2011 o 09:56
Nie ma co, ZTM ma cudownego prezesa. Rasowe "pudło" zastanawiam się tylko, ile jeszcze czasu potrzeba, aby nasi szanowni radni w Ratuszu zdali sobie sprawę z tego, że niekompetencja w ZTM śpiewa i tańczy. Jak można zamówić 53 sztuki niby nowych autobusów, które praktycznie nie przeszły konkretnych testów. Zima coraz bliżej, wydaje mi się że trzeba będzie zainwestować w jakiś kulig. A ZTM niech zacznie już śpiewać przebój Budki Suflera "Znowu w życiu mi nie wyszło..." Welcome in Lublin. Pozdro.
Avatar
ik / 30 sierpnia 2011 o 09:56
złom i tyle, jak się jest biednym to nie kupuje się najtaniej. więcej nas kosztują te poprawki (przestoje) niż byśmy kupili autobusy sprawdzonego producenta.
Avatar
lubelak / 30 sierpnia 2011 o 09:53
ciekawe kiedy wyjadą długie mercedesy, bo podobno ztm chce dużo kasy za dzierzawe i mpk nie chce sie zgodzic na taka kwota
Avatar
opel / 30 sierpnia 2011 o 09:21
Juhu jak dobrze ze ZTM zamówił "tylko" 53 takich autobusów...
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 67 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 23

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 44 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 48 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!