Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 września 2015 r.
17:25

Lublin: Nowe osiedle w popularnej dzielnicy

0 10 A A
Osiedle Sky House – wizualizacja (Fot. Materiały inwestora)
Osiedle Sky House – wizualizacja (Fot. Materiały inwestora)

Przybywa nowych inwestycji w rejonie ul. Jana Pawła II w Lublinie. Firma Wikana ogłosiła właśnie rozpoczęcie budowy kolejnego etapu osiedla Sky House. To jeden z wielu projektów realizowanych w tej okolicy.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 15:46
a ja się rozglądam właśnie za mieszkaniem na Porębie... brzmi ciekawie
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 10:32
ja kupiłam mieszkanie na Miasteczku Wikana, na Botaniku. niejedna osoba "straszyła mnie" Wikana, a jakoś problemów z nimi nie mam. swoją drogą, mieszkanie przy Jana Pawłą to też niezła opcja, ale ja jednak wolę klimat botanika :)
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:33
W Janowie Lubelskim też były problemy z tą firmą.
Avatar
szybkiLopez / 8 września 2015 o 19:47

a d..pie mam mieszkanie od Wikany...żeby za własną kasę potem użerać się ,proszenie się o swoją własność uwłacza godności obywatela...żenada

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:25

Czy ten deweloper WIKANA nie posiada własnej strony internetowej (co chyba jest normą) żeby musieć się reklamować jako "artykuł premium" w lokalnej prasie ?  :D

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:13
buahahaha - dzięki wam wiem co znaczy dno dna. Jak już ktoś wykupi, to czy może podzielić się z nami błędami ort itp. ?
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:01
hehehe ciekawe ilu frajerow sie znajdzie by kupic w tej firmie mieszkanie, pozniej wozic sie rok o jego odbior
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 18:57
Dziennik Wschodni się kończy. Nie wiem czy w naszym kraju można mówić jeszcze o obiektywnym dziennikarstwie.
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 18:52
Artykuł sponsorowany i mamy jeszcze płacić za jego przeczytanie? Chore...
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 18:48
Reklama prawie upadłego dewelopera jako "artykuł premium" - niezłe jaja :D Nie mam wykupionego dostępu więc nie przeczytam czy kupujący też będą czekać tak długo na mieszkania jak poprzednio?
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 15:46
a ja się rozglądam właśnie za mieszkaniem na Porębie... brzmi ciekawie
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 10:32
ja kupiłam mieszkanie na Miasteczku Wikana, na Botaniku. niejedna osoba "straszyła mnie" Wikana, a jakoś problemów z nimi nie mam. swoją drogą, mieszkanie przy Jana Pawłą to też niezła opcja, ale ja jednak wolę klimat botanika :)
Avatar
Gość / 9 września 2015 o 07:33
W Janowie Lubelskim też były problemy z tą firmą.
Avatar
szybkiLopez / 8 września 2015 o 19:47

a d..pie mam mieszkanie od Wikany...żeby za własną kasę potem użerać się ,proszenie się o swoją własność uwłacza godności obywatela...żenada

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:25

Czy ten deweloper WIKANA nie posiada własnej strony internetowej (co chyba jest normą) żeby musieć się reklamować jako "artykuł premium" w lokalnej prasie ?  :D

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:13
buahahaha - dzięki wam wiem co znaczy dno dna. Jak już ktoś wykupi, to czy może podzielić się z nami błędami ort itp. ?
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:01
hehehe ciekawe ilu frajerow sie znajdzie by kupic w tej firmie mieszkanie, pozniej wozic sie rok o jego odbior
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 18:57
Dziennik Wschodni się kończy. Nie wiem czy w naszym kraju można mówić jeszcze o obiektywnym dziennikarstwie.
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 18:52
Artykuł sponsorowany i mamy jeszcze płacić za jego przeczytanie? Chore...
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 18:48
Reklama prawie upadłego dewelopera jako "artykuł premium" - niezłe jaja :D Nie mam wykupionego dostępu więc nie przeczytam czy kupujący też będą czekać tak długo na mieszkania jak poprzednio?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!