Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 lutego 2015 r.
22:15
Edytuj ten wpis

Lublin: Nowy park handlowy powstanie przy al. Kraśnickiej

Autor: Zdjęcie autora jsz
153 14 A A

Wiadomo już, jak ma wyglądać park handlowy u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Gęsiej. Inwestor, firma Interbud-Lublin przedstawiła koncepcję zagospodarowania terenu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obok działającej już hali Selgros, powstaną sklepy takich marek, jak Decathlon, Bricoman oraz Agata Meble. Po sąsiedzku powstanie również budynek o powierzchni 13 tys. mkw, przeznaczony dla dziesięciu innych najemców. Większość przestrzeni w tym budynku została już zarezerwowana.

Za projekt parku handlowego (Retail Park) przy ul. Gęsiej odpowiada Pracownia Stelmach i Partnerzy, która projektowała również galerię Felicity oraz Tarasy Zamkowe. Realizacją parku handlowego zajmie się firma Interbud-Lublin.

- Znajdzie się tam branża odzieżowa, spożywcza, farmaceutyczna, RTV i AGD oraz szereg lokali usługowych - zapowiada Krzysztof Jaworski, wiceprezes Interbudu. Szukaniem najemców do parku handlowego zajmuje się warszawska spółka Pro Value.

Przy al. Kraśnickiej trwa budowa dróg i pierwszych obiektów handlowych.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 06:53
I bardzo dobrze czekamy! Ale jak narazie nic się jeszcze nie zaczęło budować
Avatar
lisamarii@wp.pl / 26 lutego 2015 o 23:07

szara rzeczywistość Lublina i wielu miast i miasteczek w Polsce
brak miejsc pracy ale są sklepy apteki stomatolodzy salony piękności hmm i gabinety prywatne różnych specjalności
czyli co pracujemy w jednym z tych miejsc wydajemy w drugim
nic po za tym
i jest już wiele takich osób co że tak powiem weszło w taki tor i nawet sobie mieszkania na własność nie kupią bo za co jak wszystko co zarobią upłynniają w w.w. przybytkach
nie ma fabryk , rolników hmm wykończą przepisami i cenami
a ludzi w mieście żywnością z GMO która jest już dawno sprowadzana "po kryjomu"
albo oficjalnie ale nikt o tym nie wie że to GMO
ale super bo miasto nie docenia swojej wsi to niech żyje na syfie który jest sprowadzany z zagranicy
w mądrych krajach ludzie szanują siebie swoje zdrowie doceniają że mają dobrążywność
a w Polsce kolejne wielkie sklepy tylko pytanie po co ?????
mało w lublinie sklepów z meblami rtv agd butami ciuchami itd.
po co kolejne ???????????????????/
za darmo będą tam nam dawać???????????/

szara rzeczywistość Lublina i wielu miast i miasteczek w Polsce
brak miejsc pracy ale są sklepy apteki stomatolodzy salony piękności hmm i gabinety prywatne różnych specjalności
czyli co pracujemy w jednym z tych miejsc wydajemy w drugim
nic po za tym
i jest już wiele takich osób co że tak powiem weszło w taki tor i nawet sobie mieszkania na własność nie kupią bo za co jak wszystko co zarobią upłynniają w w.w. przybytkach
nie ma fabryk , rolników hmm wykończą przepisami i cenami
a ludzi w mieście żywnością z GMO kt... rozwiń

Avatar
Okoliczny / 26 lutego 2015 o 18:52

A myślałem że drugiego Selgros'a stawiają jak tam przejeżdzałem :D

Avatar
Marcin / 26 lutego 2015 o 14:14

Komuś się w dupach przewraca ;d
Jak by społeczeństwo miało zarobki na poziomie przynajmiej niemczech to mogli byśmy pogadać na temat takiej rozbudowy. Przez to niedługo cały lublin padnie i skonczy sie wojewodztwo a oddadzą nas do ukrainy bo "nie przynosimy zysków" ;D
Pozdro ;D

Avatar
Przedstawiciel ubogich / 26 lutego 2015 o 14:12
Znowu wszyscy jęczą, kto tam będzie chodził, a jak budują nowy kościół to czy ktoś się o to pyta? Trendy są takie że raczej ludzie odwracają się od klechów, nie mówię że od wiary ale od klechów tak. Cieszę się że tu powstanie nowa galeria, będzie gdzie zakupy robić.
Avatar
firma / 26 lutego 2015 o 12:09

Czy kiedyś przeczytam atrykuł o tym, że w Lublinie powstanie kolejny park przemysłowy, ponieważ w obecnym firmy już się nie mieszczą?

Avatar
kol / 26 lutego 2015 o 11:36

Tego nam wlaśnie w Lublinie najbardziej brakuje,kolejne galerie i centra handlowe są nam jak najbardziej do życia potrzebne i wręcz niezbędne.Jeszcze kilka takich w Lublinie powinni stworzyć,bo nie mamy gdzie już zakupów robić i gdzie pieniędzy wydawać.A może z całego Lublina zrobić jedną wielką galerię handlową,to jest pomysł,o którym włodarze lubelscy powinni pomyśleć.Jestem za na nawet przeciw...

Avatar
Ojciec / 26 lutego 2015 o 10:30

Po co w mieście kolejny wielkopowierzchniowy sklep, kto tam będzie chodził? Miasto inspiracji - przy każdej większej ulicy super, hiper, mega market. 

Avatar
Tadzik / 26 lutego 2015 o 10:26

Bardzo fajnie , że powstanie nowy PARK i nowa GALERIA. Bardzo lubię chodzić do Parku z psem , a do Galerii po sztukę. Ale najbardziej lubię jak się z ludzi nie robi idiotów przy pomocy tanich chwytów.

Avatar
hyper-bola / 26 lutego 2015 o 08:54

" Obok działającej już hali Selgros, powstaną sklepy takich marek, jak Decathlon, Bricoman oraz Agata Meble.

Po sąsiedzku powstanie również budynek o powierzchni 13 tys. mkw, przeznaczony dla dziesięciu innych najemców.

Większość przestrzeni w tym budynku została już zarezerwowana.

Znajdzie się tam branża odzieżowa, spożywcza, farmaceutyczna, RTV i AGD oraz szereg lokali usługowych "

To chyba dobrze, że obok Selgrosa będzie sklep sportowy, budowlany, meblowy i kilka innych.

Masa klientów spoza Lublina (przyjeżdżających od strony Kraśnika i Bełżyc)  już nie będzie musiała korkować Lublina.

Poza tym na Porębie wyrosło wielkie osiedle mieszkaniowe.

" Obok działającej już hali Selgros, powstaną sklepy takich marek, jak Decathlon, Bricoman oraz Agata Meble.

Po sąsiedzku powstanie również budynek o powierzchni 13 tys. mkw, przeznaczony dla dziesięciu innych najemców.

Większość przestrzeni w tym budynku została już zarezerwowana.

rozwiń

Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 06:53
I bardzo dobrze czekamy! Ale jak narazie nic się jeszcze nie zaczęło budować
Avatar
lisamarii@wp.pl / 26 lutego 2015 o 23:07

szara rzeczywistość Lublina i wielu miast i miasteczek w Polsce
brak miejsc pracy ale są sklepy apteki stomatolodzy salony piękności hmm i gabinety prywatne różnych specjalności
czyli co pracujemy w jednym z tych miejsc wydajemy w drugim
nic po za tym
i jest już wiele takich osób co że tak powiem weszło w taki tor i nawet sobie mieszkania na własność nie kupią bo za co jak wszystko co zarobią upłynniają w w.w. przybytkach
nie ma fabryk , rolników hmm wykończą przepisami i cenami
a ludzi w mieście żywnością z GMO która jest już dawno sprowadzana "po kryjomu"
albo oficjalnie ale nikt o tym nie wie że to GMO
ale super bo miasto nie docenia swojej wsi to niech żyje na syfie który jest sprowadzany z zagranicy
w mądrych krajach ludzie szanują siebie swoje zdrowie doceniają że mają dobrążywność
a w Polsce kolejne wielkie sklepy tylko pytanie po co ?????
mało w lublinie sklepów z meblami rtv agd butami ciuchami itd.
po co kolejne ???????????????????/
za darmo będą tam nam dawać???????????/

szara rzeczywistość Lublina i wielu miast i miasteczek w Polsce
brak miejsc pracy ale są sklepy apteki stomatolodzy salony piękności hmm i gabinety prywatne różnych specjalności
czyli co pracujemy w jednym z tych miejsc wydajemy w drugim
nic po za tym
i jest już wiele takich osób co że tak powiem weszło w taki tor i nawet sobie mieszkania na własność nie kupią bo za co jak wszystko co zarobią upłynniają w w.w. przybytkach
nie ma fabryk , rolników hmm wykończą przepisami i cenami
a ludzi w mieście żywnością z GMO kt... rozwiń

Avatar
Okoliczny / 26 lutego 2015 o 18:52

A myślałem że drugiego Selgros'a stawiają jak tam przejeżdzałem :D

Avatar
Marcin / 26 lutego 2015 o 14:14

Komuś się w dupach przewraca ;d
Jak by społeczeństwo miało zarobki na poziomie przynajmiej niemczech to mogli byśmy pogadać na temat takiej rozbudowy. Przez to niedługo cały lublin padnie i skonczy sie wojewodztwo a oddadzą nas do ukrainy bo "nie przynosimy zysków" ;D
Pozdro ;D

Avatar
Przedstawiciel ubogich / 26 lutego 2015 o 14:12
Znowu wszyscy jęczą, kto tam będzie chodził, a jak budują nowy kościół to czy ktoś się o to pyta? Trendy są takie że raczej ludzie odwracają się od klechów, nie mówię że od wiary ale od klechów tak. Cieszę się że tu powstanie nowa galeria, będzie gdzie zakupy robić.
Avatar
firma / 26 lutego 2015 o 12:09

Czy kiedyś przeczytam atrykuł o tym, że w Lublinie powstanie kolejny park przemysłowy, ponieważ w obecnym firmy już się nie mieszczą?

Avatar
kol / 26 lutego 2015 o 11:36

Tego nam wlaśnie w Lublinie najbardziej brakuje,kolejne galerie i centra handlowe są nam jak najbardziej do życia potrzebne i wręcz niezbędne.Jeszcze kilka takich w Lublinie powinni stworzyć,bo nie mamy gdzie już zakupów robić i gdzie pieniędzy wydawać.A może z całego Lublina zrobić jedną wielką galerię handlową,to jest pomysł,o którym włodarze lubelscy powinni pomyśleć.Jestem za na nawet przeciw...

Avatar
Ojciec / 26 lutego 2015 o 10:30

Po co w mieście kolejny wielkopowierzchniowy sklep, kto tam będzie chodził? Miasto inspiracji - przy każdej większej ulicy super, hiper, mega market. 

Avatar
Tadzik / 26 lutego 2015 o 10:26

Bardzo fajnie , że powstanie nowy PARK i nowa GALERIA. Bardzo lubię chodzić do Parku z psem , a do Galerii po sztukę. Ale najbardziej lubię jak się z ludzi nie robi idiotów przy pomocy tanich chwytów.

Avatar
hyper-bola / 26 lutego 2015 o 08:54

" Obok działającej już hali Selgros, powstaną sklepy takich marek, jak Decathlon, Bricoman oraz Agata Meble.

Po sąsiedzku powstanie również budynek o powierzchni 13 tys. mkw, przeznaczony dla dziesięciu innych najemców.

Większość przestrzeni w tym budynku została już zarezerwowana.

Znajdzie się tam branża odzieżowa, spożywcza, farmaceutyczna, RTV i AGD oraz szereg lokali usługowych "

To chyba dobrze, że obok Selgrosa będzie sklep sportowy, budowlany, meblowy i kilka innych.

Masa klientów spoza Lublina (przyjeżdżających od strony Kraśnika i Bełżyc)  już nie będzie musiała korkować Lublina.

Poza tym na Porębie wyrosło wielkie osiedle mieszkaniowe.

" Obok działającej już hali Selgros, powstaną sklepy takich marek, jak Decathlon, Bricoman oraz Agata Meble.

Po sąsiedzku powstanie również budynek o powierzchni 13 tys. mkw, przeznaczony dla dziesięciu innych najemców.

Większość przestrzeni w tym budynku została już zarezerwowana.

rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 6 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra