Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2012 r.
11:43
Edytuj ten wpis

Lublin: Pobili przechodnia, bo zwrócił im uwagę

Autor: Zdjęcie autora er
0 5 A A
Pobili przechodnia, bo zwrócił im uwagę (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
Pobili przechodnia, bo zwrócił im uwagę (Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Przechodzień zwrócił uwagę mężczyznom, którzy wulgarnie wykrzykiwali na ulicy. W odwecie przewrócili go na ziemię i skopali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna został pobity w nocy z soboty na niedzielę w rejonie ul. Gospodarczej. Szedł chodnikiem ze znajomym. Z przeciwka, drugą stroną ulicy nadeszło trzech mężczyzn. Wykrzykiwali głośno wulgarne słowa. Przechodzeń zwrócił im uwagę.

- Nieznajomi przebiegli na drugą stronę ulicy – mówi Anna Smarzak, z KWP. - Dwóch z nich rzuciło się na interweniującego. Uderzyli go w głowę oraz kopali po całym ciele. Trzeci z nich przyglądał się całej sytuacji.

Napastników spłoszył patrol policji. Mężczyźni próbowali uciekać. Policjanci ich dogonili. To mieszkańcy Lublina. Byli pijani. 24-latek i jego 29-letni kompan trafili do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia.

Pod wpływem alkoholu był również pobity. Nie odniósł obrażeń.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciekawski / 20 lutego 2012 o 14:08
No dobra pobili ale Pan Redaktor zapomniał napisać ile lat im grozi za czynną napaść i pobicie - prosze o dodanie niech czytelnicy sie nie domyślają. ja proponuje 3 lata prac na cele publiczne przy budowei dróg i stadionów (oczywiście że za darmo - wyzywienie rodzina, wikt i opierunek rodzina)
Avatar
KK / 20 lutego 2012 o 13:40
Takie zbydlęcenie to standard ,chołota i dzicz to teraz wszak norma
Avatar
qen / 20 lutego 2012 o 12:56
bo był pijany to nie odniosł obrazen, proste...rozluzniony był i nic nie czuł
Avatar
x / 20 lutego 2012 o 12:49
Trzeba mieć nierówno pod sufitem, albo samemu być "łykniętym" i szukac zaczepki, żeby w środku nocy bawić się w "zwracanie uwagi" trzem nawalonym typom...
A swoja drogą gdzie sie podział ów znajomy z którym szedł ten nieszczęśnik..?Nawiał widząc co się święci?
Avatar
Karolina / 20 lutego 2012 o 12:33
Jak to możliwe być pobitym, skopanym i nie odnieść obrażeń. Może go tylko pogłaskali a policja zrobiła wielkie halo.Redaktorze, redaktorze!!!
Avatar
ciekawski / 20 lutego 2012 o 14:08
No dobra pobili ale Pan Redaktor zapomniał napisać ile lat im grozi za czynną napaść i pobicie - prosze o dodanie niech czytelnicy sie nie domyślają. ja proponuje 3 lata prac na cele publiczne przy budowei dróg i stadionów (oczywiście że za darmo - wyzywienie rodzina, wikt i opierunek rodzina)
Avatar
KK / 20 lutego 2012 o 13:40
Takie zbydlęcenie to standard ,chołota i dzicz to teraz wszak norma
Avatar
qen / 20 lutego 2012 o 12:56
bo był pijany to nie odniosł obrazen, proste...rozluzniony był i nic nie czuł
Avatar
x / 20 lutego 2012 o 12:49
Trzeba mieć nierówno pod sufitem, albo samemu być "łykniętym" i szukac zaczepki, żeby w środku nocy bawić się w "zwracanie uwagi" trzem nawalonym typom...
A swoja drogą gdzie sie podział ów znajomy z którym szedł ten nieszczęśnik..?Nawiał widząc co się święci?
Avatar
Karolina / 20 lutego 2012 o 12:33
Jak to możliwe być pobitym, skopanym i nie odnieść obrażeń. Może go tylko pogłaskali a policja zrobiła wielkie halo.Redaktorze, redaktorze!!!

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 10 0

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 14 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 13

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 21 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 18 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!