Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 kwietnia 2017 r.
12:21

Lublin: Powstanie nowy odcinek ul. Lubelskiego Lipca '80

Autor: Zdjęcie autora drs
0 7 A A

Ratusz spyta mieszkańców o budowę nowego odcinka ul. Lubelskiego Lipca ’80 od Cukrowniczej do szerokiego odcinka ul. Krochmalnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nowa dwupasmówka, równoległa do wąskiej części ul. Krochmalnej, trwale wpłynie na dzielnicę Za Cukrownią. Konsultacje społeczne w sprawie drogi mają się zacząć 4 maja i potrwać do 4 czerwca.Terminy te ustalił w swym zarządzeniu prezydent Lublina. Na 23 maja (godz. 17) wyznaczył otwarte dla wszystkich spotkanie w sprawie drogi, które ma się odbyć w sali gimnastycznej podstawówki przy Krochmalnej.

Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 08:33
O budowie tego odcinka słyszałem już 10 lat temu. Podejrzewam ze minie drugie tyle zanim się zdecydują na budowę. A co do odcinka od Krochmalnej do Al. Kraśnickiej to nie ma mowy. Deweloperzy mają dużą siłę przebicia i nie pozwolą.
Avatar
Adam / 10 kwietnia 2017 o 17:11
Czy trolejbusy - "zakała komunikacji" też zostaną przekierowane na nową trasę ???? Popieram !!!.Większej zakały jak ty ze swoimi wpisami nie słyszałem.
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2017 o 15:28
u nas wszystko prowizorka i na raty: saksofon, Krańcowa, a teraz tutaj się zastanawiają. Jedziesz szeroką dwupasmówką (Unia Europejska), aby za chwilę wbijać się w Polskie drogi :)
Avatar
olaf / 10 kwietnia 2017 o 14:51
Dopiero się pyta ? Przedłużenie do Krochmalnej powinno być od razu budowane .
Avatar
orze / 10 kwietnia 2017 o 14:19
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubelskiego Lipca dwupasmowa powinna koniecznie być budowana dalej w wąwozie wzdłuż torów do al. Kraśnickiej. Nie wiem dlaczego miasto zrezygnowało z budowy tej drogi. Czyżby brak kasy czy naciski deweloperów na miasto? Przecież rano i po 15 są straszne korki na JP II a Węglin Południowy ma być tam całkowicie zabudowany blokami, więc będą jeszcze większe korki.
A kogo to obchodzi. Chodzi o to aby powciskać jak najwięcej bloków i wziąć kasiore.
A kogo to obchodzi. Chodzi o to aby powciskać jak najwięcej bloków i wziąć kasiore. rozwiń
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2017 o 14:13
Lubelskiego Lipca dwupasmowa powinna koniecznie być budowana dalej w wąwozie wzdłuż torów do al. Kraśnickiej. Nie wiem dlaczego miasto zrezygnowało z budowy tej drogi. Czyżby brak kasy czy naciski deweloperów na miasto? Przecież rano i po 15 są straszne korki na JP II a Węglin Południowy ma być tam całkowicie zabudowany blokami, więc będą jeszcze większe korki.
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2017 o 12:47
Czy trolejbusy - "zakała komunikacji" też zostaną przekierowane na nową trasę ???? Popieram !!!
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 08:33
O budowie tego odcinka słyszałem już 10 lat temu. Podejrzewam ze minie drugie tyle zanim się zdecydują na budowę. A co do odcinka od Krochmalnej do Al. Kraśnickiej to nie ma mowy. Deweloperzy mają dużą siłę przebicia i nie pozwolą.
Avatar
Adam / 10 kwietnia 2017 o 17:11
Czy trolejbusy - "zakała komunikacji" też zostaną przekierowane na nową trasę ???? Popieram !!!.Większej zakały jak ty ze swoimi wpisami nie słyszałem.
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2017 o 15:28
u nas wszystko prowizorka i na raty: saksofon, Krańcowa, a teraz tutaj się zastanawiają. Jedziesz szeroką dwupasmówką (Unia Europejska), aby za chwilę wbijać się w Polskie drogi :)
Avatar
olaf / 10 kwietnia 2017 o 14:51
Dopiero się pyta ? Przedłużenie do Krochmalnej powinno być od razu budowane .
Avatar
orze / 10 kwietnia 2017 o 14:19
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubelskiego Lipca dwupasmowa powinna koniecznie być budowana dalej w wąwozie wzdłuż torów do al. Kraśnickiej. Nie wiem dlaczego miasto zrezygnowało z budowy tej drogi. Czyżby brak kasy czy naciski deweloperów na miasto? Przecież rano i po 15 są straszne korki na JP II a Węglin Południowy ma być tam całkowicie zabudowany blokami, więc będą jeszcze większe korki.
A kogo to obchodzi. Chodzi o to aby powciskać jak najwięcej bloków i wziąć kasiore.
A kogo to obchodzi. Chodzi o to aby powciskać jak najwięcej bloków i wziąć kasiore. rozwiń
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2017 o 14:13
Lubelskiego Lipca dwupasmowa powinna koniecznie być budowana dalej w wąwozie wzdłuż torów do al. Kraśnickiej. Nie wiem dlaczego miasto zrezygnowało z budowy tej drogi. Czyżby brak kasy czy naciski deweloperów na miasto? Przecież rano i po 15 są straszne korki na JP II a Węglin Południowy ma być tam całkowicie zabudowany blokami, więc będą jeszcze większe korki.
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2017 o 12:47
Czy trolejbusy - "zakała komunikacji" też zostaną przekierowane na nową trasę ???? Popieram !!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 1 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 5 8

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 17 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 11 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 30 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 30 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!