Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2012 r.
11:45
Edytuj ten wpis

Lublin: Skatowali 24-latka na przystanku, chcieli zabrać mu buty

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 9 A A

Za usiłowanie rozboju odpowie dwóch mieszkańców Lublina. Na przystanku przy ul. Kunickiego pobili 24-latka. Policjanci zatrzymali ich na gorącym uczynku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek po godz. 21 policjanci z VIII komisariatu otrzymali zgłoszenie, że dwóch mężczyzn kopie leżącego człowieka przy przystanku na ul. Kunickiego. Na miejsca natychmiast został skierowany patrol. Na widok radiowozu jeden z napastników rzucił się do ucieczki, drugi nawet nie zdążył zareagować. Obaj po chwili zostali zatrzymani.

Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 28 i 43-lat. Zaatakowali 24-latka przy wiacie przystanku autobusowego. Bili go po twarzy, a kiedy się przewrócił, kopali po całym cieli. Napastnicy przeszukali mu kieszenie. Kiedy okazało się, że nie ma przy sobie nic cennego, jeden z nich zaczął ściągać pobitemu buty. Mundurowi nie mogli nawiązać kontaktu z pobitym mężczyzną. 24-latek został przewieziony do szpitala.

Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Obaj byli już karani i działali w warunkach recydywy. Teraz trafią do sądu wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kundzia / 14 listopada 2012 o 16:50
o jakim rozboju tu mowa!!..Policjanci nie mogli z pobitym nawiązać kontaktu...Może On już..konał a recydywa dalej będzie chodziła na wolności i zabijała za paczkę papierosów,parę zł. czy buty!!BOŻE W JAKIM KRAJU MY ŻYJEMY!!!! KARA ŚMIERCI DLA RECYDYWISTÓW!!!a nie naród musi utrzymywać to łajno w więzieniach!!
Avatar
XX / 14 listopada 2012 o 15:43
Jak dla mnie to próba morderstwa a nie rozboju. Dlaczego w tym kraju nie ma prawa ?
Avatar
xxx / 14 listopada 2012 o 14:52
"Bili go po twarzy, a kiedy się przewrócił, kopali po całym cieli.
Napastnicy przeszukali mu kieszenie. Kiedy okazało się, że nie ma przy sobie nic cennego, jeden z nich zaczął ściągać pobitemu buty.
Mundurowi nie mogli nawiązać kontaktu z pobitym mężczyzną.
24-latek został przewieziony do szpitala.
Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju"

... bez komentarza.
Avatar
jumy / 14 listopada 2012 o 13:38
leb na pal i bryly w polu tluc
Avatar
mecenas / 14 listopada 2012 o 13:12
[quote name='Polska C' timestamp='1352893156' post='693222']
"Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju." To co qrwa trzeba zrobić aby dokonać rozboju? Zabić?
[/quote] 5 min po tym zdarzeniu widziano Lateksową Pałę vel Świński Ryj wraz z drugim osobnikiem, w kominiarkach i na motorynce oddalili się z miejsca zdarzenia drogą w kierunku na Biłgoraj.
Avatar
Gość / 14 listopada 2012 o 12:59
Na ul. Kunickiego patrole powinny być non stop
Avatar
Polska C / 14 listopada 2012 o 12:39
"Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju." To co qrwa trzeba zrobić aby dokonać rozboju? Zabić?
Avatar
Gość / 14 listopada 2012 o 12:14
chwasty należy powyrywać
Avatar
Sprawiedliwość / 14 listopada 2012 o 12:10
Powinni ich na miejscu zastrzelić.
Avatar
Kundzia / 14 listopada 2012 o 16:50
o jakim rozboju tu mowa!!..Policjanci nie mogli z pobitym nawiązać kontaktu...Może On już..konał a recydywa dalej będzie chodziła na wolności i zabijała za paczkę papierosów,parę zł. czy buty!!BOŻE W JAKIM KRAJU MY ŻYJEMY!!!! KARA ŚMIERCI DLA RECYDYWISTÓW!!!a nie naród musi utrzymywać to łajno w więzieniach!!
Avatar
XX / 14 listopada 2012 o 15:43
Jak dla mnie to próba morderstwa a nie rozboju. Dlaczego w tym kraju nie ma prawa ?
Avatar
xxx / 14 listopada 2012 o 14:52
"Bili go po twarzy, a kiedy się przewrócił, kopali po całym cieli.
Napastnicy przeszukali mu kieszenie. Kiedy okazało się, że nie ma przy sobie nic cennego, jeden z nich zaczął ściągać pobitemu buty.
Mundurowi nie mogli nawiązać kontaktu z pobitym mężczyzną.
24-latek został przewieziony do szpitala.
Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju"

... bez komentarza.
Avatar
jumy / 14 listopada 2012 o 13:38
leb na pal i bryly w polu tluc
Avatar
mecenas / 14 listopada 2012 o 13:12
[quote name='Polska C' timestamp='1352893156' post='693222']
"Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju." To co qrwa trzeba zrobić aby dokonać rozboju? Zabić?
[/quote] 5 min po tym zdarzeniu widziano Lateksową Pałę vel Świński Ryj wraz z drugim osobnikiem, w kominiarkach i na motorynce oddalili się z miejsca zdarzenia drogą w kierunku na Biłgoraj.
Avatar
Gość / 14 listopada 2012 o 12:59
Na ul. Kunickiego patrole powinny być non stop
Avatar
Polska C / 14 listopada 2012 o 12:39
"Napastnicy usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju." To co qrwa trzeba zrobić aby dokonać rozboju? Zabić?
Avatar
Gość / 14 listopada 2012 o 12:14
chwasty należy powyrywać
Avatar
Sprawiedliwość / 14 listopada 2012 o 12:10
Powinni ich na miejscu zastrzelić.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 1

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 1

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 6 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 4

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 21 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 66 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!