Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 września 2015 r.
12:21

Lublin: Szaleńczy pościg za piratem drogowym, w bagażniku miał strój Supermana (wideo)

Autor: Zdjęcie autora KWP Lublin
0 90 A A

30-letni pirat z fabii, który w poniedziałek przez 25 km uciekał policjantom, wciąż jest w szpitalu. Prawdopodobnie będzie poddany obserwacji psychiatrycznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek około godz. 16 30-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Lubartowie. W pościg za piratem ruszyli policjanci. Mieszkaniec gminy Lubartów nie reagował na sygnały policjantów, wielokrotnie łamiąc przepisy.

– W Lublinie na al. Spółdzielczości Pracy wjechał na chodnik i ścieżkę rowerową. Piesi odskakiwali przed pędzącą skodą. Podczas ucieczki stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia innych osób – mówi podkom. Andrzej Fijołek.

Policjanci nie mieli innego wyjścia i na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i al. Smorawińskiego staranowali skodę. 30-latek nie chciał wyjść z auta, nic nie mówił i był agresywny. Policjanci musieli zbić szybę, by wyciągnąć go zza kierownicy i obezwładnić.

– Kierowca był trzeźwy. W szpitalu została pobrana od niego krew na badania pod kątem obecności narkotyków – dodaje podkom. Fijołek.

Pirat zostanie także poddany obserwacji psychiatrycznej. W bagażniku fabii policjanci znaleźli strój Supermana. Podczas akcji zostały uszkodzone dwa radiowozy biorące udział w pościgu.

Czytaj więcej o:

Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 19:12
Zapraszam wszystkich mieszkańców Lublin, aby zobaczyli ile policyjnych samochodów jest porozbijanych lub skasowanych, stojących miesiącami i niszczejących. Jak tak dalej pójdzie na hulajnogach będą zasuwać. Adres tylko JEDNEGO z parkingów: Skrzyżowanie Witosa i Dekutowskiego. WSZYSCY PŁACIMY za takie coś jak akcja powyżej, 8 policjantów, wszyscy bez broni, nikt strzelił, nikt szyby nie potrafi wybić... Od zawsze jestem za 1 strzał ostrzegawczy, 2-gi celny unieszkodliwiający furiatów, bandytów, złodziei, pijanych zabójców za kierownicą samochodu...
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 18:26
jaka obserwacja ?? na krzesło elektryczne tego palanta za takie manewry na chodniku. w naszym kraju za takie zagrożenie życia innych powinno się gościa lać pałką aż wyzionie ducha.
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 10:54
I brawo dla policji, jeszcze powinni mu spuscic porządny wp....za to że był agresywny, w Ameryce by zalatwili wszystko bez cackania się
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:27
A kto zapłaci za wybitą szybę w fabii którą ten dupek mu wybił pałą.
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:24
co się dziwicie człowiekowi, mnie też wkurza jak jadę prawidłowo a tu jakiś dupek pokazuje lizak i chce mnie udupić za wszelką cenę.
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:20
Czy ci mili-polucjanci z Lubartowa muszą być tacy namolni. Za granicą nigdzie nie widać policji jak się jedzie prawidłowo.
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 22:02
Dlaczego u nas w polsce nie strzela sie do debili za kółkiem?
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 20:13
Pewka puszczac wszystkich bandytow bo moze stac sie tragedia przy poscigu! Kazdy kto grandzi i dostal z raz w zyciu pala bedzie pisac o niesprawiedliwości wobec bandytow!
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 19:52
Ale te nasze "respiratory" sztabowe to fleje :-)... godne pożałowania :-P
Avatar
driver / 16 września 2015 o 23:47

Dobra tak piejecie ze skody a zobaczcie jaki start miały radiowozy na początku filmu. Gloff haha vectra ledwo fabie doszła...

Nikt nie pieje, zreszta sam jeżdżę skodą i dobrze mi się jeździ.. No ale zeby można było taką fabką wiać przez 25 km to jest nie do pomyślenia. Oni go powinni dopaść jeszcze przed Niemcami. Nikt nie pomyslał o zamknięciu drogi, urządzanie pościgów na drodze pełnej samochodów to igranie z zyciem innych ludzi. A jakby ten dureńkogos zabił, to czy panowie policjanci byliby dumni ze swojej pracy?

Codziennie błykaja flesze fotoradarów i jakos nikt nie goni tuych samochodów, przychodza mandaty i ludzie płacą i na szczęście obywa sie bez tych pokazówek.

Policjanci, jak lekarze powinni się kierować zasadą - przede wszystkim nie szkodzić.

Nikt nie pieje, zreszta sam jeżdżę skodą i dobrze mi się jeździ.. No ale zeby można było taką fabką wiać przez 25 km to jest nie do pomyślenia. Oni go powinni dopaść jeszcze przed Niemcami. Nikt nie pomyslał o zamknięciu drogi, urządzanie pościgów na drodze pełnej samochodów to igranie z zyciem innych ludzi. A jakby ten dureńkogos zabił, to czy panowie policjanci byliby dumni ze swojej pracy?

Codziennie błykaja flesze fotoradarów i jakos nikt nie goni tuych samochodów, przychodza mandaty i ludzie płacą i na szczęści... rozwiń

Avatar
Gość / 28 września 2015 o 19:12
Zapraszam wszystkich mieszkańców Lublin, aby zobaczyli ile policyjnych samochodów jest porozbijanych lub skasowanych, stojących miesiącami i niszczejących. Jak tak dalej pójdzie na hulajnogach będą zasuwać. Adres tylko JEDNEGO z parkingów: Skrzyżowanie Witosa i Dekutowskiego. WSZYSCY PŁACIMY za takie coś jak akcja powyżej, 8 policjantów, wszyscy bez broni, nikt strzelił, nikt szyby nie potrafi wybić... Od zawsze jestem za 1 strzał ostrzegawczy, 2-gi celny unieszkodliwiający furiatów, bandytów, złodziei, pijanych zabójców za kierownicą samochodu...
Avatar
Gość / 20 września 2015 o 18:26
jaka obserwacja ?? na krzesło elektryczne tego palanta za takie manewry na chodniku. w naszym kraju za takie zagrożenie życia innych powinno się gościa lać pałką aż wyzionie ducha.
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 10:54
I brawo dla policji, jeszcze powinni mu spuscic porządny wp....za to że był agresywny, w Ameryce by zalatwili wszystko bez cackania się
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:27
A kto zapłaci za wybitą szybę w fabii którą ten dupek mu wybił pałą.
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:24
co się dziwicie człowiekowi, mnie też wkurza jak jadę prawidłowo a tu jakiś dupek pokazuje lizak i chce mnie udupić za wszelką cenę.
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:20
Czy ci mili-polucjanci z Lubartowa muszą być tacy namolni. Za granicą nigdzie nie widać policji jak się jedzie prawidłowo.
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 22:02
Dlaczego u nas w polsce nie strzela sie do debili za kółkiem?
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 20:13
Pewka puszczac wszystkich bandytow bo moze stac sie tragedia przy poscigu! Kazdy kto grandzi i dostal z raz w zyciu pala bedzie pisac o niesprawiedliwości wobec bandytow!
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 19:52
Ale te nasze "respiratory" sztabowe to fleje :-)... godne pożałowania :-P
Avatar
driver / 16 września 2015 o 23:47

Dobra tak piejecie ze skody a zobaczcie jaki start miały radiowozy na początku filmu. Gloff haha vectra ledwo fabie doszła...

Nikt nie pieje, zreszta sam jeżdżę skodą i dobrze mi się jeździ.. No ale zeby można było taką fabką wiać przez 25 km to jest nie do pomyślenia. Oni go powinni dopaść jeszcze przed Niemcami. Nikt nie pomyslał o zamknięciu drogi, urządzanie pościgów na drodze pełnej samochodów to igranie z zyciem innych ludzi. A jakby ten dureńkogos zabił, to czy panowie policjanci byliby dumni ze swojej pracy?

Codziennie błykaja flesze fotoradarów i jakos nikt nie goni tuych samochodów, przychodza mandaty i ludzie płacą i na szczęście obywa sie bez tych pokazówek.

Policjanci, jak lekarze powinni się kierować zasadą - przede wszystkim nie szkodzić.

Nikt nie pieje, zreszta sam jeżdżę skodą i dobrze mi się jeździ.. No ale zeby można było taką fabką wiać przez 25 km to jest nie do pomyślenia. Oni go powinni dopaść jeszcze przed Niemcami. Nikt nie pomyslał o zamknięciu drogi, urządzanie pościgów na drodze pełnej samochodów to igranie z zyciem innych ludzi. A jakby ten dureńkogos zabił, to czy panowie policjanci byliby dumni ze swojej pracy?

Codziennie błykaja flesze fotoradarów i jakos nikt nie goni tuych samochodów, przychodza mandaty i ludzie płacą i na szczęści... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!