Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2010 r.
18:32
Edytuj ten wpis

Lublin: trolejbusy nie jeżdżą al. Piłsudskiego

Autor: Zdjęcie autora rp drs
0 5 A A

Trakcja trolejbusowa zerwała się i uszkodziła samochód osobowy. - Niestety nie możemy wyznaczyć objazdów - przyznaje rzecznik MPK.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do awarii doszło koło skrzyżowania przy hotelu Victoria. Usuwanie awarii trwa od godziny. Nie wiadomo ile potrwają prace naprawcze, prawdopodobnie około pół godziny. Napięcie wyłączono też w sieci nad Lipową, Narutowicza i Głęboką. W całym mieście kursują tylko dwie linie trolejbusowe: 156 i 160

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bambosh / 1 grudnia 2010 o 12:01
[quote name='gosciu z bilgoraja' timestamp='1291153747' post='395727']
Dlaczego ratusz boi sie budowac linie tramwajowe w Lublinie,przyklad w Poznaniu mimo wzniesin tramwaje spokojnie jezdza ul PODGORNA mimo duzego wzniesienia ,ajedynie probowal walczyc o budowe lini tramwajowych p.Barylkowski
[/quote]
Ty masz POWAŻNIE coś z głową! -przyjrzyj się temu,co napisałeś... Przecież dla tramwaju potrzebne jest trakcja i szyny -a dla trolejbusu tylko trakcja. Jeżeli oglądasz chociaż troszkę telewizję i myślisz chociaż odrobinę,to na pewno zauważyłeś jak łatwo(?) przestawia się zwrotnice tramwajowe w zimie/w śniegu i lodzie. Zapytam na koniec: wolałbyś być w trolejbusie,w którym spadły przed chwilą "szelki"z trakcji i się jedynie zatrzymał z powodu braku prądu?-czy może wolałbyś być w tramwaju,który właśnie się wykoleja i "leci na zbity pysk" z powodu zimowej usterki w zwrotnicy?
[quote name='gosciu z bilgoraja' timestamp='1291153747' post='395727']
Dlaczego ratusz boi sie budowac linie tramwajowe w Lublinie,przyklad w Poznaniu mimo wzniesin tramwaje spokojnie jezdza ul PODGORNA mimo duzego wzniesienia ,ajedynie probowal walczyc o budowe lini tramwajowych p.Barylkowski
[/quote]
Ty masz POWAŻNIE coś z głową! -przyjrzyj się temu,co napisałeś... Przecież dla tramwaju potrzebne jest trakcja i szyny -a dla trolejbusu tylko trakcja. Jeżeli oglądasz chociaż troszkę telewizję i ... rozwiń
Avatar
Piłsudski / 1 grudnia 2010 o 02:17
[img]http://www.wilnoteka.lt/files/imagecache/240x180/images/article/field_picture/pilsudskis_hitleris.JPG[/img]
Avatar
Obywatel / 1 grudnia 2010 o 00:03
Gdzie ty chcesz wepchać te tramwaje? będą większe korki niż teraz.
Avatar
brrrr / 30 listopada 2010 o 23:28
Jeszcze mi w tej ciasnocie trzęsących tramwajów POtrzeba,durne myślenie brrrrr
Avatar
gosciu z bilgoraja / 30 listopada 2010 o 22:49
Dlaczego ratusz boi sie budowac linie tramwajowe w Lublinie,przyklad w Poznaniu mimo wzniesin tramwaje spokojnie jezdza ul PODGORNA mimo duzego wzniesienia ,ajedynie probowal walczyc o budowe lini tramwajowych p.Barylkowski
Avatar
bambosh / 1 grudnia 2010 o 12:01
[quote name='gosciu z bilgoraja' timestamp='1291153747' post='395727']
Dlaczego ratusz boi sie budowac linie tramwajowe w Lublinie,przyklad w Poznaniu mimo wzniesin tramwaje spokojnie jezdza ul PODGORNA mimo duzego wzniesienia ,ajedynie probowal walczyc o budowe lini tramwajowych p.Barylkowski
[/quote]
Ty masz POWAŻNIE coś z głową! -przyjrzyj się temu,co napisałeś... Przecież dla tramwaju potrzebne jest trakcja i szyny -a dla trolejbusu tylko trakcja. Jeżeli oglądasz chociaż troszkę telewizję i myślisz chociaż odrobinę,to na pewno zauważyłeś jak łatwo(?) przestawia się zwrotnice tramwajowe w zimie/w śniegu i lodzie. Zapytam na koniec: wolałbyś być w trolejbusie,w którym spadły przed chwilą "szelki"z trakcji i się jedynie zatrzymał z powodu braku prądu?-czy może wolałbyś być w tramwaju,który właśnie się wykoleja i "leci na zbity pysk" z powodu zimowej usterki w zwrotnicy?
[quote name='gosciu z bilgoraja' timestamp='1291153747' post='395727']
Dlaczego ratusz boi sie budowac linie tramwajowe w Lublinie,przyklad w Poznaniu mimo wzniesin tramwaje spokojnie jezdza ul PODGORNA mimo duzego wzniesienia ,ajedynie probowal walczyc o budowe lini tramwajowych p.Barylkowski
[/quote]
Ty masz POWAŻNIE coś z głową! -przyjrzyj się temu,co napisałeś... Przecież dla tramwaju potrzebne jest trakcja i szyny -a dla trolejbusu tylko trakcja. Jeżeli oglądasz chociaż troszkę telewizję i ... rozwiń
Avatar
Piłsudski / 1 grudnia 2010 o 02:17
[img]http://www.wilnoteka.lt/files/imagecache/240x180/images/article/field_picture/pilsudskis_hitleris.JPG[/img]
Avatar
Obywatel / 1 grudnia 2010 o 00:03
Gdzie ty chcesz wepchać te tramwaje? będą większe korki niż teraz.
Avatar
brrrr / 30 listopada 2010 o 23:28
Jeszcze mi w tej ciasnocie trzęsących tramwajów POtrzeba,durne myślenie brrrrr
Avatar
gosciu z bilgoraja / 30 listopada 2010 o 22:49
Dlaczego ratusz boi sie budowac linie tramwajowe w Lublinie,przyklad w Poznaniu mimo wzniesin tramwaje spokojnie jezdza ul PODGORNA mimo duzego wzniesienia ,ajedynie probowal walczyc o budowe lini tramwajowych p.Barylkowski
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty 0 0

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 54 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.