Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 stycznia 2011 r.
14:57
Edytuj ten wpis

Lublin. Witajcie w Polsce B

Autor: Zdjęcie autora (j)
0 44 A A
Lublin. Polska B. – czy to akt frustracji mieszkańców?<br />
 (Czytelnik/alarm24@dziennikwschodni.pl)
Lublin. Polska B. – czy to akt frustracji mieszkańców?
(Czytelnik/alarm24@dziennikwschodni.pl)

Lublin. Polska B. Taka tablica wita kierowców wjeżdżających do Lublina od strony Warszawy. Kto ją powiesił? – pyta nasz czytelnik, który przysłał nam zrobioną dziś fotografię.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nasz czytelnik zastanawia się, czy to frustracja mieszkańców naszego regionu, czy ciąg dalszy akcji lubelskich przedsiębiorców, którzy w stolicy wywiesili billboardy w obronie drogi S17: "17.Nie odcinaj Lubelszczyzny od Warszawy”. I pisze:

"Tak czy owak, to bardzo wymowny opis, który funkcjonował w przeszłości, opisując nierówny podział naszego kraju. Oczywiście z korzyścią dla tej drugiej, a raczej "pierwszej” Polski A.

Niemniej jednak, ostatnie działania rządzących wydają się potwierdzać, że taki podział nigdy nie przestał obowiązywać. Chociaż może się okazać, że niedługo termin Polska B zostanie zamknięty tylko w granicach województwa lubelskiego”.

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ach..lubelskie / 9 stycznia 2011 o 20:39
To co piszesz ! to jest w każdym mieście!!! nie tylko w Lublinie!!
Avatar
Skrywa / 6 stycznia 2011 o 21:57
Lublin - brud , smród, szarzyzna, menele, podrzędne budy czyt. stragany . tak prezentuje sie najwieksze miasto po wschodniej stronie wisly. gratulacje dla włodarzy miasta, ktorzy rokrocznie pracuja na taka utrwalanie takiego przeswiadczenia w oczach Polakow.
Avatar
ach..lubelskie / 5 stycznia 2011 o 21:04
A mi tam się tutaj podoba i tyle! piszcie co chcecie!
Jeśli nie mamy dróg to jesteśmy gorsi??? NIE!!!!
A jeśli komuś nie podoba się Lbn i okolice to nie przyjeżdżać !
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 o 12:04
[quote name='sd' timestamp='1294075774' post='415971']
Polskę wydymali na arenie międzynarodowej: Amerykanie z tarczą, zyskami z wojny z Irakiem,wizami ...Ruskie ze Smoleńskiem,Katyniem i gazem (wraz z Niemcami) ... Rząd nie potrafi nikogo oszukać (nie udało się z więzieniami), więc oszukuje Polaków,że zrobi tamto siamto ... A na końcu my oszukujemy się samych siebie , głosując w wyborach na partię A czy B.. A będzie jak zwykle .
[/quote]
NASZE CZERWONE WLADZE DAJA SIE DYMAC WSZYSTKIM.ZERO TWARZY,ALE MOZE TU OTO CHODZI.
Avatar
naiwniak / 4 stycznia 2011 o 11:53
Pamiętacie hasło wyborcze Budujmy zamiast uprawiać politykę?

A widzieliście ten znaczek * u dołu banera?

* Oferta dotyczy tylko wybranyh regionów hahahahah naiwniacy
Avatar
lubel / 4 stycznia 2011 o 10:21
Na granicach województwa powinny stanąć napisy "Tu się kończy cywilizacja, a zaczyna zadupie".
Avatar
Lubliniak / 4 stycznia 2011 o 09:56
I już nie jesteśmy w Polsce B. Władza jednak się o nas troszczy i problem załatwiła.

I tyle w tym temacie. Plan ratunkowy jest nadal jeden.

Ratuj się kto może i każdy martwi się o siebie a region tonie!!!

Ani przedsiębiorcy, ani inne stowarzyszenia nie robią nic ! Są zajęci swoją robotą, szkoda, że nie widzą, ze ich robota idzie w gwizdek!
Może tak zrobić dzień wolny i zająć się obroną naszego miasta?!!!

Gdzie te protesty ? Siedźcie w domach i czekajcie aż lublin będzie na poziomie Koziej Wólki ,,,, z szacunkiem dla Wólki...
I już nie jesteśmy w Polsce B. Władza jednak się o nas troszczy i problem załatwiła.

I tyle w tym temacie. Plan ratunkowy jest nadal jeden.

Ratuj się kto może i każdy martwi się o siebie a region tonie!!!

Ani przedsiębiorcy, ani inne stowarzyszenia nie robią nic ! Są zajęci swoją robotą, szkoda, że nie widzą, ze ich robota idzie w gwizdek!
Może tak zrobić dzień wolny i zająć się obroną naszego miasta?!!!

Gdzie te protesty ? Siedźcie w domach i czeka... rozwiń
Avatar
czytelnik od zdjęcia / 4 stycznia 2011 o 09:18
tablica już zniknęła... ciekawe kogo zabolało to najbardziej ??
Avatar
max / 4 stycznia 2011 o 07:47
Bardzo dobry pomysł z tą tablicą. Proponuję ustawić na wszystkich drogach wjazdowych do województwa lubelskiego i niech kłuje w oczy i dręczy sumienia polityków odpowiedzialnych za tą niezmiernie ważną dla naszego regionu inwestycję.Wstyd na całą Europę i hańba, że dalej tak się nas traktuje.
Avatar
olo / 4 stycznia 2011 o 06:43
Wcale się ludziom nie dziwię, bo większość zauważa, że posunięcia rządu niesprawiedliwością są nasiąknięte. Niesprawiedliwością polegającą na skąpym przekazywaniu środków na inwestycji po stronie wschodniej. Każdy chyba teraz ma poczucie, że rząd ma nas gdzieś, traktuje jak podrzędny zaścianek, do niczego nie potrzebny... do tego stopnia, że i w drogi zdaniem rządu inwestować tam nie trzeba, bo i po co tam jeździć?...

Dziękujemy Tusku za drugą Irlandię. Teraz to widać kto łga jak obiecuje.
Avatar
ach..lubelskie / 9 stycznia 2011 o 20:39
To co piszesz ! to jest w każdym mieście!!! nie tylko w Lublinie!!
Avatar
Skrywa / 6 stycznia 2011 o 21:57
Lublin - brud , smród, szarzyzna, menele, podrzędne budy czyt. stragany . tak prezentuje sie najwieksze miasto po wschodniej stronie wisly. gratulacje dla włodarzy miasta, ktorzy rokrocznie pracuja na taka utrwalanie takiego przeswiadczenia w oczach Polakow.
Avatar
ach..lubelskie / 5 stycznia 2011 o 21:04
A mi tam się tutaj podoba i tyle! piszcie co chcecie!
Jeśli nie mamy dróg to jesteśmy gorsi??? NIE!!!!
A jeśli komuś nie podoba się Lbn i okolice to nie przyjeżdżać !
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 o 12:04
[quote name='sd' timestamp='1294075774' post='415971']
Polskę wydymali na arenie międzynarodowej: Amerykanie z tarczą, zyskami z wojny z Irakiem,wizami ...Ruskie ze Smoleńskiem,Katyniem i gazem (wraz z Niemcami) ... Rząd nie potrafi nikogo oszukać (nie udało się z więzieniami), więc oszukuje Polaków,że zrobi tamto siamto ... A na końcu my oszukujemy się samych siebie , głosując w wyborach na partię A czy B.. A będzie jak zwykle .
[/quote]
NASZE CZERWONE WLADZE DAJA SIE DYMAC WSZYSTKIM.ZERO TWARZY,ALE MOZE TU OTO CHODZI.
Avatar
naiwniak / 4 stycznia 2011 o 11:53
Pamiętacie hasło wyborcze Budujmy zamiast uprawiać politykę?

A widzieliście ten znaczek * u dołu banera?

* Oferta dotyczy tylko wybranyh regionów hahahahah naiwniacy
Avatar
lubel / 4 stycznia 2011 o 10:21
Na granicach województwa powinny stanąć napisy "Tu się kończy cywilizacja, a zaczyna zadupie".
Avatar
Lubliniak / 4 stycznia 2011 o 09:56
I już nie jesteśmy w Polsce B. Władza jednak się o nas troszczy i problem załatwiła.

I tyle w tym temacie. Plan ratunkowy jest nadal jeden.

Ratuj się kto może i każdy martwi się o siebie a region tonie!!!

Ani przedsiębiorcy, ani inne stowarzyszenia nie robią nic ! Są zajęci swoją robotą, szkoda, że nie widzą, ze ich robota idzie w gwizdek!
Może tak zrobić dzień wolny i zająć się obroną naszego miasta?!!!

Gdzie te protesty ? Siedźcie w domach i czekajcie aż lublin będzie na poziomie Koziej Wólki ,,,, z szacunkiem dla Wólki...
I już nie jesteśmy w Polsce B. Władza jednak się o nas troszczy i problem załatwiła.

I tyle w tym temacie. Plan ratunkowy jest nadal jeden.

Ratuj się kto może i każdy martwi się o siebie a region tonie!!!

Ani przedsiębiorcy, ani inne stowarzyszenia nie robią nic ! Są zajęci swoją robotą, szkoda, że nie widzą, ze ich robota idzie w gwizdek!
Może tak zrobić dzień wolny i zająć się obroną naszego miasta?!!!

Gdzie te protesty ? Siedźcie w domach i czeka... rozwiń
Avatar
czytelnik od zdjęcia / 4 stycznia 2011 o 09:18
tablica już zniknęła... ciekawe kogo zabolało to najbardziej ??
Avatar
max / 4 stycznia 2011 o 07:47
Bardzo dobry pomysł z tą tablicą. Proponuję ustawić na wszystkich drogach wjazdowych do województwa lubelskiego i niech kłuje w oczy i dręczy sumienia polityków odpowiedzialnych za tą niezmiernie ważną dla naszego regionu inwestycję.Wstyd na całą Europę i hańba, że dalej tak się nas traktuje.
Avatar
olo / 4 stycznia 2011 o 06:43
Wcale się ludziom nie dziwię, bo większość zauważa, że posunięcia rządu niesprawiedliwością są nasiąknięte. Niesprawiedliwością polegającą na skąpym przekazywaniu środków na inwestycji po stronie wschodniej. Każdy chyba teraz ma poczucie, że rząd ma nas gdzieś, traktuje jak podrzędny zaścianek, do niczego nie potrzebny... do tego stopnia, że i w drogi zdaniem rządu inwestować tam nie trzeba, bo i po co tam jeździć?...

Dziękujemy Tusku za drugą Irlandię. Teraz to widać kto łga jak obiecuje.
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy dostarczą bąbelki dla słynnej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla słynnej firmy 0 0

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO] 12 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 80 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 8

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!