Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 sierpnia 2013 r.
10:47
Edytuj ten wpis

Lublin: Wpadł złodziej rowerów

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 7 A A

Lubelscy policjanci zatrzymali złodzieja rowerów. 38-latek miał ukraść pięć jednośladów, wartych kilka tysięcy złotych. Trafił już do więzienia, w którym odsiedzi zaległy wyrok za kradzieże z włamaniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
38-latek to mieszkaniec Lublina. Wpadł w środę. Od czerwca zdążył ukraść rowery o łącznej wartości ponad 4 tys. złotych.

– Policjanci udowodnili zatrzymanemu w sumie pięć kradzieży – dodaje Renata Laszczka-Rusek, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. – 38 latek "działał” w rejonie ulic: Kleeberga, Ruckemana, Kustronia i Walecznych.

Mężczyznę zatrzymali mundurowi z II komisariatu. Okazało się, że 38 latek w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. Usłyszał zarzuty i trafił do więzienia. Ma tam do odsiedzenia karę roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej kradzieże z włamaniami.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 15:30

i dobrze niech siedzi jak ma lepki rece!!!

Jak nie rąbać rowerów to jak tusku żyć ???

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 13:18

Artur Buchwald znany jako Łysy, zam. Łódź ul. Hipoteczna 25 kradnie na Bałuckim rynku w Łodzi i rowery w lesie Łagiewnickim. Czy policja coś zrobi z ta mendą?

KAPUSTA ???

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 13:18

Artur Buchwald znany jako Łysy, zam. Łódź ul. Hipoteczna 25 kradnie na Bałuckim rynku w Łodzi i rowery w lesie Łagiewnickim. Czy policja coś zrobi z ta mendą?

KAPUSTA ???

Avatar
maks / 26 sierpnia 2013 o 13:16

Artur Buchwald znany jako Łysy, zam. Łódź ul. Hipoteczna 25 kradnie na Bałuckim rynku w Łodzi i rowery w lesie Łagiewnickim. Czy policja coś zrobi z ta mendą?

Avatar
Biedny. / 16 sierpnia 2013 o 17:17

4 tys. zł? To przecież jeden porządny rower

A widziś ? Są ludzie którzy kupują tańsze modele... Lecz się z tej buty bo Ci kiedyś na zdrowie ona nie pójdzie.

Avatar
NF / 16 sierpnia 2013 o 12:36

i dobrze niech siedzi jak ma lepki rece!!!

Avatar
verally mako / 16 sierpnia 2013 o 12:04

4 tys. zł? To przecież jeden porządny rower

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 15:30

i dobrze niech siedzi jak ma lepki rece!!!

Jak nie rąbać rowerów to jak tusku żyć ???

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 13:18

Artur Buchwald znany jako Łysy, zam. Łódź ul. Hipoteczna 25 kradnie na Bałuckim rynku w Łodzi i rowery w lesie Łagiewnickim. Czy policja coś zrobi z ta mendą?

KAPUSTA ???

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 13:18

Artur Buchwald znany jako Łysy, zam. Łódź ul. Hipoteczna 25 kradnie na Bałuckim rynku w Łodzi i rowery w lesie Łagiewnickim. Czy policja coś zrobi z ta mendą?

KAPUSTA ???

Avatar
maks / 26 sierpnia 2013 o 13:16

Artur Buchwald znany jako Łysy, zam. Łódź ul. Hipoteczna 25 kradnie na Bałuckim rynku w Łodzi i rowery w lesie Łagiewnickim. Czy policja coś zrobi z ta mendą?

Avatar
Biedny. / 16 sierpnia 2013 o 17:17

4 tys. zł? To przecież jeden porządny rower

A widziś ? Są ludzie którzy kupują tańsze modele... Lecz się z tej buty bo Ci kiedyś na zdrowie ona nie pójdzie.

Avatar
NF / 16 sierpnia 2013 o 12:36

i dobrze niech siedzi jak ma lepki rece!!!

Avatar
verally mako / 16 sierpnia 2013 o 12:04

4 tys. zł? To przecież jeden porządny rower

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 13 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 24:30 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 24:30 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 22 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!