Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2012 r.
19:02
Edytuj ten wpis

Lublin: Wymieniasz piec węglowy? Możesz dostać dotację

Autor: Zdjęcie autora drs
0 6 A A
Wnioski można składać do 6 grudnia (archiwum)
Wnioski można składać do 6 grudnia (archiwum)

Miasto rozdziela dotacje dla tych, którzy wymieniają piece węglowe na bardziej ekologiczne źródła ogrzewania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O pieniądze mogą się starać zarówno osoby fizyczne, jak i wspólnoty mieszkaniowe czy firmy. Najwięcej punktów można dostać za podłączenie się do miejskiej sieci ciepłowniczej albo przejście na ogrzewanie elektryczne lub pompę ciepła. Niżej punktowane jest ogrzewanie gazowe, a najniżej – na olej opałowy.

Wnioski można składać do 6 grudnia, najpóźniej po miesiącu będzie wiadomo, kto dostał pieniądze. Dotacja może sięgnąć połowy kosztów zmiany systemu ogrzewania.

O szczegóły można pytać w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta pod nr. 81 466 26 21.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Josef / 28 listopada 2012 o 10:51
Już takie numery przerabialiśmy!Największy cwaniak Balcerowicz obiecał mieszkańcom ,że po wymianie ogrzewania na olej opałowy cena 1 litra nie przekroczy 80 groszy,otrzymają kredyt umarzalny na niska stopę procentową.Masa mieszkańców to zrobiła i z powrotem powróciła do opalania miałem.Słowa tego pana reformatora okazały się zwykłym kantem,a był to przewodniczący unii wolności ,matki chrzestnej PO.Dzisiaj to proponują jego spadkobiercy.Więc kto ma ochotę niech raczej przemysli z kim ma do czynienia!?
Avatar
Josef / 28 listopada 2012 o 10:50
Już takie numery przerabialiśmy!Największy cwaniak Balcerowicz obiecał mieszkańcom ,że po wymianie ogrzewania na olej opałowy cena 1 litra nie przekroczy 80 groszy,otrzymają kredyt umarzalny na niska stopę procentową.Masa mieszkańców to zrobiła i z powrotem powróciła do opalania miałem.Słowa tego pana reformatora okazały się zwykłym kantem,a był to przewodniczący unii wolności ,matki chrzestnej PO.Dzisiaj to proponują jego spadkobiercy.Więc kto ma ochotę niech raczej przemysli z kim ma do czynienia!?
Avatar
Inspektor / 28 listopada 2012 o 09:39
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Właśnie wyrzuciłam w moim domu na wsi kuchenkę gazową (do letniej kuchni) i zbudowałam sobie piec węglowy, prawdziwy trzon.[/font][/color]


Jeżeli była to kuchenka na butlę to pikuś.Jeżeli miałeś tam rury gazowe i ich nie zdemontowałeś przy pomocy fachowca to masz problem.Czy ze wszystkimi sąsiadami żyjesz w zgodzie?????
Avatar
felek / 28 listopada 2012 o 06:26
trzeba być chyba kompletnym idiotą żeby wymieniać piec węglowy np na gazowy przy obecnych cenach. Jak zwykle tam gdzie monopol jak gazownia, mpwik, lubzel ceny dwukrotnie zawyżone.
Avatar
AniaG / 28 listopada 2012 o 01:26
Kurde - a w drugą stronę to nie działa?
Właśnie wyrzuciłam w moim domu na wsi kuchenkę gazową (do letniej kuchni) i zbudowałam sobie piec węglowy, prawdziwy trzon.
Wprawdzie trochę roboty i kurzu jest z paleniem - ale za to jakie pyszne potrawy, jaka niesamowita atmosfera w mojej kuchni - nikt już nie chce iść do salonu - wszyscy goście siedzą w kuchni!!
Polecam wszystkim!
Avatar
ania / 27 listopada 2012 o 22:44
czy to troszkę nie za późno? Decyzja w środku sezonu grzewczego?
Avatar
Josef / 28 listopada 2012 o 10:51
Już takie numery przerabialiśmy!Największy cwaniak Balcerowicz obiecał mieszkańcom ,że po wymianie ogrzewania na olej opałowy cena 1 litra nie przekroczy 80 groszy,otrzymają kredyt umarzalny na niska stopę procentową.Masa mieszkańców to zrobiła i z powrotem powróciła do opalania miałem.Słowa tego pana reformatora okazały się zwykłym kantem,a był to przewodniczący unii wolności ,matki chrzestnej PO.Dzisiaj to proponują jego spadkobiercy.Więc kto ma ochotę niech raczej przemysli z kim ma do czynienia!?
Avatar
Josef / 28 listopada 2012 o 10:50
Już takie numery przerabialiśmy!Największy cwaniak Balcerowicz obiecał mieszkańcom ,że po wymianie ogrzewania na olej opałowy cena 1 litra nie przekroczy 80 groszy,otrzymają kredyt umarzalny na niska stopę procentową.Masa mieszkańców to zrobiła i z powrotem powróciła do opalania miałem.Słowa tego pana reformatora okazały się zwykłym kantem,a był to przewodniczący unii wolności ,matki chrzestnej PO.Dzisiaj to proponują jego spadkobiercy.Więc kto ma ochotę niech raczej przemysli z kim ma do czynienia!?
Avatar
Inspektor / 28 listopada 2012 o 09:39
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Właśnie wyrzuciłam w moim domu na wsi kuchenkę gazową (do letniej kuchni) i zbudowałam sobie piec węglowy, prawdziwy trzon.[/font][/color]


Jeżeli była to kuchenka na butlę to pikuś.Jeżeli miałeś tam rury gazowe i ich nie zdemontowałeś przy pomocy fachowca to masz problem.Czy ze wszystkimi sąsiadami żyjesz w zgodzie?????
Avatar
felek / 28 listopada 2012 o 06:26
trzeba być chyba kompletnym idiotą żeby wymieniać piec węglowy np na gazowy przy obecnych cenach. Jak zwykle tam gdzie monopol jak gazownia, mpwik, lubzel ceny dwukrotnie zawyżone.
Avatar
AniaG / 28 listopada 2012 o 01:26
Kurde - a w drugą stronę to nie działa?
Właśnie wyrzuciłam w moim domu na wsi kuchenkę gazową (do letniej kuchni) i zbudowałam sobie piec węglowy, prawdziwy trzon.
Wprawdzie trochę roboty i kurzu jest z paleniem - ale za to jakie pyszne potrawy, jaka niesamowita atmosfera w mojej kuchni - nikt już nie chce iść do salonu - wszyscy goście siedzą w kuchni!!
Polecam wszystkim!
Avatar
ania / 27 listopada 2012 o 22:44
czy to troszkę nie za późno? Decyzja w środku sezonu grzewczego?
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 4

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 12

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!