Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 czerwca 2015 r.
15:15

Lublin: Pies zaklinował się w oknie. Właściciel zostawił go na balkonie (wideo)

0 38 A A
Kiedy strażacy chcieli zejść do psa z balkonu na wyższym piętrze, do domu wrócił właściciel
Kiedy strażacy chcieli zejść do psa z balkonu na wyższym piętrze, do domu wrócił właściciel

Młody pies pozostawiony przez właścicieli na balkonie, zaklinował się w oknie na 3 piętrze. Na pomoc wezwano strażaków

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w bloku przy ul. Rycerskiej w Lublinie. Kilkumiesięcznego szczeniaka właściciele zostawili na balkonie na 3 piętrze. 

- Podczas ich nieobecności chciał przedostać się do mieszkania. Wskoczył na parapet z nadzieją, że dostanie się przez okno do środka. Niestety zaklinowała mu się łapa w uchylonym oknie. Piesek na nim zawisł - mówi Elżbieta Tarasińska z Lubelskiego Animalsa.

Szczeniak cierpiał z bólu. Próbował się uwlonić przez prawie pół godziny. Piski usłyszała wolontariuszka Lubelskiego Animalsa, która wezwała straż pożarną i policję.

Kiedy strażacy chcieli zejść do psa z balkonu na wyższym piętrze, do domu wrócił właściciel i wyswobodził zwierzę. 

Pies trafił do Przychodni Weterynaryjnej Lubelski Animals. Na szczęście nic groźnego mu się nie stało. Ma tylko obrzękniętą łapę. - Postaramy się, by ten psiak już nie wrócił do tych ludzi - kończy Elżbieta Tarasińska.

Więcej filmów z akcji można zobaczyć tutaj

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 22:01
piski uslyszala polowa bloku , a nastepnie wezwala pomoc . a Panidowydarzenia dolaczylawpozniejszymczasie . zmienianie faktow i oklaskow na swoja korzyscztskiego wypadku .bezczelnosc !!!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 12:45
Za serce właściciel zapłacił podwójną karę. Ulitował się nad niechcianym stworzeniem, a po wypadku utracił je. Zwierzę było zadbane. Karmione i pielęgnowane. To nikt inny tylko jego Pan uwolnił go z pułapki w pośpiechu jadąc i wbiegając na 6 piętro. Czy tak postąpiłaby patologia??? !!! Chyba nie! Języki ludzkie nie znają granic! Zastanówmy się!?
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 12:32
Jak łatwo jest oceniać, ale tylko i wyłącznie PODŁÓG SIEBIE ponieważ pies, który uległ wypadkowi chciał dostać się do mieszkania sądząc, iż jest tam jego ukochany Pan. Pan przez dużą literę ponieważ zwierzę zostało przygarnięte przez tego człowieka na prośbę starszej pani która miała udać się do szpitala celem podjęcia leczenia. Źle się stało, że właściciel zostawił uchylone okno. Każdy popełnia błędy. Pies na balkonie miał zostawioną wodę do picia i karmę w misce oraz legowisko. Właściciel będąc w pracy nie został obojętny na jego los i w chwili otrzymania telefonu natychmiast udał się z pomocą. Ludzi sądzących pochopnie i oczerniających rzucających oszczerstwa na tego człowieka oraz szukających sensacji zamiast pomocy dopiero powinna spotkać KARA. Nie myślmy, że internet to tajemnica. Drogą elektroniczną można zidentyfikować każdy wpis a pomówienia są karalne.
Jak łatwo jest oceniać, ale tylko i wyłącznie PODŁÓG SIEBIE ponieważ pies, który uległ wypadkowi chciał dostać się do mieszkania sądząc, iż jest tam jego ukochany Pan. Pan przez dużą literę ponieważ zwierzę zostało przygarnięte przez tego człowieka na prośbę starszej pani która miała udać się do szpitala celem podjęcia leczenia. Źle się stało, że właściciel zostawił uchylone okno. Każdy popełnia błędy. Pies na balkonie miał zostawioną wodę do picia i karmę w misce oraz legowisko. Właściciel będąc w pracy nie został obojętny na jego los i w c... rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 23:36
Kujawy z właścicieli
Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 12:39
Na ul.Różanej 6 też mieszkają ludzie którzy z rana zostawiają psa na cały dzień na balkonie i dopiero wieczorem go wpuszcZają jak wrócą z pracy, takich ludzi powinna obowiązywać karą pieniężną na zwierzęta i zakaz trzymania jakichkolwiek zwierząt
Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 10:59
Tacy osobnicy powinni mieć całkowity zakaz trzymania zwierząt skoro nie potrafią zapewnić im należytej opieki.
Avatar
Joanna / 29 czerwca 2015 o 10:13

Pani Tarasińska pod publikę gra bo sprawa w mediach. Superbohater odbierający właścicielowi zwierzę za najdrobniejszy wypadek. Wypadek podkreślam. A potem płacz ludzi pokroju Pani Tarasińskiej, że zwierzęta w schroniskach siedzą. Umiarkowania trochę.. Źle się stało, wiadomo ale robienie z ludzi potworów bo pies na balkonie siedział jest żenujące. Jest ciepło: póki jest osłoa przed słońcem, miska z woda to jest dobrze. Co najwyżej można się przyczepić o uchylone okno, bo to jest powód śmierci wielu zwierząt a zwłaszcza kotów. Na to należy się uczulić. Pozdrawiam... HD

Z całym szacunkiem, ja przez całe 40 minut obserwowałam całą akcję, wzywałam policję. Sprawa jest dość delikatnie opisana, nikt w artykule nie dodał, że w tym mieszkaniu jest patologia, chlanie codzienne, libacje, piesek od 2 tygodni mieszkał na balkonie bez wody i jedzenia. Co więcej jeden z sąsiadów, który również był przy całej akcji jak pojawił się ten zwyrodnialec w końcu krzyczał, aby nie oddać mu psa, bo go skatuje, ponieważ ma takie skłonności.. więc wiedział co mówił, mając go za sąsiada.. Ale to już na szczęście sprawa dla prokuratury, bo akt oskarżenia dla WZYRODNIALCA już jest. Także miejmy nadzieję, że odczuje konsekwencje.

Z całym szacunkiem, ja przez całe 40 minut obserwowałam całą akcję, wzywałam policję. Sprawa jest dość delikatnie opisana, nikt w artykule nie dodał, że w tym mieszkaniu jest patologia, chlanie codzienne, libacje, piesek od 2 tygodni mieszkał na balkonie bez wody i jedzenia. Co więcej jeden z sąsiadów, który również był przy całej akcji jak pojawił się ten zwyrodnialec w końcu krzyczał, aby nie oddać mu psa, bo go skatuje, ponieważ ma takie skłonności.. więc wiedział co mówił, mając go za sąsiada.. Ale to już na szczęście sp... rozwiń

Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 10:09
Co tacy ludzie mają w głowie bo nie jest to mózg. Zostawiać psa na całe dni na balkonie? W jakim celu wzieli tego psa bo co zniszczy coś w domu nasika? To nie jest zabawka która można wstawiać gdzie się podoba. powinni zaostrzyć kary dla takich zwyrodnialców!
Avatar
Anna / 29 czerwca 2015 o 10:07

no naprawdę żeby zabrać psa za takie coś ? sądzicie że lepiej będzie mu w schronisku ?

ZDECYDOWANIE BĘDZIE MU LEPIEJ WSZĘDZIE INDZIEJ NIŻ U TYCH ZAPIJACZONYCH MORD - OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM PATOLOGICZNY "WŁASCICIEL" I JEGO ŚMIERDZĄCA NIEDOMYTA PIJANA ŻONA. Brak słów.. pies to szczenię, z mig znajdzie nowy kochający dom. 

Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 08:12
Takie praktyki w postaci pozostawiania psów na długie godziny samych, zamkniętych w domu, lub na balkonie, są nagminne. Ludzie kupują sobie żywe zabawki, dla których później nie mają kompletnie czasu. Wiadomo: praca, aktywny tryb życia, wyjścia do znajomych, wyjazdy do rodzinki, wyjazdy urlopowe... Wieczorem chciało by się wyskoczyć do znajomych, a kochany piesek staje się wówczas tylko przeszkodą i kłopotem, dlatego "ląduje" np. na balkonie i jedynie "umila" życie innym mieszkańcom bloku ciągłym szczekaniem i wyciem. Najgorsze, że Ci ludzie uważają się za dorosłych i odpowiedzialnych, a zachowują jak gówniarze. Nie macie czasu dla psów, czy innych zwierząt, to ich nie kupujcie i nie skazujcie na więzienie w blokach! Kupcie sobie pluszowego pieska, który nie będzie musiał przez Was cierpieć.
Takie praktyki w postaci pozostawiania psów na długie godziny samych, zamkniętych w domu, lub na balkonie, są nagminne. Ludzie kupują sobie żywe zabawki, dla których później nie mają kompletnie czasu. Wiadomo: praca, aktywny tryb życia, wyjścia do znajomych, wyjazdy do rodzinki, wyjazdy urlopowe... Wieczorem chciało by się wyskoczyć do znajomych, a kochany piesek staje się wówczas tylko przeszkodą i kłopotem, dlatego "ląduje" np. na balkonie i jedynie "umila" życie innym mieszkańcom bloku ciągłym szczekaniem i wyciem. Naj... rozwiń
Avatar
Gość / 4 lipca 2015 o 22:01
piski uslyszala polowa bloku , a nastepnie wezwala pomoc . a Panidowydarzenia dolaczylawpozniejszymczasie . zmienianie faktow i oklaskow na swoja korzyscztskiego wypadku .bezczelnosc !!!!
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 12:45
Za serce właściciel zapłacił podwójną karę. Ulitował się nad niechcianym stworzeniem, a po wypadku utracił je. Zwierzę było zadbane. Karmione i pielęgnowane. To nikt inny tylko jego Pan uwolnił go z pułapki w pośpiechu jadąc i wbiegając na 6 piętro. Czy tak postąpiłaby patologia??? !!! Chyba nie! Języki ludzkie nie znają granic! Zastanówmy się!?
Avatar
Gość / 1 lipca 2015 o 12:32
Jak łatwo jest oceniać, ale tylko i wyłącznie PODŁÓG SIEBIE ponieważ pies, który uległ wypadkowi chciał dostać się do mieszkania sądząc, iż jest tam jego ukochany Pan. Pan przez dużą literę ponieważ zwierzę zostało przygarnięte przez tego człowieka na prośbę starszej pani która miała udać się do szpitala celem podjęcia leczenia. Źle się stało, że właściciel zostawił uchylone okno. Każdy popełnia błędy. Pies na balkonie miał zostawioną wodę do picia i karmę w misce oraz legowisko. Właściciel będąc w pracy nie został obojętny na jego los i w chwili otrzymania telefonu natychmiast udał się z pomocą. Ludzi sądzących pochopnie i oczerniających rzucających oszczerstwa na tego człowieka oraz szukających sensacji zamiast pomocy dopiero powinna spotkać KARA. Nie myślmy, że internet to tajemnica. Drogą elektroniczną można zidentyfikować każdy wpis a pomówienia są karalne.
Jak łatwo jest oceniać, ale tylko i wyłącznie PODŁÓG SIEBIE ponieważ pies, który uległ wypadkowi chciał dostać się do mieszkania sądząc, iż jest tam jego ukochany Pan. Pan przez dużą literę ponieważ zwierzę zostało przygarnięte przez tego człowieka na prośbę starszej pani która miała udać się do szpitala celem podjęcia leczenia. Źle się stało, że właściciel zostawił uchylone okno. Każdy popełnia błędy. Pies na balkonie miał zostawioną wodę do picia i karmę w misce oraz legowisko. Właściciel będąc w pracy nie został obojętny na jego los i w c... rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 23:36
Kujawy z właścicieli
Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 12:39
Na ul.Różanej 6 też mieszkają ludzie którzy z rana zostawiają psa na cały dzień na balkonie i dopiero wieczorem go wpuszcZają jak wrócą z pracy, takich ludzi powinna obowiązywać karą pieniężną na zwierzęta i zakaz trzymania jakichkolwiek zwierząt
Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 10:59
Tacy osobnicy powinni mieć całkowity zakaz trzymania zwierząt skoro nie potrafią zapewnić im należytej opieki.
Avatar
Joanna / 29 czerwca 2015 o 10:13

Pani Tarasińska pod publikę gra bo sprawa w mediach. Superbohater odbierający właścicielowi zwierzę za najdrobniejszy wypadek. Wypadek podkreślam. A potem płacz ludzi pokroju Pani Tarasińskiej, że zwierzęta w schroniskach siedzą. Umiarkowania trochę.. Źle się stało, wiadomo ale robienie z ludzi potworów bo pies na balkonie siedział jest żenujące. Jest ciepło: póki jest osłoa przed słońcem, miska z woda to jest dobrze. Co najwyżej można się przyczepić o uchylone okno, bo to jest powód śmierci wielu zwierząt a zwłaszcza kotów. Na to należy się uczulić. Pozdrawiam... HD

Z całym szacunkiem, ja przez całe 40 minut obserwowałam całą akcję, wzywałam policję. Sprawa jest dość delikatnie opisana, nikt w artykule nie dodał, że w tym mieszkaniu jest patologia, chlanie codzienne, libacje, piesek od 2 tygodni mieszkał na balkonie bez wody i jedzenia. Co więcej jeden z sąsiadów, który również był przy całej akcji jak pojawił się ten zwyrodnialec w końcu krzyczał, aby nie oddać mu psa, bo go skatuje, ponieważ ma takie skłonności.. więc wiedział co mówił, mając go za sąsiada.. Ale to już na szczęście sprawa dla prokuratury, bo akt oskarżenia dla WZYRODNIALCA już jest. Także miejmy nadzieję, że odczuje konsekwencje.

Z całym szacunkiem, ja przez całe 40 minut obserwowałam całą akcję, wzywałam policję. Sprawa jest dość delikatnie opisana, nikt w artykule nie dodał, że w tym mieszkaniu jest patologia, chlanie codzienne, libacje, piesek od 2 tygodni mieszkał na balkonie bez wody i jedzenia. Co więcej jeden z sąsiadów, który również był przy całej akcji jak pojawił się ten zwyrodnialec w końcu krzyczał, aby nie oddać mu psa, bo go skatuje, ponieważ ma takie skłonności.. więc wiedział co mówił, mając go za sąsiada.. Ale to już na szczęście sp... rozwiń

Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 10:09
Co tacy ludzie mają w głowie bo nie jest to mózg. Zostawiać psa na całe dni na balkonie? W jakim celu wzieli tego psa bo co zniszczy coś w domu nasika? To nie jest zabawka która można wstawiać gdzie się podoba. powinni zaostrzyć kary dla takich zwyrodnialców!
Avatar
Anna / 29 czerwca 2015 o 10:07

no naprawdę żeby zabrać psa za takie coś ? sądzicie że lepiej będzie mu w schronisku ?

ZDECYDOWANIE BĘDZIE MU LEPIEJ WSZĘDZIE INDZIEJ NIŻ U TYCH ZAPIJACZONYCH MORD - OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM PATOLOGICZNY "WŁASCICIEL" I JEGO ŚMIERDZĄCA NIEDOMYTA PIJANA ŻONA. Brak słów.. pies to szczenię, z mig znajdzie nowy kochający dom. 

Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 08:12
Takie praktyki w postaci pozostawiania psów na długie godziny samych, zamkniętych w domu, lub na balkonie, są nagminne. Ludzie kupują sobie żywe zabawki, dla których później nie mają kompletnie czasu. Wiadomo: praca, aktywny tryb życia, wyjścia do znajomych, wyjazdy do rodzinki, wyjazdy urlopowe... Wieczorem chciało by się wyskoczyć do znajomych, a kochany piesek staje się wówczas tylko przeszkodą i kłopotem, dlatego "ląduje" np. na balkonie i jedynie "umila" życie innym mieszkańcom bloku ciągłym szczekaniem i wyciem. Najgorsze, że Ci ludzie uważają się za dorosłych i odpowiedzialnych, a zachowują jak gówniarze. Nie macie czasu dla psów, czy innych zwierząt, to ich nie kupujcie i nie skazujcie na więzienie w blokach! Kupcie sobie pluszowego pieska, który nie będzie musiał przez Was cierpieć.
Takie praktyki w postaci pozostawiania psów na długie godziny samych, zamkniętych w domu, lub na balkonie, są nagminne. Ludzie kupują sobie żywe zabawki, dla których później nie mają kompletnie czasu. Wiadomo: praca, aktywny tryb życia, wyjścia do znajomych, wyjazdy do rodzinki, wyjazdy urlopowe... Wieczorem chciało by się wyskoczyć do znajomych, a kochany piesek staje się wówczas tylko przeszkodą i kłopotem, dlatego "ląduje" np. na balkonie i jedynie "umila" życie innym mieszkańcom bloku ciągłym szczekaniem i wyciem. Naj... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 8

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.