Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 września 2010 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Lublin: Zrobili koledze kawał i przerobili samochód na czołg

Autor: Zdjęcie autora (opr. pab)
0 38 A A

Zrobiliśmy żart koledze, który zostawił swój samochód na parkingu i pojechał firmowym autkiem w delegację - napisał do nas dzisiaj Internauta na alarm24@dziennikwschodni.pl

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochód, a raczej czołg "Rudy 102" stoi zaparkowany na parkingu przy ul. Ceramicznej w Lublinie. Auto zostało oklejone czarną taśmą, a z dachu wystaje pokaźna lufa, jak w prawdziwym czołgu. Na masce i po bokach samochodu znajdują się napisy "Rudy 102".

- Czołg robi duże wrażenie, przejeżdżające auta i przechodnie zatrzymują się i robią pamiątkowe fotki - relacjonuje Internauta, który wysłał do nas zdjęcia. - Kolega wraca dzisiaj ok. godz. 14. Sfotografujemy jego pierwsze wrażenia - dodaje.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 16:17
[quote name='Xenergia' date='07 September 2010 - 13:59 PM' timestamp='1283860795' post='342788']
Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !!
zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, czyta kurier tylko po to zeby napisac o kims ze plagiatuje, ze powiela, ze niema go za co chwalić. Was niema za co chwalic, a powinno się zganić ! - za to że rozsiewacie taką niedobrą energię, lekceważąc przejawy czegos pieknego, energetyzującego czyli fantazji własnie, szaleństwa zdrowego. A nie tylko rym cym cym praca szkoła dom praca szkoła dom- schemat - sztywność- system. szaraki! zamulajcie sobie, przejdźcie przez życie jak wskazowka chodzi w zegarku bez szokujących zboczeń z trasy, komentując anonimowo artykuły, zamiast zabrać głos w ważnej sprawie.. ale komentujcie to sobie do lustra, a nie zatruwając forum, piszac ze kazdy bee!

Poprostu rozsiewacie nude, niechec do dzialania wśród swoich.. nakrecacie sie wzajemnie, puchy marne.


Absurd potrzebny jest w życiu- trzeba zrównoważyć to iż wiekszosc działań naszych jest z sensem, wszystko w jakims celu sie robi.. i trzeba tez troche robic bez sensu o tak o dla uwolnienia się .
pozdr !idę obkleic coś folią spożywczą
[/quote]

świetnie napisane. wszyscy MALKONTENCI, NIECH SOBIE POCZYTAJĄ, I TO PRZEMYŚLĄ.
Może do niektórych "zakutych pałek" coś tam dotrze
[quote name='Xenergia' date='07 September 2010 - 13:59 PM' timestamp='1283860795' post='342788']
Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !!
zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, ... rozwiń
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 15:14
[quote name='azs' date='07 September 2010 - 13:54 PM' timestamp='1283860483' post='342783']
To gdzie stoją Wasze autka?Zakleimy,napiszemy i się trochę pośmiejemy
[/quote]

alez prosze bardzo, ja wcale bym sie nie obrazila.
Lublin, lsm, biale reno clio. Zapraszam i CZEKAM
Avatar
Xenergia / 7 września 2010 o 13:59
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
[/quote]


Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !!
zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, czyta kurier tylko po to zeby napisac o kims ze plagiatuje, ze powiela, ze niema go za co chwalić. Was niema za co chwalic, a powinno się zganić ! - za to że rozsiewacie taką niedobrą energię, lekceważąc przejawy czegos pieknego, energetyzującego czyli fantazji własnie, szaleństwa zdrowego. A nie tylko rym cym cym praca szkoła dom praca szkoła dom- schemat - sztywność- system. szaraki! zamulajcie sobie, przejdźcie przez życie jak wskazowka chodzi w zegarku bez szokujących zboczeń z trasy, komentując anonimowo artykuły, zamiast zabrać głos w ważnej sprawie.. ale komentujcie to sobie do lustra, a nie zatruwając forum, piszac ze kazdy bee!

Poprostu rozsiewacie nude, niechec do dzialania wśród swoich.. nakrecacie sie wzajemnie, puchy marne.


Absurd potrzebny jest w życiu- trzeba zrównoważyć to iż wiekszosc działań naszych jest z sensem, wszystko w jakims celu sie robi.. i trzeba tez troche robic bez sensu o tak o dla uwolnienia się .
pozdr !idę obkleic coś folią spożywczą
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to ... rozwiń
Avatar
azs / 7 września 2010 o 13:54
[quote name='-ja-' date='07 wrzesień 2010 - 11:15 ' timestamp='1283850939' post='342691']
Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie.
"rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo.
[/quote]
To gdzie stoją Wasze autka?Zakleimy,napiszemy i się trochę pośmiejemy
Avatar
kas / 7 września 2010 o 11:50
Tak działająna ludzie demotywatory.pl... porażka
Avatar
user / 7 września 2010 o 11:27
Zerwanie folii zajeło koledze 5 minut
Ubaw był po pachy
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 11:18
[quote name='Gość' date='06 September 2010 - 15:11 PM' timestamp='1283778704' post='342321']
Pomysł zerżnięty z demotów.. na demotach był polonez, tutaj jest inny model pojazdu.
[/quote]
NO I CO Z TEGO? Mi to absolutnie nie przeszkadza.
Dlaczego niektórzy zawsze doszukują się dziury w całym?
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 11:15
[quote name='ZONK' date='06 September 2010 - 11:16 AM' timestamp='1283764560' post='342211']
Grunt to znać się na żartach

Mi tam się "nius" podoba, poproszę więcej takich rozweselaczy na jesienną szarugę
[/quote]

Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie.
"rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo.
[quote name='ZONK' date='06 September 2010 - 11:16 AM' timestamp='1283764560' post='342211']
Grunt to znać się na żartach

Mi tam się "nius" podoba, poproszę więcej takich rozweselaczy na jesienną szarugę
[/quote]

Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie.
"rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo. rozwiń
Avatar
aska / 7 września 2010 o 08:24
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
[/quote]
Jeden z dziesięciu (1 z 10) ? teleturniej polski emitowany od 6 czerwca 1994 roku na antenie TVP2. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. Program opiera się na brytyjskim formacie Fifteen to One wg pomysłu Johna M. Lewisa.
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to ... rozwiń
Avatar
aska / 7 września 2010 o 07:50
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
[/quote]
TEŻ nie:)
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to ... rozwiń
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 16:17
[quote name='Xenergia' date='07 September 2010 - 13:59 PM' timestamp='1283860795' post='342788']
Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !!
zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, czyta kurier tylko po to zeby napisac o kims ze plagiatuje, ze powiela, ze niema go za co chwalić. Was niema za co chwalic, a powinno się zganić ! - za to że rozsiewacie taką niedobrą energię, lekceważąc przejawy czegos pieknego, energetyzującego czyli fantazji własnie, szaleństwa zdrowego. A nie tylko rym cym cym praca szkoła dom praca szkoła dom- schemat - sztywność- system. szaraki! zamulajcie sobie, przejdźcie przez życie jak wskazowka chodzi w zegarku bez szokujących zboczeń z trasy, komentując anonimowo artykuły, zamiast zabrać głos w ważnej sprawie.. ale komentujcie to sobie do lustra, a nie zatruwając forum, piszac ze kazdy bee!

Poprostu rozsiewacie nude, niechec do dzialania wśród swoich.. nakrecacie sie wzajemnie, puchy marne.


Absurd potrzebny jest w życiu- trzeba zrównoważyć to iż wiekszosc działań naszych jest z sensem, wszystko w jakims celu sie robi.. i trzeba tez troche robic bez sensu o tak o dla uwolnienia się .
pozdr !idę obkleic coś folią spożywczą
[/quote]

świetnie napisane. wszyscy MALKONTENCI, NIECH SOBIE POCZYTAJĄ, I TO PRZEMYŚLĄ.
Może do niektórych "zakutych pałek" coś tam dotrze
[quote name='Xenergia' date='07 September 2010 - 13:59 PM' timestamp='1283860795' post='342788']
Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !!
zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, ... rozwiń
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 15:14
[quote name='azs' date='07 September 2010 - 13:54 PM' timestamp='1283860483' post='342783']
To gdzie stoją Wasze autka?Zakleimy,napiszemy i się trochę pośmiejemy
[/quote]

alez prosze bardzo, ja wcale bym sie nie obrazila.
Lublin, lsm, biale reno clio. Zapraszam i CZEKAM
Avatar
Xenergia / 7 września 2010 o 13:59
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
[/quote]


Z pewnością dla tych, którzy to zrobili było to coś nowego - urozmaicenie życia codziennego, z fantazją super !! oby wiecej osób robiło takie niecodzienne projekty !!
zero ambicji??jednak jest to jakas ambicja wyjsc zając się dekorowaniem pojazdu:) Bardziej tacy jak TY kojarzą się z brakiem ambicji.. z powielaniem ! powielacie ten szary tłum co żyje w nudzie i ogląda demotywatory, czyta kurier tylko po to zeby napisac o kims ze plagiatuje, ze powiela, ze niema go za co chwalić. Was niema za co chwalic, a powinno się zganić ! - za to że rozsiewacie taką niedobrą energię, lekceważąc przejawy czegos pieknego, energetyzującego czyli fantazji własnie, szaleństwa zdrowego. A nie tylko rym cym cym praca szkoła dom praca szkoła dom- schemat - sztywność- system. szaraki! zamulajcie sobie, przejdźcie przez życie jak wskazowka chodzi w zegarku bez szokujących zboczeń z trasy, komentując anonimowo artykuły, zamiast zabrać głos w ważnej sprawie.. ale komentujcie to sobie do lustra, a nie zatruwając forum, piszac ze kazdy bee!

Poprostu rozsiewacie nude, niechec do dzialania wśród swoich.. nakrecacie sie wzajemnie, puchy marne.


Absurd potrzebny jest w życiu- trzeba zrównoważyć to iż wiekszosc działań naszych jest z sensem, wszystko w jakims celu sie robi.. i trzeba tez troche robic bez sensu o tak o dla uwolnienia się .
pozdr !idę obkleic coś folią spożywczą
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to ... rozwiń
Avatar
azs / 7 września 2010 o 13:54
[quote name='-ja-' date='07 wrzesień 2010 - 11:15 ' timestamp='1283850939' post='342691']
Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie.
"rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo.
[/quote]
To gdzie stoją Wasze autka?Zakleimy,napiszemy i się trochę pośmiejemy
Avatar
kas / 7 września 2010 o 11:50
Tak działająna ludzie demotywatory.pl... porażka
Avatar
user / 7 września 2010 o 11:27
Zerwanie folii zajeło koledze 5 minut
Ubaw był po pachy
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 11:18
[quote name='Gość' date='06 September 2010 - 15:11 PM' timestamp='1283778704' post='342321']
Pomysł zerżnięty z demotów.. na demotach był polonez, tutaj jest inny model pojazdu.
[/quote]
NO I CO Z TEGO? Mi to absolutnie nie przeszkadza.
Dlaczego niektórzy zawsze doszukują się dziury w całym?
Avatar
-ja- / 7 września 2010 o 11:15
[quote name='ZONK' date='06 September 2010 - 11:16 AM' timestamp='1283764560' post='342211']
Grunt to znać się na żartach

Mi tam się "nius" podoba, poproszę więcej takich rozweselaczy na jesienną szarugę
[/quote]

Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie.
"rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo.
[quote name='ZONK' date='06 September 2010 - 11:16 AM' timestamp='1283764560' post='342211']
Grunt to znać się na żartach

Mi tam się "nius" podoba, poproszę więcej takich rozweselaczy na jesienną szarugę
[/quote]

Ja tez sie przyłączam do tej prośby. Fajnie to wygląda, i każdy kto ma trochę poczucia humoru sie uśmiechnie.
"rozbrojenie" tego auta potrwa chwile, właściciel szkody nie poniósł, autko nie ucierpialo. rozwiń
Avatar
aska / 7 września 2010 o 08:24
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
[/quote]
Jeden z dziesięciu (1 z 10) ? teleturniej polski emitowany od 6 czerwca 1994 roku na antenie TVP2. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. Program opiera się na brytyjskim formacie Fifteen to One wg pomysłu Johna M. Lewisa.
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to ... rozwiń
Avatar
aska / 7 września 2010 o 07:50
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to "1z10" - czy może też nie??
[/quote]
TEŻ nie:)
[quote name='tuja' date='06 wrzesień 2010 - 16:46 ' timestamp='1283784405' post='342366']
Tez w pierwszej chwili pomyślałam że fajny pomysł. Dopóki ktoś nie dał linka do Demotywatorów. Wygląda to prawie identycznie i jak ktos zauważył nie dość że jawnie zerzneli to jeszcze sie tym chwalą :] Zero ambicji Przecież można chyba czasem wymysleć coś swojego? A tak to mamy polską edycje "Tańca z gwiazdami", polską wersję "Niani" itd itd itp :// Chyba jedeyny teleturniej "nasz" to ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 10

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 72 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 328 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 198 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!