sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Majdanek: Będą szkolić na przewodników

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 stycznia 2014, 09:45

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza studentów na kursy na przewodnika muzealnego. Udział w szkoleniu kosztuje 100 złotych, ale osoby, które je ukończą będą mogły liczyć na współpracę z muzeum.

W kursach mogą wziąć udział osoby, które mają status studenta studiów dziennych, lub zaocznych co najmniej do 31 października 2015 roku i do tego czasu nie ukończą 26. roku życia. Powinny też dysponować wolnym czasem (ok. 3-4 godziny) przez dwa dni w tygodniu, z wyłączeniem poniedziałków. - Szukamy osób, które interesują się historią najnowszą, mają predyspozycje do pracy pedagogicznej z młodzieżą i umiejętność publicznego wypowiadania się. Mile widziani są też studenci filologii obcych - mówi Agnieszka Kowalczyk-Nowak, rzeczniczka Państwowego Muzeum na Majdanku. W szkoleniach będzie mogło wziąć udział 20 osób. Kursy zostaną przeprowadzone w marcu. Obejmą one zajęcia z historii nazizmu, obozu koncentracyjnego na Majdanku i metodyki oprowadzania. Następnie kursanci przejdą egzamin teoretyczny i praktyczny, który będzie polegał na oprowadzeniu grupy po stałej wystawie historycznej. - Wszyscy, którzy zdadzą egzaminy będą mogli liczyć na współpracę z nami na zasadzie umowy zlecenie. Tylko w ubiegłym roku studenci, którzy ukończyli takie kursy oprowadzili po terenie muzeum prawie 480 grup - dodaje rzeczniczka placówki. Listy motywacyjne i CV można nadsyłać drogą mailową na adres centrum@majdanek.eu, faksem na numer (81) 710-28-65, pocztą na adres Muzeum na Majdanku - ul. Droga Męczenników Majdanka 67, 20-325 Lublin, bądź osobiście do 17 stycznia.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: muzeum majdanek
kursant
Gość
er
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

kursant
kursant (12 stycznia 2014 o 19:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Mydlenie oczu. Już raz były takie kursy i poźniej nikogo nie zatrudnili. Nabijają sobie tylko kasę ze studenckiej kieszeni.

Rozwiń
Gość
Gość (12 stycznia 2014 o 10:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!
http://profit.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.

Rozwiń
er
er (12 stycznia 2014 o 10:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

kolejna paranoja

poziom wiedzy studentów zerowy a muzeum na majdanku szuka przyszłych pracowników aby zaoszczedzić na zus.

Ludzie tą pracę powinni wykonywać pasjonaci.Najpierw zróbcie egzamin z elementarnej wiedzy,później się okaże ,że Ci ludzie stworzą nową historię,wszystko przez oszczedności.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!