wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Mamy 10 kandydatów na Wychowawcę Roku

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 marca 2009, 17:08
Autor: (MB)

Są mili, wyrozumiali, pomocni i sprawiedliwi w ocenach. Potrafią nie tylko ciekawie prowadzić lekcje, ale też organizować interesujące zajęcia pozalekcyjne i wycieczki. Tacy są najlepsi wychowawcy w naszym regionie.

Na ogłoszony przez nas konkurs przyszło blisko 200 zgłoszeń z całej Lubelszczyzny.

Dzisiaj zebrała się komisja konkursowa, która ze wszystkich zgłoszeń miała wybrać najlepszych kandydatów. W skład komisji, oprócz przedstawiciela naszej redakcji, weszli: Jolanta Misiak z Lubelskiego Kuratorium Oświaty i Andrzej Zieliński, dyrektor Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Kryteria, liczba zgłoszeń i uzasadnienia uczniów i rodziców podane są na stronie internetowej programu "Szkoła bez Przemocy".

Tak zrodziła się najlepsza dziesiątka. Są w niej nauczyciele zarówno szkół podstawowych, jak i gimnazjów, liceów i zespołów szkół. Listę 10 wybranych kandydatów ogłosimy w poniedziałkowym Dzienniku Wschodnim.

Od poniedziałku zaczniemy drukować kupony konkursowe, na których będzie można głosować na swoich faworytów. Kupony będą drukowane codziennie do 25 kwietnia. Wypełnione trzeba będzie wysyłać do naszej redakcji. Równolegle będzie trwało głosowanie sms-owe. Wszystkie głosy podliczymy do 8 maja.

Wyniki głosowania i nazwisko Wychowawcy Roku 2009 w województwie lubelskim ogłosimy 11 maja.

Wręczenie nagród najlepszym wychowawcom ze wszystkich 16 województw odbędzie się 5 czerwca w warszawskim Belwederze, w Dniu Szkoły bez Przemocy. Nagrody ma wręczać prezydent Lech Kaczyński.

Program "Szkoła bez przemocy"; prowadzi Dziennik Wschodni wraz z Fundacją Grupy Telekomunikacji Polskiej. Patronem Honorowym jest prezydent RP.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!