Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lipca 2011 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Markiewicz nowym dyrektorem kancelarii prezydenta Lublina

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 11 A A
Paweł Markiewicz (Maciej Kaczanowski)
Paweł Markiewicz (Maciej Kaczanowski)

Paweł Markiewicz został nowym dyrektorem Kancelarii Prezydenta w Urzędzie Miasta Lublin. Komisja rekrutacyjna rozstrzygnęła dziś konkurs na to stanowisko. Markiewicz był jedynym kandydatem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Konkurs mógł być rozstrzygnięty jeszcze wiosną, ale został zawieszony do czasu zakończenia kontroli w Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Agencja przyznała dotacje firmie, której współzałożycielem był Markiewicz.

Ponieważ nadzór nad LAWP sprawuje zarząd województwa, w którym zasiadają również przedstawiciele Platformy Obywatelskiej pojawiły się zarzuty, że dotacja miała charakter koleżeńskiej przysługi. Kontrola Najwyższej Izby Kontroli nie wykazała rażących nieprawidłowości, a jedynie drobne uchybienia, więc konkurs w Ratuszu został dokończony.

Paweł Markiewicz obejmie stanowisko 1 sierpnia. Jest ono wolne odkąd prezydent powierzył zajmującej je dotychczas Iwonie Haponiuk stanowisko Zastępcy Dyrektora Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta. Obecnie kancelarią kieruje zastępca dyrektora Katarzyna Mieczkowska-Czerniak.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nepotyzm / 14 lipca 2011 o 09:54
[quote name='lublinianin' timestamp='1310620055' post='501383']
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania dziury w całym lublinianom życzę i pozdrawiam
Krzykaczom od razu odpowiem - do PO jest mi tak daleko jak na księżyc; zajmuję się pracą a nie polityką
[/quote]

Zapomniales, ze gosc poza tym, ze byl szefem sztabu kandydata Zuka to jeszcze pelniac fukcje publiczne dzialal w firmie swiadczacej uslugi dla tychze podmiotów? O kulisach aplikowania i otrzymania srodkow pomocowych z UE nie wspomne. Za sam tylko pierwszy fakt pan Zuk powinien zlozyc swoj mandat. Za to co juz tylko albo az PAŁA!
[quote name='lublinianin' timestamp='1310620055' post='501383']
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania ... rozwiń
Avatar
nick / 14 lipca 2011 o 07:52
to jakaś komedia, a tylu bezrobotnych z wyższym wykształceniem w urzędzie pracy zarejestrowanych z wysokimi kwalifikacjami a tu jedyny kandydat, WOW śmiem tweirdzić, że w naszym skanseńskim mieście są ludzie NIEZASTĄPIENI, zresztą jak wszyscy w partiach.........KOMEDIA
Avatar
Grzegorz / 14 lipca 2011 o 07:12
Miałem startować, ale całe życie być urzędasem, przerąbane
Avatar
lublinianin / 14 lipca 2011 o 07:07
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania dziury w całym lublinianom życzę i pozdrawiam
Krzykaczom od razu odpowiem - do PO jest mi tak daleko jak na księżyc; zajmuję się pracą a nie polityką
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania dziury w całym lublinianom życzę i pozdrawiam
Krzykaczom od razu odpowiem - do PO jest ... rozwiń
Avatar
Maria / 14 lipca 2011 o 07:00
Więcej tam dyrektorów niż PRACOWNIKÓW.
Avatar
Gość / 14 lipca 2011 o 06:32
"Komisja rekrutacyjna rozstrzygnęła dziś konkurs na to stanowisko. Markiewicz był jedynym kandydatem"

... jak na Kubie i w Korei Płn. Jedyny słuszny kandydat.

A w 350-tysięcznym Lublinie nie było żadnej innej osoby zainteresowanej posadą dyrektora w budżetówce (pewnie 4-5 tys. netto na rękę, może więcej).

Podobno mamy kilkanaście tysięcy bezrobotnych, w tym wielu z wykształceniem wyższym.
"Komisja rekrutacyjna rozstrzygnęła dziś konkurs na to stanowisko. Markiewicz był jedynym kandydatem"

... jak na Kubie i w Korei Płn. Jedyny słuszny kandydat.

A w 350-tysięcznym Lublinie nie było żadnej innej osoby zainteresowanej posadą dyrektora w budżetówce (pewnie 4-5 tys. netto na rękę, może więcej).

Podobno mamy kilkanaście tysięcy bezrobotnych, w tym wielu z wykształceniem wyższym. rozwiń
Avatar
JAJA / 13 lipca 2011 o 23:37
Kolejny żart, czy koniec prezydentury Żuka?
Avatar
True / 13 lipca 2011 o 22:10
Jeden tylko taki zdolny w Lublinie się znalazł reszta to same głąby i nawet nie przyszły. I kto jeszcze wierzy że ludzie przychodzą z konkursu temu śmieje się w twarz HA/HA/HA
Avatar
Edek / 13 lipca 2011 o 21:52
Młodzi zdolni to nasza przyszłość
Avatar
Oszukany przez Żuka / 13 lipca 2011 o 20:29
Jak na ratowanie SPR-u to nie ma kasy, ale na tworzenie sobie stanowisk to się znajdują.
Avatar
Nepotyzm / 14 lipca 2011 o 09:54
[quote name='lublinianin' timestamp='1310620055' post='501383']
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania dziury w całym lublinianom życzę i pozdrawiam
Krzykaczom od razu odpowiem - do PO jest mi tak daleko jak na księżyc; zajmuję się pracą a nie polityką
[/quote]

Zapomniales, ze gosc poza tym, ze byl szefem sztabu kandydata Zuka to jeszcze pelniac fukcje publiczne dzialal w firmie swiadczacej uslugi dla tychze podmiotów? O kulisach aplikowania i otrzymania srodkow pomocowych z UE nie wspomne. Za sam tylko pierwszy fakt pan Zuk powinien zlozyc swoj mandat. Za to co juz tylko albo az PAŁA!
[quote name='lublinianin' timestamp='1310620055' post='501383']
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania ... rozwiń
Avatar
nick / 14 lipca 2011 o 07:52
to jakaś komedia, a tylu bezrobotnych z wyższym wykształceniem w urzędzie pracy zarejestrowanych z wysokimi kwalifikacjami a tu jedyny kandydat, WOW śmiem tweirdzić, że w naszym skanseńskim mieście są ludzie NIEZASTĄPIENI, zresztą jak wszyscy w partiach.........KOMEDIA
Avatar
Grzegorz / 14 lipca 2011 o 07:12
Miałem startować, ale całe życie być urzędasem, przerąbane
Avatar
lublinianin / 14 lipca 2011 o 07:07
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania dziury w całym lublinianom życzę i pozdrawiam
Krzykaczom od razu odpowiem - do PO jest mi tak daleko jak na księżyc; zajmuję się pracą a nie polityką
O co tyle krzyku ? To chyba normalne, że dyr. kanc. musi być zaufanym prezydenta ? Raczej nienormalne by było, gdyby wziął, nawet najlepszego z najlepszych, ale mającego np. inną ideę restrukturyzacji urzędu chociażby. Dajcie Żukowi trochę czasu, jak na razie pracuje na czwórkę z minusem i jest nieźle (Dziadek Leniwiec zakończył kadencję z niedostatecznym, Pruszon - z niedostatecznym plus), więc i tak jest dobrze. Więcej optymizmu, a mniej szukania dziury w całym lublinianom życzę i pozdrawiam
Krzykaczom od razu odpowiem - do PO jest ... rozwiń
Avatar
Maria / 14 lipca 2011 o 07:00
Więcej tam dyrektorów niż PRACOWNIKÓW.
Avatar
Gość / 14 lipca 2011 o 06:32
"Komisja rekrutacyjna rozstrzygnęła dziś konkurs na to stanowisko. Markiewicz był jedynym kandydatem"

... jak na Kubie i w Korei Płn. Jedyny słuszny kandydat.

A w 350-tysięcznym Lublinie nie było żadnej innej osoby zainteresowanej posadą dyrektora w budżetówce (pewnie 4-5 tys. netto na rękę, może więcej).

Podobno mamy kilkanaście tysięcy bezrobotnych, w tym wielu z wykształceniem wyższym.
"Komisja rekrutacyjna rozstrzygnęła dziś konkurs na to stanowisko. Markiewicz był jedynym kandydatem"

... jak na Kubie i w Korei Płn. Jedyny słuszny kandydat.

A w 350-tysięcznym Lublinie nie było żadnej innej osoby zainteresowanej posadą dyrektora w budżetówce (pewnie 4-5 tys. netto na rękę, może więcej).

Podobno mamy kilkanaście tysięcy bezrobotnych, w tym wielu z wykształceniem wyższym. rozwiń
Avatar
JAJA / 13 lipca 2011 o 23:37
Kolejny żart, czy koniec prezydentury Żuka?
Avatar
True / 13 lipca 2011 o 22:10
Jeden tylko taki zdolny w Lublinie się znalazł reszta to same głąby i nawet nie przyszły. I kto jeszcze wierzy że ludzie przychodzą z konkursu temu śmieje się w twarz HA/HA/HA
Avatar
Edek / 13 lipca 2011 o 21:52
Młodzi zdolni to nasza przyszłość
Avatar
Oszukany przez Żuka / 13 lipca 2011 o 20:29
Jak na ratowanie SPR-u to nie ma kasy, ale na tworzenie sobie stanowisk to się znajdują.