Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 marca 2015 r.
19:03
Edytuj ten wpis

Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych przeszedł ulicami Lublina

2 10 A A

W niedzielę obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wieczorem lubelscy narodowcy zorganizowali Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który przeszedł z placu Litewskiego na plac Zamkowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lublinie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
asd / 2 marca 2015 o 20:50

Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!

Jezus chrystus nie może zostać królem Polski bo osoby skazane prawomocnym wyrokiem np .Piłata niemogą zajmować w polsce stanowisk publicznych,

rozwiń
Avatar
asd / 2 marca 2015 o 20:43

W moim rozumowaniu to ci tzw.wyklęci chcieli powrotu przedwojennego ustroju kapilistyczno-feudalnego , i walczyli o to z tzw.socjalizmem .oni tylko walczyli w interesie swoim i szlachty.

Ale czy lepiej by było gdyby w Polsce po wojnie nadal panowała tzw .szlachta ?.

Zapewne ta szlachta zadbałaby o takie prawo aby 95% społeczeństwa było nadal ich parobkami.

A powojenny socjalizm oderwał przedwojenne elity władzy od koryta , i pokazał Polakom że bez błękitnokrwistych kraj też może istnieć,a ludzie są tylko ludzmi. i można inaczej

Avatar
gelo / 2 marca 2015 o 18:02

Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!

Łał, nikt za tobą nie zatęskni. Gdyby nie dziennik wschodni to bym tej flagi nie widział.Podobno jest wolność słowa i wyznań religijnych. W czym to przeszkadza akurat Tobie? 

P.S. "dlatego to był ostatni raz!!!" hahahhahahahaha rozjebałeś system, ja żałuję, że byłeś. Koszulki twoi koledzy z jesus chrystus super star, che gueverami, z sierpami ruskimi nie przeszkadzają? Idź stąd i nie wracaj.

Łał, nikt za tobą nie zatęskni. Gdyby nie dziennik wschodni to bym tej flagi nie widział.Podobno jest wolność słowa i wyznań religijnych. W czym to przeszkadza akurat Tobie? 

P.S. "dlatego to był ostatni raz!!!" hahahhahahahaha rozjebałeś system, ja żałuję, że byłeś. Koszulki twoi koledzy z jesus chrystus super star, che gueverami, z sierpami ruskimi nie przeszkadzają? Idź stąd i nie wracaj.

rozwiń
Avatar
crx / 2 marca 2015 o 15:27

Co powiedzieć o dzisiejszych bohaterach znaku ONR, którzy walczą o wyzwolenie z jarzma wetykańskiego, brukeslskiego, moskiewskiego, berlińskiego i ...marsjańskiego ;-)

Avatar
Hetmann / 2 marca 2015 o 09:37

Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!

Avatar
fish1 / 2 marca 2015 o 06:27

Można tylko złożyć ci kondolencje

Avatar
fish1 / 2 marca 2015 o 06:25

Byłem. Ludzie na widowni powstawali z miejsc.

Avatar
lubelak / 2 marca 2015 o 06:24

Polecam najnowszą balladę w wykonaniu Jana Pietrzaka pt. Łączka, wczoraj była premiera.

Avatar
lewak stefek / 1 marca 2015 o 22:04

FASZYŚCI!!! Dobrze że czytam Wyborczą, oni mi wszystko wyjaśnili.

Avatar
Gość / 1 marca 2015 o 21:22

Witam. Na Marszu byłam pierwszy raz. Niesamowity duch patriotyzmu! Cieszy mnie to, że dużo młodych ludzi bierze udział w takich bezinteresownych przedsięwzięciach. Mamy już dosyć szeroko pojętej wolności, gdzie Bóg Honor i Ojczyzna- to przeżytek. To o takie wartości walczyli nasi dziadkowie , historia to tożsamość, to nasze dobro narodowe i trzeba ją przekazywać i celebrować pamięć o żołnierzach wyklętych.

Avatar
asd / 2 marca 2015 o 20:50

Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!

Jezus chrystus nie może zostać królem Polski bo osoby skazane prawomocnym wyrokiem np .Piłata niemogą zajmować w polsce stanowisk publicznych,

rozwiń
Avatar
asd / 2 marca 2015 o 20:43

W moim rozumowaniu to ci tzw.wyklęci chcieli powrotu przedwojennego ustroju kapilistyczno-feudalnego , i walczyli o to z tzw.socjalizmem .oni tylko walczyli w interesie swoim i szlachty.

Ale czy lepiej by było gdyby w Polsce po wojnie nadal panowała tzw .szlachta ?.

Zapewne ta szlachta zadbałaby o takie prawo aby 95% społeczeństwa było nadal ich parobkami.

A powojenny socjalizm oderwał przedwojenne elity władzy od koryta , i pokazał Polakom że bez błękitnokrwistych kraj też może istnieć,a ludzie są tylko ludzmi. i można inaczej

Avatar
gelo / 2 marca 2015 o 18:02

Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!

Łał, nikt za tobą nie zatęskni. Gdyby nie dziennik wschodni to bym tej flagi nie widział.Podobno jest wolność słowa i wyznań religijnych. W czym to przeszkadza akurat Tobie? 

P.S. "dlatego to był ostatni raz!!!" hahahhahahahaha rozjebałeś system, ja żałuję, że byłeś. Koszulki twoi koledzy z jesus chrystus super star, che gueverami, z sierpami ruskimi nie przeszkadzają? Idź stąd i nie wracaj.

Łał, nikt za tobą nie zatęskni. Gdyby nie dziennik wschodni to bym tej flagi nie widział.Podobno jest wolność słowa i wyznań religijnych. W czym to przeszkadza akurat Tobie? 

P.S. "dlatego to był ostatni raz!!!" hahahhahahahaha rozjebałeś system, ja żałuję, że byłeś. Koszulki twoi koledzy z jesus chrystus super star, che gueverami, z sierpami ruskimi nie przeszkadzają? Idź stąd i nie wracaj.

rozwiń
Avatar
crx / 2 marca 2015 o 15:27

Co powiedzieć o dzisiejszych bohaterach znaku ONR, którzy walczą o wyzwolenie z jarzma wetykańskiego, brukeslskiego, moskiewskiego, berlińskiego i ...marsjańskiego ;-)

Avatar
Hetmann / 2 marca 2015 o 09:37

Byłem. atmosfera OK.. jednak nie miałem pojecia, ze bede szedł pod transparentem "jezus chrystus królem Polski". dlatego to był ostatni raz!!! Niestety - popieram patriotyzm, Polskość, niezależność. Ale nie zgadzam sie na takie hasła!

Avatar
fish1 / 2 marca 2015 o 06:27

Można tylko złożyć ci kondolencje

Avatar
fish1 / 2 marca 2015 o 06:25

Byłem. Ludzie na widowni powstawali z miejsc.

Avatar
lubelak / 2 marca 2015 o 06:24

Polecam najnowszą balladę w wykonaniu Jana Pietrzaka pt. Łączka, wczoraj była premiera.

Avatar
lewak stefek / 1 marca 2015 o 22:04

FASZYŚCI!!! Dobrze że czytam Wyborczą, oni mi wszystko wyjaśnili.

Avatar
Gość / 1 marca 2015 o 21:22

Witam. Na Marszu byłam pierwszy raz. Niesamowity duch patriotyzmu! Cieszy mnie to, że dużo młodych ludzi bierze udział w takich bezinteresownych przedsięwzięciach. Mamy już dosyć szeroko pojętej wolności, gdzie Bóg Honor i Ojczyzna- to przeżytek. To o takie wartości walczyli nasi dziadkowie , historia to tożsamość, to nasze dobro narodowe i trzeba ją przekazywać i celebrować pamięć o żołnierzach wyklętych.

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!