czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Marsz rodzin przejdzie w niedzielę ulicami Lublina

Dodano: 31 maja 2015, 08:34

Lubelski marsz w 2014 roku (Fot. Maciej Kaczanowski)<br />
Lubelski marsz w 2014 roku (Fot. Maciej Kaczanowski)

W ciągu 4 lat liczba polskich Marszy dla Życia i Rodziny wzrosła dziewięciokrotnie. W niedzielę lubelski marsz poprowadzi abp Stanisław Budzik

W niedzielę ulicami polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. – Z roku na rok, coraz więcej miast i miasteczek dołącza do Ruchu Marszowego – mówi Paweł Kwaśniak, prezes Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny. – W tym roku pod wspólnym hasłem odbędzie się ponad 140 marszy. Jeszcze cztery lata temu było zaledwie 16 Marszów dla Życia i Rodziny.

Jak podkreśla Kwaśniak, wzrost liczby organizowanych marszy wynika z zapotrzebowania społecznego. – Polacy chętnie uczestniczą w marszach, ponieważ chcą pokazać, że rodzina jest ważna. Bo widzą, że w przestrzeni publicznej i wśród decydentów, nie cieszy się ona takim szacunkiem, na jaki zasługuje. Dlatego oprócz tego, że marsze mają charakter radosnej fiesty, niosą ze sobą konkretny przekaz – dodaje.

W Lublinie Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami miasta już po raz 13. – W 2003 roku ojciec Andrzej Derdziuk po raz pierwszy zorganizował ten marsz w Lublinie – przypomina ks. prałat Tadeusz Pajurek, prezes lubelskiego Centrum Jana Pawła II, koordynator marszu w archidiecezji lubelskiej.

Organizatorzy zapraszają na niedzielny marsz nie tylko rodziny. – Także wszystkich tych, którzy chcą, aby rodzina trwała w Bogu i opierała się na wartościach – zaznacza ks. Pajurek. I dodaje: Chcemy przypomnieć o świętości rodziny od momentu poczęcia człowieka aż do jego naturalnej śmierci.

Hasło tegorocznego marszu brzmi: „Rodzina – Wspólnota – Polska”. – Chcemy przypomnieć, że to właśnie rodzice mają prawo i obowiązek wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami – zaznaczają organizatorzy lubelskiego wydarzenia.

W Lublinie marsz rozpocznie się o 14.30 okolicznościowym programem na placu przy kościele akademickim KUL. Na scenie wystąpi zespół Razem dla Jezusa. O godz. 16 na czele z abp. Stanisławem Budzikiem uczestnicy marszu przejdą z ul. Łopacińskiego do archikatedry, gdzie godzinę później zostanie odprawiona uroczysta msza. Eucharystii będzie przewodniczyć biskup Artur Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski.

O godz. 18.30 na pl. Litewskim rozpocznie się koncert zespołu Guadalupe. Caritas Archidiecezji Lubelskiej przeprowadzi finał akcji Kilometry Dobra.

Marsz dla Życia i Rodziny zaplanowano również Puławach. Rozpocznie się w niedzielę o godz. 13 mszą w kościele Matki Bożej Różańcowej.

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (31 maja 2015 o 11:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli (z)BAWICIELE JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 6:
 

=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= podobnie jak Najświętsze proPOZYCJE i Święte Afery serwuje pozostałe WIELKIE TAJEMNICE (z)BAWIENIA – OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA.

Poczynając od AXCELENCJI, a na podrzędnym ksieŻULKU kończąc robią sobie PiSanki (czyli jaja) ze wszystkiego.

OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA wygląda nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i mają ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI.

W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ;
2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu;

3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego...

z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: nie bo nie!
2) Piekło – Piekarnia Kościelna;
3) Czyściec – Pralnia Kościelna.

I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”

(z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

AXCELENCJE z ksieŻULAMI (w)MAWIAJĄC ino (z)BAWIENIE mają świadomość UZALEŻNIANIA LUDZI OD (z)BAWIENIA, a później ino EKSKOMUNIKA bez żadnego ODWYKU i zwykłe CIERPIENIA PSYCHICZNE (w mniemaniu AXCELENCJI duchowe) zamkniętymi, a wcześniej (w)MAWIANYMI od dziecka BR'AMA'MI (z)BA'WIE'NIA!

BISKUPI i ksieŻULKI z powodzeniem mogą ODPRAWIAĆ jeszcze na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają!

Kontynuując wielką szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PDEOlino!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (31 maja 2015 o 11:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli (z)BAWICIELE JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 5:

8) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" …

9) Wstępem do PEDOafery były OTRZĘSINY w Gimnazjum SALEZJAŃSKIM z LUBINA (IX. 2012 r.) ...

10) Od wakacji 2013 r. PEDO afera w wydaniu Aminencji i ksieŻULI...

11) Od marca 2014 r. przypomniana z lat 1980-tych spektaKULarnie psychoPATyczna afera z Karolem WOJTYŁA, KOCHANKĄ i synem ADASIEM. W google wystarczy wpisać hasła:

1} irena kinaszewska (kochanka Świętego JP 2 i syn Adam)

2} N'U'N T'UB'E (opuszczając znaki między literami.

12) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł chodzić na KULanach, PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ, a CZARNY BETON POKAŻE JAK WYGLĄDA PRZWDZIWE (z)BAWIENIE NA „WIEKI WIEKÓW”. Spóźniony Hymn „BORze Coś Polskę” nycz nie da, a tradycyjne „SZCZĘŚĆ BORze' czy „BORze RATUJ” stanie się ino Pobożnym Życzeniem naiwnych!

Taka jest i była rola księŻULI KAPELANÓW – rozkład wszystkiego OD ŚRODKA!

Jak wygląda WALKA O NAJŚWIĘTSZĄ R.P. Pokazuje historia:

1} Ekskomunikowana minister zdrowia Ewa KOPACZ za SPRAWĘ AGATY z LUBLINA (X. 2011r.);

2} Ekskomunikowana prezydent Warszawy Hanna GRONKIEWICZ – WALTZ za prof. CHAZANA (VII.2014 r.) ;

3} Awaria samolotu premier R.P. Ewy KOPACZ (X.2014 r.), a w Smoleńsku też była awaria samolotu!

4} Organizowany przez Brata Jarosława MARSZ 13.XII.2014 r. chorobliwie Obrazujący FAŁSZERSTWA WYBORCZE i wtórujący mu BISKUPI wygląda na prawdziwą DROGĘ KRZYŻOWA po władzę w NAJŚWIETSZEJ OJCZYŹNIE i nieustające GORZKIE ŻALE za PRZEGRYWANE WYBORY.

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOSCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

12) Ostatnia walka SYNODALNA Papcia FRNAKA z Watykanu (październik 2014) o HOMO i ROZWODNIKÓW wygląda na Świętą Tradycyjną SZOPKĘ – przecież polski (a ilu na świecie) Abp Juliusz PETZ z Poznania PEDAŁOWAŁ KLERYKÓW na DRODZE (z)BAWIENIA (rok 2012) głosząc wszystkim SŁOWO BOŻE z „wyższej”półki... i wszystkim BŁOGOSŁAWIŁ HÓJNĄ RĘKA! I ze szczerego SERCA...

Jakby nie spojrzeć – SAME DE'BI'LE!

Jak w takim Boskim wydaniu wygląda DEKALOG skoro kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: „NIE PIER...OL”! („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa...”;”nie pożądaj żony...”), a poczynając od Watykanu wszyscy NIEŹLE PIER...lą z AMBON, od OŁTARZY, w KONFESJONAŁACH i … i w RERALU! W google wystarczy wpisać BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i … i (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW” ino kto odpowie „AMEN” w pustym Kościele?

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystarczyło wpisać BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drzwiami i oknami i to w digital, gdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegoś kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawet ŚWIĘT(ojebliw)YM!

Po publicznym ataku ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ PEDOgogcznej ROLI KOŚCIOŁA mającego swą KULminację 6 stycznia AMINENCJE pokazały, że MAJĄ WSZYSTKO WIELKIE (Gwiazdy, kadzielnice i inne pier...doły (z)BAWIENIA, ze jest ich nawet MILIONY).

Związek wychodząc naprzeciw DRODZE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA ośmiesza przedstawianą SZOPKĘ oczekując KIEDY AXCELENCJE POKAŻĄ MILIONOWE PRZEKRĘTY, a suma jest większa NIŻ WSZYTKIE POCHODY organizowane 6 stycznia i sam wielki pomnik Wielkiego (z)BAWICIELA!, a na ten temat PANUJE ŚWIĘTY SPOKÓJ.

9) „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 29.V.2015 r. w artyKULe: „Górale z Poronina żądają odwołania proboszcza. "Znieważył dzieci i naśmiewa się z wiernych"” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA – to trzeba PRZECYTAĆ i rzucić klątwę na księŻULKA: „KURIA JEGO MAĆ”!
 

10) „NEWSWEEK” z dn. 29.V.2015 r. w artyKULe: „Biskupi walczą z pedofilią, ale nie będą "donosić" na księży” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA! To trzeba PRZECZYTAĆ!

Od dawna związek zamieszcza OPINIE o (z)BAWICIELACH, że to ZWYKŁE DE'BI'LE oderwane od rzeczywistości i ŻYJĄCE WE WŁASNYM SCHIZOFRENICZNYM ŚWIECIE!

Po DOJŚCIU PiS-u do władzy w kraju zapanuje CZARNA ROZPACZ, co już WIDAĆ kim otoczony jest BRAT JAROSŁAW oczekujący na spełnienie swego POWOŁANIA jako PREMIER R.P.

Już teraz CZARNA SEKTA zawłaszcza WSZYSTKO, co jeszcze można, a w finale ZAWŁASZCZY SOBIE CAŁY KRAJ za tradycyjne „BÓG ZAPŁAĆ”.

Będzie MINISTERSTWO (z)BAWIENIA, które wprowadzi podział administracyjny na DIECEZJE, DEKANATY, PARAFIE... całą zaś ZIEMIĘ POLSKĄ przekaże pod BOSKĄ OPIEKĘ CZARNEJ MAFII jako PiS-u Ary! - Taki prezent przed zapowiadaną wizytą FRANKA (z)BAWICIELA 2016 r.!

No cóż, AMINENCJE nie będą DONOSIŁY na ksiĘŻULI ( jak PEDO Konferencja ePiSkopatu Polski), a GRZECHY POLAKÓW traktowane jako (w)MAWIANA TAJEMNICA SPOWIEDZI oPiSzą w GAZETACH – co już NIE RAZ ZROBILI – takie (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha...

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (31 maja 2015 o 11:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli (z)BAWICIELE JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 4:

a o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć!, a tu jeszcze księŻULEK po KULędzie...!

Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.(irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY – dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY! Po takich SAKRAMENTACH dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.(irniętej) lub Sakramentu Bierzmowania, a księŻULKOWI na pamiątkę Alimenty z finałem w Sądzie...

księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ry zawsze może wezwać księŻULKA z Najnowszym Sakramentem! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? (z)BAWIENIE może też przynieść najnowsza proPOZYCJA - (św.)WD - 40 + ze ŚWIETYCH OLEJÓW!

Z tej okazji w google wypada wpisać hasła:

1) Irena Kinaszewska (Kochanka Świętego JP 2 i Syn Adam)

2) N'U'N TU'BE (opuszczając znaki między literami) – filmy Biskupów, księŻULI i Zakonnic (XXX).

I można se kląć: KURIA JEGO MAĆ! Ale (z)BAWIENIE – Ha ha ha ha ha ha..., a tam BOŻE CIAŁO i... i BOŻE CIAŁO! oraz podziwiać do OBŁĘDU cytowaną „BUBLIĘ”, a w Niej słowa samego (z)BAWICIELA JEZUSA cytowane nawet w czasie NAJŚWIĘTSZYCH OFIAR PEDOfilskich!: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE, DO NICH NALEŻY KÓRESTWO NIEBIESKIE” (Łk. 18. 16; Mk 10. 14...).

Jak funkcjonują ZWIAZKI WYZNANIOWE pokazują media:

FAKT” z dn. 15.IV.2015 r. opublikował artykuł: „9-latka w ciąży po zbiorowym gwałcie!” opisujący ISLAMISTÓW i ich walkę o utworzenie PAŃSTWA islamskiego.

Tą drogę (z)BAWIENIA KOŚCIÓŁ KATOLICKI ma już za sobą, a była to ŚWIĘTA INKWIZYCJA (powołana w 1232 r. przez Ojca ŚW.(irniętego) Papieża GRZEGORZA IX...) nie różniąca się niczym od ISLAMU – WYMORDOWANO NIEWIERNYCH i nie ma żadnej pewności, że AXCELENCJE i księŻULE KATOLICKIE nie GWAŁCIŁY DZIEWCZYN, stąd tyle DEWIANTÓW (z)BAWIENIA!

Czy jest jakaś różnica kto zerżnie DZIECKO – ISLAMISTA czy ksieŻULEK? - nie ma!

Ile DZIECI zostało zerżniętych w czasie PRÓB DO 1-wszej SPOWIEDZI i KOMUNII ŚWIETEJ?

No i jest jakaś różnica między ISLAMEM, a KATOLICYZMEM? - NIE MA ŻADNEJ...

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) grzechy polaków;

7) „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 27.V.2015 r. w artyKULe: „Urząd nie zgadza się na postawienie figury Chrystusa na placu Mickiewicza” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)B AWIENIA, a brak zgody na wielki pomnik WIELKIEGO (z)BAWICIELA obrazuje przesyt (z)BAWIENIA ku CZARNEJ ROZPACZY AMINENECJI z ksieŻULAMI!

Biorąc pod uwagę wszelkie ŚWIĘTE AFERY na grube MILIONY nie ma czemu się dziwić:

ksieŻULKI nie kradną jak złodziej w Kościołach drobnych sum i nie uciekają przez okna, po rynnach..., ale jak PODPIER...LĄ to grube MILIONY, a wychodząc DRZWIAMI z uśmiechem (z)BAWIENIA mówiąc wszystkim „SZCZĘŚĆ BOŻE”!:

1) Salezjanie z Lubina budując Kościół nie spłacili 100 mln. Dostając 8 lat pier'dl'a, a sprawa dotyczy lat 1999!

2) słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r. – przekręt na 25 mln!.;

3) popularna AFERA GRUNTOWA z odzyskiwaniem MAJĄTKU KOSCILENEGO i przekręt na 24 mln! (rok 2007);

4) rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

5) 6.XII.2013 r. - media informują o ŁADUNKACH WYBUCHOWYCH w Ministerstwach!

Po tym fakcie były już Minister KULtury sypał forsę niczym MANNĘ Z NIEBA na budowę Świątyni OPATRZNOSCI BOŻEJ... Trudno powiedzieć, że nycz się nie stało!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.IV.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz narobił długów, a komornik zajął parafię! Plebania pójdzie pod młotek?" .

7) Do tego pozostałe AFERY (z)BAWIENIA od PEDO po KOCHANKI Bisupów, keięŻULI i DZICIATE ZAKONNICE pokazują złudną DROGE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, na której (z)BAWIĄ SIĘ ino Axcelencje z ksieŻULAMI i ZAKONNCIAMI LUDŹMI – tak realizowana jest obietnica WIECZNEGO (z)BAWIENIA!

W Boskim ZAPĘDZIE (z)BAWIENIA polski reżyser Krzysztof ZANUSSI w Bochotnicy rozpoczął budowę KOŚCIOŁA i brakuje mu 300 tys. do końca, w KRAŚNIKU Lud Boży sterowany przez księŻULA domaga się publicznej KASY NA DACH KOŚCIOŁA!, a Historia Kościoła znowu pokazała swoje ROGI i były Prymas Polski ks. kard. Józef GLEMP „:rąbał” państwową kasę na budowę Świątyni OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Znany fakt złamanej ręki Premiera Jarosława Kaczyńskiego, który uchwalił w sejmie 20 mln. Na Świątynie, a nie wpłacił. wKULwiło to Glempa Prymasa i przejechał KACZYŃSKIEGO tak, że lecąc na łeb, na szyję nie zdążył nawet krzyknąć „BORze RATUJ”! - rok 2007.

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (31 maja 2015 o 11:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli (z)BAWICIELE JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 3:
 
Wprowadzona dyktatura (z)BAWIENIA pokaże rodem z PiS-u, że ino Ma Ryja! I nycz więcej, naród zaś będzie się zastanawiał przez całe 5 lat NA CO NAM JESZCZE PiS DA?, a wiadomo, że PiS DA ino na Krzyż i Biblię, każdy będzie miał MIESZKANIE... w niebie... dostanie też najnowszy model komputera:
1) KLĘCZNIK zamiast biurka;
2) RÓŻANIEC zamiast klawiatury;
3) KSIĄŻECZKĘ DO NABOŻEŃSTWA zamiast monitora.
Cały zestaw (z)BAWIENIA obsługiwany będzie na KULanach.
STOLICĘ pieronkiem przeniosą na JASNĄ GÓRĘ, a wtedy już ludzi weźmie Jasna Cholera!
W miejsce dowodu każdy otrzyma KSIĄŻECZKĘ z OBRAZKIEM zamiast zdjęcia!
Z kranów popłynie Woda Święcona... jednym słowem będzie jak w RAJU!
Powstanie ARMIA (z)BAWIENIA wyposażona w najnowszą BROŃ – w sytuacji zagrożenia ARMIA Padnie na KULana, złoży ręce, wzniesie oczy do NIEBA i zacznie odmawiać Modlitwę „POD TWOJĄ OBRONĘ” (w maju będzie śpiewana)!
Powołane też zostanie ministerstwo szKULnictwa i KULtury zapewniajace wszędzie Katolicki poziom POŻAL SIĘ BOŻE czyli identyczny jak prezentują AXCELENCJE z księZULAMI i ZAKONNICAMI głosząc DROGĘ (z)BAWIENIA w oparciu o jedna ino książkę „BUBLIE” zawierającą buble i nazwaną KSIĘGĄ (z)BAWIENIA!
Wszyscy wyszKULeni Specjaliści od jednej ino książki – KSIĘGI (z)BAWIENIA otrzymają KATolicki i psychoPATyczne stopnie naukowe:
1] mgr – to BA'R'ANEK – skrót BA'RAN.
2] dr – to BA'R'ANEK BOŻY – skrót BA'RAN. B.
3] hab. - to HABITOWY – skrót HABIT.
4]prof. - to OSIOŁEK – skrót OSIOŁ.
Zamiast wykładów będą Odprawiane GODZINKI, wszelkie wydziały zastąpią faKULtety, a badania naukowe zastąpią CUDA!
Wszyscy PEDOgodzy będą pełnić swe POWOŁANIE DO (z)BAWIENIA...
Powołana zostanie też proKUR(i)Atura (z)BAWIENIA z PEDOgogiczną ROLĄ KOŚCIOŁA jako „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU”!!!.
Sędziowie Sprawiedliwi wydadzą na wszystkich SZATANÓW wyroki (z)BAWIENIA równe ŚWIĘTEJ INWIZYCJI!
O taką NAJŚWIĘTSZA OJCZYZNĘ Czarna Mafia wałczyła ( w Ich mniemaniu MODŁIA się) OD LAT!
 
6) „FAKT” z dn. 27.V.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz pedofil molestował dziewczynki” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.
Związek od X – lat publikuje obowiązujące w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA pro'PO'ZY'CJE (z)BAWIENIA i od lat tez one nie tracą na AKTUALNOSCI, a jedynie OMOTANI SILNĄ WIA(g)RĄ RODZICE TRACĄ DZIEWICE NA DRODZE (z)BAWIENIA!
ksieŻULO SIĘ (z)BAWIŁ, a ona GRZESZYŁA i chodziła do SPOWIEDZI czyli (o)BŁĘDNE KOŁO (z)BAWIENIA!, a ksieŻULO składał na Ołtarzach Pańskich NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie, groził rękami grzesznikom, nawet Rodzicom NAJŚWIĘTSZYCH OFIAR PEDO Błogosławił, Rozgrzeszał, UDZIELAŁ KOMUNII SW.(irniętej), a po KOMUNII tymi samymi Święconymi Rękami PEDO, PEDO i … PEDO! Jednym słowem księŻULKI z AMINENCJAMI mają nie tylko ZŁOTE KIELICHY ale i ZŁOTE RĄCZKI!Rodzice zaś Dziękując Bogu za (z)BAWIENIE śpiewali Nabożne Pieśni, z których jedna tak PEDO: „Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE...”. KsięŻULO Śpiewał: „OTO WIELKA TAJEMNICA WIA(g)RY” , a Rodzic(e) tak pedo: „GŁOSIMY...” HA ha ha...
Ciekawe czy PEDO uprawiali przy Sakramentalnych PEDO Przebojach:
1) „KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ POŚWIECIE, BRAŁEŚ DZIATECZKI W OBJĘCIA
SWE...”
2) „NIE ZABRANIAJCIE IM”, który tak PEDO:
„Zmęczony był Jezus gdy dzieci wesołe
prosiły by im Błogosławił.
Przegnać pragnęli je Apostołowie, a Pan wtedy Pedo tak:
„Nie zabraniajcie im przychodzić do mnie...” - wszystko dostępne na youtube...,
a może też cytował do obłędu słowa samego JEZUSA (z)BAWICIELA zawarte w KSIĘDZE (z)BAWIENIA „BUBLII”: „DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE DO NICH NALEŻY KÓRESTWO NIEBIESKIE / BOŻE”! (Łk. 18, 16; Mk. 10, 14...).
Tak wyglądają „DZIEJE GRZECHU” NA DRODZE (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA – (z)BAWIĄ SIE INO AMINENCJE z ksieŻULAMI tylko szkoda, że CUDZYMI DZIEĆMI, a nie swoimi – bo KSIĘŻĄTEK (wyjaśnienie dla AMINENCJI: KSIEŻĄTKA to dzieci Księży Ha ha ha...) też nie brakuje! Widać gołym okiem, że to DE'BI'LE jak KURIA JEGO MAĆ!
 
Jak szumnie zapowiedziały AMINENCJE w mediach WSZYSTKIE NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie ZOSTANA ODPRAWIONE z Kwitkiem!, a dziękując (w)MAWIANEMU BOGU ZA (z)BAWIENIE mogą se i no zaśpiewać Hymn Sakralny „PENIS ANGELICUS” i inne Sakralne PEDO Przeboje (dostępne na YOUTUBE).
 
Od X czasu =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=  i ASC zamieszcza proPO,ZY,CJE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA:
 
1) proPO'ZYCJA I KOMUNII ŚW.(irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie... i wygląda ONA TAK:
 
w GOOGLE należy wpisać: ksiądz molestuje dzieci
 
2) proPO'ZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym, że materiał starszy.
 
3) proPO'ZYCJA NAU(cz)KI PRZEDŚLUBNEJ... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....
 
4) Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się proPO'ZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO...,
Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (31 maja 2015 o 11:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli (z)BAWICIELE JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 2:

2) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 10.V.2015 r. w artyKULe: „Handel maturami w Lublinie. Uczniów skazano, dyrektor się nie przyznaje” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. - to trzeba PRZECZYTAĆ.

Już na starcie wszyscy powinni otrzymać tytuł BARANKA BOŻEGO odzwierciedlający Katolicki poziom intelektualny „POŻAL SIĘ BOŻE”!

Już w latach SOLIDARNOŚCI (początek lat 1980-tych) ksieŻULO mgr-ant z KUL-u UCZYŁ LUDZI Z BŁĘDAMI, których nie widziały nawet „tęgie umysły” spektaKULarnie psychoPATycznego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO! Tak niestety wygląda pospolita GŁUPOTA „STOLICY MĄDROŚCI”. Jeszcze trochę i Powołają Ministerstwo szKULnictwa i KULtury na poziomie przedszKULnym!, a wtedy wszyscy zobaczą ino JKA MOŻNA SIĘ (z)BAWIĆ, ha ha ha...

3) „NEWSWEEK” z dn. 16.V.2015 r. w artyKULe: „Po artykule „Newsweeka”: I komunia nie jest potrzebna, by wychować dzieci na dobrych ludzi” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a raczej JEJ KONIEC.

Od momentu dominacji CZARNYCH w Polsce (lata SOLIDARNOSCI – 1980-te), wszędobylskich księŻULI KAPELANÓW widać jak przyGŁUPIA „STOLICA MONDROŚCI” COFNĘŁA KRAJ, a nawet DZIECI MĄDRZEJSZE SĄ nie dość, ze od BISKUPÓW, ksieZULI i ZAKONNIC z KATECETAMI to jeszce od OJCA ŚW.(irniętego) i ŚMIEJĄ SIĘ Z DROGI (z)BAWIENIA CAŁĄ GĘBA!

OŚMIESZANIEM, STRASZENIEM DIABŁAMI przez CZARNYCH DIABŁÓW Hab.(itowych) DZIECI mających inne zdanie niż PEDOgogiczna ROLA KOSCIOOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA powinien zajać się RZECZNIK PRAW DZIECKA i PROURATURA pod warunkiem, że sam RZECNIK nie jest zniewolony DEKLARACJĄ SUMIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, a proKUR(i)Atura dysponuje PROKURATURAMI, a nie proKURIAtorami po DEKLARACJI SUMIENIA PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Ciekawe czy CZARNA SEKTA straszy także KSIEŻĄTKA (Dzieci ksieŻULI, BISKUPÓW i ZAKONNIC) wszelkiego typu DIABŁAMI?

Jaki jest LOS DZIECI w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA pokazuje internet i internauci:

W google wystarczy wpisać:

1} ORGIE W WATYKANIE;

2} LEGION CHRYSTUSA (wersja z YOUTUBE pokazująca PEDO, PEDO i PEDO księŻULI).

https://www.youtube.com/watch?v=HizJ4XVRWAU

3} „PO PROSTU” Tomasza Sekielskiego (TVP 1) z dn. 29.IV.2015 r. oPiS-ujący jak CZARNUCHY zaPEDOfilowali NA SMIERĆ PORWANĄ DZIEWCZYN(k)Ę!

We wszystkie przypadki (poczynając od Świętej INKWIZYCJI, a na XXI wieku kończąc) ZAMIESZANE SĄ OJCE ŚW.(irnięte)! ILU Ich było od XI wieku?...

Widać gołym okiem, ze to TOTALNE DE'BI'LE!

4) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 22.V.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz pomalował sprayem krzyże na cmentarzu pod Wieluniem. Tak zachęca do dbania o groby [ZDJĘCIA]” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA – to trzeba przeczytać!

CZARNYM BEZGRANICZNIE ODBIJA SZAJBA!

Każdy za taki czyn potraktowany byłby jak WANDAL, a czy księŻULO będzie miał ŚWIĘTY SPOKÓJ z obawy, że proKUR(i)Ator nie będzie mógł się (z)BAWIĆ?

Ile pomników ŚWIĘT(ojebliw)EGO JP 2 zostało zniszczonych, a CZARNI pokazali, że każdy Ma Ryja i darli go bez opamiętania – w efekcie nawet WANDALOM nycz się nie stało ino jak zwykle CZARNYM ODBIŁA SZAJBA!

5) „FAKT” z dnia 27.V.2015 r. w artyKULe: „Duda podziękował za wsparcie Dziwiszowi” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Jak należy wspomagać CARNA MAFIA pokazał już nie raz, a wdzięczność przekłada się na ZABÓR WSZYSTKIGO, CO JESZCZ DA SIĘ ZABRAĆ – ze stanowiskami włącznie!

O dawna RZĄD R.P. Jest pilnowany na WSZELKIE MOŻLIWE SPOSOBY, a CZARNI sprawują WŁADZĘ Z 2-giej LINII – po cichu, a skutecznie.

Nawet WŁADZA R.P. Boi się, ze nie będzie mogła się (z)BAWIĆ, a (z)BAWIĄ SIĘ ino AMINENCJE WŁADZĄ!

Odstawiana SZOPKA EGZORCYZMÓW przed pałacem prezydenckim w ramach KAMPANII (z)BAWIENIA skutecznie pozbawiła władzy prezydenta KOMOROWSKIEGO!

Nie odważyli się CZARNI NA EKSKOMUNIKĘ prezydenta, a SZOPKA przez Nich ODSTAWIANA okazała się skuteczna.

Jeśli rozliczą kampanie KOMORWSKIEGO i DUDY okaże się, ze za wsparciem SŁOWA BOŻEGO leciała całkiem niezła KASA zapewniająca OJCZYNĘ (z)BAWIENIA na kolejne 5 LAT!

Następną NAJŚWIĘTSZA OFIARĄ (z)BAWIENIA może stać się Brat JAROSŁAW zapewniający w owym czasie, że stanowisko PREMEIRA go NIE IN TERSUJE, a teraz oglądając OJCZYNĘ (z)BAWIENIA zostanie WYKREOWANY na PREMIERA R.P. I w Polsce Świętego Spokoju nie będzie, bo jak głosi (nie)DOBRA NOWINA to: PREZYDENT elekt ma (a może miał) nad sobą PREZESA Jarosława KACZYŃSKIEGO, a hipotetyczny premier Jarosław KACZYŃSKI będzie miał nad sobą (z)BAWICIELA!

I tak powstanie HIERARCHIA (z)BAWIENIA rzucając cały NARÓD na KULana we wskazanej DRODZE (z)BAWIENIA!

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!