wtorek, 20 marca 2018 r.

Lublin

Marszałkowski jarmark na deptaku w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 grudnia 2009, 15:50
Autor: rp

Pieczywo, ciasta, miód, ozdoby choinkowe – to tylko część rzeczy, które można kupić w kilkunastu drewnianych stoiskach ustawionych w centrum Lublina z okazji Marszałkowskiego Jarmarku Świątecznego.

Bożonarodzeniowe produkty będzie można kupić do środy.

Na tym nie koniec atrakcji. M. in. w sobotę o godz. 14 zobaczymy pokaz "Zabawa z czekoladą”, w niedzielę o godz. 12.40 i 14.10 kucharze ugotują kapustę z grzybami, a codziennie będzie można posłuchać kolęd.

Szczegóły można znaleźć na: www.lubelskie.pl.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Pan Buk
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Pan Buk
Pan Buk (18 grudnia 2009 o 23:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#2E8B57"][size=4]MARSZALKOWSKIE KULinaria:

Obserwując cudowne zachowanie zatrudnionych Dewotek w lubelskich urzędach – nie tylko Marszałkowskim – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY dorzuca do marszałkowskich pomysłów swoje KUL-inaria równie PAT-ologiczne jak zachowanie urzędników:

1)[color="#FF0000"]Skrzydełka Anielskie z grilla[/color] – mogą być w sosie np. z Nowenny do Bożego Narodzenia..
2)[color="#FF0000"]Soki z Owoców Papieskich – Granatów, odmiana germany 1939[/color] serwowane w oKULicznościowych flaszkach o walcowatym kształcie, z wydłużoną szyjką zakorkowaną
oKULicznościowym korkiem w kształcie hełmu model Germany 39. Podawać należy
w tradycja uświęcony sposób – rzucać.

Ponieważ nie jest to pierwsza propozycja tego typu od KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC smakosze najnowszych specjałów dzielą się wrażeniami – po konsumpcji i popiciu [color="#FF0000"]odnoszą wrażenie, że mało ich nie rozerwie.[/color]
Wywiady z konsumentami KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC poleca uwadze Dziennikarzy D.W.; Radia i TV!
Szalony rozpęd nad powstawaniem Szopki, który angażuje nawet 100dentów Wydziału Artystycznego wskazuje na to, że czas najwyższy odstawić następną Żywą Szopkę i w ramach reorganizacji UMCUS zreorganizować jego nazwę, a raczej zaktualizować i patronką będzie
[color="#FF0000"]MARYJA KURIA – SKŁODOWSKA.[/color]
Tak też należy nazwać istniejąca ulicę ku Jej Czci, a tablice na budynkach ustroić w Złote Szatki.
Obowiązkowym pozdrowieniem będzie oczywiście Ave Maria, [color="#FF0000"]a wszystko zwieńczy płynąca z digital bells zerżnięta melodia AVE MARIA Schuberta serwowana w południe każdej niedzieli przez PALLOTYNOW z Al. Warszawskiej[/color].
Problem ino w tym, że Schubert napisał znacznie więcej, co w wydaniu PALLOTŃSKIM wygląda tak: pierwsza połowa zwrotki, po niej następuje jakiś zlepek dźwiękowy, a po tym zlepku powtarzana jest ponownie pierwsza połowa zwrotki.
Daje to obraz KULawej i PATologicznej muzyki i sztuki w Lublinie – zastrzeżenia KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW miał już w latach 1980-tych, a teraz to już zupełnie zeszło na psy!
Jak więc wygląda wspólczesny komputer w lubelskich Urzędach?
Z całą pewnościa wygląda on tak:
[color="#FF0000"]Monitor – to książeczka do nabożeństwa;
Klawiatura – to róźaniec,
Biurko – to Klęcznik...[/color]
Potwierdziła to reklamówka rocznicy Filharmonii Lubelskiej serwowana przez TV, gdzie najbardziej wystrojone były tylko panie, bo orkiestra to już nie! - z przyjemnością więc słuchało się walca serwowanego przez tą samą TV (Lublin) reklamującego dywany!
Zamiast zajmować się pier...dołami – weźta się za robote bo śmiech coraz większy!, a tu za pasem [color="#000000"]Rok CHOPINA...[/color]

Zostańcie z B(L)OGIEM.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/size]
[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!