Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2009 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Matka urządziła dzieciom libację zamiast św. Mikołaja

Autor: Zdjęcie autora (SZ)
0 54 A A

Dziś o 6 rano policjanci otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Lublinie trwa libacja, a w środku jest trójka dzieci pod opieką pijanej matki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na klatce schodowej policjanci zastali jej konkubenta, który poinformował, że nie może wejść do środka.

Policjanci zastali 27-letnią matkę w trakcie imprezy. W mieszkaniu przebywało jeszcze dwoje znajomych dziewczyny.

– Na miejscu była także babcia, której pijana kobieta nie chciał powierzyć opieki nad dziećmi. Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i przewieziona na komisariat, gdzie dopiero poddała się badaniu – informuje podkom. Renata Laszczka -Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zatrzymana miała w organizmie promil alkoholu. Dzieci oddane zostały pod opiekę babci. A policjanci zawiadomią o zajściu Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Policja przypomina, że nietrzeźwi rodzice narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. – Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat więzienia – dodaje podkom. Renata Laszczka –Rusek.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Avatar
mari / 5 stycznia 2010 o 19:28
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pewno sie cieszy! Szkoda dziewczyny bo z 3dziedzi to ciezko jest!!!!!Ale trzymam kciuki za Ciebie kobieto!!!!!!!!!
Ha ha ale jatka.... macie frajde co????Jedni za nia inni przeciw!!!!A tak na powaznie to jest tak ze kto nie doswiadczyl rozwodu nieudanych zwiazkow i tym podobnych rzeczy to g....no wie o zyciu.Panna sama z trojka dzieci!!!!!!!to ku*** gdzie ta jej matka byla ????Kazdy chce wyjsc napic sie i wogole konkubent szmata zamiast za nia to psy wola???Co to za facet???Dupek a nie facet!!!!!!!!!!! widac ze problem jej chcial zrobic i tyle!!!Ateraz pe... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2010 o 16:13
Ta matka wciaga koks i totalnie jej odbilo...
Avatar
samanta / 22 grudnia 2009 o 19:24
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic!!!!!i nie czekac az jej bagna narobi!!!!!A ten jej byly maz tez dobry zabil trzy osoby i wielki lekarz...alkoholik ze staszica!!!!!strach do szpitala isc bo nie wiadomo czy trzezwy czy pijany!!!!!! PATOLOGIA to CI FACECI!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna ich facetami nazwac!!!!bo to szumowiny nic wiecej!!!!Powinna dziewczyna dzieci zabrac i wyjechac bo tacy z nich tatusiowie jak ci co na lubartowskiej w bramie stoja !!!!!!!!!!!!!!!!Zarowno jeden jak i drugi takie same dwie mendy!!!!!
Trzymaj sie tam dziewczyno i nie poddawaj bo masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!
w glowach wam sie poprzewracalo ludzie!!!!!Zlosliwi maja okazje sie odegrac a ci co wiedza o co tak naprawde chodzi stoja po stronie matki ktora za wszelka cene chce zniszczyc ten konkubent....bo co to za facet co do matki swoich dziec policje wola???!!!!!Gnida a nie facet z jedna zycie mu nie wyszlo bo na boki latal znalazl kolejna i to samo robi!!!!!! Prowadza sie z panienkami po miescie knajpach dyskotekach a z niej chce zrobic ostatnia....Powinna byla juz dawno go pogonic&#... rozwiń
Avatar
uniosla / 16 grudnia 2009 o 19:43
ciekawe co byscie napisali gdyby dzieciom stala sie krzywda... ??? ta kobieta to patologia i niech ja wsadza za kraty...
Avatar
maniek / 16 grudnia 2009 o 14:23
Piszecie i piszecie a prawda taka ze sa ludzie ktorzy jej nie lubia i tylko tak moga dokopac a sa ludzie ktorzy lubia znaja i wiedza jaka jest matka i osoba!!!!!Wiec Wszyscy zlosliwi powinni miec odwage zeby w twarz powiedziec co mysla a nie brudy wylewac w sieci!!!!!!!!!!!Prostota z was wychodz i szcurostwo!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTAKI!!!!!!
Avatar
zigi / 16 grudnia 2009 o 14:19
Patologia to ten jej byly maz!!!!!!!!!! pijus z czechowa!!!!!! znam go przepil wszystko i zlapal sie starej panny z kasa ktora placi za niego wszystko!!!!!! A Ona normalna dziewczyna dobra matka zawsze usmiechnieta i mila!!!!! dzieci zadbane ubrane!!!!
Moim zdaniem kazdy powinien swojego tylka pilnowac bo kazdemu noge podstawic mozna....
Avatar
SUMIENNA / 15 grudnia 2009 o 12:27
[size=4]PATOLOGIA ,PATOLOGIA I JESZCZE RAZ PATOLOGIA [/size]
Avatar
z / 12 grudnia 2009 o 21:05
Odczepcie się od niej w końcu.Ja ją znam od małego.Matką jest spoko.A która matka czy ojciec nie wypił piwa przy swoim dziecku.Pozdrawiamy matkę jestesmy z Tobą.Nie dawaj się.A tego palanta pogoń raz na zawsze.
Avatar
~gosc~ / 12 grudnia 2009 o 13:25
A ja skomentuje was wszystkich...pilnujmy swoich nosow swoich tyłkow i nie obgadujmy nikogo!!Bo czy ona jezdzi swoim autem czy ma 100 kochankow nikogo nie powinno obchodzic a od jej dzieci wara,czepcie sie kogos blizszego w swojej rodzinie!!!Matka jest dobra i zajebista przyjaciołka!!Ciocia jestem z Toba!!Damy rade....
Avatar
pani Pizza / 12 grudnia 2009 o 09:58
domi napisał:
A ja akurat mieszkam obok i znam ta Pania:) bardzo mila kobieta zawsze wychodzi na spacery z dziecmi i psem. Nigdy nie widzilem zeby pila albo zeby robila imprezy jakies w domu.A tego wieczoru to jej facet urzadzil impreze z dwiema pannami a ona wychodzila z domu wieczorem bo rozmawialem znia na klatce:) wiec raczej libacji uzadzic nie miala jak. to ten jej chloptanio to gagatek niezly oszust umawia sie a potem olewa ludzi.
Zrobil jej kolo du....y i tyle!!!!Sprowadza panienki a kobita zasowa na niego!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh

Nie wiem, czy znasz akurat tą paniusię bo ja sobie nie przypominam żeby miała psa, chyba że któryś z jej narzeczonych podrzucił heh rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 7 3

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 2

Już w niedzielę 25. Święto Roweru. Zarejestrowało się już kilka tysięcy rowerzystów, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Organizatorzy spodziewają się ok. 15 tys. uczestników

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem 0 0

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem. O godz. 10 na parkingu Areny rozpocznie się turniej 3x3 Quest, który jest eliminacją mistrzostw Polski. Wieczorem w tym samym miejscu zaplanowano Nocne Granie, czyli czempionat miasta

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 5 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 1 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 44 8

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 5 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!