Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2010 r.
12:54
Edytuj ten wpis

McDonald's w Lublinie już otwarty. To czwarty lokal sieci w mieście

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 32 A A

Dziś została otwarta czwarta restauracja McDonald's w Lublinie. Pracę w niej znajdzie co najmniej 50 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dowiedz się więcej w tekście: Czwarta restauracja McDonald's w Lublinie rozpoczyna działalność na Strefie Biznesu.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alik / 30 grudnia 2010 o 22:13
na szczęście obok jest dobra restauracja wietnamska, po której żołądek zostaje na swoim miejscu!!!ludzie dbajcie o swoje zdrowie-precz z McDonaldem.
Avatar
anna / 30 grudnia 2010 o 22:10
a na odszkodowania dla ofiar ich lekkomyślności to już nie maja pieniędzy...szkoda gadać
Avatar
Gość / 30 grudnia 2010 o 14:49
Rzeczywiście LUBLIN to wielka METROPOLIA,bo ma cztery McDONALDY,gdzie będą jadały obszczymury.
Avatar
ja / 30 grudnia 2010 o 10:38
ale architektura fajna jak na lublin;-)
Avatar
ree / 30 grudnia 2010 o 10:01
Tak jak poprzednik napisał że prowadzaja mamusie swoje "jedynaczki" napakuja im tego badziewia hamerykanskiego a za kilka lat urosnie taki tluscioch ze w drzwi nie bedzie sie miescil,kaleka.
Avatar
Syn Hajki / 30 grudnia 2010 o 09:28
Dziwny ten Lublin. Garkuchnie dostają zezwolenia na budowę a pomnik "dziadka" musieli postawić na foli. Ta Pani co wydaje te zezwolenia to jakiego jest pochodzenia?
Avatar
Matka / 30 grudnia 2010 o 08:31
Ludzie,kto chce to idzie,kto nie to siedzi w domu albo "wtrydala" suszi. Treaz moda na suszi i inne chińskie zarełka a one też zawierają glutaminiany. Kto chce zdrowo jeśc to niech je chlebek i popija wodą .MD to niezdrowe jedzenia ale raz na rok czy raz na pól roku nikogo jeszcze nie uśmierciło. Sama decyduję czy chcę wydać 100 zł i mieć 3 cm więcej w pasie czy nie. Pienicie się jakby był nakaz jedzenia tego. Zobaczcie ile młodziezy jest w KFC myślicie ,że to darmowa cola ich ciagnie czy jednak to "syfiate żarcie" jak nazywacie te specjały.
Wiecie dlaczego czasem wolę maca,bo wiem,że tam jest mega kontrola,pełno kamer itp. Nikt nie napluje mi do jedzenia zaś w knajpach (pizzerniach ) róznie bywa.
Ot jeszcze jeden barek dla GŁODNYCH:)
Ludzie,kto chce to idzie,kto nie to siedzi w domu albo "wtrydala" suszi. Treaz moda na suszi i inne chińskie zarełka a one też zawierają glutaminiany. Kto chce zdrowo jeśc to niech je chlebek i popija wodą .MD to niezdrowe jedzenia ale raz na rok czy raz na pól roku nikogo jeszcze nie uśmierciło. Sama decyduję czy chcę wydać 100 zł i mieć 3 cm więcej w pasie czy nie. Pienicie się jakby był nakaz jedzenia tego. Zobaczcie ile młodziezy jest w KFC myślicie ,że to darmowa cola ich ciagnie czy jednak to "syfiate żarcie" jak na... rozwiń
Avatar
xor / 30 grudnia 2010 o 07:59
jasne, z wpisów wynika, że nikt do Mac'a nie chodzi, a jak się już wejdzie to okazuje się że nie ma gdzie usiąść bo siedzą mamusie z dziećmi i faszerują je amerykańską kulturą... Smacznego spaślaki.
Avatar
bober / 30 grudnia 2010 o 05:59
[quote name='Gość' timestamp='1293627667' post='413092']
Chłopaki robimy akcje jak Ci z białej.. ? Napiszemy na szyldach.. hehe.. przez ten głupi lokal wycieli taki fajny lasek co tam byl.
[/quote]
jaki lasek?? tam wyburzyli chyba jeden budynek, no może pare krzaków wycieli ale żeby lasek?? za dużo masełak chyba używam.
Avatar
Ananas-ban / 30 grudnia 2010 o 04:10
Zanim powstał już mnie denerwował fakt iż powstaje kolejna fast food tego samego ... już przynajmniej mogli by otworzyć Burger Kinga przynajmniej była by jakaś odmiana a tak to jedno i to samo wszędzie...
Avatar
alik / 30 grudnia 2010 o 22:13
na szczęście obok jest dobra restauracja wietnamska, po której żołądek zostaje na swoim miejscu!!!ludzie dbajcie o swoje zdrowie-precz z McDonaldem.
Avatar
anna / 30 grudnia 2010 o 22:10
a na odszkodowania dla ofiar ich lekkomyślności to już nie maja pieniędzy...szkoda gadać
Avatar
Gość / 30 grudnia 2010 o 14:49
Rzeczywiście LUBLIN to wielka METROPOLIA,bo ma cztery McDONALDY,gdzie będą jadały obszczymury.
Avatar
ja / 30 grudnia 2010 o 10:38
ale architektura fajna jak na lublin;-)
Avatar
ree / 30 grudnia 2010 o 10:01
Tak jak poprzednik napisał że prowadzaja mamusie swoje "jedynaczki" napakuja im tego badziewia hamerykanskiego a za kilka lat urosnie taki tluscioch ze w drzwi nie bedzie sie miescil,kaleka.
Avatar
Syn Hajki / 30 grudnia 2010 o 09:28
Dziwny ten Lublin. Garkuchnie dostają zezwolenia na budowę a pomnik "dziadka" musieli postawić na foli. Ta Pani co wydaje te zezwolenia to jakiego jest pochodzenia?
Avatar
Matka / 30 grudnia 2010 o 08:31
Ludzie,kto chce to idzie,kto nie to siedzi w domu albo "wtrydala" suszi. Treaz moda na suszi i inne chińskie zarełka a one też zawierają glutaminiany. Kto chce zdrowo jeśc to niech je chlebek i popija wodą .MD to niezdrowe jedzenia ale raz na rok czy raz na pól roku nikogo jeszcze nie uśmierciło. Sama decyduję czy chcę wydać 100 zł i mieć 3 cm więcej w pasie czy nie. Pienicie się jakby był nakaz jedzenia tego. Zobaczcie ile młodziezy jest w KFC myślicie ,że to darmowa cola ich ciagnie czy jednak to "syfiate żarcie" jak nazywacie te specjały.
Wiecie dlaczego czasem wolę maca,bo wiem,że tam jest mega kontrola,pełno kamer itp. Nikt nie napluje mi do jedzenia zaś w knajpach (pizzerniach ) róznie bywa.
Ot jeszcze jeden barek dla GŁODNYCH:)
Ludzie,kto chce to idzie,kto nie to siedzi w domu albo "wtrydala" suszi. Treaz moda na suszi i inne chińskie zarełka a one też zawierają glutaminiany. Kto chce zdrowo jeśc to niech je chlebek i popija wodą .MD to niezdrowe jedzenia ale raz na rok czy raz na pól roku nikogo jeszcze nie uśmierciło. Sama decyduję czy chcę wydać 100 zł i mieć 3 cm więcej w pasie czy nie. Pienicie się jakby był nakaz jedzenia tego. Zobaczcie ile młodziezy jest w KFC myślicie ,że to darmowa cola ich ciagnie czy jednak to "syfiate żarcie" jak na... rozwiń
Avatar
xor / 30 grudnia 2010 o 07:59
jasne, z wpisów wynika, że nikt do Mac'a nie chodzi, a jak się już wejdzie to okazuje się że nie ma gdzie usiąść bo siedzą mamusie z dziećmi i faszerują je amerykańską kulturą... Smacznego spaślaki.
Avatar
bober / 30 grudnia 2010 o 05:59
[quote name='Gość' timestamp='1293627667' post='413092']
Chłopaki robimy akcje jak Ci z białej.. ? Napiszemy na szyldach.. hehe.. przez ten głupi lokal wycieli taki fajny lasek co tam byl.
[/quote]
jaki lasek?? tam wyburzyli chyba jeden budynek, no może pare krzaków wycieli ale żeby lasek?? za dużo masełak chyba używam.
Avatar
Ananas-ban / 30 grudnia 2010 o 04:10
Zanim powstał już mnie denerwował fakt iż powstaje kolejna fast food tego samego ... już przynajmniej mogli by otworzyć Burger Kinga przynajmniej była by jakaś odmiana a tak to jedno i to samo wszędzie...
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor (relacja na żywo) 4 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 15 33

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 11 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 34 7

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 35 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 9 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!