Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lipca 2011 r.
15:26
Edytuj ten wpis

Metal w chlebie. Będzie kontrola sanepidu w piekarni w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora IZI
0 13 A A
Tak wyglądał bochenek, który kupiła nasza Czytelniczka. (Czytelniczka)
Tak wyglądał bochenek, który kupiła nasza Czytelniczka. (Czytelniczka)

Mieszkanka Lublina znalazła w chlebie kawałek skorodowanego metalu. Sanepid skontroluje piekarnię, która go wyprodukowała.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– To kawał metalu, moim zdaniem miedzi, z bardzo ostrymi końcówkami, jakby została ukręcona z części jakiejś starej maszyny. Ponieważ metal jest zaśniedziały, początkowo wzięłam go za pleśń w chlebie – informuje nasza Czytelniczka.

– Niedbalstwo i niechlujstwo tej firmy przeraża. Nie chcę nawet myśleć, że ktoś z członków mojej rodziny mógł to zjeść, a w najlepszym przypadku wyłamać zęba. Chleb był zakupiony 11 lipca z data ważności do 13, w jednym z osiedlowych sklepików na LSM – tłumaczy.

Sprawą zajmie się Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. W piątek poinformuje o wynikach kontroli.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niedowiarek / 18 lipca 2011 o 10:59
[quote name='aga' timestamp='1310743129' post='502135']
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni
i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc
bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek
a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała
co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka
i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
[/quote]

DOPRAWDY ? JA NIE DOCZYTAŁEM SIĘ NAZWY PIEKARNI WIĘC SKĄD OSOBA WIE IŻ TAM WŁASNIE PRACUJE ?
[quote name='aga' timestamp='1310743129' post='502135']
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni
i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc
bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek
a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała
co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka
i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
[/quote]

DOP... rozwiń
Avatar
aga / 15 lipca 2011 o 17:18
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni
i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc
bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek
a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała
co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka
i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
Avatar
olek / 15 lipca 2011 o 16:20
ha ha ha a może to konkurencja próbuje wykurzyć ich z rynku nie od dzis wiadomo że rynek piekarniczy ledwie źipie a poza tym gazety jak zwykle dla semsacji sa gotowe na wszystko ...
Avatar
grzegorz / 15 lipca 2011 o 15:57
Ja kupuję pieczywo w tej piekarni i jestem zadowolony
Avatar
Kierowca Bombowca / 14 lipca 2011 o 23:12
"Mieszkanka Lublina (podmiot) znalazła (orzeczenie) w chlebie (okolicznik miejsca) kawałek skorodowanego metalu (dopełnienie).
Sanepid skontroluje piekarnię, która go wyprodukowała."

Odkąd to piekarnie a nie huty metali nieżelaznych produkują kawałki metalu?
DW zaczyna zniżać się poziomem edytorskim do GWL
Avatar
i-ti / 14 lipca 2011 o 22:38
To jest pikuś. Mój znajomy kilka lat temu w serze żółtym znalazł klucz francuski. To było zdziwko
Avatar
Gość / 14 lipca 2011 o 22:17
a tak cicho było przez kilka dni o tej stacji, mają znowu okazję rozwinąć się medialnie, bo to chyba o tej stacji ciągle piszą w mediach
Avatar
Mintaj8765 / 14 lipca 2011 o 21:03
Problemu nie szukajcie w piekarni tylko u producenta maki, lub innych produktów, dodawanych do chlebowego ciasta.
Avatar
Gość / 14 lipca 2011 o 19:13
Dzisiaj kupiłem sobie 5 bułeczek na śniadanie w Carrefour na ul. Wolskiej. Były powiedzmy średniej młodości (dały się zjeść choć rewelacji nie było) a jedna była chyba z przed tygodnia - spokojnie można było nią wbijać gwoździe (ptaszki zjadły choć pewnie im to nie poszło na zdrowie) . I to niestety nie pierwsza wpadka :-(. Teraz już wiem dlaczego ogólna opinia znajomych o tej sieci sklepów jest tak marna....
Avatar
pit / 14 lipca 2011 o 17:56
A Ty jesteś nieomylny i nigdy nie zrobiłeś literówki haqq?
Avatar
niedowiarek / 18 lipca 2011 o 10:59
[quote name='aga' timestamp='1310743129' post='502135']
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni
i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc
bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek
a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała
co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka
i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
[/quote]

DOPRAWDY ? JA NIE DOCZYTAŁEM SIĘ NAZWY PIEKARNI WIĘC SKĄD OSOBA WIE IŻ TAM WŁASNIE PRACUJE ?
[quote name='aga' timestamp='1310743129' post='502135']
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni
i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc
bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek
a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała
co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka
i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
[/quote]

DOP... rozwiń
Avatar
aga / 15 lipca 2011 o 17:18
pracowałam w tej piekarni i nie tylko w tej piekarni
i jakos nie bardzo mi sie w to wszystko chce wierzyc
bo szefostwo zawsze kładło nacisk na czystość i porządek
a ten metal no to kto wie... tam maszyny są w dobrym stanie lub nowe jak pracowała
co do poprzednika co pisał o sensacjach no to jak gazeta robi hallo to sanepit zamyka
i jak by zobaczył co u innych się dzieje to dopiero by pozamykał
Avatar
olek / 15 lipca 2011 o 16:20
ha ha ha a może to konkurencja próbuje wykurzyć ich z rynku nie od dzis wiadomo że rynek piekarniczy ledwie źipie a poza tym gazety jak zwykle dla semsacji sa gotowe na wszystko ...
Avatar
grzegorz / 15 lipca 2011 o 15:57
Ja kupuję pieczywo w tej piekarni i jestem zadowolony
Avatar
Kierowca Bombowca / 14 lipca 2011 o 23:12
"Mieszkanka Lublina (podmiot) znalazła (orzeczenie) w chlebie (okolicznik miejsca) kawałek skorodowanego metalu (dopełnienie).
Sanepid skontroluje piekarnię, która go wyprodukowała."

Odkąd to piekarnie a nie huty metali nieżelaznych produkują kawałki metalu?
DW zaczyna zniżać się poziomem edytorskim do GWL
Avatar
i-ti / 14 lipca 2011 o 22:38
To jest pikuś. Mój znajomy kilka lat temu w serze żółtym znalazł klucz francuski. To było zdziwko
Avatar
Gość / 14 lipca 2011 o 22:17
a tak cicho było przez kilka dni o tej stacji, mają znowu okazję rozwinąć się medialnie, bo to chyba o tej stacji ciągle piszą w mediach
Avatar
Mintaj8765 / 14 lipca 2011 o 21:03
Problemu nie szukajcie w piekarni tylko u producenta maki, lub innych produktów, dodawanych do chlebowego ciasta.
Avatar
Gość / 14 lipca 2011 o 19:13
Dzisiaj kupiłem sobie 5 bułeczek na śniadanie w Carrefour na ul. Wolskiej. Były powiedzmy średniej młodości (dały się zjeść choć rewelacji nie było) a jedna była chyba z przed tygodnia - spokojnie można było nią wbijać gwoździe (ptaszki zjadły choć pewnie im to nie poszło na zdrowie) . I to niestety nie pierwsza wpadka :-(. Teraz już wiem dlaczego ogólna opinia znajomych o tej sieci sklepów jest tak marna....
Avatar
pit / 14 lipca 2011 o 17:56
A Ty jesteś nieomylny i nigdy nie zrobiłeś literówki haqq?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu 10 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 4 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 38 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!