Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2014 r.
9:42
Edytuj ten wpis

Metalowym wkrętem po samochodach na Czechowie. 60-letni wandal

Autor: Zdjęcie autora (pab)
39 13 A A

60-letni mężczyzna zarysował ostrym narzędziem pięć samochodów zaparkowanych przy ul. Koncertowej i Śliwińskiego w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna wpadł w ręce policjantów we wtorek wcześnie rano. Wcześniej mieli informacje o tym, że od kilku dni jakiś mężczyzna niszczy lakier samochodów zaparkowanych w rejonie ul. Koncertowej. Zatrzymali 60-latka, gdy ten przechodził obok samochodów nerwowo rozglądając się na boki. Mężczyzna miał przy sobie torbę, a w niej metalowy wkręt.

- Policjanci ustalili, że od 8 do 21 lipca sprawca uszkodził zaparkowane przy ul. Koncertowej cztery pojazdy: renault lagunę, mazdę, bmw, renault scenic, zaś na ul. Śliwińskiego skodę fabię. Poszkodowani właściciele aut oszacowali straty na łączną kwotę około 6 tys. złotych - informuje mł. asp. Anna Kamola z KWP w Lublinie.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LUK / 26 lipca 2014 o 09:37

Tak patrze na to zdjęcie... czy nie jest czasem widok z bloku Koncertowa 19?

Avatar
and / 24 lipca 2014 o 19:29

w świdniku przy okulickiego też jest taka kanalia która rysuje auta

Avatar
Anna / 24 lipca 2014 o 15:03

Szanowni Panstwo,

zdjecie przedstawia wewnetrzna droge dla samochodow, a nie chodnik !

Gosc , ktory porysowal 5 samochodow... na 100 % nie ma wlasnego samochodu i nie wie co to koszty z nim zwiazane !!!

...wiec chodzi na piechote pracowac na pobliska budowe  i z wku***enia na swoje marne zycie utrudnia je innym !!!!! Hrrrrrrrr.....

Avatar
antykaczysta / 24 lipca 2014 o 12:29

Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!


Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!

raczej był poprzednim premierem (JK), bo obecny premier w latach 60-tych raczej był za mały...

Avatar
Gość / 24 lipca 2014 o 12:21

W latach 60-tych znałem gościa, który , aby przetrwac zimę, to na jesieni wybijał w sklepie szybe wystawowa i mial darmowy wikt i opierunek do wiosny..Powtarzał to kilka lat.

Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!

Avatar
jan / 24 lipca 2014 o 12:14

W latach 60-tych znałem gościa, który , aby przetrwac zimę, to na jesieni wybijał w sklepie szybe wystawowa i mial darmowy wikt i opierunek do wiosny..Powtarzał to kilka lat.

Avatar
kiniek / 24 lipca 2014 o 11:57

Powinien dostać nagrodę - Strasz Wiejska udaje że nie widzi samochodów na środku chodnika lub na trawnikach. To kolejny przypadek gdy piesi upominają sie o swoje, i mam wrażenie że nie ostatni ;-)

Avatar
czechowiak / 24 lipca 2014 o 11:40

sprawdzcie ulice harnasie i chodnik przy pizzy napol onskiej - zakaz wjazdu a kierowcy jezdza az milo - buractwo

Avatar
Asia / 24 lipca 2014 o 11:34

Jeszcze trafi do więzienia i będziemy go utrzymywali z naszych podatków?? Lepiej niech pokryje szkody!!

Avatar
obcy / 24 lipca 2014 o 11:26

na czechowie parkuja na chodnikach - jak chca - jezdza samochodami pod blok po chodniku , nie patrza ze male dzieci bawia sie na chodniku - i wychodzi na to ze zwykly przechodzen musi ustepowac miejsca jadacemu samochodowi po CHODNIKU

Avatar
LUK / 26 lipca 2014 o 09:37

Tak patrze na to zdjęcie... czy nie jest czasem widok z bloku Koncertowa 19?

Avatar
and / 24 lipca 2014 o 19:29

w świdniku przy okulickiego też jest taka kanalia która rysuje auta

Avatar
Anna / 24 lipca 2014 o 15:03

Szanowni Panstwo,

zdjecie przedstawia wewnetrzna droge dla samochodow, a nie chodnik !

Gosc , ktory porysowal 5 samochodow... na 100 % nie ma wlasnego samochodu i nie wie co to koszty z nim zwiazane !!!

...wiec chodzi na piechote pracowac na pobliska budowe  i z wku***enia na swoje marne zycie utrudnia je innym !!!!! Hrrrrrrrr.....

Avatar
antykaczysta / 24 lipca 2014 o 12:29

Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!


Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!

raczej był poprzednim premierem (JK), bo obecny premier w latach 60-tych raczej był za mały...

Avatar
Gość / 24 lipca 2014 o 12:21

W latach 60-tych znałem gościa, który , aby przetrwac zimę, to na jesieni wybijał w sklepie szybe wystawowa i mial darmowy wikt i opierunek do wiosny..Powtarzał to kilka lat.

Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!

Avatar
jan / 24 lipca 2014 o 12:14

W latach 60-tych znałem gościa, który , aby przetrwac zimę, to na jesieni wybijał w sklepie szybe wystawowa i mial darmowy wikt i opierunek do wiosny..Powtarzał to kilka lat.

Avatar
kiniek / 24 lipca 2014 o 11:57

Powinien dostać nagrodę - Strasz Wiejska udaje że nie widzi samochodów na środku chodnika lub na trawnikach. To kolejny przypadek gdy piesi upominają sie o swoje, i mam wrażenie że nie ostatni ;-)

Avatar
czechowiak / 24 lipca 2014 o 11:40

sprawdzcie ulice harnasie i chodnik przy pizzy napol onskiej - zakaz wjazdu a kierowcy jezdza az milo - buractwo

Avatar
Asia / 24 lipca 2014 o 11:34

Jeszcze trafi do więzienia i będziemy go utrzymywali z naszych podatków?? Lepiej niech pokryje szkody!!

Avatar
obcy / 24 lipca 2014 o 11:26

na czechowie parkuja na chodnikach - jak chca - jezdza samochodami pod blok po chodniku , nie patrza ze male dzieci bawia sie na chodniku - i wychodzi na to ze zwykly przechodzen musi ustepowac miejsca jadacemu samochodowi po CHODNIKU