Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 marca 2013 r.
13:26
Edytuj ten wpis

Międzynarodowe Targi Pracy w Lublinie: Tłumy przyszły po pracę

Autor: Zdjęcie autora Mag
0 32 A A
Targi przyciągnęły tysiące osób poszukujących pracy. Wśród nich była Justyna Ożarowska, studentka dz
Targi przyciągnęły tysiące osób poszukujących pracy. Wśród nich była Justyna Ożarowska, studentka dz

Ponad 50 stoisk, setki ofert i tysiące bezrobotnych. Tak było w środę na Międzynarodowych Targach Pracy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oburzony / 17 marca 2013 o 10:44
popieram czytelnika ale i ciebie gdyż za te nagrody powinna ich zmieść rewolucja, bo z tym kolesiostwem już inaczej się nie da
są to jednak dwie różne kwestie - przedsiębiorcy, zwłaszcza drobni i średni to sól tej ziemi, a kolesie /przyznający sobie nagrody/ to chwasty
przecież za wykonywaną pracę dostawali wynagrodzenie i to wysokie, im jednak mało
towarzystwo wzajemnej adoracji i politycznej koterii !!!
Avatar
wkurzony / 17 marca 2013 o 07:34
[quote name='czytelnik' timestamp='1363462893' post='746050']
Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie liczy się tylko to, żeby "studenci" płacili czesne. Oni dawniej skończyliby co najwyżej na zawodówce.
Tenże chłopak od chwili ukończenia szkoły do dziś nigdy nie pozostawał bez pracy, chociaż kilka razy ją zmieniał. Zawsze jednak chciał pracować, jest oszczędny, nie chla, nie szlaja się, nie pali. wie jednak czego chce, dorobił się dobrego samochodu, rozbudował część domu, którą mu odstąpili rodzice. Ma konkretny zawód, wprawdzie fizyczny ale nie narzeka i nie traci czasu na mrzonki bycia menedżerem. Kandydatów na takie fuchy jest jak liści w lesie, tyle że w większości mają śmieciowe umiejętności. Rozpasane młode pokolenie, które pracować godzi się jedynie za granicą, owszem za lepsze pieniądze, ale w kraju gdyby im takie zaoferować, to też by się obijali i kombinowali.
Zobaczcie, dlaczego za granicą więcej płacą, bo i więcej wymagają, a poza tym są to społeczeństwa z dorobkiem, nie stargane losami jak Polska, które nie przeszły zaborów ani sowieckiej okupacji, przez wieki czerpiące z kolonii, taniej siły roboczej itd. Młode pokolenie wielu rzeczy nie rozumie, a przy tym jest ciemne ideowo, bez poczucia patriotyzmu, typowo konsumpcyjne.
Piszę z emocjami, bo żal mi gdy patrzę na młodą "przysżłość" naszego narodu.
[/quote]

faktycznie, trzeba sie bardzo zaangażować i podejść patriotycznie do państwa gdzie nawet o umowę śmieciową trudno, a kolesie wzięli po milionie premii za narodowy basen
[quote name='czytelnik' timestamp='1363462893' post='746050']
Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie liczy się tylko to, żeby "studenci" płacili czesne. Oni dawniej skończyliby co najwyżej na zawodówce.
Tenże chłopak od chwili ukończenia szkoły do dziś nigdy nie pozostawał bez pracy, chociaż kilka... rozwiń
Avatar
czytelnik / 16 marca 2013 o 20:41
[quote name='Gość' timestamp='1363358492' post='745629']
Nie dziwię się, że obaj macie problemy z pracą - jeden błędziarz, napisał "rzadnej" a drugi bez kultury - tacy odpadają albo przy naborze, albo wkrótce po przyjęciu !!!
[/quote]

Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie liczy się tylko to, żeby "studenci" płacili czesne. Oni dawniej skończyliby co najwyżej na zawodówce.
Tenże chłopak od chwili ukończenia szkoły do dziś nigdy nie pozostawał bez pracy, chociaż kilka razy ją zmieniał. Zawsze jednak chciał pracować, jest oszczędny, nie chla, nie szlaja się, nie pali. wie jednak czego chce, dorobił się dobrego samochodu, rozbudował część domu, którą mu odstąpili rodzice. Ma konkretny zawód, wprawdzie fizyczny ale nie narzeka i nie traci czasu na mrzonki bycia menedżerem. Kandydatów na takie fuchy jest jak liści w lesie, tyle że w większości mają śmieciowe umiejętności. Rozpasane młode pokolenie, które pracować godzi się jedynie za granicą, owszem za lepsze pieniądze, ale w kraju gdyby im takie zaoferować, to też by się obijali i kombinowali.
Zobaczcie, dlaczego za granicą więcej płacą, bo i więcej wymagają, a poza tym są to społeczeństwa z dorobkiem, nie stargane losami jak Polska, które nie przeszły zaborów ani sowieckiej okupacji, przez wieki czerpiące z kolonii, taniej siły roboczej itd. Młode pokolenie wielu rzeczy nie rozumie, a przy tym jest ciemne ideowo, bez poczucia patriotyzmu, typowo konsumpcyjne.
Piszę z emocjami, bo żal mi gdy patrzę na młodą "przysżłość" naszego narodu.
[quote name='Gość' timestamp='1363358492' post='745629']
Nie dziwię się, że obaj macie problemy z pracą - jeden błędziarz, napisał "rzadnej" a drugi bez kultury - tacy odpadają albo przy naborze, albo wkrótce po przyjęciu !!!
[/quote]

Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie... rozwiń
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 15:41
[quote name='bezrobotny' timestamp='1363345476' post='745505']
Pieprzysz jak potłuczony!!! Chyba nigdy nie szukałeś pracy!Masz ją raczej z nadania...Dzisiaj ludzie nie mogą zdobyć rzadnej pracy nawet Ci bardzo operatywni,wykształceni,z doświadczeniem.
[/quote]

[quote name='olo' timestamp='1363347080' post='745518']
INICJATYWĘ wsadż sobie w d.u.p.ę...... plecy POtrzebne, gdzie ty CYCU żyjesz i orbitujesz ????
[/quote]

Nie dziwię się, że obaj macie problemy z pracą - jeden błędziarz, napisał "rzadnej" a drugi bez kultury - tacy odpadają albo przy naborze, albo wkrótce po przyjęciu !!!
[quote name='bezrobotny' timestamp='1363345476' post='745505']
Pieprzysz jak potłuczony!!! Chyba nigdy nie szukałeś pracy!Masz ją raczej z nadania...Dzisiaj ludzie nie mogą zdobyć rzadnej pracy nawet Ci bardzo operatywni,wykształceni,z doświadczeniem.
[/quote]

[quote name='olo' timestamp='1363347080' post='745518']
INICJATYWĘ wsadż sobie w d.u.p.ę...... plecy POtrzebne, gdzie ty CYCU żyjesz i orbitujesz ????
[/quote]

Nie dziw... rozwiń
Avatar
olo / 15 marca 2013 o 12:31
[quote name='Gość' timestamp='1363344951' post='745495']
[size=4]Mniej narzekać, więcej inicjatywy ... !!![/size]
[/quote]INICJATYWĘ wsadż sobie w d.u.p.ę...... plecy POtrzebne, gdzie ty CYCU żyjesz i orbitujesz ????
Avatar
bezrobotny / 15 marca 2013 o 12:04
[quote name='Gość' timestamp='1363344951' post='745495']
[size=4]Mniej narzekać, więcej inicjatywy ... !!![/size]
[/quote]
Pieprzysz jak potłuczony!!! Chyba nigdy nie szukałeś pracy!Masz ją raczej z nadania...Dzisiaj ludzie nie mogą zdobyć rzadnej pracy nawet Ci bardzo operatywni,wykształceni,z doświadczeniem.
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 11:55
[size=4]Mniej narzekać, więcej inicjatywy ... !!![/size]
Avatar
brukselka / 14 marca 2013 o 11:29
[quote name='to jest wlasnie polska' timestamp='1363247344' post='744901']
I w tym postem "eot" wygrał.
Taka jest prawda!
[/quote]
[quote name='eot' timestamp='1363181038' post='744569']
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko:

- akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym)
- akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana doradztwem finansowym)
- akwizycja szeroko pojęta typu ściereczki, rozlatujące się czajniki, odkurzacze za 10 tysięcy, telefoniczna i "nożna"
- konsultant telefoniczny za 1000 złotych miesięcznie (poniżej najniższej krajowej, ponieważ nie jest to umowa o pracę)
- praca w gastronomii na czarno z równie "czarnym" wynagrodzeniem 5 złotych na godzinę (praktycznie każda knajpa)
- darmowy stażysta czyli popracujesz na próbę za darmo tydzień a potem zastanowimy się, czy się nadajesz (próbują tak już kilka lat, co tydzień inna osoba)
- darmowy stażysta z urzędu pracy, czyli popracujesz od 3 miesięcy do roku a potem my weźmiemy sobie kolejnego
- sprzątaczka w pełni sił z grupa inwalidzką
- ochroniarz w pełni sił z grupa inwalidzką i licencją za 3,15 netto na godzinę.
[/quote]
jest konsultant tel. za minimalną na UMOWĘ O PRACĘ, coś kiepsko szukasz tej pracy
[quote name='to jest wlasnie polska' timestamp='1363247344' post='744901']
I w tym postem "eot" wygrał.
Taka jest prawda!
[/quote]
[quote name='eot' timestamp='1363181038' post='744569']
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko:

- akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym)
- akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana ... rozwiń
Avatar
SkinheadBlackMetal / 14 marca 2013 o 10:37
[quote name='ada' timestamp='1363249369' post='744911']
Tak oto polacy doczekali drugiej Irlandii, syf, kiła i bezrobocie wśród młodzieży na poziomie 30% By żyło się lepiej, by żyło się lepiej wszystkim.
[/quote]

A kto ku*** głosował na PełO? Tusk z kosmosu nie spadł. Głupio głosowaliście to teraz płaczcie.
Avatar
wesoły diabeł / 14 marca 2013 o 10:37
No eot sama prawda. Od siebie dodam że gdyby te miliony Polaków nie wyjechało za granicę to naprawde musielibyśmy żywić się szczawiem z nasypów kolejowych bo bieda byłaby taka że aby sie dostać na konsultanta telefonicznego potrzeba by pleców.
Avatar
oburzony / 17 marca 2013 o 10:44
popieram czytelnika ale i ciebie gdyż za te nagrody powinna ich zmieść rewolucja, bo z tym kolesiostwem już inaczej się nie da
są to jednak dwie różne kwestie - przedsiębiorcy, zwłaszcza drobni i średni to sól tej ziemi, a kolesie /przyznający sobie nagrody/ to chwasty
przecież za wykonywaną pracę dostawali wynagrodzenie i to wysokie, im jednak mało
towarzystwo wzajemnej adoracji i politycznej koterii !!!
Avatar
wkurzony / 17 marca 2013 o 07:34
[quote name='czytelnik' timestamp='1363462893' post='746050']
Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie liczy się tylko to, żeby "studenci" płacili czesne. Oni dawniej skończyliby co najwyżej na zawodówce.
Tenże chłopak od chwili ukończenia szkoły do dziś nigdy nie pozostawał bez pracy, chociaż kilka razy ją zmieniał. Zawsze jednak chciał pracować, jest oszczędny, nie chla, nie szlaja się, nie pali. wie jednak czego chce, dorobił się dobrego samochodu, rozbudował część domu, którą mu odstąpili rodzice. Ma konkretny zawód, wprawdzie fizyczny ale nie narzeka i nie traci czasu na mrzonki bycia menedżerem. Kandydatów na takie fuchy jest jak liści w lesie, tyle że w większości mają śmieciowe umiejętności. Rozpasane młode pokolenie, które pracować godzi się jedynie za granicą, owszem za lepsze pieniądze, ale w kraju gdyby im takie zaoferować, to też by się obijali i kombinowali.
Zobaczcie, dlaczego za granicą więcej płacą, bo i więcej wymagają, a poza tym są to społeczeństwa z dorobkiem, nie stargane losami jak Polska, które nie przeszły zaborów ani sowieckiej okupacji, przez wieki czerpiące z kolonii, taniej siły roboczej itd. Młode pokolenie wielu rzeczy nie rozumie, a przy tym jest ciemne ideowo, bez poczucia patriotyzmu, typowo konsumpcyjne.
Piszę z emocjami, bo żal mi gdy patrzę na młodą "przysżłość" naszego narodu.
[/quote]

faktycznie, trzeba sie bardzo zaangażować i podejść patriotycznie do państwa gdzie nawet o umowę śmieciową trudno, a kolesie wzięli po milionie premii za narodowy basen
[quote name='czytelnik' timestamp='1363462893' post='746050']
Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie liczy się tylko to, żeby "studenci" płacili czesne. Oni dawniej skończyliby co najwyżej na zawodówce.
Tenże chłopak od chwili ukończenia szkoły do dziś nigdy nie pozostawał bez pracy, chociaż kilka... rozwiń
Avatar
czytelnik / 16 marca 2013 o 20:41
[quote name='Gość' timestamp='1363358492' post='745629']
Nie dziwię się, że obaj macie problemy z pracą - jeden błędziarz, napisał "rzadnej" a drugi bez kultury - tacy odpadają albo przy naborze, albo wkrótce po przyjęciu !!!
[/quote]

Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie liczy się tylko to, żeby "studenci" płacili czesne. Oni dawniej skończyliby co najwyżej na zawodówce.
Tenże chłopak od chwili ukończenia szkoły do dziś nigdy nie pozostawał bez pracy, chociaż kilka razy ją zmieniał. Zawsze jednak chciał pracować, jest oszczędny, nie chla, nie szlaja się, nie pali. wie jednak czego chce, dorobił się dobrego samochodu, rozbudował część domu, którą mu odstąpili rodzice. Ma konkretny zawód, wprawdzie fizyczny ale nie narzeka i nie traci czasu na mrzonki bycia menedżerem. Kandydatów na takie fuchy jest jak liści w lesie, tyle że w większości mają śmieciowe umiejętności. Rozpasane młode pokolenie, które pracować godzi się jedynie za granicą, owszem za lepsze pieniądze, ale w kraju gdyby im takie zaoferować, to też by się obijali i kombinowali.
Zobaczcie, dlaczego za granicą więcej płacą, bo i więcej wymagają, a poza tym są to społeczeństwa z dorobkiem, nie stargane losami jak Polska, które nie przeszły zaborów ani sowieckiej okupacji, przez wieki czerpiące z kolonii, taniej siły roboczej itd. Młode pokolenie wielu rzeczy nie rozumie, a przy tym jest ciemne ideowo, bez poczucia patriotyzmu, typowo konsumpcyjne.
Piszę z emocjami, bo żal mi gdy patrzę na młodą "przysżłość" naszego narodu.
[quote name='Gość' timestamp='1363358492' post='745629']
Nie dziwię się, że obaj macie problemy z pracą - jeden błędziarz, napisał "rzadnej" a drugi bez kultury - tacy odpadają albo przy naborze, albo wkrótce po przyjęciu !!!
[/quote]

Popieram w całej rozciągłości, duże oczekiwania, mało zaangażowania. Znam chłopaka, już prawie 40-latka, który skończył tylko technikum, ale nie w obecnym systemie kształcenia, gdzie wypuszcza się tysiące matołków z prywatnych uczelni, gdzie... rozwiń
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 15:41
[quote name='bezrobotny' timestamp='1363345476' post='745505']
Pieprzysz jak potłuczony!!! Chyba nigdy nie szukałeś pracy!Masz ją raczej z nadania...Dzisiaj ludzie nie mogą zdobyć rzadnej pracy nawet Ci bardzo operatywni,wykształceni,z doświadczeniem.
[/quote]

[quote name='olo' timestamp='1363347080' post='745518']
INICJATYWĘ wsadż sobie w d.u.p.ę...... plecy POtrzebne, gdzie ty CYCU żyjesz i orbitujesz ????
[/quote]

Nie dziwię się, że obaj macie problemy z pracą - jeden błędziarz, napisał "rzadnej" a drugi bez kultury - tacy odpadają albo przy naborze, albo wkrótce po przyjęciu !!!
[quote name='bezrobotny' timestamp='1363345476' post='745505']
Pieprzysz jak potłuczony!!! Chyba nigdy nie szukałeś pracy!Masz ją raczej z nadania...Dzisiaj ludzie nie mogą zdobyć rzadnej pracy nawet Ci bardzo operatywni,wykształceni,z doświadczeniem.
[/quote]

[quote name='olo' timestamp='1363347080' post='745518']
INICJATYWĘ wsadż sobie w d.u.p.ę...... plecy POtrzebne, gdzie ty CYCU żyjesz i orbitujesz ????
[/quote]

Nie dziw... rozwiń
Avatar
olo / 15 marca 2013 o 12:31
[quote name='Gość' timestamp='1363344951' post='745495']
[size=4]Mniej narzekać, więcej inicjatywy ... !!![/size]
[/quote]INICJATYWĘ wsadż sobie w d.u.p.ę...... plecy POtrzebne, gdzie ty CYCU żyjesz i orbitujesz ????
Avatar
bezrobotny / 15 marca 2013 o 12:04
[quote name='Gość' timestamp='1363344951' post='745495']
[size=4]Mniej narzekać, więcej inicjatywy ... !!![/size]
[/quote]
Pieprzysz jak potłuczony!!! Chyba nigdy nie szukałeś pracy!Masz ją raczej z nadania...Dzisiaj ludzie nie mogą zdobyć rzadnej pracy nawet Ci bardzo operatywni,wykształceni,z doświadczeniem.
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 11:55
[size=4]Mniej narzekać, więcej inicjatywy ... !!![/size]
Avatar
brukselka / 14 marca 2013 o 11:29
[quote name='to jest wlasnie polska' timestamp='1363247344' post='744901']
I w tym postem "eot" wygrał.
Taka jest prawda!
[/quote]
[quote name='eot' timestamp='1363181038' post='744569']
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko:

- akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym)
- akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana doradztwem finansowym)
- akwizycja szeroko pojęta typu ściereczki, rozlatujące się czajniki, odkurzacze za 10 tysięcy, telefoniczna i "nożna"
- konsultant telefoniczny za 1000 złotych miesięcznie (poniżej najniższej krajowej, ponieważ nie jest to umowa o pracę)
- praca w gastronomii na czarno z równie "czarnym" wynagrodzeniem 5 złotych na godzinę (praktycznie każda knajpa)
- darmowy stażysta czyli popracujesz na próbę za darmo tydzień a potem zastanowimy się, czy się nadajesz (próbują tak już kilka lat, co tydzień inna osoba)
- darmowy stażysta z urzędu pracy, czyli popracujesz od 3 miesięcy do roku a potem my weźmiemy sobie kolejnego
- sprzątaczka w pełni sił z grupa inwalidzką
- ochroniarz w pełni sił z grupa inwalidzką i licencją za 3,15 netto na godzinę.
[/quote]
jest konsultant tel. za minimalną na UMOWĘ O PRACĘ, coś kiepsko szukasz tej pracy
[quote name='to jest wlasnie polska' timestamp='1363247344' post='744901']
I w tym postem "eot" wygrał.
Taka jest prawda!
[/quote]
[quote name='eot' timestamp='1363181038' post='744569']
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko:

- akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym)
- akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana ... rozwiń
Avatar
SkinheadBlackMetal / 14 marca 2013 o 10:37
[quote name='ada' timestamp='1363249369' post='744911']
Tak oto polacy doczekali drugiej Irlandii, syf, kiła i bezrobocie wśród młodzieży na poziomie 30% By żyło się lepiej, by żyło się lepiej wszystkim.
[/quote]

A kto ku*** głosował na PełO? Tusk z kosmosu nie spadł. Głupio głosowaliście to teraz płaczcie.
Avatar
wesoły diabeł / 14 marca 2013 o 10:37
No eot sama prawda. Od siebie dodam że gdyby te miliony Polaków nie wyjechało za granicę to naprawde musielibyśmy żywić się szczawiem z nasypów kolejowych bo bieda byłaby taka że aby sie dostać na konsultanta telefonicznego potrzeba by pleców.
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 6 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0