czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Miejski program dla zadłużonych lokatorów

Dodano: 15 maja 2016, 18:47
Autor: drs

Jest projekt nowego programu oddłużeniowego dla lokatorów mieszkań komunalnych. 19 maja zajmą się nim radni.

Mowa jest o dwóch wariantach oddłużenia. Pierwszy: 30 proc. długu spłaca się w 9 miesięcy, przez cztery lata płaci się na bieżąco, a reszta długu jest umorzona. Wariant drugi: 50 proc. w miesięcznych ratach (najpóźniej do końca września 2020 r.), terminowe wpłaty przez cztery lata i umorzenie reszty.

Z oferty mogliby skorzystać ci, którzy złożyliby wniosek w ciągu 6 miesięcy od wejścia w życie programu. Ci, którzy tego nie zrobią mieliby się spodziewać pozwu o eksmisję. Aktualnie zadłużenie lokatorów ZNK przekracza 100 mln zł.

Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (15 maja 2016 o 21:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przed odejściem do innej rzeczywistości mój kumpel powiedział mi, że każdy może zarobić ile chce, jeśli potrafi. Udowodniłem mu, że jest to niemożliwe. Zdążył mi przyznać rację. Ja nie zdążę wam niczego udowodnić. Dlatego RP zawsze będzie krajem zniewolonym. Przykro mi.
Rozwiń
Gość
Gość (15 maja 2016 o 20:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A jak wygrał w LOTTO, to co? Nie bój żaby i oodal zawiść. Jeśli wygrywa, to tylko LOTTO. W przypadku kompletu typowań wygrywa kilka osób. Biednemu zawsze wiatr w oczy, broda rośnie i już nie stoi. Radni nie rozwiąza tego problemu, bo RP jest kolonią. Obywatele RP nie mają i nie będa mieli żadnych szans na normalność. Przy tym łataniu sprawiedliwości nie będzie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!