Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 marca 2016 r.
21:31

Miejskie stypendia dla studentów i doktorantów przyznane (lista osób)

Autor: Zdjęcie autora drs
0 5 A A

W poniedziałek uroczyście przyznane zostały miejskie stypendia dla uzdolnionych studentów i doktorantów. Ci pierwsi dostaną w tym roku akademickim po 6450 na osobę, zaś doktoranci po 8175 zł. Na wypłaty świadczeń miasto przeznaczyło ponad 585 tys. zł

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Stypendia przyznano 52 studentom: Oliwia Bachanek-Mitura, Katarzyna Banach, Ilona Bednarczyk, Aleksandra Berbeć, Joanna Borowska, Maja Czerniec, Marek Czeżyk, Diana Czyrka-Wietrzyk, Angelika Dobrowolska, Agnieszka Dybała, Agnieszka Dziarmaga, Patrycja Gierszon, Arkadiusz Gita, Piotr Guzdek, Paula Hołub, Aleksandra Iwanicka, Krzysztof Jankowski (na zdjęciu niżej), Angelika Jędrzejowska, Małgorzata Klimkowska, Sławomir Korus, Sylwia Korzeniowska, Anna Kowalczyk, Diamian Kowalski, Krzysztof Kruk, Elżbieta Kulec, Karolina Lewczuk (na zdjęciu niżej), Kamil Mania, Michał Marciniec, Janina Modzelewska, Barbara Mosiewicz, Andrzej Nowak, Agata Paluch, Małgorzata Pawlak, Agnieszka Pierchała, Damian Podoba, Ewelina Polak, Anna Puzio, Anna Rodzeń, Katarzyna Sienkiewicz, Marlena Stradomska, Kamil Sypek, Pauylina Szach, Hubert Szczerba, Grzegorz Szubtarski, Joanna Szydełko, Kamila Szymańska, Diana Tylus, Rafał Weremko, Krzysztof Wiórkowski, Marta Wiśniewska, Justyna Wójcik oraz Karolina Zoszak.

Wyróżnieni stypendiami doktoranci – a jest ich 30 – to: Anna Bartnik, Joanna Bednarska, Witalij Bondariew, Tomasz Bulzak, Marzena Cejner, Zbigniew Czyż, Katarzyna Falkowicz, Izabella Januszewska, Katarzyna Jaromir-Gleń, Olga Kielak, Konrad Kierczyński, Aleksandra Kołtun, Karolina Komsta-Tokarzewska, Wojciech Kopek, Magdalena Kręcisz, Urszula Krzyżanowska, Tomasz Kubrak, Karolina Kuśmirek, Maciej Laskowski, Marcin Nicoś, Sylwia Nisztuk-Pacek, Natalia Pająk, Ewelina Polańska, Paulina Radwańska, Natalia Rapa, Tomasz Rejczak, Diana Rymuszka, Magdalena Surdyka, Aneta Szudy-Szczyrek i Anna Wilk.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 11:39
a ta Pani urzędnik w bieli to co tam robi....na bilboardach jeszcze wisi, do kuratorium jej nie chcieli, to tu dalej się promuje :-(
Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 00:54
Jestem jedynym człowiekiem na kuli ziemskiej, który udowodnił WTF, tak dla n=4, jak i dla n będacych liczbami pierwszymi nieparzystymi. Uważam, że udowodniłem hipotezę Goldbacha. Two common factors 2 and 3 stanowią klucz do tego dowodu. Beala wprost też rozwaliłem. Gorzej jest z Bealem nie wprost. Ale podciągnięcie pod taki sam wykładnik też jest niezłym wynikiem.
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 22:33
Wszyscy starsi matematycy w RP twierdzą, że moje wnioski twórcze to brednie, których nawet sam nie rozumiem. Nie jest więc możliwa ich ocena. To jest dramat. Ale czy tylko mój? Istnieją tzw. problemy otwarte matemayki. Jeśli kilka znich rozwiązałem, to do rozwiązania ... . Komuś musiało być to dane - rozwiązanie najsłynniejszych!!!! Podskocz Bogu, a nie LWG. Google. lwgula
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 22:17
Proszę zobaczyć mój dowód WTF dla n=4. Wejdź na Google. Wpisz lwgula. Wyswietli się Strona Startowa. wejdź w link: The Generalization of Fermat Last Theorem. Przecież to jest sensacja stopnia czwartego. Nie mylić z czwartym wymiarem. A inne wyniki, to co? Aaa, za 400 lat. Wtedy autorów tego samego będzie wielu.
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 22:03
Wspaniele. Będzie jeszcze lepiej. Prawo Polaków do patentów, to podstawowe prawo, którego nie ma. Andrew John Wiles nie udowodnił WTF. Zrozumiano!!!! Sprzeczność jest wtedy i tylko wtedy, gdy doprowadzą do niej podstawy potęg z równania Fermata, a tego tylko ja dokonałem. Wiles musi się przyznać do oszustwa!!!!Tylko mi nie wciskajcie, że LWG chce opatentować swoje wnioski twórcze. Dopiero byłby burdel.
Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 11:39
a ta Pani urzędnik w bieli to co tam robi....na bilboardach jeszcze wisi, do kuratorium jej nie chcieli, to tu dalej się promuje :-(
Avatar
Gość / 15 marca 2016 o 00:54
Jestem jedynym człowiekiem na kuli ziemskiej, który udowodnił WTF, tak dla n=4, jak i dla n będacych liczbami pierwszymi nieparzystymi. Uważam, że udowodniłem hipotezę Goldbacha. Two common factors 2 and 3 stanowią klucz do tego dowodu. Beala wprost też rozwaliłem. Gorzej jest z Bealem nie wprost. Ale podciągnięcie pod taki sam wykładnik też jest niezłym wynikiem.
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 22:33
Wszyscy starsi matematycy w RP twierdzą, że moje wnioski twórcze to brednie, których nawet sam nie rozumiem. Nie jest więc możliwa ich ocena. To jest dramat. Ale czy tylko mój? Istnieją tzw. problemy otwarte matemayki. Jeśli kilka znich rozwiązałem, to do rozwiązania ... . Komuś musiało być to dane - rozwiązanie najsłynniejszych!!!! Podskocz Bogu, a nie LWG. Google. lwgula
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 22:17
Proszę zobaczyć mój dowód WTF dla n=4. Wejdź na Google. Wpisz lwgula. Wyswietli się Strona Startowa. wejdź w link: The Generalization of Fermat Last Theorem. Przecież to jest sensacja stopnia czwartego. Nie mylić z czwartym wymiarem. A inne wyniki, to co? Aaa, za 400 lat. Wtedy autorów tego samego będzie wielu.
Avatar
Gość / 14 marca 2016 o 22:03
Wspaniele. Będzie jeszcze lepiej. Prawo Polaków do patentów, to podstawowe prawo, którego nie ma. Andrew John Wiles nie udowodnił WTF. Zrozumiano!!!! Sprzeczność jest wtedy i tylko wtedy, gdy doprowadzą do niej podstawy potęg z równania Fermata, a tego tylko ja dokonałem. Wiles musi się przyznać do oszustwa!!!!Tylko mi nie wciskajcie, że LWG chce opatentować swoje wnioski twórcze. Dopiero byłby burdel.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 0 0

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.