Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2017 r.
14:46

Mieszkańcy Lublina o wygaszeniu mandatu prezydenta Krzysztofa Żuka (wideo)

Autor: Zdjęcie autora dudi łm
73 89 A A

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek wydał zarządzenie odsuwające od władzy prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka, któremu CBA zarzuca złamanie prawa. Sprawę najprawdopodobniej rozstrzygnie sąd. A co sądzą o niej mieszkańcy? Zapraszamy do obejrzenia naszej sondy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sonda: Co sądzisz o wygaszeniu mandatu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka?

Liczba głosów: 5469
75.33%
Zła decyzja, wyłącznie polityczna
20.28%
Dobra decyzja, prezydent złamał prawo
4.39%
Trudno powiedzieć

Komentarze 89

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 10:44
+1
Leń Pruszkowski, który jako pisowski prezydent tylko woził się za nasze pieniądze po swiecie teraz wsadzony do PGE Obrót za prawie 50 tysięcy na miesiąc. A czepiają się pisuary naszego ciężko pracującego prezydena Żuka. PiS precz z Lublina !!
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 09:58
+1
Zła decyzja, wyłącznie polityczna !!!!!!
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 09:58
+1
Czarnek to najgorszy i najbardziej partyjny wojewoda w historii województwa. Z kolei Żuk to najlepszy prezydent, spośród tych którzy do tej pory rządzili Lublinem. I mam wielką nadzieję, że będzie mógł rządzić przez kolejne kadencje bo naprawdę łezka się w oku kręci, gdy się spojrzy jak Lublin się zmienia.
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 09:56
+1
#muremzaZukiem
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 09:56
+1
wiadoma sprawa - trwa walka o władzę, PiS chce dla siebie władzy absolutnej i nieskończonej stąd te ataki na samorządy
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 00:14
+1
Żuk zaje.... prezydent, ja go szanuję bo dużo zrobił dla mojego miasta
Avatar
Gość / 8 lutego 2017 o 15:41
+1
SONDALiczba głosów: 3979 Co sądzisz o wygaszeniu mandatu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka? 17.59 % Dobra decyzja, prezydent złamał prawo 78.08 % Zła decyzja, wyłącznie polityczna 4.32 % Trudno powiedzieć Ta sonda chyba najlepiej oddaje nastroje panujące wśród mieszkańców.
Avatar
Gość / 8 lutego 2017 o 15:40
+1
Mieszkańcy powołali Żuka i mieszkańcy powinni mieć prawo go odwołać wtedy kiedy uznają to za stosowne a nie anonimowy wojewoda przywieziony do województwa w teczce i który podobnie jak CBA siedzi na pasku Kaczyńskiego.
Avatar
Gość / 8 lutego 2017 o 15:37
+1
ŁAPY PRECZ OD ŻUKA!!!
Avatar
Gość / 8 lutego 2017 o 15:37
+1
Po prostu takie sa działania PIS-u, żeby jeszcze więcej grabić pod siebie, ustawiać swoich ludzi w miastach wojewódzkich, gdzie ich elektorat jest słabszy. Najpierw chcieli się zabrać za Warszawę teraz padło na Lublin. Bronią swój brak kompetencji siłami prewencji w postaci CBA i budowaniu własnej siatki sądowniczej. #muremzaŻukiem
Avatar
Gość / 14 lutego 2017 o 15:40
100 % zła po co ankieta...to tak jakby zapytać czy lubisz kogoś czy nie ....i tyle.....nikt z tych ludzi nie ma dowodów i nie widział na tak i na nie ,,,,,radni podobnie mieli tylko wniosek CBA a każe się im decydować......gdzie opinie biegłych prawników ekspertów itd itd.....polityka polityka ....Sąd jest od tego......
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 09:07
Pytanie chyba źle sformułowane. Nie wiadomo czy złamał prawo, ale jeśli są zarzuty ABW, to trzeba to uwzględnić, a decyzję niech wyda sąd, a nie opinia publiczna, która kieruje się zwykle emocjami.
Avatar
Gość / 11 lutego 2017 o 00:06
Że Pruszkowski był do du*y to i ja wyborca PiS potwierdzę ale ..... Wasilewski ? Zauważcie jedna kadencja Wasilewskiego , prawie dwie Żuka a syf w Centrum Miasta jak był tak jest . Popatrzcie na Starówkę jaka zaniedbana Ktoś powie DROGI ...... a no Kraśnicka - jedzie się po niej jak po starej poniemieckiej autostradzie koło Wrocławia ...Nałęczowska , Al. Racławickie ,.... pozapadane albo wystające studzienki , wyłomy , poprzeczne wargi które powodują odczucie stukania jak na starych torach. To jest cały Żuk ,taka stara Syrenka zwana z japońska "mase huku". Nie przesadzajcie z tym ubolewaniem nad jego losem bo się okazało o co najbardziej zabiegał - o stan konta .
Że Pruszkowski był do du*y to i ja wyborca PiS potwierdzę ale ..... Wasilewski ? Zauważcie jedna kadencja Wasilewskiego , prawie dwie Żuka a syf w Centrum Miasta jak był tak jest . Popatrzcie na Starówkę jaka zaniedbana Ktoś powie DROGI ...... a no Kraśnicka - jedzie się po niej jak po starej poniemieckiej autostradzie koło Wrocławia ...Nałęczowska , Al. Racławickie ,.... pozapadane albo wystające studzienki , wyłomy , poprzeczne wargi które powodują odczucie stukania jak na starych torach. To jest cały Żuk ,taka stara Syrenka zwana z japoń... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 23:49
Ludzie nie ulegajcie sugestiom jakoby Żuk był niezastąpiony. Takie pieniądze jakie miasto pochłonęło to można było o wiele więcej zrobić . Taki Rzeszów o wiele więcej zrobił za dużo mniejsze pieniądze. Do tego wszystkiego - jedynie stadion na którym nie ma kto grać był pod całkowitą jurysdykcją Żuka ,reszta inwestycji była pochodnymi tych które były realizowane z zamówień rządowych. Miał fuchę niechby się realizował a nie kombinował -chytry dwa razy traci ..... bogowie się znaleźli.
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 20:41
skoro przeciwnicy Żuka zarzucają mu zadłużenie miasta (btw na inwestycje, które widać gołym okiem) to dlaczego nie razi ich największe w historii zadłużenie Polski, 500+ i inne tego typu populistyczne akcje na kredyt?
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 18:47
LUBLIN JEST NAJBARDZIEJ ZADLUZONYM MIASTEM W POLSCE /czy to jest dore rzadzenie
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 13:31
dura lex sed lex
Avatar
niunio527 / 9 lutego 2017 o 10:53
Jedyny prezydent który coś zrobił dla naszego miasta, ale za czasów Pruszkowskiego nie dość że próżniak to do tego dupsko woził po świecie za naszą kasę (podatki), większego próżniaka ciężko sobie wyobrazić.
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 10:44
+1
Leń Pruszkowski, który jako pisowski prezydent tylko woził się za nasze pieniądze po swiecie teraz wsadzony do PGE Obrót za prawie 50 tysięcy na miesiąc. A czepiają się pisuary naszego ciężko pracującego prezydena Żuka. PiS precz z Lublina !!
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 09:58
+1
Zła decyzja, wyłącznie polityczna !!!!!!