Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 lutego 2014 r.
10:30
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy: Nasza ulica tonie w błocie, uszkodzonych kilka aut

Autor: Zdjęcie autora DRS
1 12 A A

Na fatalne warunki do jazdy poskarżyli nam się mieszkańcy ul. Zdrowej w dzielnicy Głusk w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trwa tam budowa kanalizacji prowadzona na zlecenie MPWiK. - Ulica jest kompletnie rozkopana - pisze do nas Czytelnik. - Jest takie błoto, że nie da się przejechać samochodem osobowym. Auto grzęźnie i zawiesza się na wyborach. Kilka samochodów zostało uszkodzonych, w tym mój. Głębokie wykopy nie są zabezpieczone, w nocy nieoświetlone, droga nie jest oznakowana, jeżdżą auta, a codziennie wiele dzieci idzie tędy do szkoły. I nikogo to nie interesuje. Ratusz zapowiada, że sprawdzi to, jak prowadzona jest budowa kanalizacji. - Wyślemy tam kontrolę - zapewnia Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. - Zbadany, jak są wykonywane prace i jak zabezpieczone jest to miejsce.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Obrońca praw zwierząt / 22 lutego 2014 o 22:35

SORY taki mamy klimat..

Avatar
ja / 18 lutego 2014 o 21:24

Straż Miejska przyjechała dzisiaj samochodem terenowym, bo osobówką nie daliby rady. Już nie było wykonawcy, który dzisiaj trochę posprzątał po sobie, tylko butelki po piwie zostały na poboczu przy ognisku.

Avatar
Artur / 18 lutego 2014 o 15:25
Pod szkołą jest bardzo dużo błota nawiezionego głównie przez koparki i inny sprzęt wykonawce na asfalt. Gdzie jest Straż Miejska? Za to jest przecież mandat. Pewnie zamiast pilnować porządku w miescie pilnują fotoradaru. Ten wykonawca ignoruje wszelkie uwagi. Pan urzędnik Kieliszek ten od dróg też na wszystko w d.....
Inspektor też nie reaguje na to że wykonawca nie przestrzega przepisów BHP , nie ma ubrań ochronnych, kasków, wykopy nie są prawidłowo zabezpieczone, teren budowy nie jest oznakowany i zabezpieczony, brak organizacji ruchu na ulicy i masa innych wykroczeń. Pewnie musi dojsć do tragedii zeby jakis urzednik oplacany z naszych podatkow zareagował. Tędy dzieci do szkoły chodzą, w tym błocie i obok wykopów i pracujących koparek!!!
Pod szkołą jest bardzo dużo błota nawiezionego głównie przez koparki i inny sprzęt wykonawce na asfalt. Gdzie jest Straż Miejska? Za to jest przecież mandat. Pewnie zamiast pilnować porządku w miescie pilnują fotoradaru. Ten wykonawca ignoruje wszelkie uwagi. Pan urzędnik Kieliszek ten od dróg też na wszystko w d.....
Inspektor też nie reaguje na to że wykonawca nie przestrzega przepisów BHP , nie ma ubrań ochronnych, kasków, wykopy nie są prawidłowo zabezpieczone, teren budowy nie jest oznakowany i zabezpieczony, brak organizacji ruchu... rozwiń
Avatar
Darek / 18 lutego 2014 o 14:29

Trzeba było zrobić zdjęcie odwracając się w drugą ulicy. To dopiero jest hardcore. Szkoda się produkować na forum, bo to nic nie da. Zostaniemy obrzuceni błotem zebranym z tej ulicy przez współmieszkańców, za to że chcemy żyć normalnie. Podatki płacimy tak jak inni. 

Avatar
Ja / 18 lutego 2014 o 13:50
Miasto inspiracji :)
Avatar
Krzyś / 18 lutego 2014 o 13:21
Tylko że kanalizacja przy ul . Zdrowej nie wszystkim jest potrzebna, tutaj są dość nowe domy i większość z nowych domów ma oczyszczalnie ścieków. Kanalizacja jest spóżniona o kilka lat.
Avatar
Ja / 18 lutego 2014 o 12:54

Jak pójdziecie do wyborów i auta Wam nie będą się zawieszać.

Oryginalny tekst: "Auto grzęźnie i zawiesza się na wyborach".

Więc aby do wyborów!

Avatar
Nadzieja / 18 lutego 2014 o 12:25

Mentalość Polska najpierw się wybudować a później budować całą infrastrukturę. Idiotyzm.

Avatar
jasiek / 18 lutego 2014 o 12:01

Czy tych tekstów nikt nie sprawdza przed zamieszczeniem w gazecie? Od kiedy to "auto zawiesza się na wyborach" - na wyborach to często się zawiesza nie jeden kandydat, a zwłaszcza po nich.

Avatar
mieszkaniec / 18 lutego 2014 o 11:47

zapraszam na ulicę Halickiego

Avatar
Obrońca praw zwierząt / 22 lutego 2014 o 22:35

SORY taki mamy klimat..

Avatar
ja / 18 lutego 2014 o 21:24

Straż Miejska przyjechała dzisiaj samochodem terenowym, bo osobówką nie daliby rady. Już nie było wykonawcy, który dzisiaj trochę posprzątał po sobie, tylko butelki po piwie zostały na poboczu przy ognisku.

Avatar
Artur / 18 lutego 2014 o 15:25
Pod szkołą jest bardzo dużo błota nawiezionego głównie przez koparki i inny sprzęt wykonawce na asfalt. Gdzie jest Straż Miejska? Za to jest przecież mandat. Pewnie zamiast pilnować porządku w miescie pilnują fotoradaru. Ten wykonawca ignoruje wszelkie uwagi. Pan urzędnik Kieliszek ten od dróg też na wszystko w d.....
Inspektor też nie reaguje na to że wykonawca nie przestrzega przepisów BHP , nie ma ubrań ochronnych, kasków, wykopy nie są prawidłowo zabezpieczone, teren budowy nie jest oznakowany i zabezpieczony, brak organizacji ruchu na ulicy i masa innych wykroczeń. Pewnie musi dojsć do tragedii zeby jakis urzednik oplacany z naszych podatkow zareagował. Tędy dzieci do szkoły chodzą, w tym błocie i obok wykopów i pracujących koparek!!!
Pod szkołą jest bardzo dużo błota nawiezionego głównie przez koparki i inny sprzęt wykonawce na asfalt. Gdzie jest Straż Miejska? Za to jest przecież mandat. Pewnie zamiast pilnować porządku w miescie pilnują fotoradaru. Ten wykonawca ignoruje wszelkie uwagi. Pan urzędnik Kieliszek ten od dróg też na wszystko w d.....
Inspektor też nie reaguje na to że wykonawca nie przestrzega przepisów BHP , nie ma ubrań ochronnych, kasków, wykopy nie są prawidłowo zabezpieczone, teren budowy nie jest oznakowany i zabezpieczony, brak organizacji ruchu... rozwiń
Avatar
Darek / 18 lutego 2014 o 14:29

Trzeba było zrobić zdjęcie odwracając się w drugą ulicy. To dopiero jest hardcore. Szkoda się produkować na forum, bo to nic nie da. Zostaniemy obrzuceni błotem zebranym z tej ulicy przez współmieszkańców, za to że chcemy żyć normalnie. Podatki płacimy tak jak inni. 

Avatar
Ja / 18 lutego 2014 o 13:50
Miasto inspiracji :)
Avatar
Krzyś / 18 lutego 2014 o 13:21
Tylko że kanalizacja przy ul . Zdrowej nie wszystkim jest potrzebna, tutaj są dość nowe domy i większość z nowych domów ma oczyszczalnie ścieków. Kanalizacja jest spóżniona o kilka lat.
Avatar
Ja / 18 lutego 2014 o 12:54

Jak pójdziecie do wyborów i auta Wam nie będą się zawieszać.

Oryginalny tekst: "Auto grzęźnie i zawiesza się na wyborach".

Więc aby do wyborów!

Avatar
Nadzieja / 18 lutego 2014 o 12:25

Mentalość Polska najpierw się wybudować a później budować całą infrastrukturę. Idiotyzm.

Avatar
jasiek / 18 lutego 2014 o 12:01

Czy tych tekstów nikt nie sprawdza przed zamieszczeniem w gazecie? Od kiedy to "auto zawiesza się na wyborach" - na wyborach to często się zawiesza nie jeden kandydat, a zwłaszcza po nich.

Avatar
mieszkaniec / 18 lutego 2014 o 11:47

zapraszam na ulicę Halickiego