Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lipca 2009 r.
11:59
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy Starego Miasta: Festiwalu Inne Brzmienia nie wpuścimy! (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 93 A A

Pomimo protestów organizatorzy zaczęli budować scenę. Mieszkańcy kamienicy Rynek 14 od rana uniemożliwiają rozstawienie jej na Rynku. "Inne Brzmienia Art'n'Music Festival" rozpoczyna się jutro.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Protestujący mieszkańcy twierdzą, że będzie przeszkadzać im dobiegająca ze sceny głośna muzyka, jak też zasilające ją agregaty prądotwórcze.

- Rok temu agregaty pracowały jeszcze do godziny 3 w nocy, żeby oświetlać scenę, gdy technicy zabierali sprzęt - skarży się Józef Siłaczuk, który przed wejściem do kamienicy postawił sobie stołeczek. I zapowiada, że się stąd nie ruszy.

- Na całym świecie odbywają się imprezy na rynkach miast i to nawet miast mniejszych niż Lublin. Przecież my staramy się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury! Gdzie mamy zrobić koncert? Na rozlatującym się stadionie? - pyta Olszówka.




Komentarze 93

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
edel.weiss / 24 lipca 2010 o 20:15
hmm. jak czytam ze sam motloch mieszka na starym miescie i najgorsza swolocz, to troche musze sie z tym zgodzic. przeciez tam ma swoje mieszkanie posel palikot. pod tym jednym wzgledem podpisuje sie pod tymi stwierdzeniami.

Z drugiej strony uwazam ze kazdy ma prawo [gdziekolwiek mieszka] prawo do spokoju i ciszy w nocy. nie mozna nikomu tego prawa odebrac [smieszne jest powolywanie sie na panstwa europejskie], gdyz festiwale odbywaja sie nie od czasow kiedy Ci ludzie zaczeli tam mieszkac tylko sporo pozniej. zadaniem wladz jest znalezienie takiej lokalizacji zeby nie utrudniala zycia mieszkancom. studentom moze to i nie przeszkadza, ale jak ktos pracuje i ma male dzieci to moze to stanowic duzy problem. co do przykladu panstw zachodnich to Ci co sie powoluja, prosze zeby dowiedzieli sie jak to jest tam rozwiazane. czy lokalne wladze zapewniaja mieszkancom 'kulturalnych' dzielnic jakies miejsca zastepcze do mieszkania na czas imprez czy tez moze proponowane sa inne mieszkania na zamiane?
poki co nie ma sensu pisac bredni jak to sie dzieje na zachodzie, bo tam z ludzmi wladze sie licza. u nas nie bardzo. widac to zbyt czesto...

Czy zwolennicy kulturalnego centrum byliby takimi samymi zacieklymi dysputantami gdyby planowano pod ich blokiem rozstawic scene?
-pewnie ktos odpisze ze: "dlatego nie kupowal mieszkania na starym miescie"
Ci ludzie takze w czasach kiedy sie tam wprowadzali nie mieli pojecia o koncertach za 30 lat pod ich oknami. i dlatego to na organizatorach [glownie miejskich] spoczywal ciezar zapewnienia tym wszystkim ludziom zastepczych lokali, ale nie podejmuje sie takich dzialan na 5 minut przed festiwalem, tylko w poczatkowej fazie planow. logistyka lezy u naszych wlodarzy. czlowiek sie nie liczy. witamy w prl-bis
hmm. jak czytam ze sam motloch mieszka na starym miescie i najgorsza swolocz, to troche musze sie z tym zgodzic. przeciez tam ma swoje mieszkanie posel palikot. pod tym jednym wzgledem podpisuje sie pod tymi stwierdzeniami.

Z drugiej strony uwazam ze kazdy ma prawo [gdziekolwiek mieszka] prawo do spokoju i ciszy w nocy. nie mozna nikomu tego prawa odebrac [smieszne jest powolywanie sie na panstwa europejskie], gdyz festiwale odbywaja sie nie od czasow kiedy Ci ludzie zaczeli tam mieszkac tylko sporo pozniej. zadaniem wladz jest ... rozwiń
Avatar
O! / 24 lipca 2010 o 19:01
[quote name='Kasia' date='10 lipiec 2009 - 12:51 ' timestamp='1247223083' post='148966']
wszyscy płacimy na tych nierobów! siedzą takie mungoły na stołeczku cały dzień a na początku miesiąca biegną do UP po nasze pieniądze.
[/quote]

Od kiedy dziwki płacą podatki?
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:52
[quote name='Kasia' date='10 lipiec 2009 - 09:50 ' timestamp='1247212259' post='148893']
masz racje. nieroby zafajdane!
[/quote]

Ech! Gwiazdy spod remizji.
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:50
[quote name='bonton' date='10 lipiec 2009 - 09:40 ' timestamp='1247211621' post='148887']
podczas festiwalu to im się chce spać ..a tak na codzień to chyba nie za bardzo bo późnymi wieczorami, nie mówiąc już o nocy, to strach tamtędy przechodzić. Dlaczego nie śpią tylko stoją w bramach i zaczepiają ludzi?? Niech zaczną płacić za te mieszkania a potem niech protestują. Starówka powinna być reprezentatywną częścią miasta a nie miejscem gdzie ludzie boją się przychodzić
[/quote]

No i pewnie to ty gnoju miałbyś być tym reprentatywnym obywatelem Starego Miasta.
[quote name='bonton' date='10 lipiec 2009 - 09:40 ' timestamp='1247211621' post='148887']
podczas festiwalu to im się chce spać ..a tak na codzień to chyba nie za bardzo bo późnymi wieczorami, nie mówiąc już o nocy, to strach tamtędy przechodzić. Dlaczego nie śpią tylko stoją w bramach i zaczepiają ludzi?? Niech zaczną płacić za te mieszkania a potem niech protestują. Starówka powinna być reprezentatywną częścią miasta a nie miejscem gdzie ludzie boją się przychodzić
[/quote]

No i pewn... rozwiń
Avatar
Zly / 24 lipca 2010 o 18:42
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby niech lepiej pilnują swoich złodziejskich bandyckich dzieci !!!!
[/quote]

Pewnie gnoju darłeś mordę po nocy i ktoś normalny ci wpier*** spuścił stąd twoja agresja i rozżalenie.
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby n... rozwiń
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:26
[quote name='m.' date='09 lipiec 2009 - 20:57 ' timestamp='1247165834' post='148748']
Wiemy jacy mieszkańcy stanowią większą część lubelskiej starówki....niestety ciężko od nich wymagać zrozumienia dla "hałasu". W wiekszości cywilizowanych miast starówka stanowi reprezentacyjną część miasta, odbywaja tam się liczne imprezy kulturalne itd. W lublinie starówka była synonimem kiepskiej dzielnicy i strach było tam isc po zmroku. Pamietam podobną sytuacje sprzed kilku lat kiedy pan lokator krzyczał z okna na ekipe montującą scene: "stawiajcie sobie to g. pod swoim BLOKIEM, spale to g. w nocy!" pod BLOKIEM!? starówka jest własnością wszystkich lublinian a ci biedni ludzie nie rozumieją tego i chyba długo tego nie zrozumieja...(moze do 2016 coś się zmieni??) Ciekawostką jest też że kiedyś ktoś wyrzucił właśnie z tej kamienicy psa z drugiego piętra, było to popołudnie kiedy większość ogródków było zajęte przez ludzi.... patologia. nie ma jakichs socjalnych mieszkań dla tych państwa????????
[/quote]

Starówki są cywilizowane ale bywalcy starówek i ogródków już nie.
[quote name='m.' date='09 lipiec 2009 - 20:57 ' timestamp='1247165834' post='148748']
Wiemy jacy mieszkańcy stanowią większą część lubelskiej starówki....niestety ciężko od nich wymagać zrozumienia dla "hałasu". W wiekszości cywilizowanych miast starówka stanowi reprezentacyjną część miasta, odbywaja tam się liczne imprezy kulturalne itd. W lublinie starówka była synonimem kiepskiej dzielnicy i strach było tam isc po zmroku. Pamietam podobną sytuacje sprzed kilku lat kiedy pan lokator krzyczał ... rozwiń
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:23
[quote name='krzysiek123' date='09 lipiec 2009 - 20:18 ' timestamp='1247163490' post='148720']
WIDAC KTO PROTESTUJE.PRZECIEZ CI LUDZIE NIE PRACUJA A MAJĄ ŻĄDANIA Z MIASTA, OPS-U I INNYCH.NIGDY TAKI DZIAD NIE ZAPŁACIŁ ZA TO MIESZKANIE A PODSKAKUJE.
[/quote]

Dziad to jesteś ty gnoju. Wyrwałeś od babci na małe piwo i drzesz japę po nocy. Weź sobie w butelkę kranówy gdyby ci w gardle zascho bo na konfekcjonowaną wodę mineralną to ci babcia już nie dała.
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:18
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby niech lepiej pilnują swoich złodziejskich bandyckich dzieci !!!!
[/quote]

HIPOKRYTA. Mam nadzieję że wiesz co to znaczy.
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby n... rozwiń
Avatar
Co tam / 24 lipca 2010 o 18:14
[quote name='kasia' date='09 lipiec 2009 - 19:37 ' timestamp='1247161062' post='148707']
Daj klucze do nowego mieszkania??? A jestes wlascicielem mieszkania w "obsranej kamienicy" ze chcesz sie zamieniac? Jesli tak, to czemu nie sprzedasz i nie kupisz "wygodnego mieszkania w bloku"? Ludzie pracuja i oszczedzaja, zeby miec wlasne miejsce, a ty "daj klucze" hehe. Socjalizm sie na szczescie skonczyl i nie mozesz oczekiwac, ze ktos bedzie ci sponsorowal kupno mieszkania!
[/quote]

A tobie góniaro kto zasponsorwał? A może na du*** zarobiłaś?
[quote name='kasia' date='09 lipiec 2009 - 19:37 ' timestamp='1247161062' post='148707']
Daj klucze do nowego mieszkania??? A jestes wlascicielem mieszkania w "obsranej kamienicy" ze chcesz sie zamieniac? Jesli tak, to czemu nie sprzedasz i nie kupisz "wygodnego mieszkania w bloku"? Ludzie pracuja i oszczedzaja, zeby miec wlasne miejsce, a ty "daj klucze" hehe. Socjalizm sie na szczescie skonczyl i nie mozesz oczekiwac, ze ktos bedzie ci sponsorowal kupno mieszkania!
rozwiń
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:05
[quote name='fuga' date='09 lipiec 2009 - 18:32 ' timestamp='1247157121' post='148686']
"To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku"
Proszę bardzo-jeśli masz 88 metrów i to mieszkanie jest Twoją własnością-to już podpisujemy zamianę.Zaznaczam tylko,że w maju,podczas dni kultury studenckiej też będziesz miał parę nocy zarwanych z powodu odbywających się koncertów...tylko muza trochę inna
ale ja jestem za-podoba mi się nasze Stare Miasto...
A i jeszcze jedno-nie mieszkam w bloku tylko w domku jednorodzinnym(a to trochę więcej kosztuje,za wszystko płacę sama)To jak-zainteresowany?
[/quote]

Pewnie w domku rodziców szczylu. Co z tego, ze żyją. To już jest twoje. Taki z ciebie nadziany imbecyl.
[quote name='fuga' date='09 lipiec 2009 - 18:32 ' timestamp='1247157121' post='148686']
"To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku"
Proszę bardzo-jeśli masz 88 metrów i to mieszkanie jest Twoją własnością-to już podpisujemy zamianę.Zaznaczam tylko,że w maju,podczas dni kultury studenckiej też będziesz miał parę nocy zarwanych z powodu odbywających się koncertów...tylko muza troch... rozwiń
Avatar
edel.weiss / 24 lipca 2010 o 20:15
hmm. jak czytam ze sam motloch mieszka na starym miescie i najgorsza swolocz, to troche musze sie z tym zgodzic. przeciez tam ma swoje mieszkanie posel palikot. pod tym jednym wzgledem podpisuje sie pod tymi stwierdzeniami.

Z drugiej strony uwazam ze kazdy ma prawo [gdziekolwiek mieszka] prawo do spokoju i ciszy w nocy. nie mozna nikomu tego prawa odebrac [smieszne jest powolywanie sie na panstwa europejskie], gdyz festiwale odbywaja sie nie od czasow kiedy Ci ludzie zaczeli tam mieszkac tylko sporo pozniej. zadaniem wladz jest znalezienie takiej lokalizacji zeby nie utrudniala zycia mieszkancom. studentom moze to i nie przeszkadza, ale jak ktos pracuje i ma male dzieci to moze to stanowic duzy problem. co do przykladu panstw zachodnich to Ci co sie powoluja, prosze zeby dowiedzieli sie jak to jest tam rozwiazane. czy lokalne wladze zapewniaja mieszkancom 'kulturalnych' dzielnic jakies miejsca zastepcze do mieszkania na czas imprez czy tez moze proponowane sa inne mieszkania na zamiane?
poki co nie ma sensu pisac bredni jak to sie dzieje na zachodzie, bo tam z ludzmi wladze sie licza. u nas nie bardzo. widac to zbyt czesto...

Czy zwolennicy kulturalnego centrum byliby takimi samymi zacieklymi dysputantami gdyby planowano pod ich blokiem rozstawic scene?
-pewnie ktos odpisze ze: "dlatego nie kupowal mieszkania na starym miescie"
Ci ludzie takze w czasach kiedy sie tam wprowadzali nie mieli pojecia o koncertach za 30 lat pod ich oknami. i dlatego to na organizatorach [glownie miejskich] spoczywal ciezar zapewnienia tym wszystkim ludziom zastepczych lokali, ale nie podejmuje sie takich dzialan na 5 minut przed festiwalem, tylko w poczatkowej fazie planow. logistyka lezy u naszych wlodarzy. czlowiek sie nie liczy. witamy w prl-bis
hmm. jak czytam ze sam motloch mieszka na starym miescie i najgorsza swolocz, to troche musze sie z tym zgodzic. przeciez tam ma swoje mieszkanie posel palikot. pod tym jednym wzgledem podpisuje sie pod tymi stwierdzeniami.

Z drugiej strony uwazam ze kazdy ma prawo [gdziekolwiek mieszka] prawo do spokoju i ciszy w nocy. nie mozna nikomu tego prawa odebrac [smieszne jest powolywanie sie na panstwa europejskie], gdyz festiwale odbywaja sie nie od czasow kiedy Ci ludzie zaczeli tam mieszkac tylko sporo pozniej. zadaniem wladz jest ... rozwiń
Avatar
O! / 24 lipca 2010 o 19:01
[quote name='Kasia' date='10 lipiec 2009 - 12:51 ' timestamp='1247223083' post='148966']
wszyscy płacimy na tych nierobów! siedzą takie mungoły na stołeczku cały dzień a na początku miesiąca biegną do UP po nasze pieniądze.
[/quote]

Od kiedy dziwki płacą podatki?
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:52
[quote name='Kasia' date='10 lipiec 2009 - 09:50 ' timestamp='1247212259' post='148893']
masz racje. nieroby zafajdane!
[/quote]

Ech! Gwiazdy spod remizji.
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:50
[quote name='bonton' date='10 lipiec 2009 - 09:40 ' timestamp='1247211621' post='148887']
podczas festiwalu to im się chce spać ..a tak na codzień to chyba nie za bardzo bo późnymi wieczorami, nie mówiąc już o nocy, to strach tamtędy przechodzić. Dlaczego nie śpią tylko stoją w bramach i zaczepiają ludzi?? Niech zaczną płacić za te mieszkania a potem niech protestują. Starówka powinna być reprezentatywną częścią miasta a nie miejscem gdzie ludzie boją się przychodzić
[/quote]

No i pewnie to ty gnoju miałbyś być tym reprentatywnym obywatelem Starego Miasta.
[quote name='bonton' date='10 lipiec 2009 - 09:40 ' timestamp='1247211621' post='148887']
podczas festiwalu to im się chce spać ..a tak na codzień to chyba nie za bardzo bo późnymi wieczorami, nie mówiąc już o nocy, to strach tamtędy przechodzić. Dlaczego nie śpią tylko stoją w bramach i zaczepiają ludzi?? Niech zaczną płacić za te mieszkania a potem niech protestują. Starówka powinna być reprezentatywną częścią miasta a nie miejscem gdzie ludzie boją się przychodzić
[/quote]

No i pewn... rozwiń
Avatar
Zly / 24 lipca 2010 o 18:42
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby niech lepiej pilnują swoich złodziejskich bandyckich dzieci !!!!
[/quote]

Pewnie gnoju darłeś mordę po nocy i ktoś normalny ci wpier*** spuścił stąd twoja agresja i rozżalenie.
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby n... rozwiń
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:26
[quote name='m.' date='09 lipiec 2009 - 20:57 ' timestamp='1247165834' post='148748']
Wiemy jacy mieszkańcy stanowią większą część lubelskiej starówki....niestety ciężko od nich wymagać zrozumienia dla "hałasu". W wiekszości cywilizowanych miast starówka stanowi reprezentacyjną część miasta, odbywaja tam się liczne imprezy kulturalne itd. W lublinie starówka była synonimem kiepskiej dzielnicy i strach było tam isc po zmroku. Pamietam podobną sytuacje sprzed kilku lat kiedy pan lokator krzyczał z okna na ekipe montującą scene: "stawiajcie sobie to g. pod swoim BLOKIEM, spale to g. w nocy!" pod BLOKIEM!? starówka jest własnością wszystkich lublinian a ci biedni ludzie nie rozumieją tego i chyba długo tego nie zrozumieja...(moze do 2016 coś się zmieni??) Ciekawostką jest też że kiedyś ktoś wyrzucił właśnie z tej kamienicy psa z drugiego piętra, było to popołudnie kiedy większość ogródków było zajęte przez ludzi.... patologia. nie ma jakichs socjalnych mieszkań dla tych państwa????????
[/quote]

Starówki są cywilizowane ale bywalcy starówek i ogródków już nie.
[quote name='m.' date='09 lipiec 2009 - 20:57 ' timestamp='1247165834' post='148748']
Wiemy jacy mieszkańcy stanowią większą część lubelskiej starówki....niestety ciężko od nich wymagać zrozumienia dla "hałasu". W wiekszości cywilizowanych miast starówka stanowi reprezentacyjną część miasta, odbywaja tam się liczne imprezy kulturalne itd. W lublinie starówka była synonimem kiepskiej dzielnicy i strach było tam isc po zmroku. Pamietam podobną sytuacje sprzed kilku lat kiedy pan lokator krzyczał ... rozwiń
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:23
[quote name='krzysiek123' date='09 lipiec 2009 - 20:18 ' timestamp='1247163490' post='148720']
WIDAC KTO PROTESTUJE.PRZECIEZ CI LUDZIE NIE PRACUJA A MAJĄ ŻĄDANIA Z MIASTA, OPS-U I INNYCH.NIGDY TAKI DZIAD NIE ZAPŁACIŁ ZA TO MIESZKANIE A PODSKAKUJE.
[/quote]

Dziad to jesteś ty gnoju. Wyrwałeś od babci na małe piwo i drzesz japę po nocy. Weź sobie w butelkę kranówy gdyby ci w gardle zascho bo na konfekcjonowaną wodę mineralną to ci babcia już nie dała.
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:18
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby niech lepiej pilnują swoich złodziejskich bandyckich dzieci !!!!
[/quote]

HIPOKRYTA. Mam nadzieję że wiesz co to znaczy.
[quote name='mzl' date='09 lipiec 2009 - 20:15 ' timestamp='1247163309' post='148717']
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby n... rozwiń
Avatar
Co tam / 24 lipca 2010 o 18:14
[quote name='kasia' date='09 lipiec 2009 - 19:37 ' timestamp='1247161062' post='148707']
Daj klucze do nowego mieszkania??? A jestes wlascicielem mieszkania w "obsranej kamienicy" ze chcesz sie zamieniac? Jesli tak, to czemu nie sprzedasz i nie kupisz "wygodnego mieszkania w bloku"? Ludzie pracuja i oszczedzaja, zeby miec wlasne miejsce, a ty "daj klucze" hehe. Socjalizm sie na szczescie skonczyl i nie mozesz oczekiwac, ze ktos bedzie ci sponsorowal kupno mieszkania!
[/quote]

A tobie góniaro kto zasponsorwał? A może na du*** zarobiłaś?
[quote name='kasia' date='09 lipiec 2009 - 19:37 ' timestamp='1247161062' post='148707']
Daj klucze do nowego mieszkania??? A jestes wlascicielem mieszkania w "obsranej kamienicy" ze chcesz sie zamieniac? Jesli tak, to czemu nie sprzedasz i nie kupisz "wygodnego mieszkania w bloku"? Ludzie pracuja i oszczedzaja, zeby miec wlasne miejsce, a ty "daj klucze" hehe. Socjalizm sie na szczescie skonczyl i nie mozesz oczekiwac, ze ktos bedzie ci sponsorowal kupno mieszkania!
rozwiń
Avatar
Zły / 24 lipca 2010 o 18:05
[quote name='fuga' date='09 lipiec 2009 - 18:32 ' timestamp='1247157121' post='148686']
"To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku"
Proszę bardzo-jeśli masz 88 metrów i to mieszkanie jest Twoją własnością-to już podpisujemy zamianę.Zaznaczam tylko,że w maju,podczas dni kultury studenckiej też będziesz miał parę nocy zarwanych z powodu odbywających się koncertów...tylko muza trochę inna
ale ja jestem za-podoba mi się nasze Stare Miasto...
A i jeszcze jedno-nie mieszkam w bloku tylko w domku jednorodzinnym(a to trochę więcej kosztuje,za wszystko płacę sama)To jak-zainteresowany?
[/quote]

Pewnie w domku rodziców szczylu. Co z tego, ze żyją. To już jest twoje. Taki z ciebie nadziany imbecyl.
[quote name='fuga' date='09 lipiec 2009 - 18:32 ' timestamp='1247157121' post='148686']
"To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku"
Proszę bardzo-jeśli masz 88 metrów i to mieszkanie jest Twoją własnością-to już podpisujemy zamianę.Zaznaczam tylko,że w maju,podczas dni kultury studenckiej też będziesz miał parę nocy zarwanych z powodu odbywających się koncertów...tylko muza troch... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 93

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 3 6

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 9 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 6 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 30 3

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 27 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 4 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 53 20

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!