Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2011 r.
19:48
Edytuj ten wpis

Mieszkanie w Lublinie do 350 tys. zł. Gdzie kupić?

Autor: Zdjęcie autora (hap)
0 35 A A
Najdroższą lokalizacją są dzielnice położone w centrum i na zachodniej stronie miasta
Najdroższą lokalizacją są dzielnice położone w centrum i na zachodniej stronie miasta

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl wraz z porównywarką produktów finansowych Finanse.nokaut.pl sprawdziły, jak duże mieszkanie kupimy w Lublinie, biorąc kredyt na nieruchomość o wartości 350 000 zł. Dla młodych małżeństw, które chcą kupić swe pierwsze mieszkanie przy wsparciu państwa, to cenna informacja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najmniej za m2 mieszkania zapłacimy na Tatarach, Dziesiątej, Kośminku i Felinie. Ceny w tych dzielnicach wahają się między 4,3 tys. zł a 4,8 tys. zł. W przypadku zakładanej kwoty 350 000 zł możemy tu znaleźć mieszkania o metrażu od 76 do 80 m2.

Więcej, w granicach 5–5,4 tys. zł zapłacimy za m2 nieruchomości na Kalinowszczyźnie, Czubach, Czechowie, Wrotkowie, Bronowicach i Ponikwodzie. Dysponując kwotą 350 000 zł, możemy nabyć mieszkanie o powierzchni 64 –70 m2.

Najdroższą lokalizacją są dzielnice położone w centrum i na zachodniej stronie miasta: Węglin, Rury, Sławinek, Śródmieście, Konstantynów, Sławin oraz Wieniawa. Ceny w najdroższych dzielnicach zaczynają się od 5,5 tys. zł na Węglinie, a kończą na ponad 6 tys. zł na Wieniawie.

Za 350 000 zł możemy w tych dzielnicach liczyć na mniejsze mieszkanie 3-pokojowe lub mieszkanie dwupokojowe, ponieważ metraż,jaki uzyskamy w tej cenie wyniesie od 63 do poniżej 56 m2.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olek / 9 marca 2018 o 11:34
Rozglądamy się przede wszystkim za mieszkaniem 3 pokojowym a moze nawet i 4 jak bedzei dobra cena i na razie najbardziej nam sie podobają mieszkania na osiedlu Miasteczko Wawer w Warszawie, bardzo ladna zielona okolica, duże tarasy z widokiem na las, nie ma tego w ścislym centrum, takie mieszkania sa dostepne tylko w Wawrze albo w najdroższych dzielnicach gdzie cenay mieszkań sa x2
Avatar
CD / 5 listopada 2014 o 22:01

Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.


Żarty piękne? Mnie niż 5? Brzydkie i mniej niż 4 , blok nie już stoi tylko jeszcze stoi
Avatar
Jojko / 28 stycznia 2014 o 13:58

Poszukaj sobie w tym serwisie :)

Avatar
Erydiusz / 23 stycznia 2014 o 13:50

co sądzicie o mieszkaniach oferowanych tutaj?

nie mam pewności co do nowego budownictwa, podobno bloki te osiadają i mogą pękać płytki a mi zależy na szybkim urządzeniu mieszkania, jak to u was było?

Avatar
Swietlik / 10 grudnia 2013 o 14:26

Warto się dobrze zastanowić, mieszkanie kupuje się na lata :) Tu macie pełny wybór http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-lubelskie-lublin,p1,d3,s113167

Avatar
JJ / 30 października 2013 o 09:39

Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.

Kupiłam mieszkanie w interbudzie na ul. Relaksowej i to był mój największy błąd w życiu. Zdecydowanie przepłaciłam za to źle ocieplone mieszkanie z popęlanymi ścianami, źle wstawionymi i beznadziejnymi oknami, rozwalającym się WSZYSTKIM czego się dotknie, już nie mówiąc o estetyce wokół - Bareja nowej generacji. Dramat. Widok z okna też beznadziejny, zresztą wokół bloku ciągle stoją rusztowania, bo Interbud Lublin łata dziury,których się załatać nie da. Pewnie następne lata spędzimy w sądach, ale jest iskierka nadziei - z tymi dowodami, które mamy (zdjęcia, termowizja, opinia biegłych) prawnik zgodził się wziąc sprawę za sam % od odszkodowania - jest pewny, że zarobi. Tylko po co mi był ten stres - mieszkanie jakości rudery, zacieki, grzyb, wieje jak na wsi... Wszyscy niemal sąsiedzi są wkurzeni - opinie o deweloperze Interbud Lublin tu na osiedlu Botanik są dramatyczne, ocierają się o groźby karalne. A obsługa ze strony dewelopera juz po podpisaniu umowy żenująca.

CHCESZ MIESZKAĆ W BUDZIE - KUP W INTERBUDZIE

Kupiłam mieszkanie w interbudzie na ul. Relaksowej i to był mój największy błąd w życiu. Zdecydowanie przepłaciłam za to źle ocieplone mieszkanie z popęlanymi ścianami, źle wstawionymi i beznadziejnymi oknami, rozwalającym się WSZYSTKIM czego się dotknie, już nie mówiąc o estetyce wokół - Bareja nowej generacji. Dramat. Widok z okna też beznadziejny, zresztą wokół bloku ciągle stoją rusztowania, bo Interbud Lublin łata dziury,których się załatać nie da. Pewnie następ... rozwiń

Avatar
Czeslaw32 / 31 lipca 2013 o 13:11

Myślę, że aby wziąć kredyt na nowe mieszkanie [url=https://www.eksprespozyczka.pl/pozyczka-bez-bik/] tutaj[/url]. Co proponujesz?

Avatar
anna tkaczyk / 31 lipca 2013 o 11:03

Właśnie wstawiamy drewniane schody u siebie, mamy dwa mieszkania jedno pod drugim, właśnie zostały połączone takimi schodami. A za metr wyszły nas niecałe 3 tysiące ;-)

Avatar
Bożenka / 22 lipca 2013 o 09:42

Z mojej strony mogę podsunąć Ci fajną stronkę z mieszkaniami :)

http://rynekpierwotny.com/mieszkania/lubelskie/?query=lublin

Dużo ogłoszeń w jednym miejscu ułatwia poszukiwania, a dla tych niezdecydowanych jest możliwość skorzystania z pomocy konsultanta. :) Gorąco polecam !

Avatar
Janka / 21 czerwca 2013 o 15:51

Uważajcie na Interbud Lublin. Nie wiem, dlaczego w sieci jest tak mało opinii o ich mieszkaniach - 99% mieszkańców ulicy Relaksowej 9 i 11 nigdy nie kupiłaby tu mieszkania z wiedzą o usterkach budynków i samych mieszkań. Problemy są ogromne - od okien i izolacji termicznej nie spełniającej norm budowlanych po popękane ściany, grzyb, zacieki... Poprawiana była już elewacja i dach, a lista poprawek się nie kończy, niektóe są w zasadzie generalne. Naprawdę odradzam kupowanie od Interbudu, w dodatku przy zgłąszaniu usterek potrafią przysłac pijanych przedstawicieli podwykonawców (!!!), jakość wykonania wszytskiego to po prostu kpina. Oczywiście wszystkei te "przyjemności" wychodzą po podpisaniu umowy, keidy to zdecydowanie zmienia się nastawienie do klienta - przed odbiorem z niczym nei ma problemu (i tak po 8 razy się odbiera mieszkanie, bo nie robią tego, co obiecali licząc na to, że klient się odczepi, bo mu się spieszy), a potem robią sobie literalnie jaja.

Uważajcie na Interbud Lublin. Nie wiem, dlaczego w sieci jest tak mało opinii o ich mieszkaniach - 99% mieszkańców ulicy Relaksowej 9 i 11 nigdy nie kupiłaby tu mieszkania z wiedzą o usterkach budynków i samych mieszkań. Problemy są ogromne - od okien i izolacji termicznej nie spełniającej norm budowlanych po popękane ściany, grzyb, zacieki... Poprawiana była już elewacja i dach, a lista poprawek się nie kończy, niektóe są w zasadzie generalne. Naprawdę odradzam kupowanie od Interbudu, w dodatku przy zgłąszaniu usterek potrafią przysłac p... rozwiń

Avatar
olek / 9 marca 2018 o 11:34
Rozglądamy się przede wszystkim za mieszkaniem 3 pokojowym a moze nawet i 4 jak bedzei dobra cena i na razie najbardziej nam sie podobają mieszkania na osiedlu Miasteczko Wawer w Warszawie, bardzo ladna zielona okolica, duże tarasy z widokiem na las, nie ma tego w ścislym centrum, takie mieszkania sa dostepne tylko w Wawrze albo w najdroższych dzielnicach gdzie cenay mieszkań sa x2
Avatar
CD / 5 listopada 2014 o 22:01

Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.


Żarty piękne? Mnie niż 5? Brzydkie i mniej niż 4 , blok nie już stoi tylko jeszcze stoi
Avatar
Jojko / 28 stycznia 2014 o 13:58

Poszukaj sobie w tym serwisie :)

Avatar
Erydiusz / 23 stycznia 2014 o 13:50

co sądzicie o mieszkaniach oferowanych tutaj?

nie mam pewności co do nowego budownictwa, podobno bloki te osiadają i mogą pękać płytki a mi zależy na szybkim urządzeniu mieszkania, jak to u was było?

Avatar
Swietlik / 10 grudnia 2013 o 14:26

Warto się dobrze zastanowić, mieszkanie kupuje się na lata :) Tu macie pełny wybór http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-lubelskie-lublin,p1,d3,s113167

Avatar
JJ / 30 października 2013 o 09:39

Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.

Kupiłam mieszkanie w interbudzie na ul. Relaksowej i to był mój największy błąd w życiu. Zdecydowanie przepłaciłam za to źle ocieplone mieszkanie z popęlanymi ścianami, źle wstawionymi i beznadziejnymi oknami, rozwalającym się WSZYSTKIM czego się dotknie, już nie mówiąc o estetyce wokół - Bareja nowej generacji. Dramat. Widok z okna też beznadziejny, zresztą wokół bloku ciągle stoją rusztowania, bo Interbud Lublin łata dziury,których się załatać nie da. Pewnie następne lata spędzimy w sądach, ale jest iskierka nadziei - z tymi dowodami, które mamy (zdjęcia, termowizja, opinia biegłych) prawnik zgodził się wziąc sprawę za sam % od odszkodowania - jest pewny, że zarobi. Tylko po co mi był ten stres - mieszkanie jakości rudery, zacieki, grzyb, wieje jak na wsi... Wszyscy niemal sąsiedzi są wkurzeni - opinie o deweloperze Interbud Lublin tu na osiedlu Botanik są dramatyczne, ocierają się o groźby karalne. A obsługa ze strony dewelopera juz po podpisaniu umowy żenująca.

CHCESZ MIESZKAĆ W BUDZIE - KUP W INTERBUDZIE

Kupiłam mieszkanie w interbudzie na ul. Relaksowej i to był mój największy błąd w życiu. Zdecydowanie przepłaciłam za to źle ocieplone mieszkanie z popęlanymi ścianami, źle wstawionymi i beznadziejnymi oknami, rozwalającym się WSZYSTKIM czego się dotknie, już nie mówiąc o estetyce wokół - Bareja nowej generacji. Dramat. Widok z okna też beznadziejny, zresztą wokół bloku ciągle stoją rusztowania, bo Interbud Lublin łata dziury,których się załatać nie da. Pewnie następ... rozwiń

Avatar
Czeslaw32 / 31 lipca 2013 o 13:11

Myślę, że aby wziąć kredyt na nowe mieszkanie [url=https://www.eksprespozyczka.pl/pozyczka-bez-bik/] tutaj[/url]. Co proponujesz?

Avatar
anna tkaczyk / 31 lipca 2013 o 11:03

Właśnie wstawiamy drewniane schody u siebie, mamy dwa mieszkania jedno pod drugim, właśnie zostały połączone takimi schodami. A za metr wyszły nas niecałe 3 tysiące ;-)

Avatar
Bożenka / 22 lipca 2013 o 09:42

Z mojej strony mogę podsunąć Ci fajną stronkę z mieszkaniami :)

http://rynekpierwotny.com/mieszkania/lubelskie/?query=lublin

Dużo ogłoszeń w jednym miejscu ułatwia poszukiwania, a dla tych niezdecydowanych jest możliwość skorzystania z pomocy konsultanta. :) Gorąco polecam !

Avatar
Janka / 21 czerwca 2013 o 15:51

Uważajcie na Interbud Lublin. Nie wiem, dlaczego w sieci jest tak mało opinii o ich mieszkaniach - 99% mieszkańców ulicy Relaksowej 9 i 11 nigdy nie kupiłaby tu mieszkania z wiedzą o usterkach budynków i samych mieszkań. Problemy są ogromne - od okien i izolacji termicznej nie spełniającej norm budowlanych po popękane ściany, grzyb, zacieki... Poprawiana była już elewacja i dach, a lista poprawek się nie kończy, niektóe są w zasadzie generalne. Naprawdę odradzam kupowanie od Interbudu, w dodatku przy zgłąszaniu usterek potrafią przysłac pijanych przedstawicieli podwykonawców (!!!), jakość wykonania wszytskiego to po prostu kpina. Oczywiście wszystkei te "przyjemności" wychodzą po podpisaniu umowy, keidy to zdecydowanie zmienia się nastawienie do klienta - przed odbiorem z niczym nei ma problemu (i tak po 8 razy się odbiera mieszkanie, bo nie robią tego, co obiecali licząc na to, że klient się odczepi, bo mu się spieszy), a potem robią sobie literalnie jaja.

Uważajcie na Interbud Lublin. Nie wiem, dlaczego w sieci jest tak mało opinii o ich mieszkaniach - 99% mieszkańców ulicy Relaksowej 9 i 11 nigdy nie kupiłaby tu mieszkania z wiedzą o usterkach budynków i samych mieszkań. Problemy są ogromne - od okien i izolacji termicznej nie spełniającej norm budowlanych po popękane ściany, grzyb, zacieki... Poprawiana była już elewacja i dach, a lista poprawek się nie kończy, niektóe są w zasadzie generalne. Naprawdę odradzam kupowanie od Interbudu, w dodatku przy zgłąszaniu usterek potrafią przysłac p... rozwiń