Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 marca 2010 r.
10:50
Edytuj ten wpis

Miliarder zainwestuje w Lublinie. Będzie praca dla kilkuset osób

0 45 A A

Leszek Czarnecki, jeden z najbogatszych Polaków zainwestuje w Lublinie. Jego firma księgowa Tax Care uruchomi przy ul. Zana centrum logistyczne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Centrum logistyczne zatrudni ok. 300 osób. Wprowadzi się najprawdopodobniej do powstającego biurowca Gray Office przy ul. Zana.

– Rzeczywiście, prowadzimy w tej sprawie negocjacje – mówi Grzegorz Turski, prezes spółki Centrum Zana, do której należy Gray Office.

CAŁY ARTYKUŁ NA STREFIE BIZNESU


Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Padlinka / 12 marca 2010 o 16:38
llubellak@op.pl napisał:
jak to się mówi, nie co płakać nad rozlanym mlekiem! i mi jest żal, że u nas nie ma przemysłu. jedno miejsce pracy w przemyśle generuje 3 nowe poza przemysłem! żal mam do palikota że wpierw naobiecywał że będzie husqwarna a później lipa z tego wyszła! ale z racji tego że nasz region jest zacofany, nie możemy torpedować każdej inwestycji! choć to nie są wymarzone posady, lepszy rydz niż nic! te 300 osób to kropla w morzu potrzzeb ale jakże potrzebna dla tego miasta!
jeszcze jedno mnie męczy, dlaczego gdy mimo wszystko powstają fabryki na Felinie, i tworzony jest w bólach jakiś przemysł, czemu nikt temu nie przyklaskuje tylko zaraz są narzekania, że to złodzieje, że za 1000 złotych to nie, że za późno, że za mało! tym sposobem zawsze będzie źle bo jesli pewnego dnia przyjdzie do nas powiedzmy Coca Cola i powie że postawi rozlewnie i zatrudni 2000 ludzi z miejsca, to my jej powiemy co? że za 1200 nie będziemy tyrać? tak już jest w naszym mieście! a to co było już nie wróci!

Najgosze to jest to, że naszemu regionowi i nam nie dano żadnych szans w"wolnej Polsce". Cała para w gwizdek szła na wycięcie. Tylko 2 firmy produkcyjne wyszły na ludzi. Herbapol i Solidarność. Porównać dawne Ich wyroby i obecne to niebo i ziemia. Czyli można dobrze gospodarować nawet w tak podłych warunkach jakie stworzyła nam warszafka w minionym i obecnym okresie. A swoją drogą to Coca-Cola już w Lublinie była 1993r chyba przy Związkowej na Bursakach.. Przewodniczącym Rady Miasta był Pan Poniatowski. Za to że był na otwarciu tej firmy otrzymał od potentata laptop i parę zgrzewek napojów w puszkach. Te puszeczki mógł przekazać do jakiegoś Domu Dziecka. Nic z tych rzeczy jak się przenosił do RIO to te zgrzewki puszek zabrał ze sobą. Odnosnie tych fabryk na Felinie to prawdopodobnie jest winą właścicieli. Jeżeli byłby odpowiednio zareklamowany kasting na przyjęcia pracowników i udostępnione w tv rozmowy ze szczęśliwcami to by choć trochę zmieniło nasze podejście do tej materii.

Najgosze to jest to, że naszemu regionowi i nam nie dano żadnych szans w"wolnej Polsce". Cała para w gwizdek szła na wycięcie. Tylko 2 firmy produkcyjne wyszły na ludzi. Herbapol i Solidarność. Porównać dawne Ich wyroby i obecne to niebo i ziemia. Czyli można dobrze gospodarować nawet w tak podłych warunkach jakie stworzyła nam warszafka w minionym i obecnym okresie. A swoją drogą to Coca-Cola już w Lublinie była 1993r chyba przy Związkowej na Bursakach.. Przewodniczącym Rady Miasta był Pan Poniatowski. Za to ż... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 15:20
Zaściankowiec napisał:
Wrocław i Dolny SLąsk faktycznie są lokomotywą polskiej gospodarki. Pamiętam Wrocław z 1956r był b. zniszczony. Jako Festung Breslau bronił się dłużej niż Berlin. Nikt inny tylko Polacy go odbudowali. Ja tylko zazdroszczę temu regionowi, że ma tak jak ma. Domniemywam, że za protekcją możnego sąsiada, który tego bezinteresownie nie robi. Spójrz na nasz region. Czy w Poniatowej nie mogła być fabryka AGD. Tyle lat ludzie to robili i na raz zostali na lodzie. Czy w Lublinie nie można robić osiołków typu: Yaris, Piccanto, Micra itp. Stoją puste hale. Czy w Świdniku nie można robić : skuterów, motocykli. I tak po kolei. Czy w Lubartowie nie można składać TV. Ile ludzi straciło na zburzeniu Cukrowni Lublin. Pracownicy, rolnicy, transport. I to są fakty a nie obiecanki. Niech Pan Czarnecki zatrudni w swojej firmie i 500 ludzi to Go będę calował po rękach. Ale teraz to nie ma za co. Zwracam uwagę, że w kosmos to miała lecić sympatia Pana Czarneckiego - dziennikarka Wojciechowska. Z tego widać, że był to tylko PR. Jeżeli jest Pan pewny, że te 300 miejsc w Lublinie powstanie to chwała temu Panu z Wroclawia.


jak to się mówi, nie co płakać nad rozlanym mlekiem! i mi jest żal, że u nas nie ma przemysłu. jedno miejsce pracy w przemyśle generuje 3 nowe poza przemysłem! żal mam do palikota że wpierw naobiecywał że będzie husqwarna a później lipa z tego wyszła! ale z racji tego że nasz region jest zacofany, nie możemy torpedować każdej inwestycji! choć to nie są wymarzone posady, lepszy rydz niż nic! te 300 osób to kropla w morzu potrzzeb ale jakże potrzebna dla tego miasta!
jeszcze jedno mnie męczy, dlaczego gdy mimo wszystko powstają fabryki na Felinie, i tworzony jest w bólach jakiś przemysł, czemu nikt temu nie przyklaskuje tylko zaraz są narzekania, że to złodzieje, że za 1000 złotych to nie, że za późno, że za mało! tym sposobem zawsze będzie źle bo jesli pewnego dnia przyjdzie do nas powiedzmy Coca Cola i powie że postawi rozlewnie i zatrudni 2000 ludzi z miejsca, to my jej powiemy co? że za 1200 nie będziemy tyrać? tak już jest w naszym mieście! a to co było już nie wróci!


jak to się mówi, nie co płakać nad rozlanym mlekiem! i mi jest żal, że u nas nie ma przemysłu. jedno miejsce pracy w przemyśle generuje 3 nowe poza przemysłem! żal mam do palikota że wpierw naobiecywał że będzie husqwarna a później lipa z tego wyszła! ale z racji tego że nasz region jest zacofany, nie możemy torpedować każdej inwestycji! choć to nie są wymarzone posady, lepszy rydz niż nic! te 300 osób to kropla w morzu potrzzeb ale jakże potrzebna dla tego miasta!
jeszcze jedno mnie ... rozwiń
Avatar
Zaściankowiec / 12 marca 2010 o 14:41
Wrocław i Dolny SLąsk faktycznie są lokomotywą polskiej gospodarki. Pamiętam Wrocław z 1956r był b. zniszczony. Jako Festung Breslau bronił się dłużej niż Berlin. Nikt inny tylko Polacy go odbudowali. Ja tylko zazdroszczę temu regionowi, że ma tak jak ma. Domniemywam, że za protekcją możnego sąsiada, który tego bezinteresownie nie robi. Spójrz na nasz region. Czy w Poniatowej nie mogła być fabryka AGD. Tyle lat ludzie to robili i na raz zostali na lodzie. Czy w Lublinie nie można robić osiołków typu: Yaris, Piccanto, Micra itp. Stoją puste hale. Czy w Świdniku nie można robić : skuterów, motocykli. I tak po kolei. Czy w Lubartowie nie można składać TV. Ile ludzi straciło na zburzeniu Cukrowni Lublin. Pracownicy, rolnicy, transport. I to są fakty a nie obiecanki. Niech Pan Czarnecki zatrudni w swojej firmie i 500 ludzi to Go będę calował po rękach. Ale teraz to nie ma za co. Zwracam uwagę, że w kosmos to miała lecić sympatia Pana Czarneckiego - dziennikarka Wojciechowska. Z tego widać, że był to tylko PR. Jeżeli jest Pan pewny, że te 300 miejsc w Lublinie powstanie to chwała temu Panu z Wroclawia.
Wrocław i Dolny SLąsk faktycznie są lokomotywą polskiej gospodarki. Pamiętam Wrocław z 1956r był b. zniszczony. Jako Festung Breslau bronił się dłużej niż Berlin. Nikt inny tylko Polacy go odbudowali. Ja tylko zazdroszczę temu regionowi, że ma tak jak ma. Domniemywam, że za protekcją możnego sąsiada, który tego bezinteresownie nie robi. Spójrz na nasz region. Czy w Poniatowej nie mogła być fabryka AGD. Tyle lat ludzie to robili i na raz zostali na lodzie. Czy w Lublinie nie można robić osiołków typu: Yaris, Piccanto, Micra itp. Stoją puste ... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 14:00
Zaściankowiec vel Padlinka napisał:
Firma nie padła i nie wywieżli mnie na taczce. W 1982r jak Jaruzel wszedł do firm to tacy smutni Panowie co teraz 50% z Nich jest "kapitalistami" podkładali pod nos karteczki, żeby się określić czy jesteś za " wolna Polską" czy za PZPR. Wybrałem to pierwsze i z szefa musiałem się stać szarym pracownikiem przeganianym co pół roku z miejsca na miejsce. Co jakiś czas zamykany na 48godzin w areszcie za wyraz gęby bo nie czapkowałem Jaruzelowi i Jego sługusom. A co do naszego Wrocławia to Ci powiem, że 2 razy do roku jeżdżę z Polski do Francji i to przez Niemcy. Zgadnij jak jest pisane to miasto na drogowskazach niemieckich autostrad. Podpowiem Ci stoi jak byk: Breslau. Smutne ale prawdziwe. A tak na marginesie - jakie prawa ma w Polsce mniejszość niemiecka a jakie Polacy zamieszkali w Niemczech. Różne i to niestety na naszą niekorzyść. trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.


człowieku ale czemu mieszasz do tego Czarneckiego, czy jego nazwisko tłumaczysz na schwarzmann?? co z tego że niemcy sobie tak piszą na znakach? szczecin też był ich a jest nasz! niech sobie piszą, sprawy granic już dawno zostały uregulowane! nie można żyć przeszłością, nie patrzmy na to co było tylko idźmy do przodu! z tego co wiem, za komuny to było tak, że każdy nieważne gdzie pracował i jako kto, zarabiał prawie tyle samo! nie możesz porównywać tamtych czasów do obecnych! za komuny postawili w Lublinie Odlewnię na znak potęgi i co, w najlepszym czasie tylko 40% wykorzysytywała swoich mocy! teraz nawet na prąd by nie miała! szkoda że padło ale jeśli ktoś budował bez opamiętania, tworzył tysiące miejsc pracy w miejscach gdzie spokojnie mogło by pracować kilkuset pracowników- to musiało paść! za komuny byliśmy znani z wódki, węgla i kartofli! teraz Polska produkuje wysokiej klasy samochody ( oczywiście nie własne, ale są montowane w Polsce, ludzie pracują, płaca podatki i to się kręci), sprzęt agd, rtv, meble, ciuchy, chemię! teraz się rozwijamy! nie można patrzeć z zawiścią na wrocław i na ludzi tam mieszkających, czy dla Ciebie najważniejsze jest to, że Niemcy ich nazywaja po swojemu, dlatego przekreślasz Wrocław i dokonania tego miasta? Ty wiesz ile ten" niemiecki" wrocław i dolny śląsk wytwarza Polskiego PKB? ponad 12%!!!!na wikipedii masz dane! przeczytaj a może zmienisz zdanie!


człowieku ale czemu mieszasz do tego Czarneckiego, czy jego nazwisko tłumaczysz na schwarzmann?? co z tego że niemcy sobie tak piszą na znakach? szczecin też był ich a jest nasz! niech sobie piszą, sprawy granic już dawno zostały uregulowane! nie można żyć przeszłością, nie patrzmy na to co było tylko idźmy do przodu! z tego co wiem, za komuny to było tak, że każdy nieważne gdzie pracował i jako kto, zarabiał prawie tyle samo! nie możesz porównywać tamtych czasów do obecnych! za komuny postawili... rozwiń
Avatar
Zaściankowiec vel Padlinka / 12 marca 2010 o 13:34
llubellak@op.pl napisał:
aż strach pomyśleć, że byłeś prezesem firmy która dała pracę 1000 ludziom! i co się z tym stało? firma padła, czy Ciebie wywiezli na taczkach! wiesz skąd moje przypuszczenie? ano stąd,że czytasz nie uważnie, że czytasz tylko to co chcesz czytać! chamstwem posłużyłem się tylko i wyłącznie wobec zaściankowca, który uczynił to wpierw wobec niego! gdybyś czytał uważnie Panie Były Prezesie, wiedziałbyś że swoje chamstwo Czarnecki miał lecieć w kosmos i nie poleciał, i co z tego. co Cię to obchodzi, to jego wolny czas i jego kasa. nawet jakby to miało kosztować 100 mln dolarów to Ciebie nie powinna boleć o to głowa, bo to jego kasa a nie twoja! w ogóle nie wiem, czemu tego typu argumentami podpierasz się w tej dyskusji, znowu pozwolę sobie zauważyć, że jeśli takiego typu miałeś argumenty w czasie kiedy byłeś Prezesem, to tylko krzyżyk na droge twojego przedsiębiorstwu! Mówisz że takich banków jak Getin czy Lucas, to normalka na zachodzie, niech będzie to normalka, ale nie mozesz odmówić Czarneckiemu że sam to stworzył bez pomocy polityków, sąsiada czy twojej! sam, swoimi rękami!
i ostatnia sprawa, widać żeś zawistny mały człowieczek, któremu szczęscie innych przeszkadza w codziennej egzystencji. po co Polaku, Katoliku, Patriotą zmieniasz nazwę Wrocławia na niemiecką wersję! Wrocław to polskie miasto, bardzo piękne i bardzo bogate, było niemieckie ale jest polskie więc skończ z ta zawiścią i wstydu Pan oszczędź

Firma nie padła i nie wywieżli mnie na taczce. W 1982r jak Jaruzel wszedł do firm to tacy smutni Panowie co teraz 50% z Nich jest "kapitalistami" podkładali pod nos karteczki, żeby się określić czy jesteś za " wolna Polską" czy za PZPR. Wybrałem to pierwsze i z szefa musiałem się stać szarym pracownikiem przeganianym co pół roku z miejsca na miejsce. Co jakiś czas zamykany na 48godzin w areszcie za wyraz gęby bo nie czapkowałem Jaruzelowi i Jego sługusom. A co do naszego Wrocławia to Ci powiem, że 2 razy do roku jeżdżę z Polski do Francji i to przez Niemcy. Zgadnij jak jest pisane to miasto na drogowskazach niemieckich autostrad. Podpowiem Ci stoi jak byk: Breslau. Smutne ale prawdziwe. A tak na marginesie - jakie prawa ma w Polsce mniejszość niemiecka a jakie Polacy zamieszkali w Niemczech. Różne i to niestety na naszą niekorzyść. trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.

Firma nie padła i nie wywieżli mnie na taczce. W 1982r jak Jaruzel wszedł do firm to tacy smutni Panowie co teraz 50% z Nich jest "kapitalistami" podkładali pod nos karteczki, żeby się określić czy jesteś za " wolna Polską" czy za PZPR. Wybrałem to pierwsze i z szefa musiałem się stać szarym pracownikiem przeganianym co pół roku z miejsca na miejsce. Co jakiś czas zamykany na 48godzin w areszcie za wyraz gęby bo nie czapkowałem Jaruzelowi i Jego sługusom. A co do naszego Wrocławia to Ci powiem, że 2 r... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 13:33
Gość napisał:
Gnidy? Widze, drogi llubellaku, ze jak brakuje argumentow (bo ich nie ma), to zaczynasz wycieczki osobiste.

Nie identyfikuje sie z wypowiedziami 'przeciw', jestem za inwestycjami. Ale jak maja je robic kapitaliscy w stylu llubellaka, to jednak dziekuje. Wole Lublin troszke biedniejszy, ale nie schamiony.


kolejny który czyta po łebkach! nazwałem tu jedną osobę, jedną i tylko jedną! zrobiłem to po tym, gdy sam zostałem potraktowany chamstwem ze strony tego koleżki. czytaj na przyszłość uważniej, będzie mniej problemów! przeanalizuj wypoiwedzi wcześniejsze i sam zobaczysz jak bardzo się mylisz!


kolejny który czyta po łebkach! nazwałem tu jedną osobę, jedną i tylko jedną! zrobiłem to po tym, gdy sam zostałem potraktowany chamstwem ze strony tego koleżki. czytaj na przyszłość uważniej, będzie mniej problemów! przeanalizuj wypoiwedzi wcześniejsze i sam zobaczysz jak bardzo się mylisz! rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2010 o 13:11
Gnidy? Widze, drogi llubellaku, ze jak brakuje argumentow (bo ich nie ma), to zaczynasz wycieczki osobiste.

Nie identyfikuje sie z wypowiedziami 'przeciw', jestem za inwestycjami. Ale jak maja je robic kapitaliscy w stylu llubellaka, to jednak dziekuje. Wole Lublin troszke biedniejszy, ale nie schamiony.
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 12:25
Padlinka napisał:
Szanowny Lublinianinie jak już się produkujesz na publicznym forum to zachowaj przynajmiej jakąś ludzką formę i język. Gnidy to sobie poszukaj w rodzinie a nie wśrod obcych. Co do Twego Orła z Brleslau wolno mi mieć inne niż Ty zdanie. Pamiętam jak dziś pisano co To Pan Czarnecki nie zrobi. Pani Martyna Wojciechowska miała jako turystka lecieć w kosmos jak inni milionerzy. Koszt takiego lotu wynosił wówczas ca 20 mln US Dollar. I co minęły lata i piosenki a z Polaków w kosmosie był tylko Generał Hermaszewskiegi i w tej 5 latce zmiana nam nie grozi. Co do tych wszystkich quasi banków jak : Lucas czy Getin to w krajach cywilizowanych normalka. To biedni ludzie robią na te instytucje i nikt Im łaski nie robi bo za pobrane kredyty muszą oddać z nawiązką. Zapewniam Pana, że Ja z Getin nie korzystam. Teraz to Banki walczą o klientów a nie odwrotnie.W swoim wieku byłem szefem dużej firmy ( ponad 1000 pracowników). W swojej branży była w czołówce krajowej. U mnie solidni pracownicy szczegolnie z produkcji zarabiali więcej niż szefowie. Płacić ludziom grosze tak jak robią to współcześni nowobogaccy w tamtych czasach nie wypadało. Jest rzeczą normalną, że po 40 latach uczciwej pracy ludzie idą na emeryturę bo chcą odpocząc na stare lata. A kiedyś za takich typów jak Jaruzel czy wcześniej na każdym kroku czułeś oddech SB i każda nieudana decyzja groziła więzieniem bo mogli Cię zrobić sabotażystą czy szpiegiem obcego mocarstwa itp. Jest takie staropolskie przysłowie: " nie wszystko złoto co się błyszczy". Pasuje ono jak ulał do Twoich wywodów i chamstwa.


aż strach pomyśleć, że byłeś prezesem firmy która dała pracę 1000 ludziom! i co się z tym stało? firma padła, czy Ciebie wywiezli na taczkach! wiesz skąd moje przypuszczenie? ano stąd,że czytasz nie uważnie, że czytasz tylko to co chcesz czytać! chamstwem posłużyłem się tylko i wyłącznie wobec zaściankowca, który uczynił to wpierw wobec niego! gdybyś czytał uważnie Panie Były Prezesie, wiedziałbyś że swoje chamstwo Czarnecki miał lecieć w kosmos i nie poleciał, i co z tego. co Cię to obchodzi, to jego wolny czas i jego kasa. nawet jakby to miało kosztować 100 mln dolarów to Ciebie nie powinna boleć o to głowa, bo to jego kasa a nie twoja! w ogóle nie wiem, czemu tego typu argumentami podpierasz się w tej dyskusji, znowu pozwolę sobie zauważyć, że jeśli takiego typu miałeś argumenty w czasie kiedy byłeś Prezesem, to tylko krzyżyk na droge twojego przedsiębiorstwu! Mówisz że takich banków jak Getin czy Lucas, to normalka na zachodzie, niech będzie to normalka, ale nie mozesz odmówić Czarneckiemu że sam to stworzył bez pomocy polityków, sąsiada czy twojej! sam, swoimi rękami!
i ostatnia sprawa, widać żeś zawistny mały człowieczek, któremu szczęscie innych przeszkadza w codziennej egzystencji. po co Polaku, Katoliku, Patriotą zmieniasz nazwę Wrocławia na niemiecką wersję! Wrocław to polskie miasto, bardzo piękne i bardzo bogate, było niemieckie ale jest polskie więc skończ z ta zawiścią i wstydu Pan oszczędź


aż strach pomyśleć, że byłeś prezesem firmy która dała pracę 1000 ludziom! i co się z tym stało? firma padła, czy Ciebie wywiezli na taczkach! wiesz skąd moje przypuszczenie? ano stąd,że czytasz nie uważnie, że czytasz tylko to co chcesz czytać! chamstwem posłużyłem się tylko i wyłącznie wobec zaściankowca, który uczynił to wpierw wobec niego! gdybyś czytał uważnie Panie Były Prezesie, wiedziałbyś że swoje chamstwo Czarnecki miał lecieć w kosmos i nie poleciał, i co z tego. co Cię to obchodzi, to j... rozwiń
Avatar
Padlinka / 12 marca 2010 o 11:02
llubellak@op.pl napisał:
Mam nadzieje, że gnido to jeszcze przeczytasz bo kieruje ten post tylko i wyłącznie do Ciebie! Czarnecki to jedna z nielicznych osób w tym kraju, który doszedł sam do wszystkiego. nie ma powiązań z politykami, sam zapracował na to co ma! stworzył Getin Holding w którym jeśli nie Ty, to pewnie twoja babka, stara, albo sąsiad z naprzciwka bierze kredyty na życie! Getin Holding dał pracę tysiącom ludzi w całej Polsce! jesli dla Ciebie gnido to mało, wybacz, powiedz mi co Ty zrobiłeś aby dać komuś pracę? Muszę Cię rozczarować ale nie sponsoruje mnie ani on ani ktoś inny kto chciałbym zainwestować w tym chorym mieście! do każdej inwestycji podchodzę optymistycznie, chcę aby były miejsca pracy, aby miasto się rozwijało! to że będzie tam praca nie najlepiej opłacana nie znaczy że masz prawo gnido na to pluć, bo może Ty nie pójdziesz ale ktoś kto naprawdę potrzebuje, pójdzie i będzie miał parę złotych na chleb! zresztą, gnido marna, nigdzie nie jest napisane, że trzeba się trzymać tej jednej pracy do końca życia! po nabraniu doświadczenia można zmienić, można coś innego robić! każdy jest kowalem własnego losu i nie można czekać aż ktoś ci da! Ty gnido marna reprezentujesz właśnie takiego Polaka Katolika Patriotę który sam z siebie nic nie da, najwyżej zasmrodzi powietrze, i tylko czekasz aż dostaniesz na tacy! jesteś gnidą marną, nic nie wartą, taką pluskwą na ciele tego organizmu jakim jest miasto Lublin! przez taką postawę jak twoja, odechciewa sie cieszyć tym, że jest ktoś kto pamięta o tym zapyziałym mieście!
Powiedz gnido marna, jeśli jesteś taki mądry, daj pracę tym ludziom, tym 300 osobom po 2 tysiące netto! no daj! a nie będziesz krytykować gnido marna

Szanowny Lublinianinie jak już się produkujesz na publicznym forum to zachowaj przynajmiej jakąś ludzką formę i język. Gnidy to sobie poszukaj w rodzinie a nie wśrod obcych. Co do Twego Orła z Brleslau wolno mi mieć inne niż Ty zdanie. Pamiętam jak dziś pisano co To Pan Czarnecki nie zrobi. Pani Martyna Wojciechowska miała jako turystka lecieć w kosmos jak inni milionerzy. Koszt takiego lotu wynosił wówczas ca 20 mln US Dollar. I co minęły lata i piosenki a z Polaków w kosmosie był tylko Generał Hermaszewskiegi i w tej 5 latce zmiana nam nie grozi. Co do tych wszystkich quasi banków jak : Lucas czy Getin to w krajach cywilizowanych normalka. To biedni ludzie robią na te instytucje i nikt Im łaski nie robi bo za pobrane kredyty muszą oddać z nawiązką. Zapewniam Pana, że Ja z Getin nie korzystam. Teraz to Banki walczą o klientów a nie odwrotnie.W swoim wieku byłem szefem dużej firmy ( ponad 1000 pracowników). W swojej branży była w czołówce krajowej. U mnie solidni pracownicy szczegolnie z produkcji zarabiali więcej niż szefowie. Płacić ludziom grosze tak jak robią to współcześni nowobogaccy w tamtych czasach nie wypadało. Jest rzeczą normalną, że po 40 latach uczciwej pracy ludzie idą na emeryturę bo chcą odpocząc na stare lata. A kiedyś za takich typów jak Jaruzel czy wcześniej na każdym kroku czułeś oddech SB i każda nieudana decyzja groziła więzieniem bo mogli Cię zrobić sabotażystą czy szpiegiem obcego mocarstwa itp. Jest takie staropolskie przysłowie: " nie wszystko złoto co się błyszczy". Pasuje ono jak ulał do Twoich wywodów i chamstwa.

Szanowny Lublinianinie jak już się produkujesz na publicznym forum to zachowaj przynajmiej jakąś ludzką formę i język. Gnidy to sobie poszukaj w rodzinie a nie wśrod obcych. Co do Twego Orła z Brleslau wolno mi mieć inne niż Ty zdanie. Pamiętam jak dziś pisano co To Pan Czarnecki nie zrobi. Pani Martyna Wojciechowska miała jako turystka lecieć w kosmos jak inni milionerzy. Koszt takiego lotu wynosił wówczas ca 20 mln US Dollar. I co minęły lata i piosenki a z Polaków w kosmosie był tylko Generał Hermaszewskiegi i w tej 5 ... rozwiń
Avatar
naga prawda / 12 marca 2010 o 09:45
llubellak@op.pl napisał:
co Wy ludzie pracy, sukcesu uczyniliście dla tego miasta? ile zainwestowaliście swoich środków w tworzenie miejsc pracy? ilu ludzi zatrudniliście? ile podatków odprowadziliście do kasy miejskiej? czemu tacy jesteście bojowo nastawieni? niech głos zabierają ludzie którzy dali prace przynajmniej jednej osobie! a wy? przeważnie siedzicie w swoich ciepłych urzędniczych grajdołkach, zarzucacie się stertami papierów i z nudów trujecie na forach interentowych! zamiast cieszyć się, że te 300 osób będzie miało pracę, to źle! lepiej żeby nikt nie miał pracy, lepiej żeby te 300 osób brało zasiłek dla bezrobotnych a więc z moich i twoich i waszych podatków! czy Wy, wiecznie niezadowoleni nie dostrzegacie, że z dnia na dzień przybędzie 300 osób pracujących, to na czysto wychodzi przyjmując wasze żałosne wyliczenia 270000 tysięcy złotych miesięcznie! te 270000 tysięcy pójdzie w ruch, w obieg, dzięki tej kasie ktoś zarobi, ktoś będzie miał na chleb! tych pieniędzy nie ma na ulicy!
zastanówcie się wy puste łby zanim coś napiszecie!

Bardzo cieszą takie wypowiedzi. Masz 100% racji . Patrzmy na nasze miasto pozytywnie. Tylko prawdziwa ocena tego co się dzieje może pomóc miastu. Tylko żli ludzie wypluwający tu swoje frustracje szkodzą miastu.
Optymizm i docenienie pracy ludzi pracujących dla miasta powoduje cuda czyli chęć do pracy i ich większe zaangażowanie i większe efekty.
duma z własnego miasta poprawia nasz wizerunek w Polsce.
Wypowiedzmy wojnę makontentom i osobnikom atakującym wszystko i wszystkich.
Patrzmy uważnie na to co się dzieje w mieście i nie dajmy wciągnąć się w gry polityczne / najczęściej PISu i lewicy , którzy przed wyborami mocno się uaktywnili/, bo te gry mają na celu tylko ich polityczne dążenia i wcale nie chodzi tu o dobro miasta.
Populiści i pseudopolitycy potrafią manipulować i kłamać w żywe oczy.
Domagajmy się tylko faktów bo tylko one są ważne.
Nie wierzmy też bezkrytycznie prasie , tam też realizuje się cele zaprzyjażnionych grup nacisku.
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych i kochających Lublin a nie siebie.

Bardzo cieszą takie wypowiedzi. Masz 100% racji . Patrzmy na nasze miasto pozytywnie. Tylko prawdziwa ocena tego co się dzieje może pomóc miastu. Tylko żli ludzie wypluwający tu swoje frustracje szkodzą miastu.
Optymizm i docenienie pracy ludzi pracujących dla miasta powoduje cuda czyli chęć do pracy i ich większe zaangażowanie i większe efekty.
duma z własnego miasta poprawia nasz wizerunek w Polsce.
Wypowiedzmy wojnę makontentom i osobnikom atakującym wszystko i wszystkich.
Patrzmy uważnie ... rozwiń
Avatar
Padlinka / 12 marca 2010 o 16:38
llubellak@op.pl napisał:
jak to się mówi, nie co płakać nad rozlanym mlekiem! i mi jest żal, że u nas nie ma przemysłu. jedno miejsce pracy w przemyśle generuje 3 nowe poza przemysłem! żal mam do palikota że wpierw naobiecywał że będzie husqwarna a później lipa z tego wyszła! ale z racji tego że nasz region jest zacofany, nie możemy torpedować każdej inwestycji! choć to nie są wymarzone posady, lepszy rydz niż nic! te 300 osób to kropla w morzu potrzzeb ale jakże potrzebna dla tego miasta!
jeszcze jedno mnie męczy, dlaczego gdy mimo wszystko powstają fabryki na Felinie, i tworzony jest w bólach jakiś przemysł, czemu nikt temu nie przyklaskuje tylko zaraz są narzekania, że to złodzieje, że za 1000 złotych to nie, że za późno, że za mało! tym sposobem zawsze będzie źle bo jesli pewnego dnia przyjdzie do nas powiedzmy Coca Cola i powie że postawi rozlewnie i zatrudni 2000 ludzi z miejsca, to my jej powiemy co? że za 1200 nie będziemy tyrać? tak już jest w naszym mieście! a to co było już nie wróci!

Najgosze to jest to, że naszemu regionowi i nam nie dano żadnych szans w"wolnej Polsce". Cała para w gwizdek szła na wycięcie. Tylko 2 firmy produkcyjne wyszły na ludzi. Herbapol i Solidarność. Porównać dawne Ich wyroby i obecne to niebo i ziemia. Czyli można dobrze gospodarować nawet w tak podłych warunkach jakie stworzyła nam warszafka w minionym i obecnym okresie. A swoją drogą to Coca-Cola już w Lublinie była 1993r chyba przy Związkowej na Bursakach.. Przewodniczącym Rady Miasta był Pan Poniatowski. Za to że był na otwarciu tej firmy otrzymał od potentata laptop i parę zgrzewek napojów w puszkach. Te puszeczki mógł przekazać do jakiegoś Domu Dziecka. Nic z tych rzeczy jak się przenosił do RIO to te zgrzewki puszek zabrał ze sobą. Odnosnie tych fabryk na Felinie to prawdopodobnie jest winą właścicieli. Jeżeli byłby odpowiednio zareklamowany kasting na przyjęcia pracowników i udostępnione w tv rozmowy ze szczęśliwcami to by choć trochę zmieniło nasze podejście do tej materii.

Najgosze to jest to, że naszemu regionowi i nam nie dano żadnych szans w"wolnej Polsce". Cała para w gwizdek szła na wycięcie. Tylko 2 firmy produkcyjne wyszły na ludzi. Herbapol i Solidarność. Porównać dawne Ich wyroby i obecne to niebo i ziemia. Czyli można dobrze gospodarować nawet w tak podłych warunkach jakie stworzyła nam warszafka w minionym i obecnym okresie. A swoją drogą to Coca-Cola już w Lublinie była 1993r chyba przy Związkowej na Bursakach.. Przewodniczącym Rady Miasta był Pan Poniatowski. Za to ż... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 15:20
Zaściankowiec napisał:
Wrocław i Dolny SLąsk faktycznie są lokomotywą polskiej gospodarki. Pamiętam Wrocław z 1956r był b. zniszczony. Jako Festung Breslau bronił się dłużej niż Berlin. Nikt inny tylko Polacy go odbudowali. Ja tylko zazdroszczę temu regionowi, że ma tak jak ma. Domniemywam, że za protekcją możnego sąsiada, który tego bezinteresownie nie robi. Spójrz na nasz region. Czy w Poniatowej nie mogła być fabryka AGD. Tyle lat ludzie to robili i na raz zostali na lodzie. Czy w Lublinie nie można robić osiołków typu: Yaris, Piccanto, Micra itp. Stoją puste hale. Czy w Świdniku nie można robić : skuterów, motocykli. I tak po kolei. Czy w Lubartowie nie można składać TV. Ile ludzi straciło na zburzeniu Cukrowni Lublin. Pracownicy, rolnicy, transport. I to są fakty a nie obiecanki. Niech Pan Czarnecki zatrudni w swojej firmie i 500 ludzi to Go będę calował po rękach. Ale teraz to nie ma za co. Zwracam uwagę, że w kosmos to miała lecić sympatia Pana Czarneckiego - dziennikarka Wojciechowska. Z tego widać, że był to tylko PR. Jeżeli jest Pan pewny, że te 300 miejsc w Lublinie powstanie to chwała temu Panu z Wroclawia.


jak to się mówi, nie co płakać nad rozlanym mlekiem! i mi jest żal, że u nas nie ma przemysłu. jedno miejsce pracy w przemyśle generuje 3 nowe poza przemysłem! żal mam do palikota że wpierw naobiecywał że będzie husqwarna a później lipa z tego wyszła! ale z racji tego że nasz region jest zacofany, nie możemy torpedować każdej inwestycji! choć to nie są wymarzone posady, lepszy rydz niż nic! te 300 osób to kropla w morzu potrzzeb ale jakże potrzebna dla tego miasta!
jeszcze jedno mnie męczy, dlaczego gdy mimo wszystko powstają fabryki na Felinie, i tworzony jest w bólach jakiś przemysł, czemu nikt temu nie przyklaskuje tylko zaraz są narzekania, że to złodzieje, że za 1000 złotych to nie, że za późno, że za mało! tym sposobem zawsze będzie źle bo jesli pewnego dnia przyjdzie do nas powiedzmy Coca Cola i powie że postawi rozlewnie i zatrudni 2000 ludzi z miejsca, to my jej powiemy co? że za 1200 nie będziemy tyrać? tak już jest w naszym mieście! a to co było już nie wróci!


jak to się mówi, nie co płakać nad rozlanym mlekiem! i mi jest żal, że u nas nie ma przemysłu. jedno miejsce pracy w przemyśle generuje 3 nowe poza przemysłem! żal mam do palikota że wpierw naobiecywał że będzie husqwarna a później lipa z tego wyszła! ale z racji tego że nasz region jest zacofany, nie możemy torpedować każdej inwestycji! choć to nie są wymarzone posady, lepszy rydz niż nic! te 300 osób to kropla w morzu potrzzeb ale jakże potrzebna dla tego miasta!
jeszcze jedno mnie ... rozwiń
Avatar
Zaściankowiec / 12 marca 2010 o 14:41
Wrocław i Dolny SLąsk faktycznie są lokomotywą polskiej gospodarki. Pamiętam Wrocław z 1956r był b. zniszczony. Jako Festung Breslau bronił się dłużej niż Berlin. Nikt inny tylko Polacy go odbudowali. Ja tylko zazdroszczę temu regionowi, że ma tak jak ma. Domniemywam, że za protekcją możnego sąsiada, który tego bezinteresownie nie robi. Spójrz na nasz region. Czy w Poniatowej nie mogła być fabryka AGD. Tyle lat ludzie to robili i na raz zostali na lodzie. Czy w Lublinie nie można robić osiołków typu: Yaris, Piccanto, Micra itp. Stoją puste hale. Czy w Świdniku nie można robić : skuterów, motocykli. I tak po kolei. Czy w Lubartowie nie można składać TV. Ile ludzi straciło na zburzeniu Cukrowni Lublin. Pracownicy, rolnicy, transport. I to są fakty a nie obiecanki. Niech Pan Czarnecki zatrudni w swojej firmie i 500 ludzi to Go będę calował po rękach. Ale teraz to nie ma za co. Zwracam uwagę, że w kosmos to miała lecić sympatia Pana Czarneckiego - dziennikarka Wojciechowska. Z tego widać, że był to tylko PR. Jeżeli jest Pan pewny, że te 300 miejsc w Lublinie powstanie to chwała temu Panu z Wroclawia.
Wrocław i Dolny SLąsk faktycznie są lokomotywą polskiej gospodarki. Pamiętam Wrocław z 1956r był b. zniszczony. Jako Festung Breslau bronił się dłużej niż Berlin. Nikt inny tylko Polacy go odbudowali. Ja tylko zazdroszczę temu regionowi, że ma tak jak ma. Domniemywam, że za protekcją możnego sąsiada, który tego bezinteresownie nie robi. Spójrz na nasz region. Czy w Poniatowej nie mogła być fabryka AGD. Tyle lat ludzie to robili i na raz zostali na lodzie. Czy w Lublinie nie można robić osiołków typu: Yaris, Piccanto, Micra itp. Stoją puste ... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 14:00
Zaściankowiec vel Padlinka napisał:
Firma nie padła i nie wywieżli mnie na taczce. W 1982r jak Jaruzel wszedł do firm to tacy smutni Panowie co teraz 50% z Nich jest "kapitalistami" podkładali pod nos karteczki, żeby się określić czy jesteś za " wolna Polską" czy za PZPR. Wybrałem to pierwsze i z szefa musiałem się stać szarym pracownikiem przeganianym co pół roku z miejsca na miejsce. Co jakiś czas zamykany na 48godzin w areszcie za wyraz gęby bo nie czapkowałem Jaruzelowi i Jego sługusom. A co do naszego Wrocławia to Ci powiem, że 2 razy do roku jeżdżę z Polski do Francji i to przez Niemcy. Zgadnij jak jest pisane to miasto na drogowskazach niemieckich autostrad. Podpowiem Ci stoi jak byk: Breslau. Smutne ale prawdziwe. A tak na marginesie - jakie prawa ma w Polsce mniejszość niemiecka a jakie Polacy zamieszkali w Niemczech. Różne i to niestety na naszą niekorzyść. trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.


człowieku ale czemu mieszasz do tego Czarneckiego, czy jego nazwisko tłumaczysz na schwarzmann?? co z tego że niemcy sobie tak piszą na znakach? szczecin też był ich a jest nasz! niech sobie piszą, sprawy granic już dawno zostały uregulowane! nie można żyć przeszłością, nie patrzmy na to co było tylko idźmy do przodu! z tego co wiem, za komuny to było tak, że każdy nieważne gdzie pracował i jako kto, zarabiał prawie tyle samo! nie możesz porównywać tamtych czasów do obecnych! za komuny postawili w Lublinie Odlewnię na znak potęgi i co, w najlepszym czasie tylko 40% wykorzysytywała swoich mocy! teraz nawet na prąd by nie miała! szkoda że padło ale jeśli ktoś budował bez opamiętania, tworzył tysiące miejsc pracy w miejscach gdzie spokojnie mogło by pracować kilkuset pracowników- to musiało paść! za komuny byliśmy znani z wódki, węgla i kartofli! teraz Polska produkuje wysokiej klasy samochody ( oczywiście nie własne, ale są montowane w Polsce, ludzie pracują, płaca podatki i to się kręci), sprzęt agd, rtv, meble, ciuchy, chemię! teraz się rozwijamy! nie można patrzeć z zawiścią na wrocław i na ludzi tam mieszkających, czy dla Ciebie najważniejsze jest to, że Niemcy ich nazywaja po swojemu, dlatego przekreślasz Wrocław i dokonania tego miasta? Ty wiesz ile ten" niemiecki" wrocław i dolny śląsk wytwarza Polskiego PKB? ponad 12%!!!!na wikipedii masz dane! przeczytaj a może zmienisz zdanie!


człowieku ale czemu mieszasz do tego Czarneckiego, czy jego nazwisko tłumaczysz na schwarzmann?? co z tego że niemcy sobie tak piszą na znakach? szczecin też był ich a jest nasz! niech sobie piszą, sprawy granic już dawno zostały uregulowane! nie można żyć przeszłością, nie patrzmy na to co było tylko idźmy do przodu! z tego co wiem, za komuny to było tak, że każdy nieważne gdzie pracował i jako kto, zarabiał prawie tyle samo! nie możesz porównywać tamtych czasów do obecnych! za komuny postawili... rozwiń
Avatar
Zaściankowiec vel Padlinka / 12 marca 2010 o 13:34
llubellak@op.pl napisał:
aż strach pomyśleć, że byłeś prezesem firmy która dała pracę 1000 ludziom! i co się z tym stało? firma padła, czy Ciebie wywiezli na taczkach! wiesz skąd moje przypuszczenie? ano stąd,że czytasz nie uważnie, że czytasz tylko to co chcesz czytać! chamstwem posłużyłem się tylko i wyłącznie wobec zaściankowca, który uczynił to wpierw wobec niego! gdybyś czytał uważnie Panie Były Prezesie, wiedziałbyś że swoje chamstwo Czarnecki miał lecieć w kosmos i nie poleciał, i co z tego. co Cię to obchodzi, to jego wolny czas i jego kasa. nawet jakby to miało kosztować 100 mln dolarów to Ciebie nie powinna boleć o to głowa, bo to jego kasa a nie twoja! w ogóle nie wiem, czemu tego typu argumentami podpierasz się w tej dyskusji, znowu pozwolę sobie zauważyć, że jeśli takiego typu miałeś argumenty w czasie kiedy byłeś Prezesem, to tylko krzyżyk na droge twojego przedsiębiorstwu! Mówisz że takich banków jak Getin czy Lucas, to normalka na zachodzie, niech będzie to normalka, ale nie mozesz odmówić Czarneckiemu że sam to stworzył bez pomocy polityków, sąsiada czy twojej! sam, swoimi rękami!
i ostatnia sprawa, widać żeś zawistny mały człowieczek, któremu szczęscie innych przeszkadza w codziennej egzystencji. po co Polaku, Katoliku, Patriotą zmieniasz nazwę Wrocławia na niemiecką wersję! Wrocław to polskie miasto, bardzo piękne i bardzo bogate, było niemieckie ale jest polskie więc skończ z ta zawiścią i wstydu Pan oszczędź

Firma nie padła i nie wywieżli mnie na taczce. W 1982r jak Jaruzel wszedł do firm to tacy smutni Panowie co teraz 50% z Nich jest "kapitalistami" podkładali pod nos karteczki, żeby się określić czy jesteś za " wolna Polską" czy za PZPR. Wybrałem to pierwsze i z szefa musiałem się stać szarym pracownikiem przeganianym co pół roku z miejsca na miejsce. Co jakiś czas zamykany na 48godzin w areszcie za wyraz gęby bo nie czapkowałem Jaruzelowi i Jego sługusom. A co do naszego Wrocławia to Ci powiem, że 2 razy do roku jeżdżę z Polski do Francji i to przez Niemcy. Zgadnij jak jest pisane to miasto na drogowskazach niemieckich autostrad. Podpowiem Ci stoi jak byk: Breslau. Smutne ale prawdziwe. A tak na marginesie - jakie prawa ma w Polsce mniejszość niemiecka a jakie Polacy zamieszkali w Niemczech. Różne i to niestety na naszą niekorzyść. trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.

Firma nie padła i nie wywieżli mnie na taczce. W 1982r jak Jaruzel wszedł do firm to tacy smutni Panowie co teraz 50% z Nich jest "kapitalistami" podkładali pod nos karteczki, żeby się określić czy jesteś za " wolna Polską" czy za PZPR. Wybrałem to pierwsze i z szefa musiałem się stać szarym pracownikiem przeganianym co pół roku z miejsca na miejsce. Co jakiś czas zamykany na 48godzin w areszcie za wyraz gęby bo nie czapkowałem Jaruzelowi i Jego sługusom. A co do naszego Wrocławia to Ci powiem, że 2 r... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 13:33
Gość napisał:
Gnidy? Widze, drogi llubellaku, ze jak brakuje argumentow (bo ich nie ma), to zaczynasz wycieczki osobiste.

Nie identyfikuje sie z wypowiedziami 'przeciw', jestem za inwestycjami. Ale jak maja je robic kapitaliscy w stylu llubellaka, to jednak dziekuje. Wole Lublin troszke biedniejszy, ale nie schamiony.


kolejny który czyta po łebkach! nazwałem tu jedną osobę, jedną i tylko jedną! zrobiłem to po tym, gdy sam zostałem potraktowany chamstwem ze strony tego koleżki. czytaj na przyszłość uważniej, będzie mniej problemów! przeanalizuj wypoiwedzi wcześniejsze i sam zobaczysz jak bardzo się mylisz!


kolejny który czyta po łebkach! nazwałem tu jedną osobę, jedną i tylko jedną! zrobiłem to po tym, gdy sam zostałem potraktowany chamstwem ze strony tego koleżki. czytaj na przyszłość uważniej, będzie mniej problemów! przeanalizuj wypoiwedzi wcześniejsze i sam zobaczysz jak bardzo się mylisz! rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2010 o 13:11
Gnidy? Widze, drogi llubellaku, ze jak brakuje argumentow (bo ich nie ma), to zaczynasz wycieczki osobiste.

Nie identyfikuje sie z wypowiedziami 'przeciw', jestem za inwestycjami. Ale jak maja je robic kapitaliscy w stylu llubellaka, to jednak dziekuje. Wole Lublin troszke biedniejszy, ale nie schamiony.
Avatar
llubellak@op.pl / 12 marca 2010 o 12:25
Padlinka napisał:
Szanowny Lublinianinie jak już się produkujesz na publicznym forum to zachowaj przynajmiej jakąś ludzką formę i język. Gnidy to sobie poszukaj w rodzinie a nie wśrod obcych. Co do Twego Orła z Brleslau wolno mi mieć inne niż Ty zdanie. Pamiętam jak dziś pisano co To Pan Czarnecki nie zrobi. Pani Martyna Wojciechowska miała jako turystka lecieć w kosmos jak inni milionerzy. Koszt takiego lotu wynosił wówczas ca 20 mln US Dollar. I co minęły lata i piosenki a z Polaków w kosmosie był tylko Generał Hermaszewskiegi i w tej 5 latce zmiana nam nie grozi. Co do tych wszystkich quasi banków jak : Lucas czy Getin to w krajach cywilizowanych normalka. To biedni ludzie robią na te instytucje i nikt Im łaski nie robi bo za pobrane kredyty muszą oddać z nawiązką. Zapewniam Pana, że Ja z Getin nie korzystam. Teraz to Banki walczą o klientów a nie odwrotnie.W swoim wieku byłem szefem dużej firmy ( ponad 1000 pracowników). W swojej branży była w czołówce krajowej. U mnie solidni pracownicy szczegolnie z produkcji zarabiali więcej niż szefowie. Płacić ludziom grosze tak jak robią to współcześni nowobogaccy w tamtych czasach nie wypadało. Jest rzeczą normalną, że po 40 latach uczciwej pracy ludzie idą na emeryturę bo chcą odpocząc na stare lata. A kiedyś za takich typów jak Jaruzel czy wcześniej na każdym kroku czułeś oddech SB i każda nieudana decyzja groziła więzieniem bo mogli Cię zrobić sabotażystą czy szpiegiem obcego mocarstwa itp. Jest takie staropolskie przysłowie: " nie wszystko złoto co się błyszczy". Pasuje ono jak ulał do Twoich wywodów i chamstwa.


aż strach pomyśleć, że byłeś prezesem firmy która dała pracę 1000 ludziom! i co się z tym stało? firma padła, czy Ciebie wywiezli na taczkach! wiesz skąd moje przypuszczenie? ano stąd,że czytasz nie uważnie, że czytasz tylko to co chcesz czytać! chamstwem posłużyłem się tylko i wyłącznie wobec zaściankowca, który uczynił to wpierw wobec niego! gdybyś czytał uważnie Panie Były Prezesie, wiedziałbyś że swoje chamstwo Czarnecki miał lecieć w kosmos i nie poleciał, i co z tego. co Cię to obchodzi, to jego wolny czas i jego kasa. nawet jakby to miało kosztować 100 mln dolarów to Ciebie nie powinna boleć o to głowa, bo to jego kasa a nie twoja! w ogóle nie wiem, czemu tego typu argumentami podpierasz się w tej dyskusji, znowu pozwolę sobie zauważyć, że jeśli takiego typu miałeś argumenty w czasie kiedy byłeś Prezesem, to tylko krzyżyk na droge twojego przedsiębiorstwu! Mówisz że takich banków jak Getin czy Lucas, to normalka na zachodzie, niech będzie to normalka, ale nie mozesz odmówić Czarneckiemu że sam to stworzył bez pomocy polityków, sąsiada czy twojej! sam, swoimi rękami!
i ostatnia sprawa, widać żeś zawistny mały człowieczek, któremu szczęscie innych przeszkadza w codziennej egzystencji. po co Polaku, Katoliku, Patriotą zmieniasz nazwę Wrocławia na niemiecką wersję! Wrocław to polskie miasto, bardzo piękne i bardzo bogate, było niemieckie ale jest polskie więc skończ z ta zawiścią i wstydu Pan oszczędź


aż strach pomyśleć, że byłeś prezesem firmy która dała pracę 1000 ludziom! i co się z tym stało? firma padła, czy Ciebie wywiezli na taczkach! wiesz skąd moje przypuszczenie? ano stąd,że czytasz nie uważnie, że czytasz tylko to co chcesz czytać! chamstwem posłużyłem się tylko i wyłącznie wobec zaściankowca, który uczynił to wpierw wobec niego! gdybyś czytał uważnie Panie Były Prezesie, wiedziałbyś że swoje chamstwo Czarnecki miał lecieć w kosmos i nie poleciał, i co z tego. co Cię to obchodzi, to j... rozwiń
Avatar
Padlinka / 12 marca 2010 o 11:02
llubellak@op.pl napisał:
Mam nadzieje, że gnido to jeszcze przeczytasz bo kieruje ten post tylko i wyłącznie do Ciebie! Czarnecki to jedna z nielicznych osób w tym kraju, który doszedł sam do wszystkiego. nie ma powiązań z politykami, sam zapracował na to co ma! stworzył Getin Holding w którym jeśli nie Ty, to pewnie twoja babka, stara, albo sąsiad z naprzciwka bierze kredyty na życie! Getin Holding dał pracę tysiącom ludzi w całej Polsce! jesli dla Ciebie gnido to mało, wybacz, powiedz mi co Ty zrobiłeś aby dać komuś pracę? Muszę Cię rozczarować ale nie sponsoruje mnie ani on ani ktoś inny kto chciałbym zainwestować w tym chorym mieście! do każdej inwestycji podchodzę optymistycznie, chcę aby były miejsca pracy, aby miasto się rozwijało! to że będzie tam praca nie najlepiej opłacana nie znaczy że masz prawo gnido na to pluć, bo może Ty nie pójdziesz ale ktoś kto naprawdę potrzebuje, pójdzie i będzie miał parę złotych na chleb! zresztą, gnido marna, nigdzie nie jest napisane, że trzeba się trzymać tej jednej pracy do końca życia! po nabraniu doświadczenia można zmienić, można coś innego robić! każdy jest kowalem własnego losu i nie można czekać aż ktoś ci da! Ty gnido marna reprezentujesz właśnie takiego Polaka Katolika Patriotę który sam z siebie nic nie da, najwyżej zasmrodzi powietrze, i tylko czekasz aż dostaniesz na tacy! jesteś gnidą marną, nic nie wartą, taką pluskwą na ciele tego organizmu jakim jest miasto Lublin! przez taką postawę jak twoja, odechciewa sie cieszyć tym, że jest ktoś kto pamięta o tym zapyziałym mieście!
Powiedz gnido marna, jeśli jesteś taki mądry, daj pracę tym ludziom, tym 300 osobom po 2 tysiące netto! no daj! a nie będziesz krytykować gnido marna

Szanowny Lublinianinie jak już się produkujesz na publicznym forum to zachowaj przynajmiej jakąś ludzką formę i język. Gnidy to sobie poszukaj w rodzinie a nie wśrod obcych. Co do Twego Orła z Brleslau wolno mi mieć inne niż Ty zdanie. Pamiętam jak dziś pisano co To Pan Czarnecki nie zrobi. Pani Martyna Wojciechowska miała jako turystka lecieć w kosmos jak inni milionerzy. Koszt takiego lotu wynosił wówczas ca 20 mln US Dollar. I co minęły lata i piosenki a z Polaków w kosmosie był tylko Generał Hermaszewskiegi i w tej 5 latce zmiana nam nie grozi. Co do tych wszystkich quasi banków jak : Lucas czy Getin to w krajach cywilizowanych normalka. To biedni ludzie robią na te instytucje i nikt Im łaski nie robi bo za pobrane kredyty muszą oddać z nawiązką. Zapewniam Pana, że Ja z Getin nie korzystam. Teraz to Banki walczą o klientów a nie odwrotnie.W swoim wieku byłem szefem dużej firmy ( ponad 1000 pracowników). W swojej branży była w czołówce krajowej. U mnie solidni pracownicy szczegolnie z produkcji zarabiali więcej niż szefowie. Płacić ludziom grosze tak jak robią to współcześni nowobogaccy w tamtych czasach nie wypadało. Jest rzeczą normalną, że po 40 latach uczciwej pracy ludzie idą na emeryturę bo chcą odpocząc na stare lata. A kiedyś za takich typów jak Jaruzel czy wcześniej na każdym kroku czułeś oddech SB i każda nieudana decyzja groziła więzieniem bo mogli Cię zrobić sabotażystą czy szpiegiem obcego mocarstwa itp. Jest takie staropolskie przysłowie: " nie wszystko złoto co się błyszczy". Pasuje ono jak ulał do Twoich wywodów i chamstwa.

Szanowny Lublinianinie jak już się produkujesz na publicznym forum to zachowaj przynajmiej jakąś ludzką formę i język. Gnidy to sobie poszukaj w rodzinie a nie wśrod obcych. Co do Twego Orła z Brleslau wolno mi mieć inne niż Ty zdanie. Pamiętam jak dziś pisano co To Pan Czarnecki nie zrobi. Pani Martyna Wojciechowska miała jako turystka lecieć w kosmos jak inni milionerzy. Koszt takiego lotu wynosił wówczas ca 20 mln US Dollar. I co minęły lata i piosenki a z Polaków w kosmosie był tylko Generał Hermaszewskiegi i w tej 5 ... rozwiń
Avatar
naga prawda / 12 marca 2010 o 09:45
llubellak@op.pl napisał:
co Wy ludzie pracy, sukcesu uczyniliście dla tego miasta? ile zainwestowaliście swoich środków w tworzenie miejsc pracy? ilu ludzi zatrudniliście? ile podatków odprowadziliście do kasy miejskiej? czemu tacy jesteście bojowo nastawieni? niech głos zabierają ludzie którzy dali prace przynajmniej jednej osobie! a wy? przeważnie siedzicie w swoich ciepłych urzędniczych grajdołkach, zarzucacie się stertami papierów i z nudów trujecie na forach interentowych! zamiast cieszyć się, że te 300 osób będzie miało pracę, to źle! lepiej żeby nikt nie miał pracy, lepiej żeby te 300 osób brało zasiłek dla bezrobotnych a więc z moich i twoich i waszych podatków! czy Wy, wiecznie niezadowoleni nie dostrzegacie, że z dnia na dzień przybędzie 300 osób pracujących, to na czysto wychodzi przyjmując wasze żałosne wyliczenia 270000 tysięcy złotych miesięcznie! te 270000 tysięcy pójdzie w ruch, w obieg, dzięki tej kasie ktoś zarobi, ktoś będzie miał na chleb! tych pieniędzy nie ma na ulicy!
zastanówcie się wy puste łby zanim coś napiszecie!

Bardzo cieszą takie wypowiedzi. Masz 100% racji . Patrzmy na nasze miasto pozytywnie. Tylko prawdziwa ocena tego co się dzieje może pomóc miastu. Tylko żli ludzie wypluwający tu swoje frustracje szkodzą miastu.
Optymizm i docenienie pracy ludzi pracujących dla miasta powoduje cuda czyli chęć do pracy i ich większe zaangażowanie i większe efekty.
duma z własnego miasta poprawia nasz wizerunek w Polsce.
Wypowiedzmy wojnę makontentom i osobnikom atakującym wszystko i wszystkich.
Patrzmy uważnie na to co się dzieje w mieście i nie dajmy wciągnąć się w gry polityczne / najczęściej PISu i lewicy , którzy przed wyborami mocno się uaktywnili/, bo te gry mają na celu tylko ich polityczne dążenia i wcale nie chodzi tu o dobro miasta.
Populiści i pseudopolitycy potrafią manipulować i kłamać w żywe oczy.
Domagajmy się tylko faktów bo tylko one są ważne.
Nie wierzmy też bezkrytycznie prasie , tam też realizuje się cele zaprzyjażnionych grup nacisku.
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych i kochających Lublin a nie siebie.

Bardzo cieszą takie wypowiedzi. Masz 100% racji . Patrzmy na nasze miasto pozytywnie. Tylko prawdziwa ocena tego co się dzieje może pomóc miastu. Tylko żli ludzie wypluwający tu swoje frustracje szkodzą miastu.
Optymizm i docenienie pracy ludzi pracujących dla miasta powoduje cuda czyli chęć do pracy i ich większe zaangażowanie i większe efekty.
duma z własnego miasta poprawia nasz wizerunek w Polsce.
Wypowiedzmy wojnę makontentom i osobnikom atakującym wszystko i wszystkich.
Patrzmy uważnie ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.