Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2009 r.
18:23
Edytuj ten wpis

Minister Bogdan Klich z wizytą w Lublinie

0 8 A A

M.in o planach przekształcenia lubelskiej 3. Brygady Zmechanizowanej mówił dziś podczas wizyty w Lublinie minister obrony narodowej, Bogdan Klich. Wspomniał też o sprzedaży wojskowych terenów na Majdanku na rzecz KUL.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lublinek / 2 maja 2009 o 00:39
STYX napisał:
a ty lublinek to kuźwa nie widzisz w jakim kraju żyjesz? watykańskie pasożyty wszystko dostają za złotówkę a ten ślepota jedna nie widzi tego !!!

Tak, tak. Pan doktor kazał ci przytakiwać, żeby ci żyłka nie pękła ze zdenerwowania :-) Biedy ty, wszędzie widzisz pasożyty....Może jednak Klich by co pomógł, wszak to psychiatra
Avatar
STYX / 1 maja 2009 o 22:44
lublinek napisał:
ciekawe po co policji tereny na majdanku. Poza tym czytaj buraku ze zrozumieniem tekst. Gdzie jest mowa p symbolicznej złotówce???? Symboliczny to ty masz mózg


a ty lublinek to kuźwa nie widzisz w jakim kraju żyjesz? watykańskie pasożyty wszystko dostają za złotówkę a ten ślepota jedna nie widzi tego !!!
Avatar
STYX / 1 maja 2009 o 22:42
Kim jest ten typek z urwanym kołnierzykiem koło ministra ?
Avatar
lublinek / 1 maja 2009 o 10:16
hmm napisał:
jednostka miała byc dla Policji ale teraz dostqanie KUL za przysłowiową złotówkę



ciekawe po co policji tereny na majdanku. Poza tym czytaj buraku ze zrozumieniem tekst. Gdzie jest mowa p symbolicznej złotówce???? Symboliczny to ty masz mózg
Avatar
UPRawniony do głosowania / 30 kwietnia 2009 o 21:54
Szkoda, że PSYchiatra Klich nie POmyślał o leczeniu klinicznego przypadku POlski i Lubelszczyzny - POsła P.O. Januszka POlikota herbu wibrator z BIłgoraja ani nie wyjaśnił dochodów swojej małżonki w fundacji opłacanej przez Niemców.
Avatar
ZA1 ZŁOTY / 30 kwietnia 2009 o 19:44
Bogdan Klich. Wspomniał też o sprzedaży wojskowych terenów na Majdanku na rzecz KUL.tO KUL JUŻ MA NOWE TERENU INWESTYCYJNE W PREZENCIE OD MINISTRA. Z SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ.
Avatar
hmm / 30 kwietnia 2009 o 19:43
jednostka miała byc dla Policji ale teraz dostqanie KUL za przysłowiową złotówkę
Avatar
mjr WP / 30 kwietnia 2009 o 19:31
Tak to jest jak psychiatra zostaje szefem MON , ze kbkak47 sam sie odbezpiecza z rozpaczy stanu armii ...
Avatar
lublinek / 2 maja 2009 o 00:39
STYX napisał:
a ty lublinek to kuźwa nie widzisz w jakim kraju żyjesz? watykańskie pasożyty wszystko dostają za złotówkę a ten ślepota jedna nie widzi tego !!!

Tak, tak. Pan doktor kazał ci przytakiwać, żeby ci żyłka nie pękła ze zdenerwowania :-) Biedy ty, wszędzie widzisz pasożyty....Może jednak Klich by co pomógł, wszak to psychiatra
Avatar
STYX / 1 maja 2009 o 22:44
lublinek napisał:
ciekawe po co policji tereny na majdanku. Poza tym czytaj buraku ze zrozumieniem tekst. Gdzie jest mowa p symbolicznej złotówce???? Symboliczny to ty masz mózg


a ty lublinek to kuźwa nie widzisz w jakim kraju żyjesz? watykańskie pasożyty wszystko dostają za złotówkę a ten ślepota jedna nie widzi tego !!!
Avatar
STYX / 1 maja 2009 o 22:42
Kim jest ten typek z urwanym kołnierzykiem koło ministra ?
Avatar
lublinek / 1 maja 2009 o 10:16
hmm napisał:
jednostka miała byc dla Policji ale teraz dostqanie KUL za przysłowiową złotówkę



ciekawe po co policji tereny na majdanku. Poza tym czytaj buraku ze zrozumieniem tekst. Gdzie jest mowa p symbolicznej złotówce???? Symboliczny to ty masz mózg
Avatar
UPRawniony do głosowania / 30 kwietnia 2009 o 21:54
Szkoda, że PSYchiatra Klich nie POmyślał o leczeniu klinicznego przypadku POlski i Lubelszczyzny - POsła P.O. Januszka POlikota herbu wibrator z BIłgoraja ani nie wyjaśnił dochodów swojej małżonki w fundacji opłacanej przez Niemców.
Avatar
ZA1 ZŁOTY / 30 kwietnia 2009 o 19:44
Bogdan Klich. Wspomniał też o sprzedaży wojskowych terenów na Majdanku na rzecz KUL.tO KUL JUŻ MA NOWE TERENU INWESTYCYJNE W PREZENCIE OD MINISTRA. Z SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ.
Avatar
hmm / 30 kwietnia 2009 o 19:43
jednostka miała byc dla Policji ale teraz dostqanie KUL za przysłowiową złotówkę
Avatar
mjr WP / 30 kwietnia 2009 o 19:31
Tak to jest jak psychiatra zostaje szefem MON , ze kbkak47 sam sie odbezpiecza z rozpaczy stanu armii ...
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 2

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010