Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 stycznia 2017 r.
20:07

Minister rolnictwa w Lublinie. Będzie trzęsienie ziemi w agencjach rolnych

35 29 A A
Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Fot. Dorota Awiorko
Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Fot. Dorota Awiorko

Zamiast trzech agencji rolnych mają być dwie – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Pracownicy boją się, że mogą stracić etaty

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Obecnie funkcjonują trzy agencje rolne – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. Szykują się jednak zmiany i to jeszcze w tym roku.

– Zdecydowaliśmy, co też jest w naszym programie wyborczym, że zostanie zlikwidowana Agencja Rynku Rolnego, dlatego, że większość zadań z Unii Europejskiej przejęła tzw. pomoc krajowa – mówił podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Lublinie Krzysztof Jurgiel (PiS), minister rolnictwa i rozwoju wsi. – Postanowiliśmy utworzyć dwie agencje. Jedną płatniczą, co jest zgodne z postulatami UE, i drugą – rozwojową, pod nazwą Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

KOWR przejmie część zadań ARR – w zakresie programowania rozwoju polskiej wsi i zadania Agencji Nieruchomości Rolnych (ANR) w zakresie gospodarowania nieruchomościami rolnymi. Będzie miał swoje oddziały terenowe.

– Nowa instytucja rozwojowa zacznie funkcjonować od 1 września bieżącego roku – zapowiedział Jurgiel. – W miniony piątek ustawa w tej sprawie została przyjęta przez komisję rolnictwa i rozwoju wsi. Wierzę, że do końca lutego będzie już podpisana przez prezydenta.

– Należy oczekiwać pozytywnych aspektów ekonomicznych wynikających ze scalenia tych struktur. Dotyczy to przede wszystkim kosztów najmu siedzib, a także liczby np. stanowisk kierowniczych – stwierdził Zbigniew Babalski, sekretarz stanu w resorcie rolnictwa.

Zmiany mogą się wiązać ze zwolnieniami w ARR i ANR, na co zwracają uwagę posłowie opozycji. Padają różne liczby osób do zwolnienia – 900, a nawet 1800. Propozycję zatrudnienia na nowych zasadach pracownicy obu agencji mają dostać w ciągu najbliższych miesięcy.

– Atmosfera w pracy jest napięta, nikt nie wie, co go czeka – przyznają pracownicy. – Najpierw mówiło się o politycznych czystkach, później, że odejdą emeryci. Teraz jest obawa, że być może dostaniemy propozycję pracy, ale np. z dużo niższym wynagrodzeniem.

– Zatrudnienie może być zredukowane do 30 procent – przyznaje Ryszard Zarudzki, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. – To będzie zależeć od potrzeb, od stanu kadry. Słowo „do” oznacza, że może to być i 5 procent.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 17:32
A ja uważam, że KOWR powinien mieć siedzibę na Elizówce, Wszystkie Agencje w jednym miejscu. Rolnik załatwił by wszystko w jednym miejscu.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 18:46
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przekonać ostatnio, tj. pierwszy raz jak Polska jest w UE, 90.tys. rolników nie dostało dopłat, bo…..bo plecaki PIS-u …..uwaga…ŻLE NALICZYLI DOPLATY…..Oto czym zajmuje się PIS-wywalili ludzi kompetentnych z ARIMR, a wsadzili swojaków, a ci tak, wypłacili rolnikom pieniądze, że jednym za dużo, a dla pozostałych nie zostało kasy…..Nawet za PO NIE było takich jaj. Pa za tym dalej nie wiadomo co z akredytacją dla ARIMR. PIS poza tym niczym się nie rożni od PO, jeśli chodzi o kumoterstwo, a nawet jest gorzej, bo promują gównarzerię po znajomościach, obrzydliwe wręcz. ARMIA ludzi od czarnej roboty, kompetentnych ALE bez znajomości zostanie bez pracy, a te zakłamane durnie z PIS-u będą pozniej pier***ić jakie to bezrobocie za nich panowania spadło!! rzygać się chce po prostu.
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przek... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 18:46
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przekonać ostatnio, tj. pierwszy raz jak Polska jest w UE, 90.tys. rolników nie dostało dopłat, bo…..bo plecaki PIS-u …..uwaga…ŻLE NALICZYLI DOPLATY…..Oto czym zajmuje się PIS-wywalili ludzi kompetentnych z ARIMR, a wsadzili swojaków, a ci tak, wypłacili rolnikom pieniądze, że jednym za dużo, a dla pozostałych nie zostało kasy…..Nawet za PO NIE było takich jaj. Pa za tym dalej nie wiadomo co z akredytacją dla ARIMR. PIS poza tym niczym się nie rożni od PO, jeśli chodzi o kumoterstwo, a nawet jest gorzej, bo promują gównarzerię po znajomościach, obrzydliwe wręcz. ARMIA ludzi od czarnej roboty, kompetentnych ALE bez znajomości zostanie bez pracy, a te zakłamane durnie z PIS-u będą pozniej pier***ić jakie to bezrobocie za nich panowania spadło!! rzygać się chce po prostu.
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przek... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 13:29
Jak patrze na tego tępego pijaka i śpiocha to od razu sama morda daje znać ! Cham, obłudnik, nikczemnik i kłamca ! To typ osobiście odpowiedzialny za likwidacje cukrowni Lublin, która produkowała najlepszy cukier w Polsce i miała najnowocześniejsze maszyny ! A ten pijany śpioch usnął w hotelu w Brukseli a jak otrzeźwiał wstał i poleciał do Polski a w tym czasie głosowali likwidacje cukrowni ! Nie było nikogo z Polski i dwie słowackie ostały a nasze do likwidacji ! Oto zasługi tej miernoty śpiocha dla lubelszczyzny
Avatar
kjy / 31 stycznia 2017 o 11:05
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Polskie rolnictwo rozłożyła komuna. A PiS ją wspiera gospodarząc na skradzionym mieniu. Agencja Nieruchomości rolnych to legalny paser.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 09:49
Zlikwiduje KRUS wprowadzi podatek katastralny i będziecie wyć do księżyca bo modlitwy nie pomagają a obawiam się że UNIA gratisy-czytaj dopłaty zmniejszy co najmniej 50% to pewne w ciągu roku,takich dobrych zmian potrzeba!!!
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 08:59
Bardzo dobry ruch. Środki dla rolników i producentów, a nie podstawionych od wójta/burmistrza/starosty kolesi z rodzinki zsl.
Avatar
Zwykły chlop / 31 stycznia 2017 o 08:10
Jak powiadają Amerykanie "pozyjom uwidim"gdy wszystko padnie i dojna krowa skończy laktacje z + zaczną robić się - juz to widać po PKB.Jak to powiadają starsi ,będziesz się śmiał ,ale baranim głosem.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 08:07
Bardzo dobre zmiany na korzyść naszych rolników.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 08:06
"Nareszcie dobra zmiana w rolnictwie . Darmozjadów z koneksjami rodzinnymi się pozbędą ." - pojawią się cyce z nadania partyjnego, specjaliści pokroju dyrektora w stadninie Janowskiej, HAHAHAHAHAHHA
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 17:32
A ja uważam, że KOWR powinien mieć siedzibę na Elizówce, Wszystkie Agencje w jednym miejscu. Rolnik załatwił by wszystko w jednym miejscu.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 18:46
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przekonać ostatnio, tj. pierwszy raz jak Polska jest w UE, 90.tys. rolników nie dostało dopłat, bo…..bo plecaki PIS-u …..uwaga…ŻLE NALICZYLI DOPLATY…..Oto czym zajmuje się PIS-wywalili ludzi kompetentnych z ARIMR, a wsadzili swojaków, a ci tak, wypłacili rolnikom pieniądze, że jednym za dużo, a dla pozostałych nie zostało kasy…..Nawet za PO NIE było takich jaj. Pa za tym dalej nie wiadomo co z akredytacją dla ARIMR. PIS poza tym niczym się nie rożni od PO, jeśli chodzi o kumoterstwo, a nawet jest gorzej, bo promują gównarzerię po znajomościach, obrzydliwe wręcz. ARMIA ludzi od czarnej roboty, kompetentnych ALE bez znajomości zostanie bez pracy, a te zakłamane durnie z PIS-u będą pozniej pier***ić jakie to bezrobocie za nich panowania spadło!! rzygać się chce po prostu.
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przek... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 18:46
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przekonać ostatnio, tj. pierwszy raz jak Polska jest w UE, 90.tys. rolników nie dostało dopłat, bo…..bo plecaki PIS-u …..uwaga…ŻLE NALICZYLI DOPLATY…..Oto czym zajmuje się PIS-wywalili ludzi kompetentnych z ARIMR, a wsadzili swojaków, a ci tak, wypłacili rolnikom pieniądze, że jednym za dużo, a dla pozostałych nie zostało kasy…..Nawet za PO NIE było takich jaj. Pa za tym dalej nie wiadomo co z akredytacją dla ARIMR. PIS poza tym niczym się nie rożni od PO, jeśli chodzi o kumoterstwo, a nawet jest gorzej, bo promują gównarzerię po znajomościach, obrzydliwe wręcz. ARMIA ludzi od czarnej roboty, kompetentnych ALE bez znajomości zostanie bez pracy, a te zakłamane durnie z PIS-u będą pozniej pier***ić jakie to bezrobocie za nich panowania spadło!! rzygać się chce po prostu.
idioci co nie znaja specyfiki pracy agencji, np. ARR!! Armia ludzi zostanie bez pracy!!!- i to NIE ci co powinni (tj. plecaki niekompetentni), tylko ludzie od czarnej roboty w agencji!!!. To nic innego jak ustawa kadrowa!!- wymiana na „swoich”, „Misiewiczów” w tle, itp. Zapraszam do ARR - tu ludzie robia bokami, jest masa roboty, że nawet pracuja w soboty i po godzinach, nie wierzycie to zapraszam do OT. Więc niech nie pier***lą , że powielają się obowiązki obu agencji!! Ponadto, to jaką kompetentną agencją jest ARIMR, mogliśmy się przek... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 13:29
Jak patrze na tego tępego pijaka i śpiocha to od razu sama morda daje znać ! Cham, obłudnik, nikczemnik i kłamca ! To typ osobiście odpowiedzialny za likwidacje cukrowni Lublin, która produkowała najlepszy cukier w Polsce i miała najnowocześniejsze maszyny ! A ten pijany śpioch usnął w hotelu w Brukseli a jak otrzeźwiał wstał i poleciał do Polski a w tym czasie głosowali likwidacje cukrowni ! Nie było nikogo z Polski i dwie słowackie ostały a nasze do likwidacji ! Oto zasługi tej miernoty śpiocha dla lubelszczyzny
Avatar
kjy / 31 stycznia 2017 o 11:05
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Polskie rolnictwo rozłożyła komuna. A PiS ją wspiera gospodarząc na skradzionym mieniu. Agencja Nieruchomości rolnych to legalny paser.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 09:49
Zlikwiduje KRUS wprowadzi podatek katastralny i będziecie wyć do księżyca bo modlitwy nie pomagają a obawiam się że UNIA gratisy-czytaj dopłaty zmniejszy co najmniej 50% to pewne w ciągu roku,takich dobrych zmian potrzeba!!!
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 08:59
Bardzo dobry ruch. Środki dla rolników i producentów, a nie podstawionych od wójta/burmistrza/starosty kolesi z rodzinki zsl.
Avatar
Zwykły chlop / 31 stycznia 2017 o 08:10
Jak powiadają Amerykanie "pozyjom uwidim"gdy wszystko padnie i dojna krowa skończy laktacje z + zaczną robić się - juz to widać po PKB.Jak to powiadają starsi ,będziesz się śmiał ,ale baranim głosem.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 08:07
Bardzo dobre zmiany na korzyść naszych rolników.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 o 08:06
"Nareszcie dobra zmiana w rolnictwie . Darmozjadów z koneksjami rodzinnymi się pozbędą ." - pojawią się cyce z nadania partyjnego, specjaliści pokroju dyrektora w stadninie Janowskiej, HAHAHAHAHAHHA
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 20 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!